Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Нові Правила Дорожнього Руху

Автор Повідомлення
Нові Правила Дорожнього Руху
З 2011 року будуть діяти нові правила дорожнього руху. Відтепер буде скасовано легальне перевищення швидкості на 20 кілометрів, введено обов'язкове пересування з ближнім світлом у білий день і передбачено покарання за "гумове взуття" не по сезону.

У наступному році в нових правилах дорожнього руху чітко розпишуть ситуацію, за якої водій має право включати аварійку - і зросте відповідальність за її зловмисне використання.

У нових правилах будуть карати і за відсутність зимової гуми на автомобілі. Ще одна новація - у зимовий період цілодобово авто зобов'язані будуть їздити з увімкненими фарами ближнього світла. А на заміських трасах фари треба буде включати завжди, навіть удень влітку.

Водіїв каратимуть за ненаявность спеціального крісла для дітей до 12-ти років.

Одна з новацій - водій при спілкуванні з ДАІ повинен залишатися в машині, причому руки тримати на кермі, щоб інспектор їх бачив.

У ДАІ з полегшенням зітхнули, що попередня влада не встигла впровадити свої плани збільшити дозволені швидкості на дорогах. У нових правилах раз будуть дотримуватися існуючих знаків. Якщо в місті дозволено їхати 60 кілометрів, то плюс 20 кілометрів водіям вже не дозволяти. Максимум 5 кілометрів. У більшості країн Європи, мовляв, у містах взагалі максимальна дозволена швидкість - 50.

Дозволену швидкість збільшать хіба що - до 110-ти кілометрах на заміських трасах, і то якщо між зустрічними смугами є відбійники або клумба. Разом з тим, штрафи за перевищення можуть залежати від швидкості - чим швидше їдеш - тим більше штраф. Самі розміри штрафів будуть чітко визначеними - ніяких вилок - щоб у інспектора не виникало зайве спокуса брати хабарі.
Потихеньку-потихеньку будуємо канаду
Ще б дароги поробили відповідні і зарплати, щоб було чим вразі чого штрафи платити... От тоді була би кляса!