Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Страйк в Золочеві. Чого добиваються?

Автор Повідомлення
Страйк в Золочеві. Чого добиваються?
Хотів купити хліба. Та ні. Магазин закритий. Пішли на страйк біля Білого дому. Що їм доброго зробить цей Білий дім. Вони своє вже зробили. Вибрали більшість від регіонів. А ті, що бастували за цю більшість голосували, а не за своїх підприємців - тобто партію промисловців та підприємців. ТО чому бастують. Вони заслуговують на ту владу, яку мають.
Подивився я на той цирк із страйком, і не шкода мені тих бастуючих, бо кілька днів тому вони не думали як голосували. Вони думають "жопой", а потім через два дні ! ще щось вимагають.
Постояли біля Білого дому і як ті вівці пішли. А переможці виборів пили собі каву. А я не купив хліба. От і ХЕПІ-ЕНД
Вівці мої вівці... горе мені з вами.. є наша народна пісня

додано через 2 хвилини 35 секунд:

Пане Януковичу. Ти ше малі податки даєш. Бо коли б давав нормальні- ті, що бастували думали б головою, а не жопою... як голосувати
Томас пише:
своїх підприємців - тобто партію промисловців та підприємців

"підприємці", мля... біл гейтс-підприємець. а мурло на ринку-барига
Підприємці ващє страйкувати не можуть, вони тільки локаути можуть влаштовувати.. страйкувати можуть лише наймані.
Таке враження, що підприємців у нас щиро ненавидять. Скільки у нас підприємців, щоб стверджувати за кого вони голосували. Крім цієї партії та ПР було й багато інших. Тим паче, що ця партія себе вже давно скомпроментувала.

ЗАЯВА Партії промисловців і підприємців України щодо підсумків президентських виборів

20 лютого 2010р. м. Київ

Партія промисловців і підприємців України засвідчує, що в країні відбулися вільні та демократичні президентські вибори, чесне волевиявлення людей. Нарешті з’явився шанс подолати глибоку системну кризу інститутів влади, сформувати професійну, досвідчену, з високими моральними принципами, відповідальну владну вертикаль і доручити їй завдання невідкладного виводу країни із соціально-економічній кризи, поступового економічного зростання, реалізації стратегічних структурних реформ, подальшої розбудові демократичних інституцій.
От завтра Янукович відміне це податковий кодек і всі "вівці" будуть кричати, який в нас ПРЕЗИДЕНТ справедливий !!!! Отакі то політичні технології.
На страйку в переважаючій більшості були підприємці. До речі податковий кодекс несе загрозу не тільки підприємцям, але й найманим працівникам. І честь та хвала комітету підприємців ( в якому до речі представники різних партій), що зуміли організувати народ. І ганьба вам пересічним спостерігачам, що засуджуєте платників податків в місцевий бюджет. Не буде підприємців, не буде і сплати до Золочівського б'юджету, а податки з "Рукавичок" та "Форвардів" підуть відповідно до бюджетів Львівського та Київського. Великі міста процвітають, а малі нарікають на погану владу з голим б'юджетом.

додано через 3 хвилини 44 секунди:

Не відмінить він кодексу. Подивіться в телевізор, їм реально всім пофік. Напевно ще замало народу приїхало в Київ. Зрештою у нас, як у українців, крім кодексу до нього багато питань та притензій. Кодекс може стати приводом, а населення повинно бути дружнім і підтримати одне одного.
Васілій пише:
мурло на ринку-барига

Вася... то якось нефайно було сказано... мені не сподобалося. То є раз.

Якшо Янукович таки відмінить закон - то не всі підприємці будуть на його стороні (як не крути). То є два.

Я особисто знаю велику кількість підприємців, які не голосували за Януковича. То є три.
JUSTICE пише:
На страйку в переважаючій більшості були підприємці

ше раз-підприємці не можуть страйкувати. страйкувати можуть тіко наймані працівники. фатить тупити.

додано через 2 хвилини 57 секунд:

Альонка пише:
Вася... то якось нефайно було сказано...

