Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Телегонія: явище першого самця

Автор Повідомлення
Телегонія: явище першого самця
Телегонія – це явище впливу попереднього самця на спадкові ознаки всього подальшого потомства. Явище властиве всім організмам, які розмножуються статевим шляхом. Зараз в україні йде сексуальна революція, а саме знищення генофонду Українського суспільства, дівчата, яких нажаль стає все більше і більше встидаються своєї цнотливості. по СНІДу Україна опинилася серед країн Африки, що ж таке робиться в нашому суспільстві, зі всіх ЗМІ нам розказують про "безпечний секс" невже ви здорові, розумні люди не розумієте що Украну та уекраїнців хочуть знищити як народ, як націю? Ми так переймаємося побутовими проблемами, що вже не помічаємо, як планомірно, крок за кроком наближаємось до самознищення! Я не буду доводити шкідливість куріння, переконувати в негативному впливі такого усіма улюбленого пива, чи тим більше заводити мову про наркотики. Про все це нам добре відомо, хоча користі від цього… ну ви самі розумієте, прикладів вистачає. У свому пості я хочу торкнутиcя мало відомого, і донедавна зовсім прихованого явища, яке має назву ТЕЛЕГОНІЯ, або «феномен першого самця». Це не щось з зоології і навіть не про тварин, ну майже не про них. Це про НАС, про людей!

http://observer.sd.org.ua/news.php?id=15737
А той феномен , що Гриньків ріже дерева і більш нічого не робить в місті , до вашої телегонії якесь відношення має ? ТО спадкове від першого міського самця чи щось інше?
Ну Настка ти їх "режеш" тоже добре , а на рахунок телегонії, я мав наувазі те щоб форумчани і звичайні люди знали про таке явиче і взагалі та розпуста. яка є зараз в суспільствц е не дозволеною. І треба якось боротися з нею, хотяби тмм щоб нести до людей інформацію.
Наступна тема Олега, я так розумію, буде про теорію Дарвіна?
Alexis пише:
про теорію Дарвіна?

дарвін шо тожи українців нищи? жид? москаль?
Цілком можливо, шо Олег в своїй наступній науковій публікації пролиє світло і на це питання..
Генофонд нації - то вам не дерева пиляти до пень.. ой, бруньок.
Всім привіт) давно вас не читала)

Дякую за тему звичайно, але при чому тут
Цитата:
знищення генофонду Українського суспільства

СНІД, самознищення наркота і т. д. ?

P.S. Про Дарвіна відкрию тему я) не зовсім про теорію, але вам сподобаеться)
опппппа! какіє лююююююююююдіі
ну такі.... милі хороші) періодично злющі від надлишку доброти)