Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Допомога новій владі

Автор Повідомлення
Допомога новій владі
Ось і пройшли вибори. Як проголосували, так проголосували. Новій владі потрібно працювати і покращувати життя жителів нашого міста. Які першочергові завдання повинна виконати влада? Що ми можемо підказати владі? Що ми хочемо отримати від цієї влади?
Я дуже вибачаюсь, насправді... Але звідки стільки наівності?
В нової влади вже память відшибло?
Вже забули про шо недавно тріпались?
Руки в верх і в прокуратуру з повинною.
Оце був би крок. Оце б зауважав. А користі скільки...
Але ж звідки владі знати наші проблеми? Ну от наприклад в темі Щоб змінити державу потрібно змінити себе, хтось говорив, про те що для того щоб люди не протискувались у маршрутку потрібно було б у цьому напрямку пустити ще одну маршрутку. Можливо форум відвідують новообрані депутати, то потрібно їм підказати, що людям потрібно. А то ми нарікаємо на владу, а конкретних дій робити не хочемо. То так як я буду думати, що хочу, щоб чоловік привіз мені апельсин, але він моїх думок не знає. І от коли він приїде почну на нього сваритись і ображатись за те що він його мені не привіз, а я так хотіла апельсин.
JUSTICE пише:
Але ж звідки владі знати наші проблеми?
Дійсно, звідки? А головне нафіга? Лохторат свою основну функцію виконав, тепер свабоден на 4 роки. Ладно, не буду вдаватися в тонкощі, тема дуже подібна на провокацію, я не вірю, що на форумі можуть зустрічатися настільки наївні люди. Ще раз соррі, якщо когось образив. І ще. Мені ТАК хочеться вірити, що я помиляюся...!
Як думаємо, так і отримаємо. То давайте і надалі будемо нарікати на життя. Чому не висказати свої проблеми? Авось найдеться розумна людина і підкаже вихід зі складного становища. Ну чому ви такі невіри. А здругої сторони можливо я не права, бо у вас безпроблемне життя.
Пропозиція - виставляти повні (без цензу) результати всіх сесій і рішень місцевої влади в загальний доступ.
Законно? Можливо? Реально?
Я думаю, що хороша пропозиція. Ще б знайшовся той, хто буде ці рішення нам в інтернеті друкувати. Напевно для цього потрібно створити офіційний сайт виконавчого комітете Золочівської міської ради, або ж блог на даному сайті. Щоб можна було б без цензури висловитись, про рішеннях, які тебе зацікавили.
JUSTICE пише:
без цензури висловитись

Без цензури РОЗМІЩАТИ, і без винятків (а вони бувають). Це складніше.
Коментувати не обовязково, технічна сторона проста: можна хоч ксероксами стіну в коридорі ради обвішати.

додано через 3 хвилини 18 секунд:

Іншими словами, хотілося б більшої прозорості в діяльності держслужбовців.
Ну давайте тоді про "хліб" побалакаєм:
1. Мене як жителя с. Єлиховичі давно хвилює питання смітьєзвалища. Ну те що закривати і створювати смітьєпереробний завод ніхто не буде то я догадуюсь. Але те що вітер звідти сміття розносить по всьому селі - це неподобство. Може якщо його навіть не обгородити сітою, яка б той мусор затримувала, то хоча б якимись деревами, кущами обсадити на перспективу.
2. Літо. Єлиховичі. Ліс, озеро. Купа неповнолітніх пють горілку, після чого бють бутилки і смітять. Блін задрали вже. З дитиною страшно перейти, щоб не порізався.
3. Щодо маршруток. В с. Єлиховичі з м. Золочів якщо сідати в маршрутку то біля ТЦ Надія в касі не дають квитки. Водії в основному беруть 1 грн., Львівські маршрутки від повороту 1грн.50 коп., маршрутне таксі ще їздить то взагалі недавно почало брати 2 грн. При цьому одного разу мені таки вдалося взяти квиток в касі біля ТЦ Надія(видно касир новий тільки прийшов). В квитку тариф стоїть 54 коп. Прохання розібратись.
4. Маршрутка с. Струтин. Гробовозка. Плюс до цього в суботу їздить до обіда, а в неділю взагалі вихідний.
Якщо ще шото згадаю, і хоч шото з написаного вирішиться, то обовязково напишу.
Alexis пише:
Пропозиція - виставляти повні (без цензу) результати всіх сесій і рішень місцевої влади в загальний доступ.

