Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Похвально. Мер Гриньків садить дерева

Автор Повідомлення
kvartyrant пише:
не є фахівцем з передвиборчої програми Гриньківа.

А що є така спеціальність - "фахівець з передвиборчої програми Гриньківа". Прочитати один раз програму, і то перед виборами- це значить уже фахівець? Чи потрібно її детально вивчати , як праці вождя світового пролетаріату В. І Леніна, на парах з історії КПРС ?
Alexis пише:
Ану-ану, купи. І сосади

Я посаджу на прибудинковій території.
Олег пише:
Молодець. Підливати не забудь. Вже один садив (див. фото).
На прибудинковій території логічніше посадити якраз фруктові. І причому тут прибудинк... хотя кому я то пишуу?
Олег пише:

Правління ОСББ "Обрій"... вам буде дуже вдячне. Успіхів вам!
Alexis пише:
На прибудинковій території логічніше посадити якраз фруктові. І

От як би я жив в селі так я би посадив яблуню, а в місті я би посадив липу, або смереку.
Олег пише:
в місті я би посадив липу

Люди з алергією на пилок липи вам будуть дуже вдячні. Успіхів вам!
Vanadium пише:
А що є така спеціальність - "фахівець з передвиборчої програми Гриньківа". Прочитати один раз програму, і то перед виборами- це значить уже фахівець?

судячи з ваших висловлювань ви, власне , і запроваждили цю спеціальність... цікаво інше - з чого ви читали передвиборчу програму Гриньківа?
А те, що на планеті відбувається глобальне потепління – давно вже не таємниця. І наслідки цього потепління вельми відчутні. Скажімо, 2007 року в Арктиці вперше за історію спостережень звільнилися від криги Північно-західний і Північно-східний проходи, тобто можна було пропливти кораблем уздовж північного узбережжя Ґренландії та Канади з Атлантики до Тихого океану, а при бажанні – зробити повне коло, замкнувши його вздовж північного узбережжя Росії. А на початку серпня 2008 року група туристів була евакуйована з заповідника на канадських островах Баффінова Земля. Причиною цього стала повінь, викликана таненням місцевих льодів. До речі, цей заповідник зветься Auyuittuq, що мовою інуїтів означає «Земля, на якій ніколи не тане крига»...

Не дивно, що зараз, за словами начальника Гідрометцентру України Миколи Кульбіди, вже не діє «народний календар» і традиційні прикмети щодо погоди справджуються все рідше. А далі, якщо події розвиватимуться в тому ж річищі, взагалі важко буде вести мову й про наукове довготермінове прогнозування погодних змін – зникне його підґрунтя, настане час постійної кліматичної нестабільності.

Парникові гази: що занадто, те погано

Головним чинником негативних змін клімату дослідники вважають т. зв. «парникові гази», тобто гази, які не дозволяють розсіюватися у просторі тепловому випромінюванню поверхні Землі і хмар. Сам по собі викликаний цими газами парниковий ефект позитивно впливає на всі екосистеми, стабілізує температуру атмосферного повітря і є важливою передумовою розвитку біосфери та суспільства (без цього ефекту на Землі панувала б вічна зима). До основних парникових газів в атмосфері належать водяна пара (H2O), двоокис вуглецю (CO2), закис азоту (N2O), метан (CH4), озон (O3) та – останнім часом – хлорофторовуглеці (CFC) і гідрохлорофторовуглеці (HCFC), які виникають виключно в результаті діяльності людини.

Із початку індустріальної доби відсоток парникових газів в атмосфері почав збільшуватися. Внаслідок цього середня температура на Землі зросла на 0,7ºС (за іншими даними – на 1,9ºС) від доіндустріального рівня і почалися негативні зміни клімату. Іншими словами, надмір парникових газів не менш небезпечний для біосфери та цивілізації, ніж їхня нестача. Особливо небезпечними є хлорофторовуглеці та гідрохлорофторовуглеці, які, з одного боку, активно руйнують озоновий шар, а з іншого – значно підсилюють парниковий ефект.

Більшість науковців вважає більш-менш безпечним для людства глобальне потепління на 2ºС від доіндустріального рівня; це межа, за якою починаються незворотні та катастрофічні зміни на планеті, серед яких загибель коралових рифів; танення тундри, що призведе до значних викидів метану, посилюючи процес глобальної зміни клімату; різке збільшення смертності від теплових ударів, засух, повеней, інших стихійних лих; загибель від 20% до 80% тропічних лісів Амазонки; нестача питної води, яка позначиться на житті мільярдів людей; значне поширення інфекційних хвороб тощо.