ну а який продавець на ринку підприємець? купив дешевше-продав дорожче. барига. перекупщик. але ніяк не підприємець. як би кому неприємно було чути
Не купив, а закупив. А ти попробуй. Вже не один такий розумник був. Постій на базарі в сонячний день, коли десятим потом стікаєш, або ж в мороз, коли руки та ноги німіють від холоду. І крім цього не знаєш буде сьогодні торгівля чи ні, продасиш закуплене чи викинеш. А потім їдеш за товаром і прозріваєш, що товар подорожчав знову: за що купив, тза те й продав, в кращому випадку транспортні витрати виправдались.
Цікаво, хто ж ти такий Васілій, і з таким поглядом на життя чим ти взагалі можеш займатись.
JUSTICE пише:
І крім цього не знаєш буде сьогодні торгівля чи ні, продасиш закуплене чи викинеш.

ой ну я тібя умаляю, дуся. а маржа 100-150 прОцентів? не у всіх звичайно. але часто
Не суди про те, чого не знаєш. Завжди всім здається, що хтось мед лиже, а от я такий бідний. Якщо вони так круто заробляють, то чому ти ще не біля них? Мільйони лопатою гребти будеш. Чому дорогоцінний час витрачаєш, а на базарі постояти не біжиш?
JUSTICE пише:
Чому дорогоцінний час витрачаєш, а на базарі постояти не біжиш?

Но вони задурно не стоять на базарі? А що мене вразило нині то які наші підприємці деякі ставляться до акції. Стояв я на зупинці і став свідком розмови таксистів всі вони їхали на одинадцяту год. до РДА , але один з них сказав що не поїде тому що то його не стосується, на питання що ти будеш робити коли піднімуть податок він сказав поставлю машину вдома. От такі наші люди, в Франції всі страйкують, а в нас як все казли.
JUSTICE пише:
Завжди всім здається, що хтось мед лиже,

я шось казав про мед? най собі працюють. хто нашо вчився, хто до чого має хист.
JUSTICE пише:
Не суди про те, чого не знаєш.

ти ше напевно дуже молода, тому категорична в судженнях. але це швидко мине

додано через 7 хвилин 16 секунд:

JUSTICE пише:
Якщо вони так круто заробляють

ачого б їм не застрайкувати ну скажімо в суботу? нє?
Олег пише:
що ти будеш робити коли піднімуть податок він сказав поставлю машину вдома

абсолютно вірно. не виходить працювати в прибуток-сиди дома. наші "підприємці" не будуть тобі працювати за 15-20проц. як нема 100проц-сраку не підніме ніхто. ну майже ніхто.
Вставлю свої 5 копікок.
Засранці вони одним словом. Закрили магазини і пішли кудись. Ще й деякі ходять по відкритих магазинах і погрожуючи заставляють їх закриватись. А хто з них попередив людей що такого то числа магазини будуть закриті? Засранці як не крути.
Погоджуюсь -сучари та жополизи. Про людей не думають- тілько про свої надприбутки

додано через 1 хвилину 24 секунди:

Най йдуть працювати на поля, ферми, щось виробляють, а то лише купи-продай-намахай
voshkaniridze пише:
Ще й деякі ходять по відкритих магазинах і погрожуючи заставляють їх закриватись.
А ти б пішов відстоювати свої інтереси, знаючи шо сусід буде за тебе збивати касу??

Томас пише:
Най йдуть працювати на поля, ферми, щось виробляють, а то лише купи-продай-намахай
Може помиляюсь (не читав), но новий п-кодекс вроді як рубає по всіх..?
Тому бариг він тільки чуть прошерстить, а послуги, сервіси і інші самозайняті ф/о, хто і так працював в 30-80% - накриються або підуть в тінь. Наівних - добьють підвищеними правами провірочних органів.
По суті, кодекс вирізає малий бізнес і наїжжає на середній. Рве середній клас, який по ідеї підтримує стабільність економіки.
Це типу як боротися з секондами, закриваючи очі на контрабас, і прикриваючись лівими справками про доходи. Імхо
Alexis Я не кажу що те що вони відстоюють свої права це неправильно. Але задумайся, що буде, якщо завтра так вийдуль аптекарі і закриють усі аптеки без попередження?

