Золочів Плюс
Форум міста Золочів

eBay, Amazon та інші магазини США

Автор Повідомлення
eBay, Amazon та інші магазини США
eBay,Amazon та інші магазини США
Допоможемо здійснити пошук того чи іншого товару, купівлю та швидку доставку додому Вашого замовлення.

Ціни доступні, не фантастичні
до 200 ойро-дальше гємор
Васілій пише:
до 200 ойро-дальше гємор

За це не переживай, дай посилання щоб ти хотів купити, я скажу ціну.
Для прикладу на цих аукціонах мало хто купує, бо нема доставки на Україну, а якщо і є, то вона фантастична, більше 60 доларів.

Давайте посилання, на пошту краще, я напишу ціну,
ще один нюанс, це аукціони, тому купуємо по найменшій можливій сумі

gudini.zol@gmail.com
gudini_zol пише:
За це не переживай, дай посилання щоб ти хотів купити

нє, я не ваш клієнт
блін. ну вот чого всіби хотіли барижити. може всетаки дєлом якимось займетесь
Васілій пише:
блін. ну вот чого всіби хотіли барижити. може всетаки дєлом якимось займетесь

Незрозумів, навіщо тут флудити своїми філософськими особистими думками
Є пропозиція, значить є і люди, які б хотіли скористатися цими послугами, для цього і є форуми, інтернет-портали, де одні люди пропонують те чи інше, а інші при потребі собі щось вибирають.

Ти ще б написав в службу підтримки АУКРО, щоб найбільший аукціон України закрили, бо одні бариги там сидять
gudini_zol пише:
Ти ще б написав в службу підтримки АУКРО, щоб найбільший аукціон України закрили, бо одні бариги там сидять

та є різниця між продавати і перепродавати
ладно. ти на мене не відволікайся.
Васілій пише:
та є різниця між продавати і перепродавати

Де в оголошенні написано ПЕРЕПРОДАВАТИ.
Якщо тобі відомо, що таке eBay, Amazon, то по перше в багатьох людей - мовний барєр, в іншому випадку є проблема взагалі КУПИТИ, бо нема можливості заплатити через електронну систему платежів PayPal, і по третє - ДОСТАВИТИ товар собі додому за розумну ціну.

Тому тут ніхто не ПЕРЕПРОДАЄ, а здійснює ПОСЛУГИ.

Не переживай, на тебе я не відволікаюсь марно, а пояснюю що тут за оголошення не тільки тобі, а й решта людям, які б читали наші повідомлення.
для прикладу ціна 100 у. е. скільки буде коштувати у Золочові?
realCAT пише:

10.03.2011 17:41 [цитата] !
для прикладу ціна 100 у. е. скільки буде коштувати у Золочові?

100 ціна - на складі в США,
в Україні
980 грн
realCAT пише:
для прикладу ціна 100 у. е

а якщо для прикладу 300?
посилання в пп і домовляємось
gudini_zol пише:
посилання в пп і домовляємось

а пагаваріть
нашо тоді було тему створювати. дав би оголошення в розділі оголошень
Васілій пише:
а пагаваріть

Пагаваріть - це для розділу ПУСТІ БАЛАЧКИ, ФЛУД і таке інше.

Васілій пише:
нашо тоді було тему створювати. дав би оголошення в розділі оголошень

Васілій, в тебе конкретно є потреба в тій чи іншій речі, яку б ти хотів отримати? Нема.
Навіщо знову і знову мусорити в кожному з розділів форуму.
ти дурік. я твою тему на плаву тримаю. з тебе каняк ващєта
Васілій пише:
ти дурік. я твою тему на плаву тримаю. з тебе каняк ващєта

Дурік! Ти думай коли розкидаєш слова. Якби не ти, г.. на було б набагато менше на форумі, і може б люди активніше відписували в темах, ти подивись по статистиці, скільки ти г... на на гадив в кожній темі. А по суті, а суті 0. Нащо пхати свого носа всюди куди тебе не просять. Та сиди собі і радій житю. Мову ламає, людям хамить, повний безпредєл.

Один підпис чого вартий

Будемо ввічливі один до одного ! Це перше, а по друге, я не малолєтка, щоб ти собі міг позволити собі такі висловлювання в мою сторону.
Автор. Ви нічого не путаєте?
При пересилці товару в першу чергу враховуються іменно габарити і вага товару. А потім вже його вартість.

додано через 1 хвилину 28 секунд:

gudini_zol пише:
Один підпис чого вартий

Ваш кращий?
NEVSEREMOS‘!

та ніби авторські права тільки у Васілія
в мене підпису нема
Я до автора теми або надавача послуги (бо вас тут вже двоє)
І підпис ваш - картінка 519x100 (то шо внизу)

Можна відповідь на моє питання про габарити і ціну?
Alexis пише:
Автор. Ви нічого не путаєте?
При пересилці товару в першу чергу враховуються іменно габарити і вага товару. А потім вже його вартість.