Законно? Можливо? Реально?

цілком реально! я б ще добавив .... виставляти не тільки результати а й порядок денний, особливу ту його частину, котра називається "Різне".... бо саме під тим пунктиком і скривається все ....

додано через 4 хвилини 2 секунди:

voshkaniridze пише:
Мене як жителя с. Єлиховичі давно хвилює питання смітьєзвалища. Ну те що закривати і створювати смітьєпереробний завод ніхто не буде то я догадуюсь. Але те що вітер звідти сміття розносить по всьому селі - це неподобство. Може якщо його навіть не обгородити сітою, яка б той мусор затримувала, то хоча б якимись деревами, кущами обсадити на перспективу.

треба не обсаджувати а будувати сміттєпереробний завод...
voshkaniridze пише:
Літо. Єлиховичі. Ліс, озеро. Купа неповнолітніх пють горілку, після чого бють бутилки і смітять. Блін задрали вже. З дитиною страшно перейти, щоб не порізався.

для початку варто навести лад з "Утоплеником".... а то скидають в озеро різні нечистоти
voshkaniridze пише:
Маршрутка с. Струтин. Гробовозка. Плюс до цього в суботу їздить до обіда, а в неділю взагалі вихідний.

погоджуюсь на всі 100 % . треба мінти умови тендеру на перевезення
voshkaniridze пише:
Щодо маршруток. В с. Єлиховичі з м. Золочів якщо сідати в маршрутку то біля ТЦ Надія в касі не дають квитки. Водії в основному беруть 1 грн., Львівські маршрутки від повороту 1грн.50 коп., маршрутне таксі ще їздить то взагалі недавно почало брати 2 грн. При цьому одного разу мені таки вдалося взяти квиток в касі біля ТЦ Надія(видно касир новий тільки прийшов). В квитку тариф стоїть 54 коп. Прохання розібратись.

пора вже давно запровадити систему кас а не придбання квитків в маршрутках. і це мало б бути передбачено в тендері... крім цього я б ще порушив питання - навіщо нам стільки роздрібених стоянок? може варто все ж повернутись до автостанції біля вокзалу?
kvartyrant пише:
може варто все ж повернутись до автостанції біля вокзалу?

накуа?
kvartyrant пише:
пора вже давно запровадити систему кас

а морда в них не трісне-на бандери каса додає до 12 гр за білет до тернополя 1.75 в тернополі беруть за теж саме-15 коп
kvartyrant пише:

для початку варто навести лад з "Утоплеником".... а то скидають в озеро різні нечистоти

утоплєнік зі своїми "нечистотами"-дєцкій утрєнік в порівнянні з атдихающімі. хоча лад таки навести тре
міські туалети, криті зупинки автобусів, баки для сміття, а саме головне покращення водопостачання та каналізації в місті. Поки не замінять труб та каналізацій, немає чого братися за ремонт вулиць в місті.
депутат
Привіт! Цікавий форум, цікаві ідеї, пропозиції...
Все що ви пишете - дуже корисно для нашої нової влади.
І ще одне, нові депутати відвідують і читають цей форум..
Ви не влада, і тим більше не "нова", ви прості управлінці, тимчасове координаторське угрупування по управлінню ділами міста і району.. Так шо не підведіть..