PS. Це мій останній допис на цьому форумі. Усім щасливо залишатись.
voshkaniridze пише:
PS. Це мій останній допис на цьому форумі. Усім щасливо залишатись.

в армію забрали? чи абіділ хто?
JUSTICE пише:
Постій на базарі в сонячний день, коли десятим потом стікаєш, або ж в мороз, коли руки та ноги німіють від холоду.

чиста правда... важко надзвочайно... знаю. пробувала. Знову ж таки - то є раз. А по-друге - є ж люди. для яких торгівля на ринку - основний і єдиний заробіток, нема ні пенсій, ні допомог і т. д. А бувають дні. в які можна нічого не продати взагалі, а тільки стратитися на продукти. А тих людей хочуть обкласти податками незнати якими, і куда потім діватися???? кидати то все, і їхати закордон, лишати дітей на виховання вулиці??? то ж тільки тупий маразматик міг придумати такі тупі закони. Фу... аж противно.

Васілій пише:
ой ну я тібя умаляю, дуся. а маржа 100-150 прОцентів?

навар такий хіба по магазинчиках приватних або в надії.... а на ринку, Вася не так..... там накинеш відсотків 40-50 не більше, а на деяких речах і 20.... а ти тут сказки сочіняєш.... а я той, так би мовити, бізнес знаю прекрасно.

Васілій пише:
"підприємці" не будуть тобі працювати за 15-20проц. як нема 100проц-сраку не підніме ніхто

Нє, Вася.... піднімають. як ти виразився "сраки"... і мерзнуть і жаряться, бо знають, шо якшо ціна буде зависока. то ніхто в них нічого не купить. А діватися то нема куда... треба йти, стояти 8 годин і думати, чи хоть щось куплять чи ні.
Альонка пише:
навар такий хіба по магазинчиках приватних або в надії

то ти хочеш сказати шо на базарі товар дешевший? ніж в магазині?
може десь і трапляється таке, але різниця в пару копійок. а тепер альонка включай мазгі-якщо нема різниці в ціні, а накладні витрати в магазі такі вищі то в кого вищі прибутки. га?
Альонка пише:
чиста правда... важко надзвочайно... знаю

нашо ви мені сі жалієте? я шо когось там насилу привязав?

додано через 1 хвилину 4 секунди:

Альонка пише:
А тих людей хочуть обкласти податками незнати якими

ну якими такими незнамо якими? ну конкретно, в цифрах.

додано через 3 хвилини 21 секунду:

хто небуть знає скільки сплачує в місяць (всього) ну скажем власник точки на базарі? і який хотяб порядок заробітку?

додано через 2 хвилини 16 секунд:

Альонка пише:
треба йти, стояти 8 годин і думати, чи хоть щось куплять чи ні.

ого. помоєму після другої на базару ніїдного живого нема
з 8 до 2, Вася, не спорь.... Мазгі в мене включені завжди. На силу ти нікого туда не виганяв - але факт лишається фактом, шо є люди, які не мають змоги знайти собі мсце роботи де інде. І взагалі, чим тобі ринок з продавцями не вгодив???????

Так, я хочу сказати, що на базарі можна знайти товари, які продають за набагато нижчими цінами, ніж, для прикладу в "Надії".

Вася, в мене таке враження, шо ти свято віриш, шо ті люди, які стоять по базарах мають мільйони, ну принаймні тисячі в місяць.... А то не так... зовсім не так... ну, може в окремих людей таке є. але ж не в більшості. А ти тут розвів розмови, шо то незнати які олігархи, які ставлять націнку 100-150 %... звідки то такі знання в даній області????
Альонка пише:
Вася, в мене таке враження, шо ти свято віриш, шо ті люди, які стоять по базарах мають мільйони,

та мені пофіг скіко вони заробляють. най платять скіко положено-і всьо.
Альонка пише:
з 8 до 2, Вася, не спорь....

