Золочів Плюс
Форум міста Золочів

100 днів "Свободи" у міській та районній раді

Автор Повідомлення
100 днів "Свободи" у міській та районній раді
цитата >>

Минуло 100 днів з часу місцевих виборів 31 жовтня 2010 року, які змінили політичну палітру України. Адже перші за час Незалежності справжні фракції націоналістів тепер працюють у місцевих радах Галичини, Буковини, Волині, Рівненщини, Хмельниччини, Вінниччини, Житомирщини, Київщини, Черкащини, Чернігівщини, Полтавщини.

Відповідно до своїх головних документів – «Програми захисту українців» та передвиборчої програми Золочівської РО ВО «Свобода» до районної та міської рад (далі - програми), фракція депутатів - свободівців у Золочівській районній та міській радах відстоює як національні, так і соціальні права мешканців міста та району.

Найперший принцип роботи націоналістів у місцевих органах влади – цілковита прозорість та відкритість. Так перше, що було зроблено, це встановлено на дверях міського голови, заступників та секретаря міської ради таблички із контактною інформацією, номерами мобільних телефонів, щоб кожен золочів’янин мав змогу розповісти про свої проблеми чи висловити свої побажання керманичам міста. У місті запрацювала громадська приймальня депутатів-націоналістів (п.2.2. програми), куди люди звертаються за допомогою зі своїми проблемами. Мешканці району також можуть поділитися наболілим та поспілкуватися зі своїми обранцями, адже депутати-свободівці районної ради регулярно проводять зустрічі на місцях, де їх було обрано чи закріплено за рішенням районної ради . У підсумку саме потреби людей й визначають теми, які депутати від ВО "Свобода" порушують на сесійних засіданнях районної та міської рад.

Наступним кроком стало запровадження відео зйомки всіх сесій міської ради, які можна переглянути на офіційному сайті за адресою: zolochiv-rada.org.ua. Також подали пропозицію запровадити відео зйомку всіх сесій районної ради із можливістю її перегляду в інтернеті, пробна відео зйомка уже проводилась на другому засідані ІІ сесії районної ради VI демократичного скликання.

Окрім цього, на відміну від інших партій, члени ВО «Свобода» не припиняють щосуботи на Вічевій площі виставляти агітаційний намет, де можна отримати свіжі партійні часописи та поспілкуватись із націоналістами.

Одним із найважливіших питань для свободівців за перші 100 днів роботи у міській раді стало ухвалення бюджету. Міська та районна ради не піддалися на провокаційну вимогу нинішньої київської влади ухвалити бюджет без жодного осмислення та обговорення – так, як це було зроблено у Верховній Раді. Тож бюджет ухвалювали не наосліп, а відклали на кілька днів, вивчили та змінили так, аби максимально захистити людей. Зокрема, було ліквідовано статті стосовно вигаданої правлячим режимом злочинної «оптимізації», яка передбачає закриття шкіл, лікарень, дитячих садочків, а отже, відповідно, зменшення робочих місць. Завдяки поправкам фракцій ВО "Свобода" у бюджеті міста вдалося зупинити процес «оптимізації» працівників бюджетних установ та зменшення їм доплат до заробітної плати. Також, відповідно до передвиборчої програми, в міському бюджеті на 2011 рік передбачено кошти на:
- виготовлення генерального плану міста (п.2.1. програми);
- каналізування житлового масиву Заріччя (п.2.4. програми);
- виготовлення документації на міське сміттєзвалище (п.2.8. програми);
- впорядкування рекреаційних зон міста: озер, парків, скверів (п.4.6. програми).

Депутати-націоналісти через заяви та виступи на сесіях міської ради порушили питання про:
- законність реконструкції частини аптеки № 85;
- підняття тарифів на воду;
- законності забудови міського ринку;
- законності передачі відпочинково-розважального комплексу «Казка».
- збільшення кількості прибиральників в комунальному підприємстві.

За наполяганням свободівців за негативну роботу відправлено у відставку начальника Золочівського МВ ЖКП.

