Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Страйк в Золочеві. Чого добиваються?

Автор Повідомлення
Васілій пише:
ромчик? дитинко, зможеш підтвердити свої слова посиланням хоць на якийсь документ? Чи пернув-і в кусти

Документи прийдуть після 1 січня. Звісно, якщо Азаров з Тігіпком не передумають, і як ти сказав " не пернуть і в кусти?"
JUSTICE пише:
до супермаркетів наша податкова ніякого відношення немає

Як це немає? А вони шо у Львові, чи Києві патент на торгівлю в Золочеві отримали? Може їх сюди податкова з Києва приїжджає перевіряти? Я якщо шось не знаю, то мовчу, чого і вам бажаю.
roma пише:
А таксисти, яким збільшили плату за ліцензію на рік з 200грн . до 3000 грн.

Таксисти в Золочеві це взагалі окрема тема. З Тернополя до Озерної таксі бере 25 грн., а в Золочеві за 3 км. 20грн.
JUSTICE пише:
лобіюєш відкриття Сільпо

А я взагалі лише за супермаркети, і знаєте чому, та тому, що ще жодного разу не бачив, щоб школярам в супермаркеті алкоголь чи цигарки продали, а в ларьку обклеєному наліпками типу "до 18 років не продаю", за гривню прибутку на право і наліво дітям любу трутку втюхають "бери не хочу"
vovik пише:
а в Золочеві за 3 км. 20грн.

неповних три... до мене 2,3 км - беруть хто як: від 15(шо буває дуже рідко) до 25.
Як проходив страйк у Золочеві. Результати є? Хто в курсі, напишіть.
LUBA995 пише:
Як проходив страйк у Золочеві. Результати є? Хто в курсі, напишіть.

а що сьогодні був страйк в Золочеві?
А хто сказав що на базарі підприємці, а може то інакре називається "шпикулянти"? Підприемців там на пальцях порахувати можна. Підприємець той що виготовив певну продукцію і повіз її продавати, а ті що живуть на перекупці вони не підприємці то зараз так називається "підприємці". Вони не з того боку заходять, треба звертатися до уряду України про репреватизацію НБУ, зниження кридитних ставок банків (лихварського проценту) до 7 % ТОДІ БУДЕ РОЗВИВАТИСЯ ПІДПРИЕМНИЦТВО В Україні. А то що вони там постоять покричать мало що дасть б"юджет треба наповнювати і уряд України шукає все нові методи здерти з людей останню шкіру і також свої апетити треба задовільнити.
kvartyrant пише:
а що сьогодні був страйк в Золочеві?

16-го страйкували в багатьох регіонах.
Олег пише:
А хто сказав що на базарі підприємці, а може то інакре називається "шпикулянти"?

Олег, це перш за все люди, для більшості з яких торгівля на ринку є єдиними способом заробітку щоб прогодувати сім'ю... якраз на ринку торгують в переважній більшості ті , хто ще не "розкрутився". інша справа ті , що розкрутились, мають по пару магазинів та кабаків і вже давно виросли з "штанців" малого бізнесу... ті які загребли майно , приміщення та землю в Золочеві а зараз стали "захисниками" малого бізнесу... по суті, що втрачає малий бізнес від прийняття податкового кодексу ... нічого!!! все як було так і залишається, хіба що замість ринкового збору обов'язковий єдиний соціальний внесок запровадили.... а от гуртовні, ті що здають в оренду приміщення іншим підприємцям, в кого обороти вже давно зашкалюють за допустимі норми чухаютья в потилицю... і піднімають та підбурюють ... подивись хто стоїть на чолі страйку Золочівського малого бізнесу і все стане зрозуміло... Вчора дивився переговори представників ВР і малого бізнесу... таке враження що розмовляли олігархи з олігархами... якщо інтереси малого бізнесу на переговорах проводить "малий підприємець " чи точніше "малий олігарх" Оксана Продан то вибачте, але чиї інтереси відстоює ця пані?
kvartyrant пише:
для більшості з яких торгівля на ринку є єдиними способом заробітку щоб прогодувати сім'ю..

Є причинно-наслідкові зв"язки і треба зрозуміти то що люди пішли на базар з певних причин, а зараз є наслідки які бачимо. Коли починалася Перестройка БАНКИ давали кредити під 300-500 % що є нонсенсом . Людина яка хотіла би відкрити свою справу підрахувала що торгувати її на базарі вигідніше що привело до того що люди не відновлювали заводи та фабрики і вся економіка розвалилася. На даний час ми маємо країну з знищену економічною війною та відсотки які ми винні МВФ. І щоб зупинити це все треба знищити кредитні ставки БАНКІВ які працюють на МВФ і є приватними структурами жидо-масонства. Невже ви того не розумієте що протів України йде економічна війна яка знищила нашу державу без єдиного вистрілу. В суспільстві нашому нічого не буває просто так і все є взаємопов"язане. Наші мужновладці кажуть що в нас інфляція тому що в нас високі відсотки або в нас високі відсотки тому що в нас інфляція що є підміною фактів. І то вся казка яку розказують людям.
Поіменне голосування про проект Податкового кодексу України (№7101-1) - у другому читанні та в цілому
18.11.2010 19:07
За:269 Проти:29 Утрималися:0 Не голосували:50 Всього:348
Рішення прийнято
Alexis пише:
Рішення прийнято

і шо дальше, панове підприємці?
Васілій пише:
і шо дальше

тепер есчо конституцію трошки поправити:"депутати вибираються пожиттєво" і усе "сушыте весла"
Васілій пише:
панове підприємці
і решта також.
Васілій пише:
і шо дальше

Вже нічо.
Гляньте на статистику голосування.
З одного боку: Регіони, комуністи і Литвин - дружно прийшли на роботу в повному складі і проголосували одностайно. Організована і командна робота.
З іншого боку: БЮТ, позафракційні і інша обьєднана шушера - хтось за, хтось проти, а більшість взагалі з перепугу обіссались (дипломатично і патріотично).. Відморозились як діти в школі. І про шо можна рішати з такою сопливою опозицією?