6годин. а де ж 8?
Альонка пише:
але факт лишається фактом, шо є люди, які не мають змоги знайти собі мсце роботи де інде

да не підуть вони нікуди працювати. ми ж зараз говорим про власників точок
Васілій, у мене питання особисто до тебе. Чим ти займаєшся? Якщо судити по вільному часі, коли ти пишеш повідомлення, то ти або власник власного підприємства, або підприємець. Тоді чому ти сам проти себе виступаєш? Якщо ти державний службовець, то ось куди йдуть податки наших юридичних осіб та підприємців - на оплату неповноцінної праці држслужбовців. Так це ще пів біди, але ти ще й не поважаєш тих, завдяки чиїм відрахуванням ти отримуєш платню. От якщо всі приватники закриють свої фірми?... За рахунок чого ти будеш існувати?...
І до відома інших: зараз націнка на продуктах від 4% до 25%, на сигарети від 7% до 10% тому не зовсім комфортно підприємцям. Можливо дехто б і закрився, але є зобов'язання перед своїми працівниками, з якими працюєш роками і це їх єдиний шматок хліба. Не можна дивитись на ситуацію тільки зі сторони своєї вигоди.
JUSTICE пише:
Васілій, у мене питання особисто до тебе.

особисті питання-в приват
JUSTICE пише:
Якщо ти державний службовець

я не держслужбовець.
JUSTICE пише:
Не можна дивитись на ситуацію тільки зі сторони своєї вигоди.

я ж не проти шоп підприємці боролись за свої права. але не можна протести називати страйками. ми ж тут люди в основному освідчені. має бути якийсь порядок в термінології.
JUSTICE
ти можеш конкретно сказати що неподобається, проти чого протестують люди?
Васілій пише:
и можеш конкретно сказати що неподобається, проти чого протестують люди?

За компанію.

додано через 1 хвилину 49 секунд:

Доречі, я помітив що на тих вивісках писало"СТРАЙК Проти прийняття нового Податкового кодексу" Хто старий бачив?
JUSTICE пише:
Васілій, у мене питання особисто до тебе. Чим ти займаєшся? Якщо судити по вільному часі, коли ти пишеш повідомлення, то ти або власник власного підприємства, або підприємець

Він шизо який по замовленню влади "глушить" сайт.
ПА на рахунок тих магазинів, які продавали раджу підприємцям які страйкували побити тим магазинам вікна і на другий раз штрейкбрекери будуть мати страх.
Олег пише:
другий раз штрейкбрекери будуть мати страх.

а небоїссі жи тобі іпало підрихтують
Олег пише:
Він шизо який по замовленню влади "глушить" сайт.

в тебе манія прєслєдованія. впєрємєшку з манією вєлічія
Васілій пише:
Олег пише:
другий раз штрейкбрекери будуть мати страх.

а небоїссі жи тобі іпало підрихтують

ти ше вася стрелочнік. до того но нічого вилічуть.
Що мені в тій всі акції було зроблона то те що людей через засоби мас. медіа. Золочева не повідомили людей та підприємців. В нас е радіо Золочівське? Доречі кодекс приймуть МВФ проценти треба віддавати!!! Люлька з Ющенко понапожичали а нашим дітям треба буде все віддавати
Олег пише:
Що мені в тій всі акції було зроблона то те що людей через засоби мас. медіа. Золочева не повідомили людей та підприємців

"тєкст каг та па-дібільнаму напісан..."(с)
Держава вже все витянула із робочого класу в 90-ті, зараз взялася за середній. Політ-економію читати треба, щоб поняти що відбувається. Європейських середняків тоже вже травлять не перший рік, як не дивно Маркса почали знов читати.
А що та акція дала??? На наступний день зайшов в кооператив за цигарками, якраз пои чекав своєї черги, подзвонив власник (зі слів продавщиці) і повідомив шо ріже зарплату. Тьотя розстроїлась, розплакалась, і відмовилась працювати(на деякий час). Так шо ше трохи треба було чекати поки продадуть.
Хто із тих "бізнесменів", та "бізнесвуменів" себе впізнає то знайте шо ви їдіоти. Таке по телефону нізя казать, тим більше коли людина на роботі.
Ernesto пише:
Держава вже все витянула із робочого класу в 90-ті, зараз взялася за середній. Політ-економію читати треба, щоб поняти що відбувається. Європейських середняків тоже вже травлять не перший рік, як не дивно Маркса почали знов читати.

