Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нові тарифи на радіодоступ в м. Золочів та в с. Ясенівці

Автор Повідомлення
Нові тарифи на радіодоступ в м. Золочів та в с. Ясенівці
З 1-го січня вводяться нові тарифні плани для користувачів радіодоступу в м. Золочів та частково в с. Ясенівці.

1 Mbps - 79 гривень
2 Mbps - 99 гривень
4 Mbps - 199 гривень

Тарифний план зі швидкістю 4 Mbps надається лише за наявності технічної можливості.

Усі абоненти з тарифними планами вартістю 80 та 100 гривень переведені на нові тарифи автоматично. Решта абонентів можуть змінити тарифний план при особистому зверненні в бухгалтерію.

З Новим Роком!
Такий сюрприз для інших сіл плануєте???
b.oliinyk пише:
для інших сіл плануєте?

Поки що ні.
А чого тільки Золочеву такі привілегії і Ясенівцям? Давайте в Гончарівку і в у Скваряву таке))
Grafit пише:
А чого тільки Золочеву такі привілегії і Ясенівцям?

Золочів та Ясенівці мають найкраще покриття і, що особливо важливо, невеликі відстані. Завдяки хорошому резерву обладнання в Золочеві та Ясенівцях є можливість надавати більші швидкості доступу.
З іншими селами ситуація інакша. Відстані переважно великі а покриття гірше...

Grafit пише:
Давайте в Гончарівку і в у Скваряву таке

Поки що збільшення швидкостей без втрати якості у зазначених селах на жаль неможливе
andry пише:
в Золочеві та Ясенівцях

є ОГО
andry пише:
З іншими селами ситуація інакша
vovik
і Пан-Телеком, Київстар, МТС, і що?
Eton пише:
і Пан-Телеком, Київстар, МТС

Розуй очі і подивись тарифи.
vovik
Ухти вже біжу вірити. Хочу щоб люди на практиці відписали, кинули тести.
Конкуренція тримається приблизно на рівні, хтось демпінгує, всі або рівняються, або ідуть з ринку. Чекаємо відповіді Пан-Телекому.
Eton
а чому ви рівняєтесь на гірших
tapac01

Я не складаю тарифи, і не веду бугалтерію,

УкТелеком має державні гроші, викидає куди хоче, затрати на оптичний канал космічні, сумніваюся, що виплатиться їм там в найближчі 5 років, приватній структурі важко собі таке позволити, гроші то рахуємо всі до копійки. Но відповідь буде
Тарифні плани від 1-го січня цього року, а зокрема:

1 Mbps - 79 гривень
2 Mbps - 99 гривень
4 Mbps - 199 гривень

починаючи 16-го березня стали доступні для кабельних підключень в с. Новоселище, зокрема в будинках за вул. Шевченка 7, Шашкевича 10, 12, 14 та Коледжу.
Усі клієнти, що користувалися тарифними планами UH-80, UH-100, UH-180 були переведені на нові тарифи WL-79, WL-99 та WL-199 відповідно автоматично та безкоштовно.
andry
а не боїтесь скарг від клієнтів яким підняли плату без згоди та попередження на 19 грн.? Може їм і не треба 4 Мбіта, а 2 цілком хватає.
voshkaniridze пише:
підняли плату без згоди та попередження на 19 грн

Взагалі-то останнім часом більшість підприємств частенько піднімають тарифи не тільки без згоди, але і без збільшення об'єму наданих послуг, найбільш близькі приклади - телефон, електроенергія, теплопостачання, газ

Якщо серйозно, скарг не буде, бо конкретно з такими клієнтами вартість узгоджена. Їм пропонувалися варіанти, зберегти швидкість за ті самі гроші або взяти інший тариф. Абсолютна більшість вибрала дорожчий варіант.
andry пише:
конкретно з такими клієнтами вартість узгоджена

от про це і йшлося, а то:
andry пише:
були переведені на нові тарифи WL-79, WL-99 та WL-199 відповідно автоматично
Хлопцям з ЦСО спасибі, будь-що що б неробили, нерадили, непродавали, все просто люксичне, кращого центру сучасного обладнання годі знайти, а спеціалісти взагалі вищий клас

додано через 1 хвилину 52 секунди:

Ясенівці тішаться з тої швидкості яку мають, але чикають ще більшу, незабувайти про нас, як будуть зміни дайте знати, Тарас
Дякую, Тарас! Будемо старатися
Можливо не в ту вітку пишу, але зайшов на ваш сайт і побачив наступне:
Вартість обладнання для радіопідключення 600 грн (контракт).

