Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Україна не українців

Автор Повідомлення
Україна не українців
Украна стала не для українців, тут практично жити стає неможливо. Ціни ростуть кредити України теж, включаєш телебачення всі канали практично транслюються на російські мові, 80% все російською мовою. Нас знову ніхто немає за ніщо. Ми бачимо що робиться на телебаченні на радіо всюди грає російська музика мова. Є Україна, але русифікована.
і які будуть пропозиції, як це подолати? знову виходити на мітинги і кричати про загрозу в Україні всьому українському? чи може варто обрати таки нарешті тактику і стратегію підтримки українського?
Олег пише:
включаєш телебачення всі канали практично транслюються на російські мові, 80% все російською мовою

Тут проблема навіть більше шо транслюють. Знову новини тільки "угодні" владі. Але чи будуть знову вибачатись як колись за те що брехали???
Перетворюємось помаленько на таку собі Білорусь, чи то більше Росію. З одною правлячою партією і іншими для красоти.
фактично є дві України - українська та російська. Друга при грошах та підтримці Москви. Друга- перемогла і на виборах при допомозі наших яничарів. От саме яничари , зрадники - і є головною проблемою України. Ці не рахуються ні з чим. Цього можна було очікувати. Вони ігнорують все українське, замовчують, сміються з нього, пропагують російське. Особливо телебачення.
Все це сплановано. Хтось всім цим тонко керує. Що робити. Правильно голосувати на других виборах. Хоч це буде зробити ще важче. Наплодять вони зрадників цілі купи.
Ідеологією стретегічно ніхто не керує. Спеціально. Все пустили на самоплив. І ржуть , мовляв "хохли самі україськогоо не хочуть".
Бідний ми народ. Як боляче це спостерігати.
Правильно януковичі роблять, що ціни піднімають. Треба три шкури дерти з цих олухів. може помудрішають до других виборів. Але яничари і там щось придумають. Щоб хохла одурманити. І той знову вибере окови, бо йому там легше, стабільність як не як.
ЧОМУ МИ ТАКІ ДУРНІ????
poma пише:
Правильно януковичі роблять, що ціни піднімають. Треба три шкури дерти з цих олухів. може помудрішають до других виборів. Але яничари і там щось придумають. Щоб хохла одурманити. І той знову вибере окови, бо йому там легше, стабільність як не як.
ЧОМУ МИ ТАКІ ДУРНІ????

Треба розглянути Україну як державу в глобальному маштабі, уявимо собі загальний ринок, який складається з країн Євросозуі та СНГ. Вкладання коштів в економіку цих країн залежить від таких факторів як ринок праці. ринок сировини та ринок збуту, а також треба оскільки зараз все працює на електриці економію енергоресурсів. Тими складовими користуються так звані інвестори при вкладанні коштів в нашу країну, також чи комусь буде потрібен такий конкурент як Україна? економіка країни зараз стоїть заводи не працюють, а б"юджет треба наповнювати і все це відчувають люди, податковий кодекс буде ставати більш жорсткішитм, тиск на підприємництво збільшиться, також рано чи пізно буде прийнятий новий кодекс законів про працю, ним будуть збільшувати тиск на людей які працюють. Повноваження профспілок будуть обмежуватися, так що все йде до того щоб загнати людей в рабство. Всі передачі та канали телебачення працюють на те щоб відвернути увагу людей від реальності, всякі шоу та передачі мають розважальний характер. Для того що все це було зруйновано треба з людям проводити просвітницьку роботу. В нашому суспільстві зруйновано клас інтелегенції, треба починати відновлювати її, орієнтири суспільства нашого є неправильними. http://img14.imageshack.us/img14/6392/13097305.jpg
vovik пише:
Тут проблема навіть більше шо транслюють. Знову новини тільки "угодні" владі. Але чи будуть знову вибачатись як колись за те що брехали???
Перетворюємось помаленько на таку собі Білорусь, чи то більше Росію. З одною правлячою партією і іншими для красоти.

погоджуюсь... на разі , до цього і йде... і що саме гірше - ті, хто себе позиціонують як опозиція по своїй суті або вже перебігли на сторону цієї партії або ж сидять і мовчки спостерігають ....
poma пише:
фактично є дві України - українська та російська.

брехня! Україна одна! інша справа, що хтось дуже бажає зробити дві.... а ви їм підігруєте.

Олег пише:
Треба розглянути Україну як державу в глобальному маштабі

цілком вірно! глобалізація це явище від якого ми нікуди не дінемся... і варто розглядати Україну як частину цього процесу. інша справа - роль України в цьому процесі. на разі це навіть не сировинний придаток... причина - бездіяльність влади , відсутність реформ. власне, як би ми не хаяли сьогоднішній уряд але він таки зважився на реформи. інша справа , що це за реформи?
Олег пише:
Повноваження профспілок будуть обмежуватися, так що все йде до того щоб загнати людей в рабство.