Зважаючи на ці небезпеки, 1997 року був ухвалений, а 2004 року набув чинності Кіотський протокол – міжнародна угода про обмеження викидів в атмосферу парникових газів. На сьогодні його з великих держав не ратифікували США та Китай. Хоча, схоже, зі зміною адміністрації у США змінюється й позиція держави. Якщо раніше влада Штатів заперечувала безпосередній вплив парникових газів на глобальну зміну клімату, то нещодавно урядове Агентство захисту довкілля визнало, що ці гази в атмосфері становлять загрозу здоров’ю й добробутові нинішнього та майбутніх поколінь.

А тим часом песимістичні варіанти сценаріїв майбутнього – у разі, якщо не будуть вжиті екстрені заходи, передусім у плані скорочення щонайменше наполовину викидів парникових газів, – передбачають: у середині цього століття середня температура на Землі може зрости на 7оС. Результати цього будуть драматичними для всього живого.

Боротися, пристосовуватися чи капітулювати?

За цих обставин з’являються і набувають популярності концепції, згідно з якими немає сенсу боротися з глобальними змінами клімату, а пристосовуватися до них. Скажімо, данський еколог та економіст Бйорн Ломборг, який очолює центр «Копенгагенський консенсус», вельми скептично оцінює сучасну політику боротьби з проблемами занечищення довкілля та кліматичних змін. Ломборг пропонує: замість того, щоб витрачати величезні гроші на спроби зупинити кліматичні зміни, пристосовуватися до них і жити за їхніх умов. На його думку, коли йдеться про порятунок популяції білих ведмедів, треба не зменшувати викиди CO2 в атмосферу, а вкласти значно менші кошти у боротьбу із браконьєрством; обмеження розвитку промисловості зменшать ризик захворювання на малярію на 0,2%, а поширення належних ліків і протимоскітних сіток – удвічі. Боротьба з глобальним потеплінням порятує від затоплення десятків квадратних кілометрів суходолу, а побудова гідротехнічних споруд захистить десятки тисяч квадратних кілометрів. Витрата трильйонів доларів згідно з Кіотським протоколом дасть змогу понизити літню температуру в мегаполісах на 0,17°C, а фарбування стін і дахів у білий колір і висадка дерев у містах – на 8-10°C.

На відміну від нього, британський учений Джеймс Лавлок вважає, що протистояти глобальному потеплінню слід було раніше, а зараз уже запізно – пройдена «точка неповернення», змінилася екосистема Землі і вона тепер працює проти людини. Лавлок створив гіпотезу Геї (англ. Gaia), в якій постулював, що Земля функціонує як свого роду суперорганізм, який має не лише системи самоорганізації, а і «контрольний механізм», котрий підтримує довкілля у придатному для життя стані. «Будь-які види, котрі несприятливим чином впливають на довкілля, роблять його менш придатним для нащадків, урешті-решт виганяються так само, які найбільш слабкі, еволюційно непристосовані види», – пише Лавлок. Людство також є членом цієї єдиної складної багаторівневої симбіотичної системи. Нині, вважає Лавлок, зловживання людини відносно довкілля змушують цю систему працювати проти Homo Sapiens. Виглядає так, що людство в цілому в його чинному стані – це недуга біосфери. Остання і намагається зцілитись, так змінюючи кліматичні параметри свого існування, щоб «викинути» з себе людину, чи, принаймні, відкинути її кудись на маргінес. Тож однією з головних складових нової книги Лавлока «Помста Геї» є «керівництво для тих, хто вижив» – для людей, які боротимуться за існування решток цивілізації після повного структурного розпаду чинного екологічного механізму.

Та не всі настільки песимістичні. Згадана вже ІРСС (куди входять представники понад 100 країн) ставиться до проблеми принципово інакше: слід боротися і не здаватися. На думку експертів групи, щоб сповільнити настання кліматичної катастрофи протягом найближчих десятиліть, слід витрачати не менш, ніж 0,12% щорічного світового ВВП, підвищуючи енергоефективність та використовуючи новітні технології у промисловості і сфері побуту. Рівні викидів парникових газів мусять почити знижуватися принаймні з 2015 року, і чим помітнішим стане таке скорочення, тим менш серйозними будуть наступні наслідки зміни клімату.

Для утримання глобального потепління на межі 2ºС, група індустріально розвинених країн має взяти зобов’язання скоротити викиди на 25-40% від рівня 1990 року до 2020 та на 80-95% до 2050 року; країни, що розвиваються, також мусять скоротити викиди за умови фінансової та технічної допомоги з боку розвинених держав.