Ernesto! Тут для деяких наших юзерів політекономія і Маркс, все одно, що для Промокашки ( з фільму"Место встречи изменить нельзя")
російський балет. Якщо тобі збільшують податок в 10 раз(!!!), то тут не мітинги влаштовувати , а проводити більш "радикальні" заходи. Ось приїхав мій друг з заробітків зі Швейцарії. Там податки збільшили лише на 3%, народ почав громити магазини і палити машини. Влада зрозуміла свою помилку, податки збільшили лише на 1%!
roma пише:
податки збільшили лише на 3%, народ почав громити магазини і палити машини

Збільшили податки підприємцям і вони стали свої магазини трощити????
Ось що Вам потрібно! Просто спалити свої кіоски на базарі і все буде пучком. А то страйк. Це ж не по Європейське уже.
Тут вже було зауваження вище - не страйк, а протест. І не всіх, а зацікавлених.
А ті хто нормально тримаються - получають відносний і заслужений плюс. Конкурентів поменшає.
Ага... Конкурентів поменшає... Безробітних побільшає... А потім тих хто нормально тримається ще поменшає... Залишаться супермаркети, в яких уже не буде конкурентів, і можна буде ціни нормальні загнати... Б'юджет маленьких містечок спаде до цифри "0"... От тоді ми славно і щасливо заживемо у нашому рідному містечку!!!
JUSTICE пише:
Залишаться супермаркети, в яких уже не буде конкурентів,

ой да фатить вже тих страшилок для бабушок. якби не супермаркети то наш "рідний"малий біздєс вже давно би дрючив всіх нас у всі дирки
JUSTICE пише:
Безробітних побільшає...

Таки побільшає(( Податок підняли, тепер тре економити..
Но побільшає і стимул якось крутитися, а не тупо плисти за течією під ЄП~200грн. Хто в тінь, хто на заробітки, хто в кримінал..
JUSTICE пише:
Залишаться супермаркети, в яких уже не буде конкурентів

Я не розумію, що вам заважає встановити касовий апарат і згідно чеків платити податки????
Кучма зробив колись так звані "податкові канікули" ввівши ЄП, але це не означає, що так повинно бути вічно. Зрештою, якщо ви мало заробляєте на своєму бізнесу, то навіщо вам такий бізнес???
Ну і треба знати табличку ділення. А то потім приходити сюди на сайт і починається:"в лікарні ліки треба купляти", "в школах ремонт за рахунок батьків", і т. д.
Чесно працювати можна, тільки не в нашій державі. Чесно кажучи пробувала... Більше не хочу... Наші перевіряючі органи не доросли до чесності. Їм слабо супермаркет провірити, бо там криша львівська. І ще раз повторюсь, що до супермаркетів наша податкова ніякого відношення немає, а наш місцевий б'юджет ніякої користі від сплати податків у Львів теж не отримує. А відносно їхніх податків теж не дуже все прозоро. Ви думаєте підприємець касового боїться? Абсолютно ні, ми вже мали касові,-держава отримувала ще менше, ніж від сплати єдиноподатчиків, тому і придумали єдиний податок. Просто набридло викручуватись від всяких недолугих перевіряючих, і працювати на єдиному простіше. Касові апарати потрібні для покращення обслуговування клієнтів, а не для того, щоб з допомогою цих пристроїв дрючили власників. Чомусь в Америці можна використовувати касовий дуже старого зразку, а у нас 7 років пропрацював ЕККА і купуй новий, дарма, що старий ще зовсім добрий. Одним словом хто не пробував, той не знає. Є безліч ньюансів які призводять до безлічі мінінгітів при використанні ЕККА в НАШІЙ державі.

додано через 3 хвилини 32 секунди:

А краще за все працювати, як великі базари - взагалі не реєструвати підприємницької діяльності. І штрафів нема, і проблем менше.
JUSTICE пише:
а наш місцевий б'юджет ніякої користі від сплати податків у Львів теж не отримує

як ви вже задрали. ну невже важко поцікавитись як формується місцевий бюджет? чого ви бабусь лякаєте?
Цитата:
БЮДЖЕТНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
N 2542-III від 21 червня 2001 року
редакція від 16.04.2009 року
Розділ III
МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ
Глава 11
НАДХОДЖЕННЯ ТА ВИТРАТИ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ

Стаття 63. Структура місцевих бюджетів

1. Місцевий бюджет відповідно до цього Кодексу містить в собі надходження і витрати на виконання повноважень органів влади Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування. Ці надходження і витрати складають єдиний баланс відповідного бюджету.