а що в нас ще є профспілки? погоджуюсь - трудовий кодекс по своїй суті є дискримінаційним... але чому про це хзаговорили тільки зараз а не в 2008 році , коли його прийняли в першому читанні? при чому прийняли 386-ма голосами "За" і ПР і БЮТ і НСНУ і БЛ... єдина партія, котра не підтримала тоді цей проект - комуністи.
poma пише:
фактично є дві України - українська та російська

Україна одна. Просто в ній є виродки, яких ми замість по тюрмах розсаджувати в владу вибираємо. Виродки тут не тільки ПР, але і БЮТ і НУ, і т. д. Всі однакові.
vovik пише:
Просто в ній є виродки, яких ми замість по тюрмах розсаджувати в владу вибираємо.

ну так почали по троха садити. так крик підняли про рипресії. політичні
коли один злодій садить іншого.... звичайно шо другий буде показувати на першого і казати шо він мученик.
а хто ж тоді дартаньян?
Васілій пише:
ну так почали по троха садити. так крик підняли про рипресії.

це точно... сьогодні навіть наша районна рада прийняла рішення "про політичні репресії".... а рішення щодо проведення службового розслідування по бездіяльності Бартошика , який по суті , я так розумію, розбазарив кошти на реконструкцію стадіона біля радіозаводу так і не прийняли... бо це теж, як сказали інші "демократи" Золотник і Фенчак "політичні репресії"...
vovik пише:
"За" і ПР і БЮТ і НСНУ і БЛ... єдина партія, котра не підтримала тоді цей проект - комуністи.

Ті хто стоїть за прийняттям нового кодексу є підприємці, яким невигідно мати профспілку, яка би навчала людей як поводити себе перед підприємцем і також була би бездіяльною. Суть профспілки в тому що вона має навчати людей захищати свої інтереси і коли народ темний його легше обману.
kvartyrant пише:
це точно... сьогодні навіть наша районна рада прийняла рішення "про політичні репресії".... а рішення щодо проведення службового розслідування по бездіяльності Бартошика , який по суті , я так розумію, розбазарив кошти на реконструкцію стадіона біля радіозаводу так і не прийняли... бо це теж, як сказали інші "демократи" Золотник і Фенчак "політичні репресії"...

Вася ну шо посадять Бартошика? Випустять з народу "пар" на тому все закінчиться.
Васілій пише:
а хто ж тоді дартаньян?

Ренат Ахметов
В Євросозуї зараз теж ой як не солодко. Взагалі, живе більш-менш нормально тільки Німеччина та Великобританія. Та ше й тримає на своїх плечах всю ту решту напару з америкою, а точніше "самими багатими американцями".

kvartyrant пише:
тактику і стратегію підтримки українського

Оце діло!

Хтось може пригадати, чи хоча би одна радіостудія у Львові, що ретранслює ненаше, зазнала бодай найменшого народного спротиву, бодай банки чорнила на дверях, я вже не кажу про спалений офіс???
Хочаби один з тисяч сайтів з доменом *.UA і NO-UA-вмістом піддався хочаби найменшій атаці??? Це не є політика становлення.
AVB пише:
я вже не кажу про спалений офіс???
Хочаби один з тисяч сайтів з доменом *.UA і NO-UA-вмістом піддався хочаби найменшій атаці???

був тут один такий недавно. пробував. ім"я нагадати? нє?
і шо маєм в ітогє-маєм ялинковича
тоньше треба діяти. яб навіть не побоявся сказати -розумніше
http://www.youtube.com/watch?v=yYtyhRZ-R20&feature=related
Для них Україні і поки люди не зрозуміють що твориться в суспільстві.40 сімей світу володіє 80 % всіх багатствами світу.
kvartyrant пише:
цілком вірно! глобалізація це явище від якого ми нікуди не дінемся... і варто розглядати Україну як частину цього процесу. інша справа - роль України в цьому процесі. на разі це навіть не сировинний придаток... причина - бездіяльність влади , відсутність реформ. власне, як би ми не хаяли сьогоднішній уряд але він таки зважився на реформи. інша справа , що це за реформи?

Найкращий раб це той раб який не бачить своїх кайданів, за допомогою ЗМІ створюється елюзія свободи та демократії в Україні, ЗМІ мають ціль створити певну інформаційну матрицю в якому людей будуть нищити методом "культурної співпраці" нав"язувати суспільству не правильні та згубні ідеали, восхваляти секс, насилля, щеплення (бактеріологічна зброя) від не існуючих хворіб, людей не треба вбивати вони самі себе вб"ють притому будуть приносити великі прибутки концернам. Мені от інтересно чи який процент вірить в то що Европа чи США нам допоможе у вирішенні наших проблем?
Олег пише:
Европа чи США нам допоможе у вирішенні наших проблем?

