Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Похвально. Мер Гриньків садить дерева

Автор Повідомлення
Похвально. Мер Гриньків садить дерева
На вулиці Льввіській, коло дитячого садка, ріжуть старі дерева -тополі і садять молоді сосни. Правда, не корчують, а тільки зрізують. Але і то вже якась робота. Зубар до того не додумався би.
Як Вам перші кроки нашого мера. Я думаю, що садити дерева - правильно. Але треба не тільки садити, а всюди наводити порядок. Туалет будувати. Баню. Ями на дорогах латати. Той Зубар, жи б він довго жив, нічого путнього не думав і не робив. Цікаво чи відбере Гриньків у них " Казку" в парку біля озера, повиганяє з теплих посад Худзеїв і їм подібних. Коли то буде???? Хто що знає, скажіть....
садити нова влада має досвід
та кого вони в Золочеві посадили? такі як Шептицький Наливайко і їм подібні як крутили світом - так і крутять . І нікому нема діла? А треба мати діло ??? певно так, я собі думаю.... Що не виділялися гроші на дороги - виділялися. А де вони ? Ті дороги. Де ремонти. Де туалети, бані, пологовий будинок лікарні, спорткомплекс. Таких ДЕ можна перелічити сотні. А поніс хтось відповідальність. Ні. І регіони теж мовчать, нікого не садять. А певно треба щось робити, дати по рукам крадіям, бездарам та прочій сволоті, яка маскується під національні прапори
poma пише:
І регіони теж мовчать, нікого не садять.

Ну в Регіонів в самих рильце в пушку, пересадити вони нікого не пересадять. А то що дерева садять похвально.
poma пише:
Шептицький Наливайко і їм подібні як крутили світом

А їм пофіх вони регіонам заплатять і знову будуть крутити світом. Стріляти їх так можна, другі би вже думали трохи.
Недавно читав звернення голови Золочівських підприємців Москаля -Наливайко, який йшов в раду за списками " Нашої України" не дав підприємцям автобуса ( за гроші звичайно) на Київ, на акції протесту.. От як скоро продаються такі наливайки регіонам. Правиильно каже Олег. Такі продатися вміють запросто...

додано через 1 хвилину 52 секунди:

а до чого тут що "Похвально. Мер Гриньків садить дерева"
Не похвально, не расчистили дорогу від снігу, от тепер маємо каток.
Садити дерева треба весною, а от розчищати дороги та посипати піском - Вже!!!
Eton пише:
Не похвально, не расчистили дорогу від снігу, от тепер маємо каток.

дороги, якраз, вперше за останні роки посипані піском...
Fuck пише:
Садити дерева треба весною, а от розчищати дороги та посипати піском - Вже!!!

а ви спец по деревах?
хоч дерева всеж садять таки весною... думаю, давати комусь оцінку поки ще за рано. Особливих зусиль, щоб посипати дороги не потрібно! Біль цікавішою беде ситуація весною, коли сніг зійде... Ось тоді в середині березня можна буде говорити про якісь висн

додано через 4 хвилини 9 секунд:

хоч дерева всеж садять таки весною... думаю, давати комусь оцінку поки ще за рано. Особливих зусиль, щоб посипати дороги не потрібно! Біль цікавішою беде ситуація весною, коли сніг зійде... Ось тоді в середині березня можна буде говорити про якісь висновки по питанню доріг.
Я думаю в міській раді зараз відбувається набагато більш цікавіші процеси ніж висадка дерев і про них, нажаль мало хто дізнається...
Взагалі нашому місту потрібен свій місцевий Вікілікс!
Зрештою маємо короткий період від моменту зміни еліт. Ось пройде час і тоді буде видно наскільки слова відрізняються від справ.
Одна річ про яку говорити можна вже, це відсутьність аудиторських дій відносно попередників. А якщо такі і є то громада про них не знає.
Думаю, якщо пересічний золочівянин знав хоча б те що знає середньостатичний депутат міської ради результати виборів були б дещо іншими.
tapac01 пише:
а до чого тут що "Похвально. Мер Гриньків садить дерева"

