Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Могильний звязок

Автор Повідомлення
Могильний звязок
http://video.yandex.ru/users/konsta888/view/240
На сайтах появився такий ролик який розказує про мобільний зв"язок.
Так це ж давно відомо. Треба користуватися гарнітурою. Без неї бажано розмовляти недовго і за межами приміщення, де потужність випромінювання телефону буде менша.

Потужності випромінювання:

Телевізійний, радіо транслятор 1000-10000 Ватт
Мікрохвильова піч 1000-3000 Ватт
Сота мобільного звязку 20-120 Ватт
Базова станція Wi-Max 1-10 Ватт
Портативна радіостанція 1-10 Ватт
Мобільний телефон 1-3 Ватт
3G модем ("свисток") 0.2-1 Ватт
BlueTooth, Wi-Fi, радіокеровані іграшки, бездротові клавіатури, мишки, тощо 0.01-0.1 Ватт

Слід прийняти до уваги, що напруженість поля у вільному просторі падає пропорційно квадрату відстані від присторю, а наявність перешкод взагалі різко (цегляна стіна - в десятки разів) зменшує силу сигналу.
Тому, наприклад, сота мобільного звязку на відстані 20-50 метрів має менший вплив на здоров'я, аніж мобільний телефон в кишені. Щодо розмови по телефону - тут мови немає, питоме випромінювання його, і відповідно шкідливий вплив на організм в сотні раз вищі, аніж вплив усіх перерахованих у списку пристроїв разом узятих.

Пам'ятка для радіофоба:

- Обмежте до мініуму використання мобільного телефону. Користуйтеся ним біля вікна або на відкритому просторі і дуже бажано - з дротовою гарнітурою. Не носіть телефон у кишені.
- Не перебувайте поряд з включеною мікрохвильовою пічкою. Поки гріється їжа краще вийти в сусідню кімнату.
- Пам'ятайте, що певну небезпеку несе тривала робота з ноутбуком, підключеним до інтернету через 3G звязок. Щоб зменшити цей вплив рекомендується використовувати USB подовжувач, щоб віднести модем подалі від себе, бажано на вікно (підвіконник).

Решта вже дрібниці, але все ж:

- Не рекомендується активувати на постійно Wi-Fi та BlueTooth в мобільних телефонах та ноутбуках, а також ставити поряд з собою на столі точку доступу чи бездротовий роутер. Відсуньте їх на метр від себе або далі.
- Не використовуйте бездротові клавіатури і мишки.
- Не використовуйте комп'ютер без корпусу.
andry пише:
Тому, наприклад, сота мобільного звязку на відстані 20-50 метрів має менший вплив на здоров'я, аніж мобільний телефон в кишені.
andry пише:
Не перебувайте поряд з включеною мікрохвильовою пічкою. Поки гріється їжа краще вийти в сусідню кімнату.

Значить боротьба з сотовими вишками населення, про яке так часто показує телебачення недоцільна? Ось наприклад сотова вишка в Золочеві над кінотеатром значно менше буде впливати на здоров"я кіноглядача, ніж мобілка в кишені? І де ж носити мобілку чоловіку, як не в кишені, в літній час особливо? Чи купляти сумочки і ходити з ними, як жінки? Моя жінка має не надто грубу сумку, так часто свою"Nokia" ледве чує, коли є в місті.
А щодо мікрохвильових пічок, то при теперішніх тарифах на електроенергію , користування ними буде різко зменшене.
roma пише:
начить боротьба з сотовими вишками населення, про яке так часто показує телебачення недоцільна?

Фактично так.
По-перше, антени встановлюються на достатній висоті, і, крім того, їх випромінювання напрямлене (як промінь прожектора) майже параленьно до землі, тому під самою вежею випромінювання досить незначне.Якщо ж вежа стоїть на будинку, то дах будинку зводить це випромінювання на нівець, тому мешканцям будинку абсолютно нема за що турбуватися.
Найбільша інтенсивність випромінювання знаходиться по осі випромінювання антени, тому, наприклад, у високому сусідньому будинку, на висоті антени і на відстані до 100 метрів від неї, вікна краще не матиПо-друге, часто розміщені базові станції ЗМЕНШУЮТЬ шкоду від мобільного звязку. Ось чому. Абонентський термінал "мобілка" вміє автоматично регулювати потужність випромінювання, в залежності від сили сигналу базової станції. Якщо базова станція неподалік, мобільний телефон випромінює найменшу потужність. Якщо ж сила сигналу від базової станції мала (база далеко, закрита будинком, тощо) то потужність, яка випромінюється, в т. ч і в голову абонента, а отже і шкода - максимальна.