а з якого перепугу ти вирішив шо хтось має нам помагати?
Васілій пише:
був тут один такий

Ну, там троха навпаки було. Спочатку його засадили, а потім вже почались атаки
а як можна "розумніше"?
AVB пише:
а як можна "розумніше"?

ти не пойняв, таваріщ я мав наувазі юща, шо пішов в атаку запроваджуючи українство. і шо?"получив в диню" і стійке несприйняття всього українського в значної кількості нашого народу. тут настільки така тонка сфера шо можна таких дров наламати з твоїми як ти кажеш "атаками". тактика і стратегія українського повинна базуватись не на примусі а на конкурентній боротьбі. тільки конкурентний український "продукт" допоможе. і тут не держава головна. а самі люди. ми, українодумаючі повинні бути кращими у всьому. а це не просто. простіше попробувати нагнути.
Олег пише:
Найкращий раб це той раб який не бачить своїх кайданів, за допомогою ЗМІ створюється елюзія свободи та демократії в Україні, ЗМІ мають ціль створити певну інформаційну матрицю в якому людей будуть нищити методом "культурної співпраці" нав"язувати суспільству не правильні та згубні ідеали, восхваляти секс, насилля, щеплення (бактеріологічна зброя) від не існуючих хворіб, людей не треба вбивати вони самі себе вб"ють притому будуть приносити великі прибутки концернам. Мені от інтересно чи який процент вірить в то що Европа чи США нам допоможе у вирішенні наших проблем?

ЗМІ це особлива каста... з одного боку вони маніпулюють свідомістю , погоджуюсь. з іншого - ЗМІ показують і пишуть те, що цікаво людям... те, що є актуальним сьогодні... незважаючи на мораль, принципи, ідеали ... власне це і є "допомога" Европа чи США Україні - створити в Україні такі ЗМІ, котрі б шукали сенсації навіть в "дні бабака" чи рились в історії, перекручуючи її на свій журналістський , по суті , нефаховий, з точки зору спеціаліста даної галузі, лад. ЗМІ в нас якраз європейсько-штатовські і завдання їх відволікти людей від головного.

додано через 3 хвилини 30 секунд:

AVB пише:
Хтось може пригадати, чи хоча би одна радіостудія у Львові, що ретранслює ненаше, зазнала бодай найменшого народного спротиву, бодай банки чорнила на дверях, я вже не кажу про спалений офіс???

для чого нам якась там радіостанція в Львові ... пошукаємо ближче - книжка Смерека- Криницька "Співають Ремезівці" в якій зібрана досить пристойна колекція народних пісень... і видати її не можуть - бо не вистачає грошей... якщо б хоч соту долю того що партії потратили на вибори пішло на книжку то вистачило б на пару тисяч примірників... от вам і була б перша реальна допомога українському...
kvartyrant пише:
ЗМІ це особлива каста... з одного боку вони маніпулюють свідомістю , погоджуюсь. з іншого - ЗМІ показують і пишуть те, що цікаво людям... те, що є актуальним сьогодні... незважаючи на мораль, принципи, ідеали ... власне це і є "допомога" Европа чи США

Можна сказати що ЗМІ є "нервовою системою" суспільства і монополія на неї дає великі права та можливості, саме головне це контроль свідомості мас. Розрізняють два способи такої монополії (деспотизму) монополія на сировину, засоби виробництва та фінанси східний тип та монополія на інформацію західний тип управління, маючи доступ до грошей можна контролювати свідомість людей, або на оборот контроль "нервової системи" приводить до контролю свідомості людей. Все що приходить до нас має намір заховати від людей істину, яка належить малій кількості людей які складають керівний апарат.
Олег пише:
Можна сказати що ЗМІ є "нервовою системою" суспільства і монополія на неї дає великі права та можливості, саме головне це контроль свідомості мас. Розрізняють два способи такої монополії (деспотизму) монополія на сировину, засоби виробництва та фінанси східний тип та монополія на інформацію західний тип управління, маючи доступ до грошей можна контролювати свідоміс

якесь в вас звужене визначення монополії вийшло...
монополізація, до речі, є характерною ознакою ліберальної моделі ЗМІ, на рівні з іншими характерними особливостями цієї моделі: інтернаціоналізацією, уніфікацією та комерціалізацією.