Подам ще одну пропозицію - організація освітлення міста в вечірній час, мінімум до 00:00.
В звязку з скороченням світл. дня - актуально.
Стовби для цього діла для Вас вже поставлені "старою" владою, Ваша задача - тупо вкрутити туда лампочки
Розумію, задача для Вас нова і непроста, тому раджу розділити реалізацію проекту і своєчасну заміну лампочок в повноваження і під відповідальність кожного депутата по своєму округу.. ну можна і по іншому, ви профессіонали, ми вам довіряєм. Головне - шоб працювало.
Мінімально очікуваний результат - один робочий стовп через один неробочий.
Ну як? Справитесь?
Мені цікаво - скільки в Золочеві потрібно депутатів шоб вкрутити лампочку? (с)
Озеленення нашого міста, паркові насадження відновленя центру міста як культурної спадщини, лавочки, дитячі майданчики. Соціальна реклама в місті.
Олег пише:
дитячі майданчики

Двома руками за. Ато на тих майданчиках шо є починаєш згадувати про чорнобильську зону. Така сама іржа на напіврозрушених гойдалках, кругом чагарники і гори сміття.
Васілій пише:
накуа?

один знайомий з Бродів їхав з моря ... приїхав поїздом в славне місто Золочів, щоб звідси попасти в Броди... і тут почалось... бродівський автобус, як виявилось ходить як хоче і звідки хоче - один з вокзалу інший від "Надії"... якщо коротко - поки почав він шукати, переїзжати з одного місця на інше автобус показав йому "хвоста".... власне, мова йде про впорядкування руху транспорту...
Васілій пише:
а морда в них не трісне-на бандери каса додає до 12 гр за білет до тернополя 1.75

морду можна і звузити... але , натомість, буде порядок...
Васілій пише:
утоплєнік зі своїми "нечистотами"-дєцкій утрєнік в порівнянні з атдихающімі. хоча лад таки навести тре

ну, вибачте.... купатись в г... в мене немає бажання

додано через 2 хвилини 33 секунди:

voshkaniridze пише:
Двома руками за. Ато на тих майданчиках шо є починаєш згадувати про чорнобильську зону. Така сама іржа на напіврозрушених гойдалках, кругом чагарники і гори сміття.

я теж за!!! але, з іншого боку, забезпечення чистоти на майданчиках та порядку в місті це не тільки обовязок міськради а й наших "доблесних" правоохоронців... а вони , якщо висловитись культурно, байдикують
Освітити місто не так просто, і проблема не лише в лампочках. Економія світла - така вказівка з області....
Хех - зато облцентр освітлюють повним ходом. Виходить - економлять на районах? Як це розуміти, чим ми гірші від файного міста Лева?

додано через 6 хвилин 43 секунди:

Олег пише:
Озеленення нашого міста, паркові насадження

Шановні - потрібно звільнити наш комсіпарк від зелених джунглів, бо це зовсім не схоже на насадження. В першу чергу потрібна впорядкованість того, що росте у нас по вулицях. (Пригадайте тільки - 2 чи 3 роки стояла/росла суха ялинка в центрі і ніхто навіть не додумався, що сухе ж не росте).
А в когось є пропозиції, як наповнити б'юджет міста? На вашу думку, що можуть зробити новообрані депутати. Як було повідомлено раніше, вони читають форум. Депутати не мовчіть.
Так невже не відомо з чого він наповнюється? З боку влади потрібне максимальне сприяння місцевому бізнесу, тому, який платить податки в Золочеві, а не десь інде. Потрібний розвиток місцевого виробництва, сприяння місцевій сфері послуг, торгівлі. Люди теж можуть допомогти, звертаючись за покупками у малі магазини, що платять податки в місцевий бюджет, а не в ту саму "Рукавичку", тощо. Іншими словами, підтримуйте золочівське, і будемо багатші.
100% правда. Але в Рукавичку народ всеодно ходити буде, і це не від нас залежить. Мені здається, що нашій владі потрібно висунути ультиматум власникам Рукавички: або вони якимось чином перетворюють свій магазин у філію Львівхолоду, і проводять її реєстрацію в Золочеві, або ж(вибачте за слова) нафік з Золочівського пляжа.