На сесії Золочівської районної ради депутати - свободівці порушили питання про хід реалізації графіку виконання будівельних робіт щодо завершення будівництва та введення в експлуатацію спортивно-громадського комплексу у м. Золочеві на вул. Лермонтова,3а.; про стан пасажирських перевезень у Золочівському районі.; з ініціативи депутата - свободівця Богдана Гураля ухвалили звернення до Президента та Уряду з вимогою припинити порушення конституційних прав і соціальних гарантій учасників ліквідації аварії на ЧАЕС, інвалідів, дітей, сімей переселенців і померлих чорнобильців.

Усі депутати-свободівці підписали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо заяви В. Путіна про участь українців у Другій світовій війні. Окрім того, підтримали звернення Золочівської районної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України про відзначення 200 – річчя з дня народження М. Шашкевича на найвищому державному рівні.

У відповідь на рішення Вищого адміністративного суду про позбавлення Степана Бандери звання Героя України на сесії міськради прийнято рішення про перейменування вулиць у м. Золочеві на Героя України Степана Бандери та Героя України Романа Шухевича.

Звісно, сто днів надто малий термін аби реалізувати всі пункти передвиборчої програми. Наскільки успішно ми виконуємо свої обов’язки судити самій громаді. Надалі докладемо всіх зусиль аби виправдати довіру надану під час виборів і просимо громаду не бути байдужими та активно долучатися до розвитку Золочівського району.

<< кінець цитати
То шо начальника МВЖКП звільнили то їм подяка. Бо такий вже бомжара ходив і ще й воняло від нього як від шміровоза.
Олег
Відразу видно, що дана публікація замовна. З перечислених вище "досягнень" більша частина явно популістські. Зокрема, що тільки вартує звернення до президента, Верховної Ради відносно висловлювань Путіна щодо участі українців у Другій світовій війні, невже автори даного звернення думають, що його буде читати останній чиновник адміністрації президента і чи хтось це візьме до уваги.
А відносно перейменування вулиць- повний маразм. Кому і що ви цим доведете? Скільки грошей витратиться з міського бюджету на цю забаганку? Можливо ці кошти варто було б спрямувати на вирішення більш актуальних проблем міста, зокрема придбати лампи для вуличного освітлення, хоч трішки підремонтувати тротуари, не кажучи вже про дороги.
Якщо у депутатів є така тяга до перейменування вулиць, пропоную вулицю Вокзальну , цю саму , що мала стати Європейською, перейменувати на вулицю Героя України Віктора Ющенка.

Олег пише:
За наполяганням свободівців за негативну роботу відправлено у відставку начальника Золочівського МВ ЖКП.

Колишній начальник Золочівського МВ ЖКП добросовісно виконував свої обов'язки, переживав за дане підприємство , неважно в якому одязі ходив, але свою роботу виконував справно. По крайній мірі за час його керівництва дерева обрізались грамотно. А при теперішніх професіналах" тупо і бездарно! Див. фото...
Олег пише:
законності передачі відпочинково-розважального комплексу «Казка».

порушили.... а що дальше? коли "Казка" стане власністю територіальної громади міста?
Олег пише:
За наполяганням свободівців за негативну роботу відправлено у відставку начальника Золочівського МВ ЖКП.

як це відправили в відставку? з яких це пір начальник ЖЕКу є службовцем першої чи другої категорії?

Згідно із статтею 31 Закону України “Про державну службу” відставкою є припинення державної служби службовцем, який обіймає посаду першої або другої категорії, за його письмовою заявою.

Підставами для відставки є:
- принципова незгода з рішеннями державного органу чи посадової особи, а також етичні перешкоди для перебуван­ня на державній службі;
- примушування державного службовця до виконання рішення державного органу чи посадової особи, яке суперечить чинному законодавству, може заподіяти значної матеріаль­ної або моральної шкоди державі, підприємствам, установам, організаціям або об’єднанням громадян, громадянину;
- стан здоров’я, що перешкоджає виконанню службо­вих повноважень (за наявності медичного висновку).
Державно-правові відносини припиняються виданням правомочним органом чи посадовою особою адміністративного акта про звільнення державного службовця з посади чи його відставку.

Олег пише:
На сесії Золочівської районної ради депутати - свободівці порушили питання про хід реалізації графіку виконання будівельних робіт щодо завершення будівництва та введення в експлуатацію спортивно-громадського комплексу у м. Золочеві на вул. Лермонтова,3а.

порушили... і що дальше? про спорткомлекс можна і забути...