Є два варіанти доставки товару.
Немає значення розмір і вага.
Ми доставимо будь-якого розміру, в розумних межах

Перший варіант - АВІА, іде тиждень, вага до 30 кг, габарити мають обмеження, тобто потрібно говорити про конкретний випадок, і тоді вирішувати як краще відправити. Так як інший метод МОРЕ. Іде близько 3 тижнів, вага і габарити менше вимогливі.
Ясно, спасибі
Alexis пише:
Ясно, спасибі

Будь-ласка.
gudini_zol пише:
Будемо ввічливі один до одного ! Це перше, а по друге, я не малолєтка, щоб ти собі міг позволити собі такі висловлювання в мою сторону.

расслабся, синку. ета інтирнєт ти чо такий нудний. хочеш реклами-треба шкандалю.
gudini_zol пише:
Є два варіанти доставки товару.

кордон товар перетинає легально? мито сплачуєте? чи тупо контрабас?
Васілій пише:
расслабся, синку. ета інтирнєт ти чо такий нудний. хочеш реклами-треба шкандалю.

Мені реклами не потрібно таким чином, хто зацікавлений, той скористається пошуком і знайде цю тему.
І далі, одне і те саме, синку синку

Васілій пише:
кордон товар перетинає легально? мито сплачуєте? чи тупо контрабас?

Легально, мито сплачується.

додано через 59 хвилин 16 секунд:

Доречі прикольні речі :

Читалка від AMAZON
деталі www.amazon.com

типу Apple iPad але за меншу ціну на Android
Васілій пише:
расслабся, синку
gudini_zol пише:
Доречі прикольні речі......
Таки Вася був прав, про синків

Нах ліпити ті картінкі? gudini_zol, дай просто правильні зцили на магазини, де вибирати. і все. а там подумаєм..
А оті "прикольні речі" можна і з Європи привезти контрабасом, і набагато дешевше.
Alexis пише:
А оті "прикольні речі" можна і з Європи привезти контрабасом, і набагато дешевше.

Спочатку людина цікавиться, а потім дає інформацію. Не люблю бла-бла-бла.

Дайте будь-ласка лінк на можливість купити в Європі Amazon Kindle за меншу ціну ніж дає АМАЗОН ?

А Google APAD це інша річ, їх можна купити за різну суму.

А картинки, набагато краще ніж посилання, зразу видно у повний ріст.
Alexis пише:
з Європи привезти контрабасом

з амазона є офіційна доставка на україну. правда більше 200 євро тре заплатити мито. ну оплата з картки -заморочки, як для мене. якщо хлопці візьмуть на себе ці "заморочки"-то най си зароблять пару гривень. чом би й нє.
Васілій пише:
з амазона є офіційна доставка на україну. правда більше 200 євро тре заплатити мито. ну оплата з картки -заморочки, як для мене. якщо хлопці візьмуть на себе ці "заморочки"-то най си зароблять пару гривень. чом би й нє

Кожен займається тим, чим вміє добре робити. Навіщо переплачувати ... якщо є реальна можливість отримати той чи інший товар додому без "заморочок" (правильно каже Васілій - карточка, рахунки, страхівки доставки і т. д.) та ще й за менші гроші.
Я про те що при слові єбей і амазон, як правило, діти зразу дружно фапають на айпади і тема забивається картінками.
Якось несерйозно..
Alexis пише:
Я про те що при слові єбей і амазон, як правило, діти зразу дружно фапають на айпади і тема забивається картінками.
Якось несерйозно..

Востаннє ...
розумію побоювання
Нафлудили...
Можна дістати дісно дешевше, даю приклад, я собі купив телефон NOKIA N900 за 300$ + 50$ пересилка з налогами. В нас коштує:
http://rozetka.com.ua/ru/products/details/37447/index.html

Думаю вигоду в двічі помітно досить добре.
gudini_zol
Не найдешевша у вас доставка... 41, 86% від вартості товару...
John1992on пише:
Не найдешевша у вас доставка... 41, 86% від вартості товару...

Я відписав по електронній пошті формулу розрахунку вартості. Думаю буде цікаво взнати і всім розрахунок вартості.

Так ось, якщо є бажання купити товари такого типу як, одяг чи взуття, тоді розрахунок наступний

1 КГ = 135 грн. зверху до вартості самого товару, який буде на складі в США. Якщо врахувати, що більшість великих інтернет-магазинів одягу відправляють безкоштовно, тоді покупець при купівлі для прикладу товарів на суму 100 доларів (еквівалент 800 грн, приблизно), отримує на Україні, для прикладу в Золочеві, товар сумою 935 грн.

За послуги фірми по купівлі і доставці товару - постійні клієнти не оплачують.
В іншому випадку - це 10 доларів (еквівалент 80 грн.)

Якщо замовленя буде з цього форуму, від постійних форумчан,
доставка буде як для постійних клієнтів !
gudini_zol
16,9% - це набагато краще..., тоді питання чи є знижка, якщо брати кілька речей загальною вагою до 2 кг наприклад?

