Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Незабаром Utel в Золочеві

Автор Повідомлення
Незабаром Utel в Золочеві
Закінчується побудова базової станції в Золочеві
Коли закінчиться монтаж, де розміщена база і яке буде покриття (відстань)?

Мене питають потенційні клієнти, які наперед хочуть спробувати 3G перед Wi-Fi підключенням.
Також прохання надати інформацію про вартість обладнання, умови підключення і відключення.
да спи андрюха спокійно. не буде ніхера. так само як з ваймаксом, ого по селах.... шо там ше абіцяли?
Васілій пише:
не буде ніхера

3G має бути, знаю з неофіційних джерел.

Для новачків є непоганий огляд , листати до рубрики Качество мобильного Интернет от 3G оператора Utel. та Качество Интернет, расстояние, сигнал, бо для телефонії 3Г нафіг потрібний, для того з головою хватає звичайних телефонів.

Коротко про тарифи

Цікаво також дізнатися про умови контракту і вартість обладнання при безконтрактному підключенні.
http://www.ukrtelecom.ua

Вся інформація на офіційному сайті. Там ви найдете відповіді на всі свої запитання.

Інформація з інших сайтів може бути застрілою або не відповідати дійсності.
я вже 3G попробував. Штука класна тим, для мене була, шо мона оформити скажімо у Львові, а юзати десь у Франківську. На цьому переваги закінчуються
Ну переважно 3G використовують для мобільних пристроїв, також в місцях де не має альтернативи. Зважаючи на те що Укртелеком - монополіст даної сфери, це трохи запізнілий крок, але головно, що його зроблено, вже довгий час використовую Utel з тарифом U'tray у Львові і ціна\якість нормальні\терпимі, тому вітаю Укртелеком з черговим розширенням, а тим самим гальмування процесу передачі москалям...
John1992on пише:
тим самим гальмування процесу передачі москалям

no comment
Ну так шо коли буде Ютел в Золочеві то? А то сижу з Київстаровського модема скорість ніяка канешно)) Я вже й модем розлочив під всі оператори))
Шкода, що радіус дії UMTS Базових станцій всього 1-1.5 км...
Взагалі дістали мене всі оператори окрім Utel'a, була б в УТ послуга накшталт "Комфортний перехів" як Київстару - давно повністю перейшов би на Utel - вже краще їм за широкий спектр порівняно дешевих мвльтимедіа послуг платити, аніж іншим недооператорам, за їх недопослуги.
John1992on пише:

а шо вже є в золочеві?
Він є але він ще не запущений, тобто станція фізично ще не працює, як завжди УТ тягне з цим всім, звісно я розумію що в них багато роботи(тому нет проведи, тому лінію перепроведи і т. д., а БС взагалі напевно спеціалісти зі Львова встаньовлювали)..., хотілось би почути офіційний коментар з цього приводу
John1992on пише:

Ну насправді трошки не так! Максимально то 10 КМ! Но все залежить від перешкод! тому може бути і навіть 300 метрів!
Опшем в кращому випадку інтернет 3G в Самому Золочеві будить а от в навколишніх селах ОБЛОМ
AbsoluT
Насправді трошки не так і не так. У БС стандарту GSM діапазону 900 МГц радіус дії близько 10 км але меншої проп. здатності мережі, у БС діапазону 1800 МГц радіус в два рази менше – 5 км але і проп. здатн. мережі більша. Логічно що UMTS з нашими обмеженнями НКРЗ
всього 1-1.5 км тягне - це я тобі гарантую. Можливаість встановити кіловатний передавач і жосягти дальності в 200км є, але таке можливо тілки в Африці.

П. С. А в реальності Ютеловські БС нормально тягнуть в макс. радіусі 500-700 м - перевірено у м. Львові. І то максимальна шв. рівна 1-1.5 mbit\s. Й мені не важливо буде він в Селах чи ні, головне, щоб в Золочеві запрацював! Чи може вже працює??!(вже місяць як в Золочеві не був)
Може і так но сам подумай скільки у Львові вишок потрібно . Я сам зараз у львові. То 3g тягне аж до Підбірців (провіряв сам )
AbsoluT
Ну так все залежить від потужності БС, її розміщення. Якщо УТ не тупить і все робить правильно, то їх вартість їм вже окупилась.
Те що тягне - не означає, що ти зможеш зателефонувати, чи зайти в нет, просто термінал не встиг переключитись на 2G. А так то 3G вже й в Винниках працює хуже GPRS(хоча цей факт може бути не дуже точним, оскыльки якість звязку залежить від швидкості переміщення терміналу)
John1992on
Та я хз. У львові я з мобілки 160кб/с качаю