Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Похвально. Мер Гриньків садить дерева

Автор Повідомлення
Думаю, будувати обов'язково будуть, якщо на то житло буде попит. Шкода, шо в Золочеві нема нормальних робочих місць, за які можна нормально купувати житло нормальним людям. Все через заднє місце.
AVB пише:
Шкода, шо в Золочеві нема нормальних робочих місць,

то не є проблема золочева! вірніше проблема не тільки золочева. правильно було б написати-нормальних робочих місць мало в україні. бо економіка стоїть. от ти наприклад, якщо вдрух(!!!) вирішиш повернутись. куда вложиш капітал?

додано через 1 хвилину 42 секунди:

AVB пише:
Все через заднє місце.

на канадщині тоже не зразу всьо було в шоколаді. нє?
Залежить від кількості "капіталу" Наразі маю тверде переконання, що в Золочів гроші вкладати категорично неможна.
А взагалі то пріоритетними є такі напрямки, як маленький заводик великих "потужностей". Ну і при ньому вже були би спорткомплекс, басейн, дитячі кафе і заклади, ну і та сама "казка". Та наразі, як я вже казав...

додано через 8 хвилин 54 секунди:

Васілій пише:
на канадщині

Уявив собі таку картину, що в Золочеві
Васілій пише:
вдрух(!!!)

запрацювала б канадійська система до останнього гвинтика. Увесь апарат влади, всі-всі-всі... зразу би сіли. Решта населення за приховування податків і інші незаконні дії - максимум до року часу так само би всі відповідали. І тоді би вже жоден кожен мудрий не доказував ослам, шо він не верблюд.
Звичайно, утопія...
AVB пише:
Наразі маю тверде переконання, що в Золочів гроші вкладати категорично неможна.

от і не виступай. максимум кабак зробиш з паленою воткою. а ващє купиш пару місць на базару і будеш царював. і то якшо інші поприбирают тут гімно і наведуть порядок. а до того будеш крутити носом і бухтіти шо воня

додано через 2 хвилини 52 секунди:

AVB пише:
запрацювала б канадійська система до останнього гвинтика.

пєздата логіка. а шо як ту ж систему приложити до тих хто накопичував первинний капєтал в канадє
Васілій пише:
пєздата логіка. а шо як ту ж систему приложити до тих хто накопичував первинний капєтал в канадє

Ну Васька ти маладец!!!!!
Добре бути патріотом свої України в Канаді. І звідтам кричати як тре робити і як жити.
Олег пише:
Ну Васька ти маладец!!!!!

а ти сі не тіш. я мав наувазі зовсім не те про шо ти подумав
AVB пише:
запрацювала б канадійська система до останнього гвинтика. Увесь апарат влади, всі-всі-всі... зразу би сіли. Решта населення за приховування податків і інші незаконні дії - максимум до року часу так само би всі відповідали. І тоді би вже жоден кожен мудрий не доказував ослам, шо він не верблюд.

В Україні йде перехід від капіталізму "кумуністичного" до капіталізму "ринкової економіки" гроші яки були нажиті в при комунізмі відбираються любими способами один від одного. Такщо щоб нам дойти до Канадського капіталізму треба багато років і нормальна свідомість людей, ГОЯМ тільки зараз будуть давати горілку, сигарети та наркотики. Більше їм ніпрошо не можна думати
http://depositfiles.com/files/c9rn6qfha
P.S В мене колега був в Донецьку по обміну досвідом, зранку зустрів сторожа який охороняв підприємство де проходили конференції, з відром до половини шприцами. Дім в Донецьку можна купити за 3000 доларів, в якому можна жити!!!
Васілій пише:
хабар-то є хабар. відкат-то є відкат. і я думаю різницю ти розумієш. признайся шо лажанувся і на будущєє тщатєльнєє підбирай терміни. якби то сказав олег то я б навіть увагу не звернув. але ж ти борець з "телячою" мовою....

я висловився чітко... а те, що телятко не зрозуміло що і до чого - не моя вина...
kvartyrant пише:
я висловився чітко...

ну тоді ти ше тупіший чим я думав.
kvartyrant пише:
що фенчаки і золотники брали занадто великі відкати?
може розкажеш кому і за шо платили фенчаки-золотники і як це відбилось на інвестиційній привабливості ?
Васілій пише:
може розкажеш кому і за шо платили фенчаки-золотники і як це відбилось на інвестиційній привабливості ?