ця модель ЗМІ не є найгіршою... гірше, коли в країні процвітає тоталітарна ( характеризується авбсолютним контролем над ЗМІ з боку пануючої партії). або ж авторитарна ( характеризуються якраз тим, що преса має завдання служити владі і стабілізувати її панування. Переважна кількість ЗМІ є власністю держави, решта їснує залежно від їй патентів, ліцензій та циркулярів цензури.)

власне, я б назвав українську модель ЗМІ авторитарно - ліберальною... хоча в ній присутні і елементи тоталіризму... така собі суміш всього з нічим...

єдине чого немає в цій моделі ознак соціальної моделі ЗМІ ....
kvartyrant пише:
єдине чого немає в цій моделі ознак соціальної моделі ЗМІ ...

Монополією на ЗМІ в Україні не володіють ні партії ні нарід, вона належить "глобалізаторам". Найвищим досягненням в цьому є те що маси бездумно "кидаються" в море інформації при тому не затрачують ніяких духовних та розумових зусиль, що вдалося корпоратократії, яка робить з людей біороботів. Кожне слово політика в нашій країні треба ставити під сумнів, правильно розуміти суть їхньої розмови. Все зводиться в до того що ЗМІ є на службі в народу а обслуговують певних клас "білих" людей, які мають звичайних людей за біомасу за допомогою яких вони досягають свої, або корпоративні цілі. На службі в цих людей працює маса ідеологів маніпуляторів свідомістю мас і ніяка робота так не ціниться в нашій країні як робота цих людей, яка полягає в гермитизації знань які відомі цьому колу людей.
http://www.krugosvet.ru/enc/gumanitarnye_nauki/filosofiya/GERMENEVTIKA.html
http://lib.aldebaran.ru/author/gramshi_antonio/gramshi_antonio_tyuremnye_tetradi_izbrannoe/
Олег пише:
Монополією на ЗМІ в Україні не володіють ні партії ні нарід, вона належить "глобалізаторам".

ого.... а глобалізація тут до чого? глобалізація, звичайно ж, має вплив на розвиток ЗМІ в Україні, але на вона і глобалізація ...
з одного боку - глобалізація є незворотнім процесом поглиблення зв'язків між різними країнами світу, їх інтеграції на економічному, політичному, культурному, технологічному та інших рівнях.
з іншого - глобалізація наче дев'ятий вал захльостує планету, руйнуючи при цьому національні системи ...
власе друге і є найбільшою проблемою глобалізації, котра перетворюється на таку собі імперію... а історія показує, що рано чи пізно всі імперії рушаться, якраз під впливом національних систем.
Бо, глобалізація має свій власний набір економічних правил, які базуються на відкритості, дерегуляції й приватизації національних економік з метою зміцнення їх конкурентоспроможності і більшої привабливості для іноземного капіталу. Але ці правила діють до пори до часу, поки національна економіка перестає бути самодостатньою і саморегульованою...
Олег пише:
Кожне слово політика в нашій країні треба ставити під сумнів, правильно розуміти суть їхньої розмови.

власне це і є політика... і не тільки українська...
Олег пише:
Все зводиться в до того що ЗМІ є на службі в народу а обслуговують певних клас "білих" людей, які мають звичайних людей за біомасу за допомогою яких вони досягають свої, або корпоративні цілі.

ЗМІ, котрі створені та фінансуються окремими особами не можуть бути на службі всього народу... це нонсенс...
kvartyrant пише:
ого.... а глобалізація тут до чого? глобалізація, звичайно ж, має вплив на розвиток ЗМІ в Україні, але на вона і глобалізація .

Це виглядає так як підводна лотка тільки відсіки в тій лодці є країни, Америка виступає як держава поліцейський, україна як сировинний придаток і все це є пронизано газопроводами та нафтопроводами, а також зв"язком. Україні треба зрозуміти яке місце (відсік) займає вона в глобалізаційному процесі. А ЗМІ є підпорядковані оцим глобалізаторам і донося до народу їхню волю.
А яка роль кожного з нас в тому , що відбувається? Може маємо те, на що згоджуємося?
Зі мною влада в лиці чиновника поводить себе так, як я дозволяю зі мною поводитися. Якщо я чемно чекаю під кабінетом в державній устонові, де п"ють каву в робочий час і не роблю зауваження про те, що саме з моїх податків платять бюрократу зарплату для вирішення моїх же проблем, а веду себе як прохач в його домі, то тим самим я даю згоду на таку його поведінку. Якщо я при потребі даю хабаря чиновнику, то тим самим я підтримую корумпованість влади.
Якщо я в Золочеві в кав"ярні героїчно дослуховую вже сьому російськомовну пісню про тюрму чи зону і нічого з тим не роблю- не прошу виключити чи замінити іншим- я автоматично записуюся у фанати такої музики.
Якщо в черзі до лікаря в поліклініці я просиділа вже 1.5 год, а лікар виходить з медсестрою і зачиняють кабінет, при тому нічого не пояснюючи людям під дверима і я мовчки як вівця сиджу ще годину, то я теж погоджуюся на такі правила гри, я вже не згадую про прийом поза чергою.
Все це мене обурює, але і тільки.
Хто мені винен? Моя рабська психологія, мій конформізм. Чому я так поступаю? Бо легше бути як більшість людей, важче мати зрілу громадянську позицію. А ПРИЙДЕЕЕЕЕТЬСЯ!
Якщо хочемо змінити життя на краще- прийдеться піднімати власну самооцінку, самоповагу, рівень почуття власної гідності, згадати , що я тут у себе вдома, я тут громадянин, по краплині вичавлювати з себе рабство!
T.R. пише:
Якщо я в Золочеві в кав"ярні героїчно дослуховую вже сьому російськомовну пісню

