Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Ліки тільки за рецептами ... вже з 1 грудня

Автор Повідомлення
Ліки тільки за рецептами ... вже з 1 грудня
Живемо в цікавому світі... Новини як зробити нам гірше кожен день. Ось нова проблема...
ліки тільки за рецептами. Таких препаратів буде 70%. До того ж, у приписах медиків зобов'яжуть указувати діючу речовину латиною, а не назву препарату.

"З першого грудня буде рецептурний відпуск ліків", - наголосив міністр охорони здоров'я України Зиновій Митник, повідомляє " Українська правда - Життя"..

За словами міністра, українців відучуватимуть самолікуватись, а медиків змусять пригадати латинь. Згодом у рецептах писатимуть не комерційну назву ліків, а речовину, що діє.

"У зв'язку з тим, що ми давно не виписували рецепти - ми втратили навички писати латиною і це навантаження на лікаря", - розповіла Ірина Пилипенко, завідувач дитячої поліклініки.

Як повідомили в міністерстві, рецепти виписуватимуть у двох примірниках. Один залишатиметься в аптеці і зберігатиметься там упродовж трьох місяців.

Експерти наголошують, що рецепт має бути юридичним документом, згодом і фінансовим. Так, з ним легше доводити помилки медиків.

Тому похід за знеболювальним чи антибіотиком з наступного місяця відбуватиметься лише через кабінет лікаря. Збільшення черг у лікарнях та поліклініках для міністра не аргумент.

Контроль за ліками посилюють, проте не уточнюють, якою буде відповідальність аптекарів за продаж ліків без рецепта.
Як виживемо чи нє
poma пише:
країнців відучуватимуть самолікуватись

ну це плюс
poma пише:
писатимуть не комерційну назву ліків, а речовину, що діє

ну тут повний піпець. тепер кожен провізор зможе втюхати вам неходовий товар, хоча колись то тоже робилось, але тепер того буде більше.
poma пише:
легше доводити помилки медиків

хрен там. а побічні ефекти від ліків тепер всім, крім хворих звісно, будуть до одного місця. лікар скаже я виписав тілько діючу речовину, а в ліках була ше й інша, яка викликала алегрію(чи інший побічний ефект). а провізор скаже, я шо лікар, може в аптеці буду у всіх алергію на кожен препарат перевіряти. Ну ви поняли.
poma пише:
похід за знеболювальним чи антибіотиком з наступного місяця відбуватиметься лише через кабінет лікаря. Збільшення черг у лікарнях та поліклініках для міністра не аргумент.

Тут ще один момент , на який рідко звертають увагу. Аптеки то майже всі державні, а лікарі в основному працюють в держаних установах.
Через готові бланки рецептів з найменуванням аптек, Міністерство заставляє аптеки ділитися прибутками з лікарями.

додано через 1 хвилину 53 секунди:

Помилка в тексті " аптеки майже всі приватні"[/img]