Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Що робити владі?

Що робити нашій владі що нарешті справи в районі покращилися?
Відновити довіру людей 57%   4
Підтримка малого та середнього бізнесу 14%   1
Безпроцентні кредити для населення 0%   0
Оновленя номенклатурного апарату який був при старі владі 0%   0
Ваші варіанти 28%   2
Всього голосів: 7
Автор Повідомлення
Що робити владі?
Що робити нашій владі що нарешті справи в районі покращилися? На мою треба відновити довіру людей до влади. Ті реформи, які треба робити в суспільстві як найменше мають "бити" пересічних людей, реформи треба робити зверху, заставити тих хто має гроші ділитися з людьми.
Олег пише:
заставити тих хто має гроші ділитися з людьми.

Це нікуди не годиться Олег, скільки людина повинна мати гроше, щоб в неї можна було починати "відбирати"?
Олег пише:
Ті реформи, які треба робити в суспільстві як найменше мають "бити" пересічних людей,

пересічних тре бити не тільки реформами. бити вже пора пальками бо пересічні припухли в корінь. як не ковирнеш пересічного то або пільговик, або інвалід, або "підприємець" на єдиному. особливий шик для місцевого пересічного-оформитись на біржу, получити субсидію , поробити дітям справки про інвалідність і с. їпнути на заробітки
владі нічого не треба робити, зверх того шо їй приписано законом. от і всьо.
Васілій пише:
пересічних тре бити не тільки реформами. бити вже пора пальками бо пересічні припухли в корінь. як не ковирнеш пересічного то або пільговик, або інвалід, або "підприємець" на єдиному. особливий шик для місцевого пересічного-оформитись на біржу, получити субсидію , поробити дітям справки про інвалідність і с. їпнути на заробітки
владі нічого не треба робити, зверх того шо їй приписано законом. от і всьо.

Отже є певна "система" яка керує суспільством за допомогою інформаційної матриці (концептуальна влада). Трохи зроблю відступ, наведу такий приклад, коли кухар би варив страву за тим приписом, який написано в книжці, то не всім він би був до вподоби, а може то би получилася каша. Отже "система" дає особистості право вкрасти, порушити закон і тим самим вона людину тримає на "короткому поводку", отже коли ти вкрав то "заплати" за свою кражу чи поділися нею, так виникає хабарництво, та корупція в державі. Суспільство згідно цього можна розшарувати на тих хто створює "систему", на тих хто її служить хто її "винен" та платить (людей котрі попалися на "гачок"), та спостерігачів, які живуть за приципом "лиш би не мине" і бояться її, таких які боряться проти неї, є дуже мала кількість і "система" їх "зїдає"тому що основна маса людей просто їх не чує, або свідомо не хоче чути. Для того щоб змінити цю ситуацію, яка зараз склалася треба людей вчити, розповідати про те що коїться навколо них, "розкривати карти" тих хто будує цю "систему". Отже зараз простих людей звинувачують в порушенні законів, які роблять в суспільстві "кашу" , до відповідальності треба тих хто її зварив "кашу", а не тих хто її їсть.
http://forum.zl.lviv.ua/topic1451-50.html Чого я маю відповідати за те що ті закони не діють в суспільстві, а тільки приносять мені і моєму народу проблеми, хто винен в тому що керівники докерувалися до того що їм ніхто не вірить?

http://video.yandex.by/users/mi3che/view/1/?p=2&ncrnd=4691
Знову одна болтовня. Ви ж розумієте, якщо не є кончені дебіли, що відновити в Золочеві довіру до влади взагалі НЕ МОЖНА. Як її відновити. Яким способом. Способів таких нема.
А далі одна пізД-ож, що аж нервує. Хіба в Золочеві є свої банки, що будуть давати безпроцентні кредити. Як золочівська влада може підтримати малий чи середній бізнес. ЯК ? Немає для цього механізмів, повноважень.
А далі ще дурніша фраза - оновлення апарату, що був при старій владі. Ким оновити. Що ті, що ріжуть в Золочеві дерева - і більше нічого не роблять - це оновлений апарат. Та на йух такий оновлений апарат кому здався. Оновлений не означає кращий, а в наших реаліях - набагато гірший. КУчма колись казав - хотів би я подивитись на Україну без Кучми. Тепер в Золочеві багато хто чеше себе в сраку і каже : От ми дураки, на що поміняли Золотника чи Зубара. А на що ???? Так, що ти пане Олег -СОЛОВЕЙКУ НОВОЇ ВЛАДИ не плети дурниць, не забивай баки своїми тупими прожектами, тіпа " інформаційної матриці (концептуальна влада", не оболванюй ОБОЛВАНЕНИХ , а скажи прямо - ДЕ ТВОЄ ПОКРАЩАНННЯ ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ. ДЕ? А ти - інформаційні матриці, сеньйорадж і прочая ахінея... Кому вона потрібна, крім тебе?. НЕ дури, а скажи щось толкове, хоч раз ...
Олег пише:
Що робити владі?.....

