Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Допомога собі

Автор Повідомлення
Допомога собі
На противагу темі "Допомога новій владі". Давайте гуртуватися і допомагати самі собі, адже всі знаємо як допомагає із року в рік нам влада. Невже щоб змінити життя на краще потрібно чекати роками?
Наприклад можна організувати в Золочеві акцію "Миколай про тебе не забуде". Ну і що що вона буде не така маштабна як у Львові. Але це вже щось. Або скинутись по 5 гривень, купити банку краски, взяти в руки молоток, цвяхи, дві дощинки, грабельки та віник і відремонтувати(хоч трішки) дитячу площадку. І це вже щось.
Одним словом шукаємо небайдужих, та ідеї як собі допомогти.
voshkaniridze пише:
Наприклад можна організувати в Золочеві акцію "Миколай про тебе не забуде"

така акція, вже існує пару років... очолює її якщо не помиляюсь Наталія Маркевич - начальник соціальної служби для молоді... і гроші збирають і іграшки і шоколадки для сиріт та малозабезпечених дітей.
Як я вже писав минулого року я звертався до організаторів акції "Миколай про тебе не забуде", з питанням до кого в Золочеві можна звернутись, щоб допомогти. Мені прийшла наступна відповідь:
"наразі немаємо жодної відповіді від наших минулорічних партнерів, тому неможемо нічого сказати.
якщо буде відомо, то скажемо.

Христя

--
Оргкомітет акції "Миколай про тебе не забуде"

Цього року я також звернувся з питанням про акцію в Золочеві, та про контакти з її організаторами, на що отримав наступну відповідь:
"Нажаль минулого року ніхто з минулих партнерів так і не відгукнувся(
тому якщо ти зі своїми друзями маєте бажання долучитись то будемо дуже раді!
було б добре, якби ви приїхали на першй вишкіл і прослухали його. Щоб знати що і до чого і заодно поговорили про ваші ідеї і як би виглядала наша співпраця))

тому буду дуже рада вас бачити у Львові 20 листопада у Палаці Мистецтв.

з найкращими побажання
--
Оргкомітет акції "Миколай про тебе не забуде"
тел. (032) 247-29-09, 097 777 5242
www.mykolaj.com.ua "

kvartyrant
Якщо в тебе є координати
kvartyrant пише:
Наталія Маркевич - начальник соціальної служби для молоді

будь ласка поділись.
voshkaniridze пише:
Якщо в тебе є координати