Якщо не вміє організувати правильно роботу з посадки дерев то нехай садить сам.
Ну хто в мороз садить? Скажіть чи розумно це. Він ріже, от то правда. Тепер. Зимою. Почав гешефт із деревини та нищення екології рідного міста. Йому б дороги посипати піском. Але ні. давай різати дерева. Скажіть чого мовчать екологічні служби району, чому мовчить громадськість. Був перед виборами в одній із палаток на Вічевій площі, де цікавий хлопець, якого називають Громадський

додано через 4 хвилини 14 секунд:

Еколог по імені Ігор агітував за захист природнього середовища нашого рідного міста. Але чому він та такі як він тепер мовчать, коли ріжуться дерева в місті. Масово причому. Зимою. Яка там посадка. Хай садять поряд із цими деревами, а потім ріжуть. Але ні. Тре все вирізати, набити кишені, не можуть наїстися. Прикро, такі як Ігори-екологи мовчать. Народ мовчить. До чого ми дожилися?
poma пише:
та кого вони в Золочеві посадили? такі як Шептицький Наливайко і їм подібні як крутили світом - так і крутять . І нікому нема діла?

Олег пише:
Ну в Регіонів в самих рильце в пушку, пересадити вони нікого не пересадять.

Ну чого хлопці , ви так погано про Партію регіонів? Ось, Юля перший кандидат на посадку! І саме основне є за що! А як казав Й. Сталін " Ну зачем нам стрелять по воробьям?" Дійсно для чого ? Такі "воробьи" як Шептицький і Наливайко вчасно перестали цвірінькати і будуть далі панувати. А як би не перестали , то б тихенько їм би поламали ноги і щелепи , і тоді вони вже б точно зрозуміли свою "политическую ошибку".
poma пише:
Еколог по імені Ігор агітував за захист природнього середовища нашого рідного міста.

з нього такий еколог, як з мене балерина
poma пише:
Але ні. давай різати дерева.

правильно! краще хай на голови людям впадуть чи на будинки!!!
Та не тільки Гриньків віддає накази садити дерева а також дає накази вирубати їх!!! Чи посадить мерія дерева біля РДА, які там були вирубані?
Блін, знову про того еколога по імені Ігор. Його тезка Ігор Гриньків ріже безліч дерев, а той еколог с-аний - мовчить, як води в рот набрав. Ну який з нього еколог, скажіть панове, після того, як стільки дерев безжалісно в Золочеві вирізуються на ДЕРЕВИНУ, ДОШКИ. КРОКВИ і т. п. а головни й золочівський еколог згадує про боротьбу за природу лише напереродні чергових виборів.

додано через 2 хвилини 38 секунд:

до речі. а хто знає фамілію того главного еколога, всі про нього говорять, а фамілії не пишуть. Чи має він жінку та діти, певно їм не легко з ним живеться, бо певно він любить дерева більше за жінку...
який же ти олезю даун. то капєц
Васілій пише:
який же ти олезю даун. то капєц

Тобі що не подобається Вася?
poma пише:
Чи має він жінку та діти, певно їм не легко з ним живеться, бо певно він любить дерева більше за жінку...

Він не жонатий, тому що дерева він любить більше.
Олег пише:
Чи посадить мерія дерева біля РДА, які там були вирубані?

Посадять. Ще один хрест героям, за відмиті бабки, або ларьок. Скорше ларьок.
Хотя все-одно ті дерева там і не дуже-то вписувались..
Alexis, справа в тому що скорше там виросте МАФ чим дерево. Вони вже розікрали все то тепер землю треба роздавати, а вже землі в місті нема то давай дерева рубати і продавати землю, гроші треба тепер відбити ті що вклали? Та обов"язки є перед однопартійцями які їх до влади "пропихали". Скорше всього що "каблук" там "фотошоп" поставить.
poma пише:
Блін, знову про того еколога по імені Ігор.