Олег пише:
Усі депутати-свободівці підписали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо заяви В. Путіна про участь українців у Другій світовій війні. Окрім того, підтримали звернення Золочівської районної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України про відзначення 200 – річчя з дня народження М. Шашкевича на найвищому державному рівні.

за ці звернення проголосували всі депутати районної ради... що тоді підписували "свободівці"? може вони якісь свої окремі звернення приймали...

Остап В пише:
Зокрема, що тільки вартує звернення до президента, Верховної Ради відносно висловлювань Путіна щодо участі українців у Другій світовій війні, невже автори даного звернення думають, що його буде читати останній чиновник адміністрації президента і чи хтось це візьме до уваги.

уявіть собі - читали!!! і навіть відповідь районній раді надали...
kvartyrant пише:
як це відправили в відставку? з яких це пір начальник ЖЕКу є службовцем першої чи другої категорії?

Цілком з вами згідний! Яка відставка...? Мер Гриньків ще у грудні минулого року ультимативно заявив тодішньому начальнику ЖЕКу (Васі-роверу) про неохідність подачі заяви на розрахунок за власним бажанням - до Нового року. Все у "кращих" традиціях партії Регіонів!

додано через 3 хвилини 48 секунд:

Олег пише:
Окрім цього, на відміну від інших партій, члени ВО «Свобода» не припиняють щосуботи на Вічевій площі виставляти агітаційний намет, де можна отримати свіжі партійні часописи та поспілкуватись із націоналістами.

А хто фінансує ці так звані "агітаційні" намети?
А що з Вас тут які присутні і обговорюєте цю тему зробили для міста, от так без грошей без ніякої вигоди хоть щось, наведіть приклад?
Vanadium пише:
Мер Гриньків ще у грудні минулого року ультимативно заявив тодішньому начальнику ЖЕКу (Васі-роверу) про неохідність подачі заяви на розрахунок за власним бажанням - до Нового року. Все у "кращих" традиціях партії Регіонів!

бачу ви добре орієнтуєтесь в традиціях "Партії регіонів" - ви що представник цієї партії?.... зрешту ви ніби то і добре орієнтувались добре в передвиборчій програмі Гриньківа... і що з цього вийшло - ляп на гепі!
Олег пише:
А що з Вас тут які присутні і обговорюєте цю тему зробили для міста, от так без грошей без ніякої вигоди хоть щось, наведіть приклад?

так тут не йде мова про звіт kvartyrant чи Vanadium...
kvartyrant пише:
так тут не йде мова про звіт kvartyrant чи Vanadium...

Я не вірю що на форумі немає людей, які належать до "Свободи" чи "Ригіонів"?
Олег пише:
Я не вірю що на форумі немає людей, які належать до "Свободи" чи "Ригіонів"?

а чому обов'язково хтось має кудись належати?
Якщо є якісь реальні пропозиції проблеми погляди озвучуйте, для чого пишете дурниці або те про що незнаєте.
Свобода є ПРЕДСТАВНИЦЬКА влада її повноваження контролювати виконавчу владу. Питання які ми порушували доведем до кінця..."Казка" однозначно буде належати громаді, спорткомплекс буде збудований до трьох років.
Замість того щоб обсирати що щось нетак зробили підскажіть нічого вам нестанеться чи можливо гонор недозволить того зробити............
nacionalist пише:
"Казка" однозначно буде належати громаді

шо мається на увазі під словом казка? приміщення? на нафіга воно громаді? платити за його утримання? незрозуміло.
nacionalist пише:
спорткомплекс буде збудований до трьох років

за які кошти? бюджет? якшо за бюджет-я проти. збудуєте за гроші громади , попиляєте бабло. а далі шо? хто буде його утримувати і експлуатувати?
от візьміть і на кошти свободи добудуйте. і використовуйте для виховання націоналістів