І взагалі чи є різниця і в чому вона полягає, коли я купляю одяг до 1 кг, або ж iPhone 4G вагою до 100 грам, чи просто ноутбук вагою в 3-4 кг? Тобто чим відрізняється ціноутворення ні різні категорії чи групи товарів?

Також цікавить наскільки великі об'єми товару можуть бути і як це впливає на ціну?

П, С. Мене постійним форумчанином можна вважати?
John1992on пише:
16,9% - це набагато краще..., тоді питання чи є знижка, якщо брати кілька речей загальною вагою до 2 кг наприклад?

Ціна на "лахи" формується у відповідності до формули, що я дав раніше.
1, 2, чи 3 кг немає значення.

John1992on пише:
І взагалі чи є різниця і в чому вона полягає, коли я купляю одяг до 1 кг, або ж iPhone 4G вагою до 100 грам, чи просто ноутбук вагою в 3-4 кг? Тобто чим відрізняється ціноутворення ні різні категорії чи групи товарів?

Нічим не відрізняється ціноутворення. Одне і теж. Подробиці в пошті.

John1992on пише:
Також цікавить наскільки великі об'єми товару можуть бути і як це впливає на ціну?

Можуть бути товари в пачці до 30 кг. Розмір в розумних межах. Тобто велосипед, хоч він і важе мало, відправляю морем, це довше, але і дешевше, і нема обмежень у обємі.

John1992on пише:
П, С. Мене постійним форумчанином можна вважати?

Думаю так. Але постів маловато
замовив собі батарею в китайців за 20 грн. чекаю чи прийде
прийшла батарейка, типу працює
realCAT
26.04-11.05?? Якщо так, то похвально!
Враховуючи, що Укрпошта (по Україні) перевозить десь за тиждень (і бере четвертак), а курьєри їздять в Золочів тільки по тарифу "до дверей", що взагалі невигідно..
Я для доставки зі Штатів користуюся www.Viaddress.com уже декілька місяців і цілком задоволена. Я купую на Amazon.com та Ebay.com і не маю проблем, ціни за доставку на Viaddress.com дуже низькі.
Якось то купив на амазоні книжку за 1 цент, доставка була 3 доляри з копійками. Доставили днів за 10. класно!
Цікаво! Я от також німецькому І-бей, знайшов принтер за 1€, і що це значить. Що його можна вже купити за такою ціною. Хоча як ви сказали, це аукціон, і яким чином він діє. Це що значить, що дана ціна товару,- який правда був виставлений на цей сайт пару годин тому,-- може піднятися в рази і десятки разів. Де гарантії того що товар відповідає тому що написано. Якісь посередники окрім самого сайту, як місця оголошення є. Чи наприклад можна перевірити якість приладу чере СКАЙП в онлайн, чи на це можуть піти продавці. В даному випадку така доставка з Німеччини скільки може коштувати. Звичайною поштою це можливо. І які в даному випадку способи оплати-- звичайна дебетна карточка ВІЗА електрон підійде. Оскільки минулого року пробував замовляти, а там треба інкорпоровані дані про термін дії карточки, тобто наперед занесені в бд. Хоча в мене зараз комп. поламав., і більш актуально сис. плата, але за євро безперечно я б цей принтер купив. Якщо це не "повне залізо". І хто цей представник Амазон в Україні? Віадрес?

додано через 3 години 13 хвилин 52 секунди:

Ne znayu yak vy cym Viadress korystuvalysya, ale 53$ za dostavku knygy min. vagoyu, abo 153$-za elektroniku vagoyu 5kg, tse yavno ne vypravdovuye sebe.
Пряма доставка в Україну справді не радує ціною. А щодо якості товару, то яке заявлене, таке і прийде. Це ж не Україна Принаймні ще не стикався з випадками намашок. Але і тоді є угода про повернення товару назад в магазин. Крім того, покупку можна застрахувати, причому дуже дешево, тож, якщо доставлять вже щось зіпсоване подорозі, знову ж таки - без програшу.
То все-таки як вам вдалося книгу за 3$ з америки одержати, якщо на сайті віадрес є калькулятор, згідно якого книги вагою до 1lb (мін. одиниця тарифікації що дорівн вазі 0,43 кг) тарифікуються аж 53 $. Чи то вам з Німеччини привезли. То може на четвертак, як здається вказано вище, що дорівнює цим 3 долярам, і коштує. Якщо все такі офіційною поштою можна за 25 грн. одержати то я так розумію можна хороший бізнес на секонд-хенді влаштувати, створивши власну барахолку. Чи я помиляюсь. Є якісь зауваження з боку митниці? От до Італії говорять щодня кілька сот бусів вирушають з пакунками і назад, а як щодо німців, все таки до Берліна напевно не більший кілометраж ніж до Харкова зі Львова.[/url]
Max1 пише:
як вам вдалося

Та все просто Я живу не в Україні!