кажуть того еколога вже в дурку віддали... бо дууууже вже він переймався "екологією"... і таки влетів на хабарі ( який дурак йому його пропонував, цікаво було б дізнатись) ... і щоб його не посадили то вирішив за краще в дурці видсидітись і набратись сил для "нової боротьби за екологію"

додано через 1 хвилину 28 секунд:

Олег пише:
Та не тільки Гриньків віддає накази садити дерева а також дає накази вирубати їх!!! Чи посадить мерія дерева біля РДА,

та ніби там має бути сквер з фонтаном... принаймі Гриньків обіцяв це перед виборами... от тільки чи дотримає обіцянки?
kvartyrant пише:
та ніби там має бути сквер з фонтаном... принаймі Гриньків обіцяв це перед виборами... от тільки чи дотримає обіцянки?

Якщо посадить то я за ним буду, і буду казати що в нас найкращий мер в порівнянні з тими що були до нього. А наразі "маємо тещо маємо".
скільки можна вже всьо і всіх обсирати???

Гриньків ше не встиг прийти до влади, а ви вже хочете незнати чого.

А дерева він правильно робить шо зрізає. Поки вони не пускають буньок.

Ви екологи недороблені, сидете за компами хоч би почитали спочатку

Санітарне обрізання

– проводиться для видалення відмерлих, сухих, уражених хворобами чи шкідливими комахами гілок. Пошкоджені гілки є основним джерелом утворення хвороб та місцем розведення шкідників. Обрізання проводиться щорічно кожної весни. Обрізають лише міцні, здорові дерева та кущі. Слабкі чистку переносять погано. У них довго заживають рани, притуплюється ріст. Часто такі рослини навіть гинуть.
Обрізання для надання форми

– застосовується для обрізання декоративних дерев та кущів з метою підтримки або надання їм красивої форми. Проводиться 1 раз в 3-5 років, в проміжках застосовується щорічне весняне обрізання.
Омолоджувальне обрізання

– життєво необхідне для старих листяних дерев і чагарників для оновлення їх крон. Ця процедура дозволить зберегти сорти плодових дерев, а також старі листяні дерева та кущі.
Весняне обрізання

– є необхідним заходом для активізації росту дерев та кущів, врівноважує баланс живлення (особливо для молодих, пошкоджених або хворих дерев), додає кроні рослин компактний або, навпаки, «розгорнутий» вигляд. Після обрізання на деревах виростають нові гілочки, при цьому значно підвищується імунітет до хвороб. Таке обрізання проводиться кожної весни.
Осіннє обрізання

- дуже важливий захід перед настанням зимових холодів, в результаті якого рослини і дерева стають більш стійкі до низьких температур. Проводиться з кінця серпня і до настання перших заморозків.
Регулююче обрізання

– використовується з метою підтримки високого рівня активності плодоносіння плодових дерев.
Відновлювальне обрізання

– дозволяє відновлювати здатність плодоносити, яка знижується у випадках підмерзання дерев або пошкоджень гілок.
VaNeSa пише:
Гриньків ше не встиг прийти до влади, а ви вже хочете незнати чого

Як це не встиг? Вроді ще з минулого року.. І шо?
Це шо, його робота - дерева стригти?

VaNeSa пише:
Санітарне обрізання

До пеньків?? (біля РДА)

додано через 3 хвилини 16 секунд:

kvartyrant пише:
кажуть того еколога вже в дурку віддали... бо дууууже вже він переймався "екологією"... і таки влетів на хабарі ( який дурак йому його пропонував, цікаво було б дізнатись) ... і щоб його не посадили то вирішив за краще в дурці видсидітись і набратись сил для "нової боротьби за екологію"

І сміх і гріх (с)
Ми маємо мера - РІЗУНА дерев. Винл, він більше на ніщо не здатен. Це просто цирк якийсь. Інші міста розвиваються, є якісь інвестиції, будови, благоустрій, ремонти - а той кинувся дерева різати. Це як анекдот. Але це страшна правда. От вам і регіони, і вся їхня бригада, і покращання життя все сьогодні.
Гриньківи ! Киньтесь того " ровера", тих нещасних дерева - а беряться хоч до якоїсь роботи!!!!