додано через 8 хвилин 35 секунд:

nacionalist пише:
Якщо є якісь реальні пропозиції проблеми погляди озвучуйте,

більшість людей все рівно не розуміється на тому чим займаються і за шо відповідають гілки влади. і не буде розбиратись в нюансах. зараз влада для них-це "свобода". так шо вам не позаздриш. подивимся чи зможе стати "ваша" влада справедливою і прозорою. і поменше політичної метушні і тріскотні. я маю на увазі "мова, бандера, табачник..."
Васілій
Спорткомплекс є в власності Бахматюка який є власником мережі супермаркетів Фаворит. Фаворит недотримав інвестиційних зобовязань тому ми подаєм до суду про розірвання договору продажі, до кінця року повиненні закінчитись судові процеси в яких ми маєм 100% гарантію виграти, дальше є інвестор який шоче купити і дає гарантії що збудує спорткомплекс. Як Вам такий варіант або ваше бачення тільки без приколів.
варіант-супер. без приколів.
якщо це буде робитись за приватні гроші-то я за будь-який варіант.
навіть за супермаркет. в мене є великі сумніви чи потрібен золочеву такий спорткомплекс. але якщо хтось готовий вкласти гроші і розвивати цей напрямок-то я буду тільки радий.
а шо там з казкою?
З Казкою питання поскладніше але на мою думку без інвестора там нічого доброго небуде. А взагалі то напишу пізніше зараз неготовий дати нормальну відповідь.
nacionalist пише:
Якщо є якісь реальні пропозиції проблеми погляди озвучуйте, для чого пишете дурниці або те про що незнаєте.

реальна пропозиція: менше понтів - більше конкретної роботи!
1. будинок по вул. Чайковського памятка культурної спадщини під загрозою знищення...
2. 200-річчя Маркіяна Шашкевича.
3. молодіжне будівництво.
4... і т. д.
nacionalist пише:
Свобода є ПРЕДСТАВНИЦЬКА влада її повноваження контролювати виконавчу владу

сильно сказано - КОНТРОЛЮВАТИ!!! в вас доволі примітивне уявлення про повноваження представницьких органів місцевого самоврядування...
nacionalist пише:
"Казка" однозначно буде належати громаді

можна конкретне питання - а на якій стадії повернення у власність громади знаходиться "Казка"?
nacionalist пише:
спорткомплекс буде збудований до трьох років.
Фаворит недотримав інвестиційних зобовязань тому ми подаєм до суду про розірвання договору продажі, до кінця року повиненні закінчитись судові процеси в яких ми маєм 100% гарантію виграти, дальше є інвестор який шоче купити і дає гарантії що збудує спорткомплекс. Як Вам такий варіант або ваше бачення тільки без приколів.

а що спорткомплекс вже повернутий у комунальну власність ? на разі, ще є чинний договір між "Фаворитом" і районною радою...
навіть у випадку, якщо рада прийме рішення розірвати договір то буде довга багаторічна судова тяганина... за цей час Фаворит виріже рештки металевих конструкцій і від спорткомплексу , який був готовий на 30 % залишиться тільки земельна ділянка.... а ви кажете за 3 роки буде спорткомплекс...
От ви говорите багато про начальника (бувшого) жеку, а ви хоть знаєте як він прийшов на цю посаду? Так само як його так і Зубар змісив бувшого піти у "відставку". А той тільки і рив під бувшого. А тепер сам в г... ні риється. Начальник свалки. Там йому і місце. А теперішній владі - респект і уважуха!!!
kvartyrant
200 років Шашкевича буде святкування з районного бюджету виділено 500 тис. грн.
молодіжне будівництво виділені кошти програма повинна працювати якщо є наміри скористатись підходьте.
Менше понтів це не для нас це для Вас непотуйте а пропунуйте своє бачення чому неможете нормально сказати без єхидства і підстрікання.
Все буде нормально Давайте спілкуватись і спільно вирішувати проблеми ми готові до роботи.
kvartyrant пише:
який був готовий на 30 %

та готовність вже тепер нідочого. там полюбому треба починати з нуля.
kvartyrant пише:
можна конкретне питання - а на якій стадії повернення у власність громади знаходиться "Казка"?

може мені хтось нормально пояснити для чого це потрібно робити? ну в смислі повертати?
Васілій
може мені хтось нормально пояснити для чого це потрібно робити? ну в смислі повертати?
Шо ти пропонуєш?
Куда дітей водити?
nacionalist пише:
Шо ти пропонуєш?
Куда дітей водити?

не поняв. шо ти розумієш під казкою? приміщення? парк? ігрову площадку?
який статус тих приміщень зараз? на яких умовах передавалось? чи виконує теперішній "власник" зобовьязання?
kvartyrant пише:
зрешту ви ніби то і добре орієнтувались добре в передвиборчій програмі Гриньківа... і що з цього вийшло - ляп на гепі!