Український уряд у грудні 2008 року заявив про готовність узяти зобов’язання зменшити викиди парникових газів за наступне дванадцятиліття на 20% від рівня 1990 року. Екологи, втім, певні, що така мета занизька, оскільки внаслідок об’єктивних економічних обставин викиди України вже зараз впали на 55% від рівня 1990 року. Доцільно вийти 2020 року на показник 60% від рівня 1990 року, вважають українські та європейські дослідники. Але так чи інакше, жодна країна не зможе порятуватися самотужки; ситуація засвідчує серйозність чинних проблем і нагальну потребу у швидких і нестандартних діях із вирішення кліматичного питання. В іншому разі не спрацюють ніякі чинники, які б допомогли людству подолати сучасну кризу, і глобальна кліматична катастрофа перекреслить усі спроби як збереження свого статус-кво світовими лідерами, так і модернізації таких держав із запізнілим націєтворенням, як Україна.
kvartyrant пише:
судячи з ваших висловлювань ви, власне , і запроваждили цю спеціальність... цікаво інше - з чого ви читали передвиборчу програму Гриньківа?

Помиляєтесь, цю спеціальність запровадили саме Ви! Я лише написав , що не пам'ятаю у програмі Гриньківа зобов'язань стосовно боротьби з омелою, от і все... А читав я її з тих самих агіток, що і більшість золочівян. Можливо для наближених до партії "Регіонів" були якісь особливі "темники". ... так я їх точно не читав...

додано через 12 хвилин 31 секунду:

Олег пише:
А те, що на планеті відбувається глобальне потепління –

Пане Олеже! Не пишіть так багато, дуже важко читати, та прочитавши до кінця... забуваєш про початок...
Vanadium пише:
Помиляєтесь, цю спеціальність запровадили саме Ви! Я лише написав , що не пам'ятаю у програмі Гриньківа зобов'язань стосовно боротьби з омелою, от і все... А читав я її з тих самих агіток, що і більшість золочівян.

шановний , перестаньте "клеїти дурня"! я вас вже вкотре запитую - назвіть основні тези передвиборчої програми Гриньківа! з яких агіток ви їх читали?
Vanadium пише:
Можливо для наближених до партії "Регіонів" були якісь особливі "темники". ... так я їх точно не читав...

ви хоч маєте уявлення, що таке "темники"? моя вам рекомендація - перш ніж кидатись словами варто хоча б кинути пошук в інеті , щоб дізнатись їх зміст і не отримувати черговий ляп
дерева
Шановний квантирант - садити дерева треба навесні - березень місяць!!! Дорогая девушка, яка щось там казала про санітарну обрізку, "під корінь" - це явно не її різновид. Хоча ці тополі там можна було так і обрізати. Хтось там говорив про пух - шановний, ті тополя які зрізали біля меблевої абсолютно ніякої пуховості не мали!!! І ще - тополь - одне з небагатьох деревних порід, які чудово вбирають всі шкідливі гази та пил, і варварськи знищувати їх не дуже розумно. І саме головне - вся Україна потопае в чудових декоративних вузькопірамідальних тополях, які мають діаметр 2-3 метри та є декоративними породами, закрема на півдні - тополь білий. Не дають пуху - ніхто від них не задихаеться! При тому - щвидкорослі. Чому б не садити такі у нас?
І ще - в місті біля комсі-парку багато старих і хворих - от там би санітарна обрізка не помішала. А тупо зрізати все підряд - не розумно, бо доросле дерево побачать хіба що наші внуки!
[/url]
kvartyrant пише:
шановний , перестаньте "клеїти дурня"! я вас вже вкотре запитую - назвіть основні тези передвиборчої програми Гриньківа! з яких агіток ви їх читали?

Напевно, з тих які ви писали, а дурня клеєте Ви шановний . Такі як ви, за подачку данєцкіх, мати б рідну продали, не те що державу. Ви дійсно в Україні- kvartyrant!
kvartyrant пише:
ви хоч маєте уявлення, що таке "темники"?

Ні, не маю! Я по них не працюю, на відміну від вас...
Fuck пише:
І ще - тополь - одне з небагатьох деревних порід, які чудово вбирають всі шкідливі гази та пил, і варварськи знищувати їх не дуже розумно.