додано через 3 хвилини 58 секунд:

А цікаво, як місцевуа влада може сприяти місцевому бізнесу? Звільнити від дурнуватих податків, узаконених Верховною Радою? Чесно кажучи за всі роки бізнесу я не відчувала палок в колеса зі сторони місцевої влади. Ну хіба, що безпідставні маразми прокуратури, але ж це не місцева влада.
JUSTICE пише:
Мені здається, що нашій владі потрібно висунути ультиматум власникам Рукавички: або вони якимось чином перетворюють свій магазин у філію Львівхолоду, і проводять її реєстрацію в Золочеві, або ж(вибачте за слова) нафік з Золочівського пляжа

І як це має виглядати?

додано через 3 хвилини 36 секунд:

JUSTICE
одне діло, що небуть ляпнути без підставно, а інше діло в межах законодавства чинити якісь дії!
да, я такая пише:
а інше діло в межах законодавства чинити якісь дії!

яке нафік законодавство-тре бізнец спасати таки рукавичка добряче відкусила
да, я такая пише:
І як це має виглядати?
А це вже не суттєво, головне щоб у
да, я такая пише:
в межах законодавства

Робота зайд в Золочеві - проблема багатогранна. Почнемо з того, що користь від цієї роботи є в лсновному лише для десятка-другого працівників "чужоземного" закладу. А от шкода є багатьом.

1. Вимивання коштів з Золочева. Кошти за товари та послуги покидають межі району. Натомість, якщо би підприємство було місцеве, значна частина цих коштів оберталася би в місцевій економіці.
2. Податки. У централізованих мережах податки платяться по місцю реєстрації (якщо взагалі платяться у належних об'ємах), тобто не в Золочеві. Знову маємо відтік грошей з місцевого бюджету.
3. Відтік покупців, клієнтів від місцевих магазинів, фірм. Це призводить до подальшого зменшення грошової маси в районі (зарплати, податки, зайнятість).

Не буду говорити про якість товарів та послуг у "зайд". Так, вони може навіть часом дешевші, але якість...! Зі свого досвіду - після систематичного придбання (напів)зіпсутих продутків, в тій самій "Рукавичці", я був вимушений суттево скоротити ассортимент продуктів, які я там купував на користь можливо більш дорогих, але значно свіжіших продуктів місцевих магазинів. Що і іншим раджу.

Щодо порад владі - менше дивитися в кишеню хто більше пропонує, а надавати перевагу і підтримку місцевому бізнесу і, наскільки це можливо, законодавчо підвищувати вимоги до немісцевих мереж, намагатися ставити якісь додаткові соціальні чи фінансові вимоги, контролювати якість їх роботи.
почитав а ти андрюха реально тупий таку бздуру ше б від олега міг сподіватись
Васілій пише:
ти андрюха реально тупий

Фільтруй базар, не намагайся виглядати гострішим ніж насправді.
да, я такая
Над цим потрібно покумекати юристам, а якщо нема виходу, значить питання до ВР - міняти законодавство.
JUSTICE пише:
питання до ВР - міняти законодавство.

не будь наївною
Я не наївна. "Мои мечты - мое богатство". Дай помріяти, що в цій країні ми ще можемо щось вирішувати.
ми прості, смертні ні!
Чесно кажучи, хочу почути філософію даної фрази. Що ти мала на увазі?
недостукатись нам до верхів, і їм нас не зрозуміти!
Я про тебе іншої думки. Якщо нам тихенько не достукатись, то догриматись, або ж виламати двері можемо... Повинні...
andry пише:
Я дуже вибачаюсь, насправді... Але звідки стільки наівності?

JUSTICE пише:
Я не наївна. "Мои мечты - мое богатство". Дай помріяти, що в цій країні ми ще можемо щось вирішувати.