Прокоментуй детальніше умови, так як зараз задумався на рахунок зміни провайдера, а тут пишу, бо може й іншим буде цікаво.
Отже в 2-х словах.

Класичне радіопідключення станом на лютий 2012 року включає в себе:
1. Клієнтський пристрій.
Зазвичай це або роутерборд або невеликий слабенький комп'ютер, з радіомодулем і високочастотним кабелем-з'єднувачем "пігтейлом" в якомусь корпусі.
2. Блок живлення, грозозахисти, екранований кабель "вита пара".
3. Антена або антенобокс.
У випадку хорошої шумової ситуації та при достатньому сигналі використовується антенобокс, це корпус для абонентського пристрою і антена "все в одному". При поганих умовах прийому використовується "більш чутлива" антена "сітка"

Отже, вартість обладнання, необхідного для підключення складає на даний момент _як мініум_ $165 або понад 1300 гривень.

Заплативши повну вартість обладнання людина отримує повну свободу зміни тарифу, призупинки, поновлення послуг чи повного відключення, право на розпорядження обладнанням на свій розсуд, а також повну гарантійну підтримку купленого обладнання.
Кожен абонент може придбати обладнання не лише в нас, а де завгодно, за умови дотримання наших рекомендацй по підбору комплектуючих (це важливо для якісної роботи).

Враховуючи появу недобросовісної конкуренції, для запобігання відтоку нових клієнтів у невірному напрямку, нами додатково введено контрактне підключення на аналогічних до конкурентів умовах, суть яких зводиться до наступного:
Абонент оплачує послугу підключення до інтернет вартістю 600 гривень. Ця послуга не включає в себе вартості обладнання, а включає лише оплату за виконані роботи і передоплачену оренду обладнання. Абонент підписує контракт, згідно якого зобов'язується користуватися послугою без права відключення чи призупинки щонайменше 2 роки, після чого контракт може бути продовжений або розірваний. У випадку, якщо клієнт виявить бажання розірвати контракт через 2 роки, орендоване обладнання повертається оператору, або оплачується його повна вартість. Якщо раніше, то абонент повертає обладнання та оплачує штраф, що розраховується так: кількість місяців, які залишилися до завершення контракту * абонплату.
Великим мінусом контракту є відсутність гарантії на обладнання, тобто абонент зобов'язаний зберігати обладнання у справному стані, або оплатити його повну вартість у випадку втрати або поломки.

Економіка така:
1. Місячна плата радіоабонента складає близько 100 гривень, чистий прибуток оператора (за мінусом видатків, податків, тощо) близько 30 гривень, отже річний прибуток з абонента не перевищує 360 гривень
2. Гарантійний термін експлуатації обладнання складає 12 місяців
3. Для покриття різниці у вартості обладнання оператор має отримати як мініум 1300-600=700 гривень, які якраз і будуть віддані протягом 2-х років. Оператор сподівається почати отримувати прибуток з абонента через 2 роки, тобто після закінчення контракту. Якщо ні - оператор отримає назад своє (вже старе і можливо застаріле) обладнання, ринкова ціна якого буде дуже менша за куплене початково.

Я особисто рекомендую повну вартість, вигідну і оператору і клієнтові. Контракт, у тому вигляді, в якому його впровадили конкуренти був ними запроваджений для набору і утримання абонбази з якоюсь метою. Ми його продублювали, для уникнення відтоку обманутих абонентів, на свій страх і ризик. Вибір за абонентом, адже ми пропонуємо не лише вигідне підключення, але й справжні послуги.

Зрештою, якщо є така потреба - звертайся. Добрі люди мають допомагати один одному, а ти людина добра. Щось придумаємо взаємовигідне.