Рідко розміщені базові станції більше завантажені і теж суттєво збільшують потужність, яку випромінюють, для того, щоб їх "почули" термінали, які перебувають у віддалених місцях.
На основі цього факту і грунтуються рекомендації перед початком розмови вийти з приміщення, або принаймні підійти до вікна, щоб покращити якість звязку з базою. До речі, таким чином ми ще й продовжуємо життя батареї аккумуляторів телефону.

roma пише:
сотова вишка в Золочеві над кінотеатром значно менше буде впливати на здоров"я кіноглядача, ніж мобілка в кишені?

Сама вежа - безумовно практично ніяк. А взагалі, найкраще "почуватиметься" абонент того оператора, чиї антени розміщені на ній. Абоненти інших операторів (і їх найближчі сусіди по сеансу) отримують набагато більше опромінення від власних телефонів, через те, що їх телефони, для зв'язку з віддаленими базами в кілька разів підвищать свою потужність.
ВОЗ оголосила про канцерогенний вплив мобільників.

Радиочастотные электромагнитные поля (в том числе от сотовых телефонов) «вероятно канцерогенные для человека». Таков точный вывод международной группы экспертов, проанализировавшей и обобщившей результаты сотен научных исследований в данной области.

По классификации канцерогенных факторов Международного агентства по изучению рака (IARC) излучение мобильников попало в группу 2B.

Нужно отметить, что к данной категории эксперты относят факторы (вещества, излучения, процессы), в отношении которых имеются ограниченные доказательства канцерогенности для людей и почти достаточные доказательства развития рака у экспериментальных животных.

Всего же групп пять: 1 — канцерогенные для человека, 2A — весьма вероятно канцерогенные, 2B — вероятно канцерогенные, 3 — не классифицируемые как канцерогенные и 4 — точно не канцерогенные.

Заключение учёных было основано на повышенном риске развития глиомы, злокачественного типа рака мозга, связанным с использованием мобильного телефона. Такое резюме вывела рабочая группа из 31 учёного из 14 стран, действовавшая под эгидой IARC (это агентство, в свою очередь, является частью Всемирной организации здравоохранения).

Напомним: в ряде предыдущих исследований учёные не смогли сойтись во мнении относительно опасности мобильников. Было высказано несколько доводов против вредного воздействия и обнародовано несколько работ, бьющих тревогу. Теперь эксперты ВОЗ сумели «подняться над схваткой».

Как гласит пресс-релиз (PDF-документ) ВОЗ, группа учёных отказалась численно определить шанс развития опухоли, несмотря на то что в одной из рассмотренных работ (2004 года) авторы давали точную цифру — заявляли об увеличении риска глиомы на 40% для очень активных пользователей, то есть разговаривающих по мобильнику в среднем по 30 минут в день в течение 10 лет подряд.

Группа IARC лишь указала, что тут «может быть некоторый риск» и в этом свете дополнительную важность обретают будущие исследования именно долгосрочного влияния на человека частого использования мобильника.

А пока эксперты ВОЗ советуют по возможности сокращать степень воздействия сотового телефона на мозг — применять гарнитуру hands-free, заменять разговор набором SMS, просто меньше болтать.

http://www.membrana.ru/particle/16211
Стоп для тупих Андрій поясни ті хто пише ті закони та відміняє вони зарплату отримують? І якщо можна то за щО? має бути ввдена заборона:
1. розміщення
антен та базових станцій
стільникового зв'язку (окрім
антен супутникового телеба-
чення) на будинках житлового
фонду та адміністративно-
виробничих будівлях міста з
постійним (понад 4 години)
перебуванням людей.
2. Скасувати всі рішення
виконавчого комітету Золочівської міської
та райнонної ради, про
надання дозволів на розробку
проектної документації на
будівництво базових станцій
мобільного зв'язку.