Наша пісня гарна й нова, заспіваймо її знову!
Настка пише:
Знову одна болтовня

настюха! так це ж хворум. тут положено болтовньою сі займати. ти просто ту недавно-до олега тре привикнути, навчитись так сказать не реагувати. бо скоро сі замахаєш його бздури коментувати
Щоб відновити довіру до людей нехай поставлять на форумі чи на загальний огляд свою зарплату наші керівники району, з таких дій влади почнеться відновлення довіри до людей а поки в районі будуть такі "гадюшники" як на вул Львівській доти нічого не буде, притягнуть до відповідальності тих хто виплачує таку зарплату людям, яку я тут навів то я скажу що наша влада є найчеснішою а поки таке буде, вибачне панове п. Окрепкий, п. Недзельский та п. Гриньків, я вам не вірю!!!! http://img715.imageshack.us/img715/7097/89011529.jpgс
Коли ви почнете реформи в районі з людей простих репутація в Вас панове буде не завидна!!!!
Пане, Ви насправді такий туман - чи ви розіргуєте тут когось. Що з того, що на форумі "наші керівники" вивішать свою зарплату. Тоді Ви вважаєте, до них довіра виросте. Логіки тут ніякої. Навпаки, люди будуть біситися. А хто вивішить свої "ліві", наприклад за землю, за погоджеення, за плани, за посади, тощо. ХТО? Т о чи ви пане не ідійот??? А такі гадюшки є, були і будуть. Ви б ліпше писали про свій сеньйорадж, а не пхались зі своїми бздурами до міської господарки. Тут і вас все невпопад виходить. і там так само...
Настка пише:
а не пхались зі своїми бздурами до міської господарки. Тут і вас все невпопад виходить. і там так само...

Я за кого тоді голосував коли так? А нарахунок господарки міста ми всі повинні бути господарями свого міста.
Настка пише:
Ви б ліпше писали про свій сеньйорадж,

А за сеньйорадж ви ж не знали. що таке навіть існує, як би я не написав?
То яка то тоді влада яка не помагає своїм громадянам, а створює їм проблеми, кому вона потрібна? Що то тільки на тому "хлопови" мають відбиватися всі помилки влади?
А на кому мають відбиватися. На гриньківих-писарчуках... Ти що такий наївний. Що вони за щось відповідають, мають якийсь страх. Тільки страх за власну кишеню. То є правджа, а більше . Ясна річ все на хлопови. Бо хлоп їх вибрав за самогон чи 200 грн., які за кілька днів пропив. А тепер терпить. І ми біля нього. То ж не турбуйся так ти пане за того хлопа. на йух він тобі здався.
І знов кліше твоє- агітка срана , тіпа що то за влада, яка створює проблеми своїм громадянам, кому вона потрібна. Ти десь іншу владу у нас бачив. Вона тільки но знає, що шкуру дерти з громадян. Коли тобі держава щось допомогла. І не допоможе, як ти сам собі не допоможеш. Усьок.
Настка пише:
І не допоможе, як ти сам собі не допоможеш. Усьок.

В тому справа що влада захищає людей які мають гроші, а простих людей вона навіть не замічає, тільки тоді бачить коли їх треба наказувати.
Шо робити владі? - продовжувати в такому ж дусі!
Що робити виборцям? - так тримати, панове!
А от фіру, на якій то всьо їде, варто поміняти...
Створити в Золочеві Благодійна кухня для малозабезпечених, де би раз в тиждень, приходив лікар нарколог та терапевт, і в цілях попередження розповсюдження інфекцій та контролю за такими людьми облсідував би їх обслідував би їх. Підприємцям які би займалися такою діяльністю, влада би робила певні пільги в оподаткуванні, та в організації бізнесу. P.S. Ми забули що таке милосердя.
Олег
Це було б добре тільки механізм
Олег пише:
Підприємцям які би займалися такою діяльністю, влада би робила певні пільги в оподаткуванні, та в організації бізнесу

викликає занепокоєння
Олег пише:
Підприємцям які би займалися такою діяльністю

долбєнь, такою діяльністю займаються різноманітні доброчинні організації, церковна громада. це не справа підприємців
Васілій пише:
долбєнь

ти трохи себе прит римуй, я розумію що весна прийшла і заострення шизофренії. Адмін, за правилами форуму він не має права нікого ображати!!!!
tapac01 пише:
Це було б добре тільки механізм

Можна би було якусь частину податку перераховувати на таку кухню, або за добровільними внесками підприємців, хотя я сумніваюся чи хтось би добровільно такі гроші перераховував. Можна також звернутися в Мальтійську службу допомоги.
http://www.malteser.lviv.ua/content.php?menu=16&page_id=42
Олег пише:
ти трохи себе прит римуй, я розумію що весна прийшла і заострення шизофренії

Та яка там весна. це упітаний троль на нього не діють пори року просто ігноруй
Проти сільського голови порушили кримінальну справу за земельні махінації
Львівський портал / 24.03.2011 12:05
Прокурор Львівської області порушив кримінальну справу стосовно ще одного селищного голови Золочівського району за фактом зловживання при наданні у власність земельних ділянок, повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Кримінальну справу порушено учора за ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем), ч. 2 ст. 366 КК України (службове підроблення) проти голови сільради, який вніс неправдиві відомості у виписки з рішень сесії сільської ради. На підставі цих виписок безпідставно передано у приватну власність громадян земельні ділянки загальною площею 2,3872 га, вартістю понад 190 тис. грн.додано через 42 секунди:

Прото кого порушили справу? Хто що знає???