Стаття 64. Склад доходів, що закріплюються за бюджетами місцевого самоврядування та враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів

1. До доходів, що закріплюються за бюджетами місцевого самоврядування та враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, належать такі податки і збори (обов'язкові платежі):

1) податок з доходів фізичних осіб у частині, визначеній статтею 65 цього Кодексу;

2) державне мито в частині, що належить відповідним бюджетам;

3) плата за ліцензії на провадження певних видів господарської діяльності та сертифікати, що видаються виконавчими органами відповідних рад;

4) плата за державну реєстрацію суб'єктів підприємницької діяльності, що справляється виконавчими органами відповідних рад;

5) плата за торговий патент на здійснення деяких видів підприємницької діяльності (за винятком плати за придбання торгових патентів пунктами продажу нафтопродуктів (автозаправними станціями, заправними пунктами), що справляється виконавчими органами відповідних рад;

6) надходження адміністративних штрафів, що накладаються виконавчими органами відповідних рад або утвореними ними в установленому порядку адміністративними комісіями;

6-1) 50 відсотків надходження адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, що накладаються уповноваженими органами (посадовими особами);

7) єдиний податок для суб'єктів малого підприємництва у частині, що належить відповідним бюджетам.

2. Податки і збори (обов'язкові платежі), зазначені у цій статті, складають кошик доходів, що закріплюються за бюджетами місцевого самоврядування та враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів.

3. При цьому податок з доходів фізичних осіб, який сплачується юридичною особою (працедавцем), зараховується до відповідного місцевого бюджету за її місцезнаходженням та місцезнаходженням її підрозділів, уповноважених підрозділів в обсягах податку, нарахованого працівникам цих підрозділів.

я надіюсь ми закрили тему хто куда і скільки сплачує податків.
а ващє та я фуєю з рівня обізнаності наших "підприємців". вони виявляються навіть не уявляють собі шо таке податки (навіяно жустіною)

додано через 5 хвилин 21 секунду:

основним джерелом наповнення місцевого бюджету є податок з доходів фізичних осіб. то скаже вам любий податківець. і шось мені так сі здає шо рукавичка платить за своїх працівників такого податку більше ніж місцеві магазинччики разом узяті. може є тут хто з податкової-най прояснить це питання
Олег пише:
Но вони задурно не стоять на базарі?

Задаром буває англійський сир в англійській мишеловці! У вас , щоб в стоматполіклініці , Олег зуба запломбувати треба викласти 20 $ . А заклад то державний, і ст.49 Конституції України ніхто не відміняв. Ні в Україні, ні в окремо взятій Золочівській стоматполіклініці також.
Alexis пише:
Ось що Вам потрібно! Просто спалити свої кіоски на базарі і все буде пучком.

Ну чого вже свої? Чужі, звичайно. В першу чергу супермаркети, які накручують по 120 % і більше. Під Новий рік , ті супермаркети роблять знижки на 50% , але навіть по собівартості ніхто не продає.
А таксисти, яким збільшили плату за ліцензію на рік з 200грн . до 3000 грн. можуть сміливо поставити свої машини в гаражі і що робити? Догадатися не важко.
vovik пише:
Я не розумію, що вам заважає встановити касовий апарат і згідно чеків платити податки????

Вовік все правильно, але тоді треба буде , крім податку за патент з фізичної особи платити в різі фонди. А все це разом набереться десь коло 70%з заробленого( не вторгованого!) , якщо не більше. Хто захоче при цьому чесно вести якийсь бізнес ? Ніхто.

Васілій пише:
невже важко поцікавитись як формується місцевий бюджет? чого ви бабусь лякаєте?