Мало того-злочинно, з огляду на виробництво синтепону на радіозаводі. Ніхто чомусь не піднімає питання, чому в центрі міста знаходиться такий шкідливий обєкт....? Чомусь нікого не цікавить скільки заробили "слуги народу" знищивши стільки дерев. Адже, машина (біля 25метрів кубічних) деревних відходів коштує біля (2,5 тис. грн.) , а що казати про промислову деревину. От і рахуйте... Чомусь п. Гриньків у газеті "Народне слово" №8 від 24.02.2011р. відповідаючи на запит І. М. Стецишин і В. А. Черних ні єдиним словом не згадав про виручені кошти від такої оборудки...
Vanadium пише:
Напевно, з тих які ви писали, а дурня клеєте Ви шановний . Такі як ви, за подачку данєцкіх, мати б рідну продали, не те що державу. Ви дійсно в Україні- kvartyrant!

власне, що в агітках Гриньківа не було жодної програми!!! а я квартирант на своїй рідній землі тому, що такі як ви, хами і псевдопатріоти продали, пропили і протринькали все що могли...
Vanadium пише:
Ні, не маю! Я по них не працюю, на відміну від вас...

в вас рівень IQ точно нижче 70.... ви хоча б поцікавились - що таке темник?
для "особливо обдарованих"....
Те́мник — щоденна в 2001—2004 роках закрита директива керівництву українських ЗМІ, яка містила детальні інструкції щодо того, яким чином треба висвітлювати в новинах політичні події в Україні. Назва «темник» походить від початкової назви цього документу: «Темы недели»
Коло людей, які отримували темники, обмежувалося вищим керівництвом ЗМІ та їхніми головними редакторами. Безпосередньо до редакторів телевізійних програм та журналістів вказівки ззовні доходили вже в інтерпретаціях керівництва.
http://uk.wikipedia.org/wiki/Темник_(ЗМІ)
Сьогодні виявив нову находку - і далі в золочеві продовжуються "наїзди" на тополі, різнових яких в нас зовсім не дає пуху. Вулиця Кармелюка (чи Енегретична- точно не знаю) - по дорозі до РЕСу. Немає десь 15 дерев, хоча частина з них таки були повністю сухі. Також зрізали дорослу іву. Це при тому, що навпроти сортінспекції (біля католицької церкви) полишали якісь старі сухі стволи вис. до 5-6м. і розвели "бомжатнік" = весь різон в тому, що - це ж біля церкви ))))))
Бидловладство в золочеві продовжується - не залежно від парткольору чи віросповідань...
Fuck пише:
Сьогодні виявив нову находку

виявили, написали про це на форумі... і що дальше?
kvartyrant пише:
такі як ви, хами і псевдопатріоти продали, пропили і протринькали все що могли.

А такі хами, як ви, дорізуєте, допродуєте, все те що ще не пропили такі хами як ми... Молодці! То чим ви кращі від нас - псевдопатріотів!
kvartyrant пише:
Те́мник — щоденна в 2001—2004 роках закрита директива керівництву українських ЗМІ,

А що вже про 2010-2011 роки писати слабо, а...?
Fuck пише:
Бидловладство в золочеві продовжується - не залежно від парткольору чи віросповідань.

Звичайно ж, гроші потрібні всім....!

додано через 2 хвилини 12 секунд:

kvartyrant пише:
Гриньківа не було жодної програми!!!

Упс... мер без програми... це круто!
Vanadium пише:
А що вже про 2010-2011 роки писати слабо, а...?

ви таки "слабий на голову"... я вам вкотре пишу - якщо вже вживаєте термін, то принаймі почитайте в інеті що він означає!

Vanadium пише:
Упс...

що сіли в калабаню? а ви тут байки розказували , що читали передвиборчу програму...
kvartyrant пише:
що сіли в калабаню? а ви тут байки розказували , що читали передвиборчу програму.

Калабаня...? На вулиці ж мороз, яка вода? А байки виборцям розказував ваш мер, щоб за допомогою таких як ви дорватися до корита.
kvartyrant пише:
ви таки "слабий на голову".

З вами поспілкуєшся, не тільки на "голову" захворієш!

додано через 10 хвилин 42 секунди:

kvartyrant пише:
ви хоч маєте уявлення, що таке "темники"

А на рахунок "темників", замість того щоб переписувати Вікіпедію, зайшли б до Міші Лапсюка, він би вам за чарчиною на цю тему багато б інформації злив... недарма ж отримує заробітню плату всього лише...5000 грн в місяць.
kvartyrant пише:
виявили, написали про це на форумі... і що дальше?

як завжди нычого. Деревам (вже мабуть дровам) выд цього легше не стало. А меру - нехай думає про нові (як приклад можу порадити чудове містечко Бурштин).
Не знаю Гринькыва - но бувший мер патрийот хрєнов Зубар-дубар точно не кращий...
kvartyrant пише:
в вас рівень IQ точно нижче 70.