додано через 51 секунду:

беріться до роботи
Настка, подивимся навесні чи буде він садити дерева, може зараз він просто їх обрізає?
Alexis пише:
До пеньків?? (біля РДА)

три тижні не була в Золочеві.... приїхала в середу.... в четвер йшли попри РДА.... офігєла... чесне слово. Вулиця спустіла, можна подумати, шо армагедон прокотився.... кошмар, може то просто ті дерева комусь заважали???
Та вони нас мають за дураків. Так немає ніде більше, щоб нічого не робити, а лише різати в місті дерева. Подивіться, дороги ніхто не посипає піском та не ремонтує, запустіння повне. мусору гори, сморід, в центрі центральна вулиця провалилась, їх ЖЕК зарплати немає по кілька місяців, ні туалету, ні бані, ні смітєзаводу, одні їх кабаки, кіоски, одна проституція і занепад , а вони тілько ріжуть дерева. Блін. Сучари, іншого слова мені підібрати важко.
Настка пише:
Та вони

ну вони то понятно-казли. а ви с какіх будітє-противсіхи, миздобули, убютки?
З. І. Вибрали-жріт
А тепер для особливо обдарованих що думають що зрізають сухі дерева, а на пеньках розпустяться бруньки
.
Я рахую - пиляють правильно, без бруньок.
Ну для чого в місті стільки дерев?
А санітарного обрізання якраз і не проводять, сухі дерева залишаються ...

Шановні жителі міста! Бережіть дерева, які ще залишились. Скоро їх не буде, а поки виростуть нові то і нас з вами не буде...
Оці дерева (на останніх двох фотах) вроді би розташовані на приватній ділянці..
От і "бережуть" їх наші шановні жителі міста, он які ікебани вирощують
А чи веде хтось підрахуй(ПІДРАХУНОК) скільки дерев мер Гриньків зрізав, куди їх подів, скільки кубів деревини вивезено і куди пішли гроші за деревину. В казну міста чи то просто дерибан??? Цікаво, може озвучить він ці цифри в районній газеті? Думаю місто від цієї різанини має мати добрий дохід, ЖЕК - зарплату, дитячі садки - масло та нові іграшки ( дерев'яні).
А нам кажуть місто не має грошей??? Дерев ще досить. Думаю до весни міська казна буде повна!
Давайте попросимо нашого дорогого мера прозвітувати про ці дерева і кошти, отримані від їх різанини!
VaNeSa пише:
Гриньків ше не встиг прийти до влади, а ви вже хочете незнати чого.

А дерева він правильно робить шо зрізає. Поки вони не пускають буньок.

Ви екологи недороблені, сидете за компами хоч би почитали спочатку

Можливо "VaNeSa" і недороблена, як і вся золочівська влада, але називати це ваврварське знищення дерев ( див. фото Остапа В) санітарним обрізанням - повний маразм... Ці дерева ще б пережили нашого шановного мера та його "молоду команду". Хто дав вам право розпоряджатися тим до чого ви ніякого відношення не маєте? Кому заважали дерева по вул. Львівській ? Звичайно, це найлегший спосіб заробити, а де ж ваш п. Писарчук, який обіцяв як тільки виберете мером п. Гриньківа до міста надійде маса інвестицій ? Чи може партія "Регіонів" в такий спосіб поповнює свою партійну касу? У такому випадку у парку біля Миколаївської церкви, ще є цілком достатньо дерев, які підходять під ваші критерії "санітарного обрізання" , та ще 5-6 бетонних електричних стовпів, які також можна вигідно загнати!
Так що шановна владо "працавать нада", як казав Микола Янович, там дивись і вам обрізання зроблять...
До міської ради були звернення громадян міста Золочева про обрізання дерев, а саме тополь. де вказано що тополиний пух викливає в них алергічні хвороби.
Цікаво, де ж ті громадяни живуть??? Невже мають апартаменти в автопарку, чи в ДАІ, чи може ночують на автозаправці...? Адже дерева зрізали до самої обїздної дороги, де житлових будинків і близько немає, лише городи...
Все зроблено в дусі кращих радянських часів -- "на многочисленные просьбы трудящиихся..."
Настка пише:
Давайте попросимо нашого дорогого мера прозвітувати про ці дерева і кошти, отримані від їх різанини!

