Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Скільки Вам років?

Автор Повідомлення
Пропоную тему залишити відкритою, а хто захоче той нехай тут спілкується, хто ні-той ні
ОК, лишаємся! Ура!!!!!!!!!!
ОК, можна і так... але все ж таки буде краще коли кожен напише свою дату народження... так буде цікавіше, чи не так?
21
Я між вами сопляк. Вибачаюсь за слово.
Всі ми тут дітиська. Знайшли місце, де можна ними бути
jakson пише:
21
А пофіль пише, що маєш 24, і де правда?
21 — то напевно настільки себе відчуває...(а 24 - біологічний вік )
Пропоную включити другу підграфу в профілі, біля дати народження писати бажаний вік, на який людина себе почуває! А ше можна інший нік, який би людина хтіла мати інакший, і бажану стать...
AVB пише:
Пропоную включити другу підграфу в профілі, біля дати народження писати бажаний вік, на який людина себе почуває! А ше можна інший нік, який би людина хтіла мати інакший, і бажану стать...

Чи ж не простіше зареєструвати нового користувача, із зовсім протилежними даними? І ніхто не здогадається, і писати можна від імені начеб-то різних людей...
етон тобі 18
Мені поки 21. Вже не за горами скоцюрблена парочка двійок)))
Кажуть, виглядаю молодше.
Почуваю себе на..... таго..... класно, опщєм!
мені 16!
Cypress_girl, а чому в профілі не поставиш?
А МЕНІ ............. ХОЧА І ТАК МОЖНА ПОБАЧИТИ !!!!!!!!!!
Мені 20
Шо ж то оригінальне сказанути можна на така тему?
Зара маю 26, завтра тоже буде 26, і післязавтра. І читаєш ти отово всьо во, читаєш, а мені вже є Date(Now) - Date(MyBirthDay).
Як не дивно, але простіше всього подивитися в моєму профілі.
А тема дурнувата, тривіальна і достатньо відкрита, шоб кожен писав шо захоче. Для того вже є звалища типу дурнувате опитування
Кот да Винчи пише:
Як не дивно, але простіше всього подивитися в моєму профілі.

Кіт, тема створювалась, коли ще в профілі не було графи "дата народження", так ця тема і висить, і люди в неї пишуть...
Suicide...
Після детального обстеження теми:

Але смисл в теми вже загублений, і їй ніц не світить.
ІНКОГНІТО пише:
Мдя..... скільки ж мені років?

Мені також 19
Мені четвертак! А скоро буде 26!
Привіт!
А мені 20
ViVi, а розуму маєш, доцю, на всі дванайці!
Привильно кажуть, що людині стільки, на скільки вона себе відчуває.
І добре, якщо 35-літній дядько почувається на 15 і в такому ґуморі відкриває свій життєвий досвід.
Гірше, коли молоде-зелене, ше й озлоблене на життя, показує з себе авторитетного дорослого, а виявляє на ділі те, шо має.
AVB
На мою думку людина може мати в душі який завгодно вік, але поводитись відповідно до свого паспортного. Бо якось не пасує 15-літній дівчинці фарбуватись як 30-річна цьоця, бо вона себе почуває старшою. Аналогічно не хороше 35-річному дяді поводитись як неосвічений підліток.
А от я в душі ще малолітній халамидник
Lucky пише:
Аналогічно не хороше 35-річному дяді поводитись як неосвічений підліток
Але сказано "... будьте, як діти...". І це добре, бо це зближує. Гадаю, багатьом тут було би шкода втрачати такого дописувача, як наш Орал.
Lucky пише:
На мою думку людина може мати в душі який завгодно вік, але поводитись відповідно до свого паспортного. Бо якось не пасує 15-літній дівчинці фарбуватись як 30-річна цьоця, бо вона себе почуває старшою. Аналогічно не хороше 35-річному дяді поводитись як неосвічений підліток.

Людина може мати любий вік, але поводитись так, як вона себе відчуває в душі... Ну не можна себе обмежувати в чомусь через то що "я вже для такого застарий" чи наоборот... Не варто бути якимись сухарями...
А дитинство найкраща пора!!!!!!!

Мені зовсім небагато...
Вірю, я більшість форумчан знаю в обличчя.
Особливо
Lucky пише:
35-річному дяді
я завше радий
AVB пише:
. Гадаю, багатьом тут було би шкода втрачати такого дописувача, як наш Орал.

так, це смішно, але чи будуть поважати таку людина колеги по роботі, високопоставлені особи або будь-хто з ким їй тре буде мати серйозні справи? людину, яка безнадійно застрягла в дитинстві не будуть сприймати серйозно. За кордоном таких називають просто "looser"
Подивимся з часом як то буде лакі і хто кого буде поважати , а наразі висилай довідники.
Олег
Ну дивись-дивись.
Lucky пише:
За кордоном таких називають просто...
Або про них знімають фільми також!
Pangea пише:
Ну не можна себе обмежувати в чомусь через то що "я вже для такого застарий" чи наоборот... Не варто бути якимись сухарями...

та ні, обмежити себе треба в чомусь
застарим можна бути , наприклад, для походеньок в дк де в основному молодь 15 років. Це всього лиш приклад, але треба у всьому знати міру.
Хоч згідна з тим, що людині стільки років на скільки вона себе почуває. Але якщо я себе почуваю (наприклад) на 15 років, і фізично і розумово(тяне на пригоди) то це не означає що я буду сухарем якщо я обмежу себе від закладів де перебувають 15-річні, щоб не подумали що тьотя прийшла на сніми, розумієш?
Lucky пише:
не хороше 35-річному дяді поводитись як неосвічений підліток.

цілком згідна
якщо людина неграмотно пише і висловлюється постійно, то я вважаю що тій людині треба вчитися і вчитися для того щоб
Lucky пише:
будь-хто з ким їй тре буде мати серйозні справи
сказав: так, цю людину можна і треба вислухати бо думка її хоч і не співпадає з думкою когось, зате вона правильно і чітко сформульована
Мені 17+

додано через 12 хвилин 1 секунду:

Оксанка
Привіт ) в тебе є АСЯ ? якшо є то дай номер

додано через 56 секунд:

Khrystik
ПРивіт ))) в тебе є АСЯ ? якшо так то дай номер будь ласка
Попередження
Попередження видане mops (21.12.2007 22:34, дійсне до: завершено)
Причина: Знайшов місце для знайомств
Pangea пише:
DIABLO жажде нових знайомств...

а аськи читати не навчився....

Для танкістів помічено значком аськи....
НАймолодший я - мені 15!!!!!!!!!!!!
ура все життя попереду
а я вже старий (23)
Всього 21
21 але, ще 3 місяці і 22
18
a ja naroduvsja v 1983 roci vid Rizdva Xrustovogo!)))
chypakabra
науя писати рік народження, якщо питання стоїть інакше?

Мені 32.
ny xto nevmije pidraxyvatu skil6ku vujde rokiv vid 1983 do 2009-to todi kagy:meni 26 rokiv!)))))))
19
18 з не дуже маленьким хвостиком
Мені сорок. Вже минуло. Радію з того і не хочу бути двадцятилітньою.
19
vaymut
привіт ти шукаєш дівчину?

додано через 49 секунд:

Олег
привіт ти шукаєш дівчину?