Тут Васілій і лякати не треба! Так він формується, що Золочівський район вперше за роки незалежності не виконав піврічний бюджет.
І щоб заплатити бюджетникам( а це вчителі, медики, культура)була позика в банку, яку звичайно треба віддавати.
Васілій!!!! Я з тебе прозріла!!! Ще якщо скажеш, що ти держслужбовець, то це підтвердить мої здогади в причині того, що наша країна, країна якою керують безмозглі ідіоти, яких батьки колись влаштували на тепленьку роботу.
JUSTICE пише:
Ще якщо скажеш, що ти держслужбовець

я вже говорив-нє. читиай не тіко себе
JUSTICE пише:
Васілій!!!! Я з тебе прозріла!!!

ти не з"їжжай на особистості. а кажи по темі-є шось по суті мною сказаного заперечитии. нє? ну то-в сад
У тебе тема неправильно сприймається.
JUSTICE
про податки і "не місцевих" підприємців є ше шось сказати? чи и ми закрили цю тему?
JUSTICE пише:
І ще раз повторюсь, що до супермаркетів наша податкова ніякого відношення немає, а наш місцевий б'юджет ніякої користі від сплати податків у Львів теж не отримує

є шо нібуть вазразіть?
Васілій ти тут не керуєш. І закрий свій аккаунт, або спілкуйся нормальною мовою.(А то я так собі думаю, що ти лобіюєш відкриття Сільпо на цьому форумі.)

додано через 35 секунд:

16 листопада
Київ: мітинг-пікет під Верховною радою з 9.00
В цей день у всіх містах України СТРАЙК підприємців
Припиніть свою роботу на цілий день і прикріпіть на видному місці напис:
"ЗАЧИНЕНО. Я на акції проти Податкового кодексу! Якщо його приймуть, зачинено буде назавжди!"
Нас має бути дуже багато, тільки так ми примусимо чиновників виконати нашу вимогу - відхилити існуючий урядовий проект Податкового кодексу
Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу, Альянс "За чесні податки", Громадянський рух "Відсіч"
roma пише:
А таксисти, яким збільшили плату за ліцензію на рік з 200грн . до 3000 грн. можуть сміливо поставити свої машини в гаражі і що робити? Догадатися не важко.

ромчик? дитинко, зможеш підтвердити свої слова посиланням хоць на якийсь документ? Чи пернув-і в кусти
http://blog.i.ua/community/662/569224/?p=0&advCReqCPID=advC_569224_10437939&advCAnsID=10437939

Якщо не помиляюсь, то на цьому сайті можна знайти і фото золочівської делегації.
JUSTICE пише:
СТРАЙК підприємців

жустіна, не хочецця тебе ображати-ти все ж таки дама-підприємці не можуть страйкувати! страйкувати можуть тіко наймані працівники-не позорся. ти ж підприємець еліта, мля
JUSTICE пише:
І закрий свій аккаунт, або спілкуйся нормальною мовою

тобто по суті нема шо сказати. шо і трєбавалась даказать
JUSTICE пише:
А то я так собі думаю, що ти лобіюєш відкриття Сільпо на цьому форумі.)

я всіма лапами за відкриття великих супермаркетів в золочеві. але нажаль(мою) і на щастя(ваше) такого в найблищому майбутньому небуде
еліта, мля ще раз підтвердив... Але на цьому форумі відкриття СІльпо недоречне.
JUSTICE пише:
16 листопада
Київ: мітинг-пікет під Верховною радою з 9.00
В цей день у всіх містах України СТРАЙК підприємців
Припиніть свою роботу на цілий день і прикріпіть на видному місці напис:
"ЗАЧИНЕНО. Я на акції проти Податкового кодексу! Якщо його приймуть, зачинено буде назавжди!"
Нас має бути дуже багато, тільки так ми примусимо чиновників виконати нашу вимогу - відхилити існуючий урядовий проект Податкового кодексу
Асамблея громадських організацій малого і середнього бізнесу, Альянс "За чесні податки", Громадянський рух "Відсіч"

А в Києві вас має бути ще більше!

З Золочева теж їдуть? Виїзд в понеділок ввечері? Скільки автобусів? В якій годині? Контакти з "центром"? Почали - продовжуйте..