шо за істєріка. приватний заклад-яку хочу музику таку і кручу. і не смійте пхати свого носа в мої справи(ну то я так фігурально )єдине шо ви можете зробити в такому випадку-піти в інший заклад.
а про лікаря-вам грубо кажучи насрати на його проблеми(ніхто не хоче платити податки. як тільки починаються розмови про платну медицину-піднімається вой народа ).
T.R. пише:
прийдеться піднімати власну самооцінку, самоповагу, рівень почуття власної гідності, згадати , що я тут у себе вдома, я тут громадянин, по краплині вичавлювати з себе рабство!

це канєшно тоже. але не тільки. в першу чергу треба навчитись за все платити. а це не просто. це важче чим те про шо ви написали
T.R., є в суспільстві люди які задають тон. на них рівняються. їх вчинки та поведінку копіюють інші, тобто вони є певним еталоном в суспільстві, отже ми зараз розглянемо хто в Україні є еталоном. Коли починала ПЕРЕСТРОЙКА то першими були звичайні бандюгани які за допомогою фізичної сили наживали свої гроші, тобто розуму в таких людей багато не було, з часом вони розумнішали і ставали менш кримінальними тобто за допомогою закону вони навчилися відбирати гроші та обходити той закон а також потім писали закони під себе. Ті моменти де їх стріляли я опускаю. Дальше вони набирали законної влади, але їхнє кримінальне минуле з них не вивітрилось. Отже вони робили в суспільстві певний міф (еталон) якого хотіли досягати інші тим самим шляхом що й вони. Отже маємо те що свідомість молодих людей з орієнтована на ті кримінальні ідеали. Для того щоб змінити думку людей треба вести сильну просваітницьку роботу серед людей і пояснювати їм те що довкола них відбувається, бажано щоб то були люди які би хотіли розуміти що довкола них робиться.
Гадаю, що не слід питати в раба, чи хоче він на волю. Рабом керує батіг. І не тре казати, шо батіг це зло, бо він був завжди в руках бандюків при владі. Деколи батіг може потрапити до рук далеко не чисельних, але вільномислячих ЛЮДЕЙ!
Олег пише:
Украна стала не для українців, тут практично жити стає неможливо. Ціни ростуть кредити України теж, включаєш телебачення всі канали практично транслюються на російські мові, 80% все російською мовою. Нас знову ніхто немає за ніщо. Ми бачимо що робиться на телебаченні на радіо всюди грає російська музика мова. Є Україна, але русифікована.

Україна завжди такою була: і при СРСР , і на жаль в роки незалежності! Більше того в роки незалежності функціонування української мови дійсно звузилося ! Один цікавий приклад. Років
десять тому назад появилася така еротична тернопільська газета
" Пан+Пані". Декілька місяців вона виходила на українській мові, а потім перейшла на російську. Звичайно здивовані читачі стали писати в редакцію, що мовляв сталося! Редакція відповіла, що газета не надто користується популярністю в західних областях, де народ вихований в строгих морально-релігійних традиціях. За те дуже стала популярна на Сході. Але читачі і звісно дистрибютори вимагали , виходу її на "общепонятном языке". Це і було зроблено!

додано через 11 хвилин 19 секунд:

Васілій пише:
и не пойняв, таваріщ я мав наувазі юща, шо пішов в атаку запроваджуючи українство. і шо?"получив в диню" і стійке несприйняття всього українського в значної кількості нашого народу

Васілій правий! Правда тут ось ще який момент! Звісно людина живе , чи вірніше повинна жити "не хлібом єдиним". Та коли з хлібом в Україні в прямому і переносному значенні завжди було сутужно, то самі благородні ідеї не сприймаються. Повне не виконання , і навіть не бажання виконувати свої соціальні програми бувшим президентом
Ющенком привела до його жахливої(ніхто з бувших європейських президентів не набрав так мало голосів при повторному балотуванні), можна навіть сказати ганебної поразки на виборах!

