Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Хто чим хворiє? я в смислi захоплення

Автор Повідомлення
Хто чим хворiє? я в смислi захоплення
захоплююсъ:лижнiм спортом, плаванням, боулiнгом. колекцiоную:пiдсвiчники, яких маю доситъ багато i антикварiат
To lenhen:В тебе супер захоплення, в Золочеві таких не знайдеш
В мене "хвороби" такі - теніс, футбол, волейбол, компютер, музика, дискотеки, подорожі, нумізматика, домашні тварини.....
Музика... музика, музика... ну і ще музика, і до того всього музика... Ой, а я про музику не сказала...
Я захоплююсь зброєю, збираю інформацію про різні види всіх часів і народів.
Захоплювався ФІФА... Бавився всі версії, а зараз не можу... Комп не позволяє... Старенький... На пенсію пора. Хто хоче допомогти купити новий комп пересилайте гроші на рахунок 290232158402 АКБ "Промваструбломінвест". Дякую за увагу
ну хто мене знає, то знає шо в мене основне захоплення - МУЗИКА, стиль життя.
Також люблю писати вірші, твори, малювати інколи і грати настільний теніс. отак
Ну тоді не хворій на грип, бережи слух.
Cypress_girl пише:
ну хто мене знає, то знає шо в мене основне захоплення - МУЗИКА, стиль життя.
Також люблю писати вірші, твори, малювати інколи і грати настільний теніс. отак

Зіграєм в настільний теніс, Ірина Батьківна?
В вільний час я люблю почитати книжку або посидіти в неті.
2 Петро:
конечно.
2 Мопс - бережу
А я, коли був на чужині, то, здуру, купив сопілку і записав цілий альбом в стилі Psyho-Techno-Authentic.
в мене з"явилась нова "хвороба", пробую колекціонувати порцелянові ляльки.Cьогодні придбала лялю-індіанку з Kанади, національну.A ще збираю фігурки африканських племен
2 lenhen Круто!
А я маю слабкість до рюкзаків і всіляких сумок. Навіть як іду по вулиці, то дивлюсь, у кого який рюкзак.
а в мене так з капцями-також маю не погану колекцію .Oт і сьогодні придбала очередну пару кросовок, і питаєтся-нашо? марнотратниця...
Я хворію електронікою, люблю всякі інтересні системі.
Захоплення такі: музика, хокей, Інтернет. Цікавлюсь деякими іншими речами: кінематографія, футбол, техніка... але все це на побутову рівні.
А я обожнюю котів! Люблю вишивати. А недавно крючком навчилась вязати! Такий светрик класний получився з дірочками. Як то всьо до купи позшивала, то аж не повірила, шо то я таке сама створила. В Золочеві в Надії такий светрик коштував би 100-150 грн, а я потратила 18 грн. на нитки і 5 днів роботи.
.VIAти молодець, дуже подобаються люди які вміють шось майструвати своїми руками. Я також люблю в"язати, а ось вишивати так і не навчилась(терпцю не вистачає)...
Хворий на мобiльнi тел. (nоkiа) не можу бiля магазину просто пройти
а ще я збираю склянi шарiки вiд \"дозаторiв\" хортиця тоже ХВОРОБА!
А на вул. не можу вiдвести погляд вiд струнких дiвчат i не важливо з рюкзаком вона(mорs) в шо взута (lеnhеn)
в iдеалi на пляжi
рррр зимааа

Posted from a Nokia mobile phone
Зрозумів в собі ше одну хоробу!

Я алергічно ненавиджу футбол, і спорт терпіти не можу.
Це, напевне, вже серйозно!
Я люблю футбол та вболівати за рідну команду і мені пофік хто шо там думає..... бо мені в прікол коли збираються навіть 5 шоб повболівати-це мене пре!!!! ОТО ТАК!!!
Народ чув, що в районі ганяють пейнбол. . Якщо хтось чув поділіться враженнями.
Чула. Навіть мої друзі пару раз "ганяли"
Казали що круто
Стріляймося, бо ми того варті.
Чув. Є такий Зубехін Володимир, пропонував колись зіграти з друзяками командну гру. Скидаємось кожен по 50грн, він видає спецодяг та 200 кульок. Сам, на жаль, не брав участі, але адреналін, кажуть від початку гри до кінця на межі. Може цього року.
А якщо замість кульок тухлі яйця? Буде "атомна війна"! але ця забавка дійсно прикольна. Хотів би попробувати....
massacra пише:
А якщо замість кульок тухлі яйця?

то б було просто шось. Про такий пейнтбол знала б вся область.
massacra пише:
А якщо замість кульок тухлі яйця?

Ага, і Януковича запросити на гру, ото би було супер...
vaymut пише:
Януковича запросити на гру, ото би було супер...

Еге-ж, весело
... хоч віртуально...
http://pora.org.ua/content/view/2543/168/
я вже ту цяцьку давно пройшов...
А я тільки надибала...
Кот да Винчи пише:
Чув. Є такий Зубехін Володимир, пропонував колись зіграти з друзяками командну гру

Чи не про того Володю ти розповідаєш, який подав оголошення в розділі безплатні оголошення, Екстримальний спорт.
Boris. Пейнтбол це супер. Бачив одного разу турнір у Львові, враження не передати - хочу тоже.
захоплення музика........
AVB пише:
Я алергічно ненавиджу футбол, і спорт терпіти не можу. Mr. Green
Це, напевне, вже серйозно!

АВБ, ти ж хлопець, чому ти ненавидиш футбол і спорт? Наприклад я люблю футбол, але лише тоді коли дивлюся, грати - НЕНАВИДЖУ!!! А ще я захоплююся колекціонуванням пляшок від пепсі, коли, 7up та інші. А ше люблю ритися в неті і балакати з вами...
Ну, значить, не всім хлопцям до вподоби ганяти м'яча по полю, чи спостерігати, як це роблять інші.

Рибалка мені подобається! Чим не спорт?
Беатріса пише:
АВБ, ти ж хлопець, чому ти ненавидиш футбол і спорт?

Колись один хлопчина втирав мені, що яка я дівчинка як не ношу рожевих речей, спідничок всяких і тому подібного...
То було досить смішно, як і те що ти говориш. В кожного є вибір, що йому любити а що ні і цей вибір аж ніяк не визначаєтьсячерез стать.

AVB пише:
Чим не спорт?

Спорт. Охота на чоловіків/жінок тоже своєрідний спорт.... іноді...
а в мене починається загострення ломки за роліками
тре їх скоріше шукати і купувати, отоді я буду ганяти...
Pangea пише:
яка я дівчинка як не ношу рожевих речей, спідничок всяких і тому подібного...

Мені друзі те саме говорять. Я не ношу спідничок і т. д і т. п, але чомусь люблю платтячка