а для чого телятам це знати?
і мені було приємно з тобоу побазарити
Васілій пише:
первинний капєтал в канадє

Заглибоко копаєш. Масони - то по Олеговій частині.
Тут і зараз без проблем скалатати капітал можна. І досить порядний. Та ше й легально. Та мова не про те, а про зелені насадження Золочева. Прибирання гівна, тобто.
Така проста річ як фонд озеленення значно би покращив ситуацію. Вистачило би копійок діаспори, де купа старичків охочих помогти "бідній ненці Україні". Озеленились би і вулиці міста, і кишені власника. А тепер просте питання. Чи схоче хтось за це братися, почувши захцянки наших "шановних зубарів-фенчаків-гринькових"?
Такшо, Вася, хто б то гівно не прибирав, виявляється не тільки в ньому справа.
AVB пише:
Такшо, Вася, хто б то гівно не прибирав, виявляється не тільки в ньому справа.

ти не пойняв, таваріщ. під прибиранням я якраз і мав наувазі створення такого порядку шоп нічиї захцянки не впливали на твоє бажання озеленити рідне місто я ясно виражовуюсь? ну тіпо шоб було як в канаді.
AVB пише:
Тут і зараз без проблем скалатати капітал можна. І досить порядний. Та ше й легально.

та й в нас можна. і ше легче чим там. а легальність-ну то справа відносна. як там в канадійщині первинні капітали накопичувались на зорі капіталізму? шо там з легальністю з точки зору сучасного канацкого законодавства?
Та ж кажу тобі. Люди постійно збагачуються і банкрутують. Залишаються тільки одиниці, на яких любить Олег навішувати "новий світовий порядок". Яка ше зоря капіталізму? Тут досі зоря триває. Збагачуються всі, хто хоче, вміє і везучий. І ті одиниці їм палки в колеса ставлять коли дійсно капітали і впливовість наближаються до їхнього рівня. А це позахмарні величини і простим людям незрозумілі.
Коротше, не знаю я хто і скільки в 17 ст перепродав єнотових шапок, шоб його праправнуки недавали спокою Олегові. Факт той, що в Україні це по-нормальному неможливо.
Далі "сценарій" такий. Прийде весна переодінуться наші посадовці в хебешки і всі підуть садити дерева, буде фотографій купа в газетах статті появляться, які вони всі хороші. Але давайте підрахуємо що буде на другий рік. Сажанці дерев які будуть посаджені, 30% з них будуть поламані людьми, решта 30% не приживуться, або будуть знищені погодними умовами. До великих дерев з них доживе 20%. Якби то не було але то правда.
Олег, і шо робити? Я деревам дожити до щасливої старості?
AVB пише:

таке питання має поставити собі кожен житель нашого міста і тоді може вони доживуть до щасливої старості. Тут справа не Гриньківу а в кожному з нас. Треба бути людьми просто.
Попробуй бути людиною, коли в кожному живе гриньків. Такшо 20% вцілілих дерев - те за щастя!

Є і пропозиція. Чув, шо планується введення серйозного податку на нерухомість. Адміністрація, котра збирає ці податки, могла би ввести певні пільги тим власникам, які дбають про зелені насадження МІСТА навпроти своїх приватних територій.
Скажімо, в когось на дорозі росте кущ-деревце, ну, вродіби і не на його землі, але навпроти. І одного разу де деревце "малалєткіапкурені" покоцали. Капець повний одним словом. Шо буде дешевше такому господареві: платити щороку повну суму податку, чи скоренько наняти за свої гроші бригаду озеленення на яких півгодини і заплатити за саджанець??? Та після такого деякі завзяті громадяни будуть ночувати з фудзеями біля державних кущиків!
AVB пише:

Для того щоб починати такі роботи з посадки дерев треба було організувти за містом ділянку на якій би були висаджені сажанці дерев, які призначені для паркової зони ще 10 років тому. І тоді вже великі дерева можна би було пересаджувати в місті. То би було гарантовано в більшій степені що вони доростуть до великих дерев, чи до своєї старості.
В нас дерева не тільки садять... но і масово зрізають. в деяких місцях варто було зрізати, но на четвертій школі, не ясно кому заважали... певно комусь потрібно було дерева чуть

Турніки повалили... Ворота також, і тиждень от так все і валяєтся.

P.S Фото з телефона, не дуже якісні.
Я думаю дерев 500-800 зрізали в місті?
Олег пише:
Я думаю дерев 500-800 зрізали в місті

Звідки такі цифри??? Хтось рахував???
Для Олега правильність цифр не має значення.

Та хоть 100500. І правильно зробили, шо пропололи ті хащі.
Тут дехто не так за ті дерева переживає, як палку в колесо (по привичці) пхає.
voshkaniridze пише:
Звідки такі цифри??? Хтось рахував???