додано через 12 хвилин 19 секунд:

T.R. пише:
Якщо я в Золочеві в кав"ярні героїчно дослуховую вже сьому російськомовну пісню про тюрму чи зону і нічого з тим не роблю- не прошу виключити чи замінити іншим- я автоматично записуюся у фанати такої музики.

А нащо героїчно дослуховувати! Не сиди і не слухай! Часи "Червоної
рути " і тріо Мареничів давно минули, а російська попса навіть при її якості, все одно краща від теперішньої української! Звісно в Єстонії напевно би такого не було б ! Та якби в якийсь кабак завалили "багаті російські туристи" з купою грошей, то напевно не один дуже спокійний, повільний і врівноважений естонець змушений був покинути цей заклад!

додано через 9 хвилин 30 секунд:

T.R. пише:
кщо в черзі до лікаря в поліклініці я просиділа вже 1.5 год, а лікар виходить з медсестрою і зачиняють кабінет, при тому нічого не пояснюючи людям під дверима і я мовчки як вівця сиджу ще годину, то я теж погоджуюся на такі правила гри, я вже не згадую про прийом поза чергою.

Це вже навіть не стільки обурливо, як цікаво! Якщо вони разом не п"ють каву і до кави, і якщо лікар мужчина або жінка нетрадиційної "рожевої" орієнтації, то неважко здогадатися , чим вони займаються!
poma пише:
Все це сплановано. Хтось всім цим тонко керує. Що робити. Правильно голосувати на других виборах. Хоч це буде зробити ще важче

Важче? Я думаю, що це буде зробити неможливо! Не дадуть!
Васілій пише:
шо за істєріка. приватний заклад-яку хочу музику таку і кручу. і не смійте пхати свого носа в мої справи(ну то я так фігурально )єдине шо ви можете зробити в такому випадку-піти в інший заклад.
а про лікаря-вам грубо кажучи насрати на його проблеми(ніхто не хоче платити податки. як тільки починаються розмови про платну медицину-піднімається вой народа

В цьому описаному випадку це не приватний заклад, а державна установа яка повинна обслуговувати якісно людей. В медичних установах є час виділений на відпочинок який немає тривати більше чим пів години. В такому випадку в кожній установі є книга скарг та пропозицій, а також можна звернутися до керівника організації з заявою (двох копіях) де вказати що працівники порушують внутрішній трудовий розпорядок що приводить до незручностей людей яким надають послуги. Декілька таких заяв заставить керівника закладу задуматися і навести порядок.
Олег пише:
В цьому описаному випадку це не приватний заклад, а державна установа .

убєйся ап стєну, тормоз
Олег пише:
В цьому описаному випадку це не приватний заклад, а державна установа яка повинна обслуговувати якісно людей. В медичних установах є час виділений на відпочинок який немає тривати більше чим пів години

Звісно йдеться не про бар, а поліклініку. Та це не вирішить проблеми.
Скажуть, що лікар і медсестра пішли по справах, і звичайно скоро будуть. Як скоро ? Дуже скоро... А вони в той час сидітимуть в не
надто віддаленому місці і попиватимуть каву і "до кави" або ще
гірше (а може не гірше?) кохатимуться!!! Жах!
Ми відійшли від теми, Україна винна МВФ 14 млрд доларів, а деж ті гроші що позичали наші лідери? В даному випадку вони осіли в наших депутатів а економіку вони не попали , все зводиться до того що злодіями власного народу стали наші ж депутати, але хто має спитати з них за це? Тобто зараз йде звичайний дерібан грошей МВФ.
Олег пише:
а деж ті гроші що позичали наші лідери?

а як ти думаєш як ше можна підвищувати соціальні виплати при падінні виробництва? тупо прожираєм бабло.
Чому все залежить від нас? Причина в тому що обрання керівництво в демократичній державі проходить методом голосування, кожен з нас має якусь частинку керування вартістю в один голос. тобто віддаючи один свій голос ми проводим певне керівництво державою. А тепер візьмем до уваги той факт що ми не знаю як нею управляти тобто не маю найменшої уяви в державотворчому процесі.
T.R. пише:
Зі мною влада в лиці чиновника поводить себе так, як я дозволяю зі мною поводитися. Якщо я чемно чекаю під кабінетом в державній устонові, де п"ють каву в робочий час і не роблю зауваження про те, що саме з моїх податків платять бюрократу зарплату для вирішення моїх же проблем, а веду себе як прохач в його домі, то тим самим я даю згоду на таку його поведінку. Якщо я при потребі даю хабаря чиновнику, то тим самим я підтримую корумпованість влади.