Я дуже радий що ви це зрозуміли...! Був би він у мене вищий , я б з вами точно не спілкувався..)))

додано через 13 хвилин 4 секунди:

Fuck пише:
бувший мер патрийот хрєнов Зубар-дубар точно не кращий...

А де він взявся? хтось за нього та і голосував! Правду кажуть: який народ така і влада.
справа не в тому шо рубають. якщо рубають-ну напевно вже мають всі необхідні дозволи.
справа в тому чи посадять нові. весна покаже як то кажуть хто де ср.. в
Васілій пише:
нові. весна покаже як то кажуть хто де ср.. в

Не посадять, в них ще карти нема де дерева садати, а може ще дехто не визначився де і в якому місті буде стояти МАФ, а ставки то ростуть.
Васілій пише:
напевно вже мають всі необхідні дозволи.

Безперечно, мають! Вони ж господарі життя, що забажають те і будуть мати.
Васілій пише:
чи посадять нові

Нові то може і посадять, але скільки років їм рости, щоб стати повноцінним деревом? Поцікавтесь статистикою онкозахворювань у місті....! До продуктів які ми споживаємо, долучіть відсутність зелених насаджень.. і картина стає ясною...

додано через 3 хвилини 15 секунд:

Олег пише:
де і в якому місті буде стояти МАФ, а ставки то ростуть.

О... МАФ це для будь-якої влади - святе!
Vanadium пише:
долучіть відсутність зелених насаджень.. і картина стає ясною...

ваня, ти крім сволочева шем десь бував? капєц, золочів в єкологічному плані-рай
Vanadium пише:
Нові то може і посадять, але скільки років їм рости,

виростуть. всьому свій час.
Олег пише:
Не посадять

а як посадять? шапку з"їш?

додано через 1 хвилину 44 секунди:

Vanadium пише:
До продуктів які ми споживаємо

шо тобі мішає споживати нормальні продукти?
ну такі жунглі що колись були біля Бдому - ще треба пошукати. Слава Богу що це вже історія. Зараз там досить красиво, розвиваеться дуже модна штука - ландшафтний дизайн. Правда в золочеві він ще в доісторичному стані...
Васілій пише:
капєц, золочів в єкологічному плані-рай

Вася він і в Африці ВАСЯ!
Васілій пише:
шо тобі мішає споживати нормальні продукти?

Вилізь із свого задрипаного села навіть у той же сволочів.
Васілій пише:
виростуть. всьому свій час.

А часу у тебе якраз і не має... ВАСЬЯ!!!
в мене часу валом. ти б не відволікався на мене, ваня. ближче до теми.
1. шо там з екологією в золочеві? в чому проблема?

2. які такі ненормальні продукти ти споживаєш? і главноє накуа
Vanadium пише:
Калабаня...? На вулиці ж мороз, яка вода? А байки виборцям розказував ваш мер, щоб за допомогою таких як ви дорватися до корита.

наша пісня гарна-нова .... починаймо її знову.... які байки? кому?
Vanadium пише:
на рахунок "темників", замість того щоб переписувати Вікіпедію, зайшли б до Міші Лапсюка, він би вам за чарчиною на цю тему багато б інформації злив... недарма ж отримує заробітню плату всього лише...5000 грн в місяць.

видно ви з ним перепили... і ніяк не можете до тями прийти... верзете всякі дурниці...
Fuck пише:
як завжди нычого. Деревам (вже мабуть дровам) выд цього легше не стало. А меру - нехай думає про нові (як приклад можу порадити чудове містечко Бурштин).
Не знаю Гринькыва - но бувший мер патрийот хрєнов Зубар-дубар точно не кращий...

згоден... хай думає... в газеті написав про те, що буде весною садити... хай садить... буде садити - допоможу... чекати залишилось недовго...

Олег пише:
Не посадять, в них ще карти нема де дерева садати, а може ще дехто не визначився де і в якому місті буде стояти МАФ, а ставки то ростуть.

з МАФами Зубар все за Гриньківа вирішив.... "патріот" стільки дозволів надавав, що на ціле століття місту вистачить... один будинок на Чайковського чого вартує... це ж треба додуматись - винести рішення на приубдову до памятки архітектури бізнес - центру.... а сад між 4-ю школою і училищем - вже не сад а будівельний майданчик.... і т. д...
Цитата:
згоден... хай думає... в газеті написав про те, що буде весною садити... хай садить... буде садити - допоможу.