слушна пропозиція - ініціюйте громадські слухання !
Альонка пише:
офігєла... чесне слово. Вулиця спустіла, можна подумати, шо армагедон прокотився.... кошмар, може то просто ті дерева комусь заважали???

а там де ви були 3 тижні дерева не ріжуть?
Vanadium пише:
Хто дав вам право розпоряджатися тим до чого ви ніякого відношення не маєте?

я так думаю - громада, котра обрала , як ви сказали "нашого шановного мера та його "молоду команду"
Vanadium пише:
Звичайно, це найлегший спосіб заробити, а де ж ваш п. Писарчук

а що Писарчук теж ріже дерева?
Vanadium пише:
У такому випадку у парку біля Миколаївської церкви, ще є цілком достатньо дерев, які підходять під ваші критерії "санітарного обрізання"

і до них черга дійде... нижче поясню чому....
----------------------------------------
а якщо серйозно, то рекомендував би меру для початку хоча б виглянути в своє вікно і подивитись на дерева біля "Півника" заражені омелою.... з них мабуть і потрібно було починати "санітарну вирубку"... і таких дерев по місту дууууже багато ... по своїй суті , це потенційні "дерева-вбивці", які в любий момент можуть звалитись на голову... ОМЕЛУ вже зараз називають новою "чумою", яка за пару років висмоктує всі соки з дерев ... деякі країни прийняли національні програми боротьби з нею... щоб побороти омелу мало просто обламати її з дерева - треба обрізати принаймі 2-2.5 метри гілки ... якщо це не зробити своєчасно то дереву настає гаплик... мало того, воно ще й стає деревом носієм спор омели, які птахи на своїх дзьобах переносять на здорові дерева... це справді проблема і серйозна проблема ... хто їздить на Львів рекомендую звернути увагу на узбіччя ... дерева на яких ще пару років тому "квітла" омела всохли... ось чому пане Vanadium я писав вище , що справа може дійти і до вирубки дерев біля Миколаївської церкви... але це вже будуть не квітучі дерева а сухі гіляки, якщо вони вже не є такими...
kvartyrant
хочете вірте, хочете ні - але отако серед білого дня живісінькі і здорові дерева там не зрізають... принаймні не в той час, який я там проводила.
kvartyrant пише:
я так думаю - громада, котра обрала , як ви сказали "нашого шановного мера та його "молоду команду"

Щось у передвиборчій програмі шановного мера п. Гриньківа я не пам'ятаю зобов'язання почати боротьбу з ... омелою!!!!
Альонка пише:
хочете вірте, хочете ні - але отако серед білого дня живісінькі і здорові дерева там не зрізають... принаймні не в той час, який я там проводила.

Оленка, так не вночі ж їх різати... жартую... я теж останні 3 тижні майже не бував в Золочеві... але в тому ж Львові міг спостерігати таку ж картину - там теж ріжуть дерева ...
Vanadium пише:
Щось у передвиборчій програмі шановного мера п. Гриньківа я не пам'ятаю зобов'язання почати боротьбу з ... омелою!!!!

якщо ви такий знавець передвиборчої програми Гриньківа то може нагадаєте її основні положення, щоб можна було предметно їх обговорити на форумі...
kvartyrant пише:
ле в тому ж Львові міг спостерігати таку ж картину

не знаю... я такого жаху там не помічала.