власне, хабар це є не тільки "підтримка корумпованості" а в першу чергу злочин , за який в однаковій мірі несуть відповідальністьі той хто бере хабар і той хто його дає.
до речі, корупція це не тільки хабар а й бездіяльність чиновників... тобто, якщо ви сидите чемно під кабінетом, очікуючи поки чиновник вип'є каву, ви тим самим сприяєте корупції...

Олег пише:
Це виглядає так як підводна лотка тільки відсіки в тій лодці є країни, Америка виступає як держава поліцейський, україна як сировинний придаток і все це є пронизано газопроводами та нафтопроводами, а також зв"язком. Україні треба зрозуміти яке місце (відсік) займає вона в глобалізаційному процесі. А ЗМІ є підпорядковані оцим глобалізаторам і донося до народу їхню волю.

так воно по суті і є... інша справа, як це не прикро констатувати : Україна, як держава не відбулась! але маю надію, що на разі не відбулась...

roma пише:
Україна завжди такою була: і при СРСР , і на жаль в роки незалежності! Більше того в роки незалежності функціонування української мови дійсно звузилося !

до певної міри так.... а причина ?
Васілій пише:
а як ти думаєш як ше можна підвищувати соціальні виплати при падінні виробництва? тупо прожираєм бабло.

можливо доцільно в такому випадку переглянути соціальну політику? і відсікти можливі зловживання соціальних виплат тим, хто їх не потребує...

додано через 5 хвилин 18 секунд:

Олег пише:
Чому все залежить від нас? Причина в тому що обрання керівництво в демократичній державі проходить методом голосування, кожен з нас має якусь частинку керування вартістю в один голос. тобто віддаючи один свій голос ми проводим певне керівництво державою. А тепер візьмем до уваги той факт що ми не знаю як нею управляти тобто не маю найменшої уяви в державотворчому процесі.

інколи один голос вижить дуууже багато! а роль громадянина не закінчується тільки голосуванням .... є , визначені Конституцією і законами права громадянина , якими ми практично не користуємось... навіть у випадку з обранням є можливість відкликання . маленька але все ж можливість... принаймі, в частині депутатів місцевих рад, обраних по мажоритарним округам це реально зробити.
kvartyrant пише:
можливо доцільно в такому випадку переглянути соціальну політику? і відсікти можливі зловживання соціальних виплат тим, хто їх не потребує..

А хто їх не потребує і хто ж їх не хоче? Я вже в якомусь розділі вказував
про пенсію одної жительки Золочева. А тепер у всеукраїнському масщтабі. Ось наприклад пенсія гр. Стельмаха , бувшого Голови Нацбанка скільки ви думали становить? 90% від попередньої зарплати.
А якщо його попередня зарплата становила 120 тис . грн. ,
то відповідно 108 тис. грн. І таких прикладів можна навести більш, ніж достатньо. Проектом нового пенсійного закону всім, тим "заслуженим людям" пенсію не зменшать, оскільки це заборонив робити Конституційний суд, згідно 22ст. Конституції України. Лише максимальну пенсію , до 12 мінімальних зарплат одержуватимуть нові пенсіонери.
roma пише:
Проектом нового пенсійного закону всім, тим "заслуженим людям" пенсію не зменшать, оскільки це заборонив робити Конституційний суд, згідно 22ст. Конституції України.

на жаль це наша біда... При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.
щодо проекту Пенсійної реформи... не все там так як мало б бути , але певні зрушення є.
Боляче читати: Україна, як держава не відбулась! Теж часто думаю, що ми як нація ще не відбулися, ще не ідентифікувалися. І своїми правами як громадяни не вміємо чи не маємо сміливості користуватися. Я вже не кажу про можливість відкликати депутатів, тут хоч би навчитися питати в наших обранців як вони виконують свої обов"язки. Заздриш сусідам- європейцям, коли бачиш яке велике значення там має громадська думка, яка сформована в кожного громадянська позиція і як вони вміють її відстоювати, вміють відправити у відставку цілий уряд... А ми все надіємося на добру владу, яка прийде і влаштує нам гарне життя.
Від кожного з нас багато що залежить. Що робити? Можливо починати треба з найменшого -
МАТИ ВЛАСНУ ДУМКУ
T.R. пише:
МАТИ ВЛАСНУ ДУМКУ

ототовово шо ти повиписувала то є твоя власна думка?
T.R. пише:
Заздриш сусідам- європейцям