це точно. Тільки зараз багато значить що саме садити - бачити яблуні та вишні в центрі, де багато машин якось тупо. Золочеву однозначно не хватае декоративних дерев, хвойних теж бракуе. Бо натягати з лісу що попало не то... Але ж на все потрібні гроші - а вкрасти теж "надо".
А що там з тим садом? минулого тижня там проходив - нічого не бачив - купа снігу хуба
будь моя воля я б дозволив будувати всім хто хоче . виставити інвестору певні умови -і впєрьод, будуй на здоровья. кому потрібний той задрипаній сад біля пту. золочів не мегаполіс, в нас нема проблем з екологією. шоб попасти в ліс з любої точки міста треба 20хв пішки. будувати, будувати і ше раз будувати. звісно не за бюджетні гроші
Fuck пише:
А що там з тим садом? минулого тижня там проходив - нічого не бачив - купа снігу хуба

є рішенння міської ради від 2010 року.... передати цю ділянку Золочівбуду для будівництва житлових будинків...
Васілій пише:
удь моя воля я б дозволив будувати всім хто хоче . виставити інвестору певні умови -і впєрьод, будуй на здоровья. кому потрібний той задрипаній сад біля пту. золочів не мегаполіс, в нас нема проблем з екологією. шоб попасти в ліс з любої точки міста треба 20хв пішки. будувати, будувати і ше раз будувати. звісно не за бюджетні гроші

будувати треба... але:
1. ділянки повинні продаватись на аукціоні і по ринковій ціні
2. люди, котрі живуть поряд не повинні постраждати і мучитись від "сусідства" з такими "горе-забудовниками"...
3. збереження центру міста , як унікальної історична памятки...
4. проекти повинні прикрашати місто а не виглядати як "псячі будки" чи "куликошанхаї"
kvartyrant пише:
3. збереження центру міста , як унікальної історична памятки...
4. проекти повинні прикрашати місто а не виглядати як "псячі будки" чи "куликошанхаї"

це я і мав на увазі коли написав
Васілій пише:
виставити інвестору певні умови -і впєрьод, будуй на здоровья.

продавати то добре канєшна. але шоб "запустити " механізм можна було б попробувати і роздати. так, хтось заробить на шару. але якщо це дасть поштовх хоть якомусь розвитку місцевої промисловості-то і хрен з ними.
kvartyrant пише:
2. люди, котрі живуть поряд не повинні постраждати і мучитись від "сусідства" з такими "горе-забудовниками"...

ну а чо вони відразу вже горе забудовники? якщо дуже перейматись шоп люди не мучились-ніколи нічого не збудуєш. завжди буде хтось незадоволений.
kvartyrant пише:
верзете всякі дурниці...

Дурниці... кажете... а збацайте статейку в "Народне слово" типу того де поділись кошти від реалізації деревини... і.... чекайте поки її опублікують. Бажаю успіху!
kvartyrant пише:
з МАФами Зубар все за Гриньківа вирішив.... "патріот" стільки дозволів надавав, що на ціле століття місту вистачить... один будинок на Чайковського чого вартує... це ж треба додуматись - винести рішення на приубдову до памятки архітектури бізнес - центру.... а сад між 4-ю школою і училищем - вже не сад а будівельний майданчик.... і т. д...

О... вітаю на кінець то ви почали думати головою і довіряти фактам! Але про це треба було говорити тоді, коли Зубар і його "соціально неадаптовані пятикантропи " творили те про що ви пишете! А зараз потрібно говорити про дії теперішньої влади, щоб через 4 роки на форумі не виникали подібні теми...

додано через 5 хвилин:

Васілій пише:
в мене часу валом. ти б не відволікався на мене, ваня. ближче до теми.

Та куди вже ближче...? Ти зайди до Андрія Пясецького (онколог) поцікався ситуацією... так про всяк випадок... от там проблема!!!
ну може ти розкажеш в чому проблема? тиж знаєш. нашо ше я буду турбувати поважних людей. тільки без лірики. аргументи і факти. можна цифри.
Васілій пише:
продавати то добре канєшна. але шоб "запустити " механізм можна було б попробувати і роздати. так, хтось заробить на шару. але якщо це дасть поштовх хоть якомусь розвитку місцевої промисловості-то і хрен з ними.

що роздати? куди запускати? вже стільки роздали , запустили , що дальше нікуди...
Васілій пише:
ну а чо вони відразу вже горе забудовники? якщо дуже перейматись шоп люди не мучились-ніколи нічого не збудуєш. завжди буде хтось незадоволений.