Все...! Треба створювати нову тему- "передвиборча програма Гриньківа"!
Я бачу ви її хочете детально вивчити, на жаль я вам мало у чому допоможу, адже читав її тільки один раз, і то з якихось брошурок-агіток низькопробних...

додано через 5 хвилин 32 секунди:

Олег пише:
А що з Вас тут які присутні і обговорюєте цю тему зробили для міста, от так без грошей без ніякої вигоди хоть щось, наведіть приклад?

А це питання не до присутніх на форумі. Його потрібно ставити нашим "слугам" за яких, до речі, ми з вами голосували!
nacionalist пише:
200 років Шашкевича буде святкування з районного бюджету виділено 500 тис. грн.

а з обласного ? обласне керівництво від "Свободи" , що виділило для святкування?

nacionalist пише:
молодіжне будівництво виділені кошти програма повинна працювати якщо є наміри скористатись підходьте.

ким виділені? яка сума? де знаходяться земельні ділянки під це будівництво?
Васілій пише:
та готовність вже тепер нідочого. там полюбому треба починати з нуля.

от і я кажу... готовність нуль... просто залишилась ділянка в центрі ...
Васілій пише:
може мені хтось нормально пояснити для чого це потрібно робити? ну в смислі повертати?

певно щоб виконати передвиборчі обіцянки...
суд з "казкою" триває десь з року 2001-го... а віз і нині там... точніше Цар і нині в "казці"... навіть, якщо влада виграє суд , постає питання - куди переселити Цара ? за які кошти йому "спонсорувати" нове житло?
kvartyrant пише:
постає питання - куди переселити Цара ?

він шо інвалід? чи неповнолітній? сам переселиться.
питання в іншому-шо далі робити з цим приміщенням? віддати іншому "цару" під кабак? ну реально може хтось сказати шо б там могло бути, шоп як пише тов.nacionalist
nacionalist пише:
дітей водити
Васілій пише:
він шо інвалід? чи неповнолітній? сам переселиться.

відповім вашими ж словами
Цитата:
ти ше тупіший чим я думав.

вчіть українське законодавство...
тобто якщо суд признає що він займає приміщення незаконно, то по укр законодавству при виселенні йому мають надати якісь компенсації? круто. ти поправу займаєш свою посаду. недарма на неї може попасти любий тупак. за бабки

додано через 1 хвилину 46 секунд:

шось мені здається шо нік "квартирант" взломали. і під ним пише зараз якийсь малолітній недоучка. ну не був той , старий, квартирант таким глюпім
Васілій пише:
тобто якщо суд признає що він займає приміщення незаконно, то по укр законодавству при виселенні йому мають надати якісь компенсації?

Житловий кодекс
Стаття 109. Виселення з жилих приміщень

Виселення із займаного жилого приміщення допускається з
підстав, установлених законом. Виселення проводиться добровільно
або в судовому порядку. Допускається виселення в адміністративному
порядку з санкції прокурора лише осіб, які самоправно зайняли жиле
приміщення або проживають у будинках, що загрожують обвалом.

Громадянам, яких виселяють з жилих приміщень, одночасно надається інше постійне жиле приміщення, за винятком виселення громадян при зверненні стягнення на жилі приміщення, що були придбані ними за рахунок кредиту (позики) банку чи іншої особи, повернення якого забезпечене іпотекою відповідного жилого приміщення. Жиле приміщення, що надається виселюваному, повинно бути зазначено в рішенні суду або постанові прокурора.
ріки міліють.....
Не "жилий", "жилого", "жилих", а житловий, житлового, житлових!
квартірант, закон шо дишло....
Стаття 116. Виселення без надання громадянам іншого жилого приміщення

Якщо наймач, члени його сім'ї або інші особи, які проживають разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для інших проживання із ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або інших заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого приміщення.

Осіб, які підлягають виселенню без надання іншого жилого приміщення за неможливістю спільного проживання, може бути зобов'язано судом замість виселення провести обмін займаного приміщення на інше жиле приміщення, вказане заінтересованою в обміні стороною.

Осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення, виселяють без надання їм іншого жилого приміщення.