сьогодні різали центр.... територію біля Шашкевича... ну ладно, взимку воно нормально дивиться, але ж влітку, коли ті дерева мали б спокійно собі буянити зеленим листям - вони будуть вже далеко далеко і то в вигляді пресованих тирсоплит. І шо саме основне, хочете вірте, хочете ні, але ті дерева явно не були вражені омелою, бо я то бачила)
Альонка пише:
сьогодні різали центр.... територію біля Шашкевича... ну ладно, взимку воно нормально дивиться, але ж влітку, коли ті дерева мали б спокійно собі буянити зеленим листям - вони будуть вже далеко далеко і то в вигляді пресованих тирсоплит. І шо саме основне, хочете вірте, хочете ні, але ті дерева явно не були вражені омелою, бо я то бачила)

власне, що різати треба взимку... а ті дерева ріжуть чи не ті то треба питати тих, хто ріже... точніше - питати з тих, хто ріже! я писав вище - якщо є такі факти то варто було б ініціювати громадські слухання, піднімати "на вуха" екологів...
до речі, знову ж про омелу... рекомендую всім глянути на обкладинку книжки Ліни Костенко "Записки українського самашедшего".... символічна заставка - на фоні дерев без листя серце з омели...
kvartyrant пише:
якщо ви такий знавець передвиборчої програми Гриньківа то може нагадаєте її основні положення, щоб можна було предметно їх обговорити на форумі.

Шановний! Обговорювати предметно програми потрібно до виборів, перед тим як бігти голосувати за партію "Регіонів-Правозахисту"

kvartyrant пише:
в тому ж Львові міг спостерігати таку ж картину - там теж ріжуть дерева ...

На яких вулицях Львова йде масова вирізка дерев?
От добре посадить наш мер дерева молоді, а таке питання чи дадуть їм наші люди вирости, чи не поламають їх діти? Моя думка що не дадуть вирости тим деревам, поломлять їх, як не всі то більшість.
Vanadium пише:
Шановний! Обговорювати предметно програми потрібно до виборів, перед тим як бігти голосувати за партію "Регіонів-Правозахисту"

ви або не зрозуміли мого запитання або ж вдаєте що не зрозуміли...
я просив вас як "знавця" передвиборчої програми Гриньківа нагадати її основні положення, щоб можна було предметно їх обговорити на форумі... обговорити , що зі свої передвиборчих обіцянок мер не виконує, що виконує те, чого не було в обіцянках і т. д.
якщо не знаєте її основних положень то так і напишіть - не знаю!
kvartyrant пише:
ви або не зрозуміли мого запитання або ж вдаєте що не зрозуміли...

Не зрозумів... це точно! Вся проблема у рівні мого інтелекту... дуже низький - IQ десь біля 70...
Vanadium пише:
Не зрозумів... це точно! Вся проблема у рівні мого інтелекту... дуже низький - IQ десь біля 70...

зрозуміло... уникаєте відповіді... на розумово відсталого ви не подібні ... значить просто не знаєте відповіді і не є фахівцем з передвиборчої програми Гриньківа.
до речі, пан Гриньків дав відповідь вам і іншим на сторінках сьогоднішнього "Народного слова" в статті "Старі дерева загроза нашому життю"... зверніть увагу на останні абзац статті " І коли за місяць - другий ми розпочнемо посадку молодих дерев, сподіваюсь на дієву допомогу і активну громадську позицію золочів'ян" .
маю надію що і ви і я і Оленка і Олег і навіть "Настка" таки долучимось до цього... я принаймі готовий долучитись!
Хто буде знати де можна придбати дерева на посадку написати на форумі, (для тих хто в танку) тільки не фруктові. Я сам куплю та сосаджу.
Олег пише:
Я сам куплю та сосаджу
Ану-ану, купи. І сосади

додано через 2 хвилини 33 секунди:

Ну шо за панти? Щоб два патика в землю встромити - багато ума не нада.

Посадку треба робити там де треба. Комплексно, рівно, продумано, на перспективу. Щоб потім по дорозі до магазину між соснами не виляти.
"Екологи" блін Понатикаєте гілок де попало, а потім себе в груди бити будете тіпа "Йа, йа садив ДЕРЕВА!" Смішно