3. Враховуючи відсутність
дозволів міської та ранонної рад
нарозміщення на території міста
базових станцій стільникового
на розміщення антен стільни¬кового
зв'язку на дахах житлових будинків
та адміністративно-виробничих будівель,
та притягнути до кримінальної
та адмін. відповідальності тих осіб,
які встановили такі антени без належних документів.
http://www.mukachevo.net/UA/News/view/41536 в тому раз1 коли 1нформац1я передається в текстових та голосових файлах, часто антени зм1нються в б1к зростання, що має г1рший вплив на здоро"я людини
Поняття не маю, якесь королівство кривих дзеркал...
Особливо цікаво, що курив писака-журноламер на мукачівському сайті. Одним словом все перекрутили так, щоб "прибрати" з рішення ВОЗ та ПАРЕ усі згадки про високу ймовірність шкідливості мобільного телефонного звязку

Читати по порядку, уважно, до повного просвітлення:

1. Оригінал від ВОЗ http://www.membrana.ru/particle/16211
2. Як делікатно почали обтікати мобілки після "тривалих суперечок" http://www.pravda.com.ua/news/2011/05/30/6252411/ , натомість в списку не появився хіба-що блютуз
3. Твій лінк на мукачево

Анекдот

Український варіант пише:
"Негативний вплив електромагнітних полів і радіочастот збільшується з кожним роком, а в групу особливого ризику потрапляють діти й молоді люди, які активно використовують технічні новинки", - стверджується в доповіді.
Документ рекомендував обмежити в школах і дитячих садках використання бездротового інтернету, мобільних і радіотелефонів, радіонянь і інших побутових приладів, які випромінюють електромагнітні хвилі, на користь провідних підключень і засобів зв'язку.
Автор доповіді запропонував збільшити держфінансування досліджень впливу електроприладів на здоров'я людини й навколишнє середовище.
Крім того, Хусс запропонував "увести маркування технічних виробів із вказівкою наявності мікрохвиль або електромагнітних полів і потужності випромінюваного сигналу".
Як розповів виданню голова української делегації в ПАРЄ, народний депутат Іван Попеску (Партія регіонів), ініціативи Хусса викликали бурхливу дискусію.
"Він (Хусс) наполягав на повній забороні використання мобільних телефонів, бездротових мереж у школах, дитячих садках і громадських установах", - зазначив він
"Але після тривалої суперечки було вирішено прийняти компромісний варіант, порадивши країнам-учасницям просто обмежити використання бездротового інтернету Wi-Fi, WiMAX, мереж 3G у школах і громадських місцях і провести інформаційні кампанії про потенційні ризики впливу електромагнітного й радіочастотного випромінювання", - сказав Попеску.
Він додав, що "країни вирішать на свій розсуд, як виконувати цю рекомендацію".
Заступник директора Українського інституту екології людини Степан Кляп визнає: "Електромагнітні хвилі негативно впливають на наше здоров'я, а їхній тривалий вплив здатен викликати розлади ендокринної й нервової систем, порушення репродуктивної функції в чоловіків". За його словами, довгі розмови по мобільному телефону збільшують ризик розвитку пухлин головного мозку.
Але учасники IT-ринку назвали "атавізмом" обмеження бездротових способів зв'язку. Деякі підозрюють, що рішення комітету ПАРЄ "пролобійоване операторами фіксованого зв'язку".

Де ділися мобільні телефони (які є основним предметом обговорення) із списку у фінальному українському документі?

Боротися з базами мобільного звязку - показуха, яка тільки суттєво погіршить ситуацію з опроміненням. Корінь зла, джерело 90% свого опромінення майже кожен мешканець носить у власній кишені. І після ліквідації баз ця цифра стане близькою до 100%.

Згадування в цьому контексті інших технологій (Wi-Fi, бездротові іграшки, мишки, тощо) - нонсенс, оскільки в силу в сотні разів менших (за моб. звязок 2G-4G) потужностей практично ніякого впливу на здоров'я вони не мають.
Вип­ро­мі­ню­ва­чі смер­ті по­руч з на­ми

Наталка Криничанка, гро­мадсь­кий ді­яч, ав­тор і ви­ко­на­вець влас­них пі­сень

Во­ни по­ряд… Як мов­чаз­ні грав­ці на по­лі ки­мось при­ду­ма­ної гри, зі сво­ї­ми пра­ви­ла­ми, за­ко­на­ми і ре­зуль­та­том. За­хоп­ле­ні мо­біль­ни­ми цяць­ка­ми і ні­би ком­фор­том ми зов­сім втра­ти­ли від­чут­тя осо­бис­тої без­пе­ки. Во­ни по­ряд: на по­лік­лі­ні­ках, го­те­лях, ЦУ­Мі, нав­чаль­них зак­ла­дах і гур­то­жит­ках. Вра­жа­ю­ча кар­ти­на, якої не по­ба­чиш у Аме­ри­ці чи Ка­на­ді, бо там іс­нує за­кон з вста­нов­лен­ня ан­тен, згід­но з яким від­стань до мож­ли­во­го скуп­чен­ня лю­дей не мен­ше 500 мет­рів.