(Із змінами, внесеними згідно з Указом Президії
Верховної Ради Української РСР від 28.01.91 р. N 660-ХІІ)
Стаття 117. Виселення громадян у разі визнання ордера недійсним

У разі визнання ордера на жиле приміщення недійсним внаслідок неправомірних дій осіб, які одержали ордер, вони підлягають виселенню без надання іншого жилого приміщення.
Якщо громадяни, зазначені в ордері, раніше користувалися жилим приміщенням у будинку державного або громадського житлового фонду, їм повинно бути надано жиле приміщення, яке вони раніше займали, або інше жиле приміщення.

У випадках визнання ордера на жиле приміщення недійсним з інших підстав, крім випадку, передбаченого частиною першою цієї статті, громадяни, зазначені в ордері, підлягають виселенню з наданням іншого жилого приміщення або приміщення, яке вони раніше займали.

давай не будем відкривати юридичну дискусію. якщо там не всьо чисто-то є куча можливостей нічого не компенсувати. було б бажання навести порядок.
Краще скажіть як справи з Фенчаковою хатою?
nacionalist пише:
Замість того щоб обсирати що щось нетак зробили підскажіть нічого вам нестанеться чи можливо гонор недозволить того зробити............

Шановний - прекращайте той брєд з вулицями "героїв" Бандери та Шухевича!!! Це вже занадто..... Дбайте про насущні проблеми міста та його жителів, а не позортесь на всю країну!!!!
Васілій пише:
Осіб, які самоправно зайняли жиле приміщення, виселяють без надання їм іншого жилого приміщення.

не було самоправно зайнятого жилого приміщення...

Васілій пише:
У разі визнання ордера на жиле приміщення недійсним внаслідок неправомірних дій осіб, які одержали ордер, вони підлягають виселенню без надання іншого жилого приміщення. Якщо громадяни, зазначені в ордері, раніше користувалися жилим приміщенням у будинку державного або громадського житлового фонду, їм повинно бути надано жиле приміщення, яке вони раніше займали, або інше жиле приміщення.

до чого тут ордер?

Стаття 58. Ордер на жиле приміщення

На підставі рішення про надання жилого приміщення в будинку
державного або громадського житлового фонду виконавчий комітет районної, міської, районної в місті, селищної, сільської Ради
народних депутатів видає громадянинові ордер, який є єдиною
підставою для вселення в надане жиле приміщення.

Стаття 59. Підстави і порядок визнання ордера на жиле
приміщення недійсним

Ордер на жиле приміщення може бути визнано недійсним у
судовому порядку у випадках подання громадянами не відповідаючих дійсності відомостей про потребу в поліпшенні житлових умов, порушення прав інших громадян або організацій на зазначене в ордері жиле приміщення, неправомірних дій службових осіб при вирішенні питання про надання жилого приміщення, а також в інших випадках порушення порядку і умов надання жилих приміщень.
Вимогу про визнання ордера недійсним може бути заявлено
протягом трьох років з дня його видачі.

шукайте інші статті...
так я ж написав-нашо ти поліз в юридичні дебрі? закон-шо дишло. ні я, ні ти не знаєш нюансів. для чого ж тоді починаєш кидатись цитатами з законів.
kvartyrant пише:
не було самоправно зайнятого жилого приміщення...

а як воно було зайняте? це взагалі житловий фонд? а може там більше цивільний кодекс підійде? і т. д. і т. п. .......
AVB пише:
Не "жилий", "жилого", "жилих", а житловий, житлового, житлових!

так Житловий кодекс пише...
Васілій пише:
так я ж написав-нашо ти поліз в юридичні дебрі? закон-шо дишло. ні я, ні ти не знаєш нюансів. для чого ж тоді починаєш кидатись цитатами з законів.

нюанси з "казкою" я знаю добре... тому і стверджую : можна її відібрати, але з умовою надання Царю іншого постійного житлового приміщення... перший раз її відібрав той же Гриньків в 2002 році... вибори не дали довести почате до кінця... потім той же Недзельский в 2006 році теж відібрав... але знову ж вибори завадили... а потім Зубар взагалі відмовився від будь-яких претензій на "казку"... зараз треба починати все з нуля... а це знову ж пару років тяганини... при чому тяганини, обтяженої рішеннями Зубара..
kvartyrant пише:
нюанси з "казкою" я знаю добре...

казка в житловому фонді?