всім не вгодиш - це факт... але , ви б хотіли щоб від вашої господарки відтяпали клаптик землі під чийсь кабак чи щоб під вашими вікнами зробили стоянку автівок або ж цілу ніч під вашими вікнами горланили відвідувачі нічного клубу?
Vanadium пише:
Дурниці... кажете... а збацайте статейку в "Народне слово" типу того де поділись кошти від реалізації деревини... і.... чекайте поки її опублікують. Бажаю успіху!

брехня... знаю, що на минулій сесії райооної ради розглядали звернення Фенчака... власне, він якраз просив запровадити цензуру в "Народному слові", бо статейку не таку як він звик написали... але депутати чітко дали йому зрозуміти - цензури не буде!!!
ЗУ "Про засоби масової інформації" стаття 1 "Не допускається вимога попереднього погодження повідомлень і матеріалів, які поширюються друкованими засобами масової інформації, а також заборона поширення повідомлень і матеріалів з боку посадових осіб державних органів, підприємств, установ, організацій або об'єднань громадян, крім випадків, коли посадова особа є автором поширюваної інформації чи дала інтерв'ю. "

Vanadium пише:
О... вітаю на кінець то ви почали думати головою і довіряти фактам! Але про це треба було говорити тоді, коли Зубар і його "соціально неадаптовані пятикантропи " творили те про що ви пишете! А зараз потрібно говорити про дії теперішньої влади, щоб через 4 роки на форумі не виникали подібні теми...

на відміну від вас , я завжди думаю своє головою...
kvartyrant пише:
але , ви б хотіли щоб від вашої господарки відтяпали клаптик землі під чийсь кабак чи щоб під вашими вікнами зробили стоянку автівок або ж цілу ніч під вашими вікнами горланили відвідувачі нічного клубу?

ми ж напевно говорим про будівництво чи гдє? хоче приміром хтось будувати житловий багатоквартирній будинок-на, бери землю і будуй. хоче хтось будувати виробництво-на. будуй. хоче хтось будувати кабак чи магазин-на. купи кусок землі і будуй.
при чім тут моя земля? не хочеш під вікнами автостоянок-переїжжай в село. ділов то
Моя земля - це моя власність. Ніхто її просто так не відтяпає. Шумні сусіди збоку? Максимум можна добитись встановлення за їхній кошт шумозахисного паркану. Якщо ж це шумне (брудне, смердюче... і т. д.) будівництво, то на це також є норми, години коли можна "шуміти". Всеодно невдоволені? Тоді Васілій добре радить. В селі тихіше...

Ну і шо ше за така "унікальна історична спадщина"? Там хіба шо церкви та костел цінні. Все решта - суцільний клоповник, який вартий тільки зносу. Нажаль, справжня архітектура була знищена війнами.
AVB пише:
Моя земля - це моя власність. Ніхто її просто так не відтяпає.

та квартірант певно має на увазі шматочки , які колись собі поприхоплювали. а тепер чомусь вважають їх своїми. і головне аргумєнти жалізні-вона ж наша, бо ми там заборчик замайстрячили
AVB пише:
Ну і шо ше за така "унікальна історична спадщина"?

та то так. але все таки центр має свій шарм. троха б його канєшно підмарафетити. будувати й так є де-місця валом.20 літ майже нічого не будували.
Васілій пише:
та квартірант певно має на увазі шматочки , які колись собі поприхоплювали. а тепер чомусь вважають їх своїми. і головне аргумєнти жалізні-вона ж наша, бо ми там заборчик замайстрячили

не тільки це.... в першу чергу мова йшла про землю - власність територіальної громади міста Золочева...
AVB пише:
Ну і шо ше за така "унікальна історична спадщина"? Там хіба шо церкви та костел цінні. Все решта - суцільний клоповник, який вартий тільки зносу. Нажаль, справжня архітектура була знищена війнами.

З Реєстру памяток архітектури національного значення (Золочів)
1. Золочівський замок
2. Золочівський двір (або боярський двір) - будинок убогих
3. Церква святого Миколая
4. церква Воскресіння Господнього (1604 рік)
5. костьол Успіння Пресвятої Богородиці (1726 рік)
6. греко-католицький монастир Василіанського ордену (монастир Вознесіння Господнього)

З Реєстру памяток архітектури місцевого значення Львівської області (Золочів):
1. Житловий будинок , Валова, 2
2. Каплиця, Пушкіна 7
3. Житловий будинок, Чайковського
4. Житловий будинок, Шашкевича 5
5. Житловий будинок, Шашкевича 7
6. В'їздна брама, Шашкевича 8
7. Житловий будинок, Шашкевича 9
8. Житловий будинок, Шашкевича 10
9. Житловий будинок, Шашкевича 11
10. Садиба, Шашкевича 15
11. Палацовий комплекс, Шашкевича 22
12. Адмінбудинок, Шашкевича 43

і це не весь перелік... то що нам ще треба щоб не визначати це "клоповником"?
kvartyrant пише:
на відміну від вас , я завжди думаю своє головою...