Я не стверджую ту саму саму. але для більше детальнішої інформації треба звернутися до Міської ради. Саме головне щоб наші люди їх не поламали, на новий рік не позрубували, тут справа в тому що ці дерева треба якось захисти тому що вони малі. Я згоден що треба в місті вже давно навести порядок. На мою думку найпершим то є вода та підземні комунікації, ремонт трас, та каналізацій, що приведе до зменшення плати на воду, екологія міста то є теж найперше питання, я тут вже писав що то мало бути за містом ділянка на якій би вирощувалися такі дерева та пересаджувалися вже більшими.
Alexis
Мені дерев не шкода, мені шкода стадіона і спортивного майданчика
Eton пише:
В нас дерева не тільки садять... но і масово зрізають.

Масово зрізають тополі та старі акації біля замку.
Так діло в тому, що не садять... Посадили декілька років назад дуби в сквері біля Миколаївской церкви - то вони непоприймались, в минулому році понатикали ясенів там де їм в принципі рости не треба, - поломали.
А 4 школа мені завжди нагадувала ліс, ну там дерев ще й досі в надлишок...

додано через 1 хвилину 59 секунд:

Олег пише:
Я думаю дерев 500-800 зрізали в місті?

відкинь 0, це більш реально 50-80, хоча думаю більше ста

додано через 2 хвилини 44 секунди:

Alexis пише:
І правильно зробили, шо пропололи ті хащі.

50 на 50%, десь з пару дерев таки можна було залишити... але в Золочеві по різці старих дерев та сухих гілок роботи ще непочатий край...
Fuck пише:
відкинь 0, це більш реально 50-80, хоча думаю більше ста

Великих може і так, але були такі ще дерева які можна би було залишити, я тут мав на увазі менші дерева?
Може якраз на гроші за виручену деревину влада влаштує розсадник десь за містом для фонду озеленення...
Про які ти гроші ти говориш місто і так кучу бабла витратило на зрізання
tapac01 пише:
Про які ти гроші ти говориш місто і так кучу бабла витратило на зрізання

А скільки заробило загнавши зрізані дерева...?
Vanadium пише:
А скільки заробило загнавши зрізані дерева...?
Міськрада ріже і заганяє дерева Звучить?

Імхо, офіційно - нуль. Ну може копійки, для формальності. Для чого ті заморочки, спихнули через приватника і попиляли між своїми.

Пропололи місто від старих сорняків, заробили бонус. Більшість з нас поступило би так же. А нові саджанці отакі як Олег хай купляють. Чи може хтось думає, що рішення в радах приймаються виключно з благочинними намірами?
ну шо там? як дерева? садяться?
Alexis пише:
А нові саджанці отакі як Олег хай купляють. Чи може хтось думає, що рішення в радах приймаються виключно з благочинними намірами?

А де я буду їх садити? План - схеми ще Возницький не зробив для міста. Як буду садити без плану, знов бардак буде!!!
Олег пише:
А де я буду їх садити?

На Львівській, 12, якраз напроти "Рукавички".
Егеж! Шоб почати саджати потрібен план!
Хрєнь всяку пишете, без толку, то не так і то не так, а взагалі ці деревця дуже класно виглядають, особливо в парку Гуси Лебеді! Все вам не так. А Зубар хоть щось зробив у місті? Зовсім. Так шо не страдайте, шановні анонімні писаки.
Від щирого серця хочу Обісрати з ніг до голови нашу шановну владу, яка повністю спотворила вигляд в парку біля комсомольського озера, крім цього також ще багато де повирізала дерева....... хоч ці хащі були і нікому не потрібні, проте вигляд хоч який небудь був, а тепер просто страшно по Парку ходити.... я вже не кажу про інші дерева....... особисто я багато часу не була в Золочеві, але при вигляді парку чуть не вивернуло............ нові дерева посадили звичайно, але вони повністю посохли і тепер в нас ні нормалтьного пляжу, ні нормального парку..... та і взагалі нічого толкового біля озера.......... ДЯКУЮ вам вельми шановна ЗОЛОЧІВСЬКА ВЛАДА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Садити дерева хороша ідея!
Влада не розрахувала свої можливості, от і бачимо результат.....

Цікаво коли сухі саджанці ялин будуть прибирати, а то вони так класно виділяються на фоні зелені....
да, я такая пише:
Цікаво коли сухі саджанці ялин будуть прибирати, а то вони так класно виділяються на фоні зелені....

А за списання тих сухих сажанців треба було б спитати? На друй рік садити теж будуть і знов спишуть, і так рік за роком до кінця каденції. Можна жити.