Але ж у нас зов­сім ін­ша си­ту­а­ція. Йо­го ве­лич­ність За­ро­бі­ток (близь­ко 3 млрд. грн. що­мі­сяч­но ) пе­ре­ва­жає над здо­ро­вим глуз­дом, тур­бо­тою про здо­ров­'я, жит­тям.

За та­кий шмат фі­нан­со­во­го пи­ро­га влас­ни­ки мо­біль­них ме­реж го­то­ві во­ю­ва­ти не тіль­ки між со­бою, але і зі сво­ї­ми ко­рис­ту­ва­ча­ми, за­бу­ва­ю­чи, що ми – не віч­ні. Вра­жає кіль­кість конс­трук­цій (де-не-де до 15 шт.) у од­но­му міс­ці. Хо­ча для за­без­пе­чен­ня пот­реб ко­рис­ту­ва­чів мо­біль­но­го зв"яз­ку вис­та­чає і од­ної.

А яка ці­на пи­тан­ня для нас? Мож­на ви­ді­ли­ти чо­ти­ри сис­те­ми ор­га­ніз­му, що най­біль­ше під­да­ють­ся шкід­ли­во­му впли­ву елек­тро­маг­ніт­но­го вип­ро­мі­ню­ван­ня:
1. Цен­траль­на нер­во­ва сис­те­ма. Во­на най­більш чут­ли­ва до елек­тро­маг­ніт­них по­лів. Спос­те­рі­га­єть­ся по­гір­шен­ня пам'я­ті, ува­ги, по­ру­шен­ня сну, мож­ли­ве ви­ник­нен­ня ней­ро­цир­ку­ля­тор­ної дис­то­нії.
2. Іму­ні­тет. Від­бу­ва­єть­ся приг­ні­чен­ня іму­но­ге­не­зу, що приз­во­дить до по­гір­шен­ня стій­кос­ті ор­га­ніз­му до різ­них ін­фек­цій.
3. Ен­док­рин­на сис­те­ма. Збіль­шу­єть­ся вміст ад­ре­на­лі­ну в кро­ві (не­має пот­ре­би роз­по­ві­да­ти про шко­ду під­ви­ще­но­го тис­ку та хро­ніч­но­го пе­ре­бу­ван­ня ор­га­ніз­му в ста­ні стре­су).
4. Ста­те­ва сис­те­ма. Са­ме мо­ло­ді лю­ди реп­ро­дук­тив­но­го ві­ку особ­ли­во час­то ко­рис­ту­ють­ся дже­ре­ла­ми елек­тро­маг­ніт­них хвиль. Спос­те­рі­га­єть­ся приг­ні­чен­ня спер­ма­то­ге­не­зу, під­ви­щен­ня чис­ла врод­же­них вад роз­вит­ку й ка­ліцтв. Яєч­ни­ки більш чут­ли­ві до впли­ву елек­тро­маг­ніт­но­го вип­ро­мі­ню­ван­ня.

А як­що вип­ро­мі­ню­вач мо­біль­но­го зв'яз­ку (ан­те­на чи якийсь ін­ший рет­ран­сля­тор) сто­їть на да­ху ва­шо­го бу­дин­ку, офі­су, нав­чаль­но­го зак­ла­ду прос­то над ва­шою го­ло­вою, над ва­шим іму­ні­те­том, над ва­шої ен­док­рин­ною сис­те­мою, над ва­шою реп­ро­дук­тив­ною фун­кці­єю ?
По­рів­няй­те сим­пто­ми опи­са­ні ви­ще і виз­най­те, що ва­ші тим­ча­со­ві роз­ла­ди здо­ров­'я, які час від ча­су з ва­ми трап­ля­ють­ся і яким ні ви, ні ме­ди­ки не зна­хо­ди­ли по­яс­нень, на­реш­ті от­ри­ма­ли ці ло­гіч­ні тлу­ма­чен­ня.