А я ... чужою! Для чого думати своєю, якщо є такі як ви !!!
kvartyrant пише:
брехня... знаю, що на минулій сесії райооної ради розглядали звернення Фенчака... власне, він якраз просив запровадити цензуру в "Народному слові", бо статейку не таку як він звик написали... але депутати чітко дали йому зрозуміти - цензури не буде!!!

Дивно було б , якщо б підтримали Фенчака...
Може я і помиляюсь, давно в Золочеві не був. Але усі ті так звані "житлові будинки" тільки зовні подекуди зберегли тінь колишнього якогось архітектурного мистецтва. Місцями. А зайти в середину?! ЖАХ!!!
Звісно, дбайливі приватні руки значно б покращили зовнішній вигляд центральних вулиць. Але кому це вигідно і чи взагалі потрібно?
Після зубарівщини та золотниківщини в район ніхто не хоче вкладати грошей, ніякий інвестор не хоче сюда іти! та влада що прийшла нічого не зробить, тому що весь номенклатурний апарат який був при фенчаках та золотниках залишився.
AVB пише:
Може я і помиляюсь, давно в Золочеві не був. Але усі ті так звані "житлові будинки" тільки зовні подекуди зберегли тінь колишнього якогось архітектурного мистецтва. Місцями. А зайти в середину?! ЖАХ!!!

а можем втратити і те що є ззовні... на цьому сайті є чудове фото "будинок з левом".... не здивуюсь, якщо після зведення "новобудови " лев щезне...

Олег пише:
Після зубарівщини та золотниківщини в район ніхто не хоче вкладати грошей, ніякий інвестор не хоче сюда іти! та влада що прийшла нічого не зробить, тому що весь номенклатурний апарат який був при фенчаках та золотниках залишився.

а чому не хочуть вкладати? що фенчаки і золотники брали занадто великі відкати?
на рахунок номенклатурного апарату - підтримую! нічого не змінилось
kvartyrant пише:
а чому не хочуть вкладати? що фенчаки і золотники брали занадто великі відкати?

квартірант, не позорся. знаєш хоть шо єсть відкат?
Мдя - а що мішае забудовникам будувати на отих полях за собачником, біля недобудованої лікарні, на Львівській (там частину ЛЕПів мабуть перенесуть). Чому треба лізти іменно в сад? Будувати є де, р-н картонажної - там місця ППц, віддали ублюдки цукровий і частину міста селу Ясенівці - нафіга? А тепер кажуть нема де строїть - надо вирізать сади?
народ - ну не тупо?
Fuck пише:
народ - ну не тупо?

не тупо. будують там де можна продати збудоване. ти сам би купив квартиру
Fuck пише:
на отих полях

Вася - а не краще здубувати новий мікрорайон на тих полях - ніж портити сади (наприклад на Львівській - місця - ого-го тай т-рія міста по трасу...)?
Fuck пише:
Вася - а не краще здубувати новий мікрорайон на тих полях

та коню понятно шо краще. але як хоть хтось хоче будувати там-най будує. садів-валом. а будівництв-ноль. рух має якийсь бути. інакше так і будем в садах з голими жопами бігати
а сад там-ніякий. нікому він там нафік не потрібний. городи комусь пропадут-ну так і фуй з ними
Васілій пише:
квартірант, не позорся. знаєш хоть шо єсть відкат?

знову "теляча" мова....
до вашого відома... відкат - це не просто відивання бюджетних грошей а хабар особі, яка приймає рішення... в даному випадку , це може бути рішення про погодження будівництва об'єктів на території району...
Васілій пише:
але як хоть хтось хоче будувати там-най будує. садів-валом. а будівництв-ноль. рух має якийсь бути. інакше так і будем в садах з голими жопами бігати

то не рух то імітація руху з метою отримання максимальної вигоди при мінімальних затратах...
kvartyrant пише:
до вашого відома... відкат - це не просто відивання бюджетних грошей а хабар особі

хабар-то є хабар. відкат-то є відкат. і я думаю різницю ти розумієш. признайся шо лажанувся і на будущєє тщатєльнєє підбирай терміни. якби то сказав олег то я б навіть увагу не звернув. але ж ти борець з "телячою" мовою....
kvartyrant пише:
то не рух то імітація руху

тобто будувати там ніхто не збирається?