В Україні до влади йдуть не для того, щоб щось зробити людям(чи хоча б намагатись, щось зробити!), а виключно для того , щоб максимально наповнити свою кишеню. Та ще й "кришувати" бізнес своїх родичів і друзів. І так на всіх рівнях.
Тому і маємо те, що маємо. Україна проголосила незалежність на 2 дні пізніше, ніж Латвія і Естонія. А де нам ще до них( до речі Естонія з 2011 року переходить на євро)! А у нас? "... А у нас дешёвый русский газ..."
І по ВВП (валовому внутрішньому продукту) Україна опустилася на сходинку нижче африканської держави Гамбія.
Народ має таку владу на яку заслуговує... Ні я не буду мріяти, що ми ще щось можемо! Я буду в це вірити, бо наші думки підтверджені вірою матеріальні. Давайте вірити у це разом, і не тільки вірити, а й діяти.

Великі починання навіть не потрібно детально
обмірковувати, потрібно братися за справу,
інакше, помітивши труднощі, відступиш.

Юлій Цезар
Цитата:
Робота зайд в Золочеві - проблема багатогранна. Почнемо з того, що користь від цієї роботи є в лсновному лише для десятка-другого працівників "чужоземного" закладу. А от шкода є багатьом.

а може проблема не в зайдах а в місцевому бізнесі? погоджуюсь - місцевого виробника треба підтримувати і заохочувати. в той же час це заохочення мало б відбиватись на цінах .... зайди, котрі довозять товар і мають відповідно більші ніж місцевий виробник транспортно-збутові витрати ставлять меншу ціну - парадокс!
Відносно хліба ціна не менша. А яке виробництво у нас ще існує? Але річ не у виробниках, які платять в Золочівський б'юджет, а в тих, хто виробляє та реалізує свій товар на території Золочівського району, а податки платить у Бродівський, Львівський, Тернопільський і т. д. б'юджет.
JUSTICE пише:
виробляє та реалізує свій товар на території Золочівського району, а податки платить у Бродівський, Львівський, Тернопільський і т. д. б'юджет

А хто в цьому винен??? Закон усюди і ставки податків однакові. А тиск із сторони податкової та місцевої влади різний. Тому маємо що маємо.
Коли перечитую цю маячню складається враження що люди очікували позитивних змін)))))
roma пише:
В Україні до влади йдуть не для того, щоб щось зробити людям(чи хоча б намагатись, щось зробити!), а виключно для того , щоб максимально наповнити свою кишеню. Та ще й "кришувати" бізнес своїх родичів і друзів. І так на всіх рівнях.

Тому і маємо те, що маємо. Україна проголосила незалежність на 2 дні пізніше, ніж Латвія і Естонія. А де нам ще до них( до речі Естонія з 2011 року переходить на євро)! А у нас? "... А у нас дешёвый русский газ..."

І по ВВП (валовому внутрішньому продукту) Україна опустилася на сходинку нижче африканської держави Гамбія.

давай тут не розказуй казок про прибалтів, по-перше це маленькі республіки, які не є дуже великим тягарем для ЄС і НАТО і які нормально дотуються з заходу, але які є дуже вигідним плацдармом проти Росії. А ще там майже 40% людей не живуть у Прибалтиці, а поїхали шукати щастя на захід.

Так звану нову владу я абсолютно не вважаю новою, бо помінялись тільки мордяки, а представляють вони політичні сили, ультра-правого і буржуазного спектру, тобто те саме, шо 20 років тому, те й саме і зараз, просто назви партій помінялись, утопія осталась тою самою.