Прог­ре­сив­ні гро­ма­ди об­'єд­ну­ють­ся і ви­ма­га­ють де­мон­та­жу не­без­печ­них ме­та­ле­вих конс­трук­цій. Гро­ма­да Біб­рки, Зо­ло­че­ва уже домоглась ба­жа­но­го ре­зуль­та­ту. Три­ває вій­на у се­лі Об­ро­шин Пус­то­ми­тівсь­ко­го ра­йо­ну, де лю­ди у всіх сво­їх хво­ро­бах зви­ну­ва­чу­ють ан­те­ни. А отримати ба­жа­ний ре­зуль­та­т не так важ­ко, ос­кіль­ки у біль­шос­ті ви­пад­ків, ан­те­ни вста­нов­ле­но не­за­кон­но, без дот­ри­ман­ня норм без­пе­ки та ли­ше за осо­бис­тою до­мов­ле­ніс­тю (фі­нан­со­во-го­тів­ко­вою) з ке­рів­ни­ка­ми зак­ла­дів.

За­мов­чу­ван­ня проб­ле­ми не оз­на­чає її від­сут­нос­ті. То­му від нас за­ле­жить, чи ми по­го­ди­мось бу­ти об­'єк­та­ми за­роб­лян­ня гро­шей за до­по­мо­гою "вип­ро­мі­ню­ва­чів смер­ті", кош­том на­шо­го здо­ров­'я або й, на­віть, жит­тя
http://pohlyad.com/index.php?id=22&tx_ttnews[tt_news]=3891&tx_ttnews[backPid]=8&cHash=29de18eda4
Нафаня пише:
Вип­ро­мі­ню­ва­чі смер­ті по­руч з на­ми

От заговорюють зуби, приховуючи найважливіше... Випромінювач смерті в нас кишені!!! І ми періодично стіляємо з нього собі просто в мозок

Гірка правда полягає в тому, що левову частку випромінювання ми отримуємо від власного мобільного телефону. Трагедія полягає в тому, що чим менше буде базових станцій, тим більше буде нам усім шкодити наш "мобільний друг" А люди будуть хворіти і вмирати від "бажаного результату", і, "за­хоп­ле­ні мо­біль­ни­ми цяць­ка­ми і ні­би ком­фор­том", зов­сім втра­тять "від­чут­тя осо­бис­тої без­пе­ки".

Читайте уважно від 4-го посту в гілці, і, будь-ласка, не тиражуйте не думаючи нісенітнеці на форумі.

Нафаня пише:
Наталка Криничанка, гро­мадсь­кий ді­яч, ав­тор і ви­ко­на­вець влас­них пі­сень

Якщо Ви знаєте особисто цю пані, будь-ласка, дайте їй почитати про реальне джерело небезпеки, бо, наразі, нехай краще просто виконує свої пісні....

По темі:

1. http://www.youtube.com/watch?v=5YcR93trECs

2. http://www.youtube.com/watch?v=g67hUGPQ61c

3. http://www.youtube.com/watch?v=Bc3917PMCys&feature=related

(про фільтри-наклейки в останньому - маячня)

Інтерв'ю по темі:

http://www.cses.gov.ua/aktualni-pitannya/ukrainske-radio---poryadok-denniy/

Також цитую одного із спеціалістів

Цитата:
Контроль допустимих рівнів випромінювань проводиться при сертифікації пристроїв, а також при дослідженнях при отриманні "санітарного висновку", який часто вимагають санепідстанції при реєстрації базової станції БШД.
Контрольована (небезпечна) зона за українськими нормами (а вони найжорсткіші у світі, в десять разів вибагливіші ніж російські і в 100 разів ніж європейські) домашньої wifi точки доступу становить кілька сантиметрів. Для типової базової станції БШД контрольована зона до 1-2 метрів (тобто якщо антена стоїть на щоглі то це вже не небезпечно), станції мобільного зв'язку-півтора десятка метрів у напрямку основного пелюстка діаграми напрямленості антени (тобто для людей, які знаходяться на землі вони вже безпечні). В цілому довго розмовляти по мобільному телефону (а у деяких апаратів потужність може бути і 1 Ватт) набагато небезпечніше ніж жити під станцією мобільного зв'язку. Також слід уникати довго перебування в створі антен радіорелейного та мобільного зв'язку, наприклад на дахах будинків, де вони встановлені. Wi-Fi ж, потужністю 100 мВт з антенами 2-6дБ в будинку, в офісі, готелі є безпечний.
Ще систематизована інформація про рівні випромінювання різних пристроїв і рекомендації по захисту від них

Популярно:Науково:

Досить змістовна стаття:

Электромагнитное поле и его влияние на здоровье человека


Дуже рекомендую зацікавленим до ознайомлення.