додано через 2 хвилини 36 секунд:

При таких розкладах, навіть якшо завтра винесуть новий трудовий кодекс, навіть з 12-годинним роб. днем і без оплачуваних відпусків - то 90% шо пройде.
От тоді вже завиють працівники і бюджетники. А підприємці (виживші) їм лише нагадають їхню вчорашню "теплу підтримку" і брєд типу "бариги" і "шпикулянти"..
Alexis пише:
При таких розкладах, навіть якшо завтра винесуть новий трудовий кодекс, навіть з 12-годинним роб. днем і без оплачуваних відпусків - то 90% шо пройде.

а нажаль іншого варіанта і нема. або так-або відміняти пенсії. пенсіонерів вже стількиж скільки працюючих. благополучна франція не обійшлась без скорочення соціалки(підвищення пенс віку). а ми все ще віримо в чудеса
І все ж таки..
На Майдані та біля АП продовжується протест проти Податкового Кодексу
онлайн трансляція: http://www.ustream.tv/channel/kat-ua1

З Золочева також їдуть, але якщо не помиляюсь, вже не автобусами..
чого ж... автобусами теж поїхали... точно знаю.
Один мій знайомий підприємець, який разом з багатьма пікетував Верховну раду розказував, що з вікон їм депутати показували язика і загнуту в ліктю руку, що символізувала статевий член в стані ерекції.
roma пише:
Один мій знайомий підприємець, який разом з багатьма пікетував Верховну раду розказував, що з вікон їм депутати показували язика і загнуту в ліктю руку, що символізувала статевий член в стані ерекції.

а прізвище в цього депутат є? чи то так ... чергова провокація
Alexis пише:
З Золочева також їдуть, але якщо не помиляюсь, вже не автобусами..

бажаючих на автобуси не назбирали чи може хтось заборонив автобуси на Київ давати?
заборонили їхати автобусом.... но "не тут то было"... Золочів"яни назбирали 10 бусів )
Alexis пише:

Дійсно чому б не пройти! Бувший президент України Кучма згадує, як підчас свого візиту в Південну Корею, корейського президента шокувала новина , що в Україні 114 вихідних днів в році!
Васілій пише:
а нажаль іншого варіанта і нема. або так-або відміняти пенсії. пенсіонерів вже стількиж скільки працюючих. благополучна франція не обійшлась без скорочення соціалки(підвищення пенс віку). а ми все ще віримо в чудеса

Дивно, але тутя цілком погоджуюсь з Васілієм. Правда тут можна добавити, що деяким пенсіонерам пенсія надається надто велика.
Ось живе тут в центрі міста Золочева пенсіонерка, вдова маршала Радянського Союзу і одержує пенсію за чоловіка 5500 грн. За який х...! А таких по Україні не мало!
kvartyrant пише:
а прізвище в цього депутат є? чи то так ... чергова провокація

Відповідаю словами Alexis:
Alexis пише:
Регіони, комуністи і Литвин...
правильно митингуют.
жаль, но их не услышат
мені здається шо там половина не так протестує проти збільшення податків, як за можливість збільшення перевірок, та штрафів.
в результаті буде як і з збільшенням штрафів за порушення ПДР. Тепер і податківці братимуть більші взятки, аналогічно ДАІшникам. Тепер обіжені лишуться пожарніки, но думаю не надовго.
Альонка пише:
заборонили їхати автобусом

хто конкретно заборонив?
roma пише:
Відповідаю словами Alexis:Alexis пише:Регіони, комуністи і Литвин...

ясно... все як завжди - хтось показував а хто не знаю... а може то якийсь нашоукраїнець чи бютівець був?
vovik пише:
мені здається шо там половина не так протестує проти збільшення податків, як за можливість збільшення перевірок, та штрафів.

про збільшення повноважень податкової почали говорити тільки сьогодні . а заодно включили в перелік вимог і вимогу щодо скасування рішення ЦВК по виборах депутатів ВР.... як кажуть, апетит приходить під час їжі... зле що політика почала вмішуватись в страйк... що політики почали керувати страйком...
kvartyrant пише:
хто конкретно заборонив?

а я знаю хто???? але знаю шо то так і є.... результатом виділення автобуса з автостанції на мітинг мала б бути добровільно-примусова конфіскація ліцензій на всі решта автобуси.
kvartyrant пише:
зле що політика почала вмішуватись в страйк... що політики почали керувати страйком

це з самого початку й було. як завжди, нажаль. одні мерзнуть, а інші отримують рекламу, відкати і т. д.
в тему: http://news.mail.ru/inworld/ukraina/politics/4927621/
Ознайомитись з повною редакцією Податкового кодексу України можна за наступним посиланням:
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/ed_2010_12_02/T102755.html