Але зараз не про це, прийшли, то прийшли, х*й з ними. Всі кажуть, що хочуть змін, кращого життя... не гоніть беса люди добрі, вийдіть на вулицю вечором.... побачите сотні-тисячі зовсім не бідних автомобілів, які розсікають вулицями на підвищеній швидкості, купу пяного зброду в центрі, а особливо в Лаванді, Монако. Подивіться які філки народ спускає в кабаках, на бухло, траву, пріколи.... так кому тут погано живеться? Шо вам не подобається? Ви маєте омріяну свободу, вас ніхто не заставляє йти на заводи, колгоспи, вступати в комсомол, летіти в космос, придумувати ракети.... ви маєте суспільство рівних можливостей! В чому проблема? Шо ви хочете в тих депутатів з міської ради? Шоб вони витянули пару рублів з свого кармана і асфальтували вулиці, чи прибирали в парку, чи добудовували СК і лікарню? Звідки можуть фіки взятись, якщо заводи не пашуть.... а одна торгашня того всього не потяне ніколи.
Васілій пише:
яке нафік законодавство-тре бізнец спасати

Зменшення кредитних ставок банку для підприємців до 4-7 % і все буде добре, також створення комітетів по Громадському контролю влади.

http://rusanivka.org.ua
Олег, ти не умнічай, включай вже мозх хоть деколи..

додано через 2 хвилини 15 секунд:

Олег пише:
створення комітетів по Громадському контролю влади
Подібна пропозиція вже звучала
http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=39687#39687
А ти тупо включив дурачка..
Ernesto пише:
вечором.... побачите сотні-тисячі зовсім не бідних автомобілів, які розсікають вулицями на підвищеній швидкості, купу пяного зброду в центрі, а особливо в Лаванді, Монако. Подивіться які філки народ спускає в кабаках, на бухло, траву, пріколи.... так кому тут погано живеться? Шо вам не подобається?

Причина проста. З яких слів починається італійський гімн ? " Italia!Italia!"
Ось звідки все береться! А взагалі дівчата в Монако прикольні, в коротких спідничках всі, як вишеньки, що в процесі дозрівання. 12-14 років! Більше вже старулі! Смакота!
Ernesto пише:
Звідки можуть фіки взятись, якщо заводи не пашуть.... а одна торгашня того всього не потяне ніколи.

Золоті твої слова , Ernesto! Висувайся в народні депутати, за тебе я буду
голосувати і інших агітувати!
Цитата:
створення комітетів по Громадському контролю влади

Які комітети? Як і що вони будуть контролювати. Способу контролю немає.
Їм дадуть під зад і вони заглохнуть вразу. Чому ви такі дурні. Бздуру всяку пишете. Ви вибрали цю владу тільки-но що. Тож сопіть собі в дві дирочки коли з вас будуть чотири роки шкуру дерти і все. Виходу немає.

додано через 2 хвилини 50 секунд:

Ми гідні такої влади. Ніякі громадські комітети нічого не зроблять. Люди не хочуть нічого робити. Ви ж висувались певно теж депутатами. І що вас вибрали. Звісно ні. От і все. Мовчіть або емігруйте на Захід. Тут нічого чотири роки нікому не світить.

додано через 1 хвилину 9 секунд:

І не дайте з себе посміятися. Комітети якісь. Тьфу !!!! Аж смердить
Настка пише:
Ми гідні такої влади
Ми? А може ТИ? Розписуйся за себе. Я не їх вибирав.
Ніхто реально не отримав навіть половини голосів від загальної к-сті виборців. От і подумай.

Настка пише:
Ніякі громадські комітети нічого не зроблять
Зроблять.
roma пише:
Золоті твої слова , Ernesto! Висувайся в народні депутати, за тебе я буду

голосувати і інших агітувати!

треба ще пару років попрацювати над собою, повчитись, набратись досвіду і вміння переконувати людей і направляти їх думки і енергію в правильне русло.... тому зараз ще надто молодий і недосвічений я для цього, але гуртувати навколо себе близьких по духу і поглядах людей вже починаю...
Ernesto пише:
треба ще пару років попрацювати над собою, повчитись, набратись досвіду і вміння переконувати людей і направляти їх думки і енергію в правильне русло.... тому зараз ще надто молодий і недосвічений я для цього, але гуртувати навколо себе близьких по духу і поглядах людей вже починаю.

Нічого страшного :була б чесність, енергія , бажання робити і щось зробити. А досвід приходить лише під час роботи і з часом!