пиши про себе! хватить про всіх. я-не заздрю. і багато хто не заздрить. ти чогось бачиш плюси їхнього життя і зовсім не помічаєш мінусів.
Ми ше поки шо дуже добре живем з огляду на те як ми працюєм!
Так, заздрю! Мені подобається якість європейських доріг, чисті і освітлені вулиці, рівень сервісу, а найбільше відношення до пересічного громадянина, повага до людини. Ясно, що в них це напрацьовано роками, а ми на початку довгого шляху, але чому би не придивитися до їх "плюсів" і не перейняти щось корисне для себе. Напр. їх відношення до роботи, один до одного, до приватної власності, їх почуття власної гідності.
T.R. пише:
Від кожного з нас багато що залежить. Що робити? Можливо починати треба з найменшого -
МАТИ ВЛАСНУ ДУМКУ

мати власну думку - це не є найменше, це радше "вищий пілотаж"... до власної думки треба дійти своєю головою , треба володіти певними знаннями, принаймі елементарнно-необхідними правовмими, економічними, тощо...
і коли ці знання будуть то і своїми правами як громадяни ми скористаємось.
T.R. пише:
Я вже не кажу про можливість відкликати депутатів, тут хоч би навчитися питати в наших обранців як вони виконують свої обов"язки.

на разі існує реальна законодавча можливість відкликати тільки депутатів місцевих рад, які обрані по мажоритарних округах... відкликати депутатів ВР чи депутатів місцевих рад, обраних по списках по - суті неможливо...
T.R. пише:
Заздриш сусідам- європейцям, коли бачиш яке велике значення там має громадська думка, яка сформована в кожного громадянська позиція і як вони вміють її відстоювати, вміють відправити у відставку цілий уряд...

на рахунок громадянської позиції підтримую... але ви забули додати , скільки часу йшли європейські держави до громадянського суспільства і те, що, з одного боку громадянське суспільство передбачає право відстоювати свої законні інтереси а з іншого - відстоювання цих інтересів законним способом. тобто, в основі такого суспільства стоїть дотримання закону як владою так і громадянами.
На рахунок нашої держави проходить не прикрита війна, яка називається наркотичним, алкогольним та тютюновим терором, по так ж самій схеми нищили корінні народи США індіанців. самим головним принципом війни проти слов"янських народів зі слів Адольфа Гітлера "Населення має бути скорочене наполовину. Жодних щеплень, жодної гігієни, лише горілка і тютюн." Довкола повно реклами як правильно пити, від чого відростають крила, вдумайтеся в то що спорт та горілка йдуть в одну ногу, коли не вип"єш пива то футбол для тебе не буде таким насиченим. Має бути заборона на рекламу алкоголю, та тютюну тільки в спеціально відведених місцях.
Цілком підтримою!
Отже виходячи з того що тут написано, ні яник і ющенко не підкорили собі дух Української інтелегенції яка сформувалася, яник підкорив адмін апарат, але треба ще підкорити душу народу, Українську інтелегенцію, яка зародилася і відновилася.
Про яку Україну і яку інтелегенцію може іти мова. Ящо значна частина так званої інтелегенції ,5 років підтимувала, проходимця , зрадника українських інтересів Ющенка.
Справа зараз в тому що ми сумніваємося що щось змінемо в суспільстві, тобто коли людина зробивши декілька спроб зміни щось в суспільному життя стає безучасним спостерігачем процесів, які проходять повз нього. Зараз треба відродити в людині те що його слово має вагу в суспільстві. Тобто створивши певну організацію (партію) вона стає підвласна волі одного лідера, людина спостерігаючи на це бачить те що все працює не на неї, а на вище керівництво та інтересів своїх вона не бачить там. Отже треба створити таку організацію де би зібравшись в громаді людина мала би відчуття свого голосу і те що вона зробила для організації перед тим узгодивши з більшістю людей, які мають одну і туж саму ціль привело би до позитивного результату, в цій грі люди би зрозуміла що вона має певні ричаги керівництва і повсяк час хотіла робити те керівництво певними. процесами чи колективі (суспільстві). Тобто більшістть лідерів партій чи гомадських організацій взагалі не підтримують інтереси Українського народу, а чинять керіввництво проти народу.
Єрунда повна! При нашій кількості партій правильніше їх знищувати, а не створювати! Скільки можна? Невже досі не вистачає?
AVB пише:
Єрунда повна! При нашій кількості партій правильніше їх знищувати, а не створювати! Скільки можна? Невже досі не вистачає?

як ти їх пропонуєш знищувати і які твої механізми щоб заставити людей повірити в то що вони люди, а не раби? Вибирати монарха, чи партію автократичну (протилежність димократичній системі).
На партії наср..@.. ти! Не піддаватись на жодну політику! Наші партії - це тролі. Вони живуть, коли їх підгодовують. Всім буде начхати - самі подохнуть

Рабів нічого заставляти не треба. Горбатого... Дітям головне вирости людьми, а не адаптовуватись.

І ніякої системи!