Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Щоб змінити державу треба змінити себе

Автор Повідомлення
Щоб змінити державу треба змінити себе
Хто з вас вірить що ті депутати які прийдуть до влади змінять щось? Ні я в то не віру тому що наші люди є "гнилими" з "середини", коли я бачу, що людина яка йде біля смітника не кине сміття в смітник, а кине в кущі то ми хочемо щось з такими людьми змінити? Не а з того нічого не буде багато має пройти часу щоб ота гнила ментальність змінилася, щоб наша людина стала людиною яка буде знати що після нього ще хтось має жити на ходити по тих вулицях. В Україні має відродитися справжня інтелігенція, яка має вказувати народу правильні орієнтири.
Олег пише:
Хто з вас вірить що ті депутати які прийдуть до влади змінять щось?

олег, пачуствував пральот і вже вдрух люди не ті
Я роблю висноки з того що ми зараз довкола маємо чи були "тимошенківці" а тепер "ригіони" все одно йде все до фінішу в країні, а я сам нічого не зміню поки люди незрозуміють в якій вони ямі. А пралет побам чи буде. мені якось то всерівно чи я пройду главнає процес. "хирня война главное маневры". Вася а ти сам впевнений шо щось зміниться?
А у мене така думка, що наші люди ш справді ще не навчились бути особистостями. Навіть в неті відчувається, як вони люблять обсмоктувати всілякі чутки, щось на зразок ОБС, і не включати свій мозговий аппарат. Звичайно підсвідомо ми чуємо те, що хочемо чути, але інколи потрібно подумати чи це дійсно так.
Дехто почує ОБС і трендить по всьому місті. Наводжу приклад почутий від молодих хлопців:
- За "Свободу" не буду голосувати ні в якому разі. Мій знайомий був в Свободі та втік звідти
- Чому втік?
- Не знаю, казав що там погано, щось там не так було, ні тільки не за Свободу.
Це молоді хлопці, і їм не цікаво докопатись до істини, от він почув дзвін, не знаючи про що саме, і дзвенить по місту. І таких прикладів можна навести безліч. Просто люди не звикли відповідати за свої слова. А слова породжують наслідки. Навіть в Біблії написано, що спочатку було слово, тому ми повинні зважати на те, що говоримо, і не стверджувати того, в чому не впевнені.
Про яку ти істину пишеш? Я сьгодні їхав в село і наші люди так "залазили" в той автобус по головах, такщо я переконуюсь з то що зараз називається Україною не є нею а, України не буде дотихпір поки не зміняться люди, одним словом ДИЧ.
А ти чого не найняв таксі. Було би як в Європі. І не казав би про наших бабусів та матерів - ДИЧ
poma пише:
А ти чого не найняв таксі. Було би як в Європі. І не казав би про наших бабусів та матерів - ДИЧ

Що ти пишеш? Доречі там були і середнього віку, а нарахунок то ті старші люди мали би вказувати нам молодим правила поведінки та культури спілкування. ДИЧ то в порівнняні з Європолю ми є. Вже були наші люди і закордоном і нічого ненавчились. То дуже шкода. що наша держава маєш таке суспільство. Мрією всіх наших монархів Богдана Хмельницького та ін. була би така країна. Наші кордони зараз від Польші і до Росії та Угоршини вони значно більші чим мріяли наші монархи, а ми того нешануємо. Так як колись за Союзу був хліб по 25 копійок так ми того не шанували так і зврвз ми маємо велику державу і коли втратиш тоді будеш розуміти чим володів.
Олег, ну шо ти там куриш в своїй матриці?
poma правильно написав: нема чого мести всіх під одну мітлу.

додано через 24 секунди:

Європоля, йопт, хоть по нашому писати навчись.. "інтелегенція"
Alexis пише:
Олег, ну шо ти там куриш в своїй матриці?

а прикинь стане дипутатом-мо й ми курнем як то кажут-виберем -будем жерти
Дипутат? Ну хіба шо йому бути дипутатом Євросоюза... Де нема ДИЧі

додано через 2 хвилини 8 секунд:

Цитата:
Я сьгодні їхав в село і наші люди так "залазили" в той автобус по головах, такщо я переконуюсь з то що зараз називається Україною не є нею а, України не буде дотихпір поки не зміняться люди, одним словом ДИЧ.

додано через 1 хвилину 27 секунд:

А ти не подумав, що винні не вони. а ті, хто адв в суботу один бус туда де ти їхав. Може то є ДИЧ, а не ЛЮДИ. Що їм до Ремезівців пішки йти ( чи кудась дальше )
Тут не в тому справа чи два чи один автобус пустили на маршрут, справа в тому які наші люди не культурні, як вони ставляться один до одного.
А ви також в цю маршрутку пхались? Чому не зробили зауваження молодим людям, щоб не штовхались? От ми такі хороші та культурні... А ми повинні бути не байдужі і робити зауваження молодняку, навчати його культури, адже навіть слонів навчають, а тут молоде підростаюче покоління.
Олег, ну ти вічно вляпаєшся як не в гно то в партію..
І закінчується це одним і тим же - розмазуванням соплів по моніторі..
Олег пише:
наші люди не культурні, як вони ставляться один до одного
Нормально ставляться.. Аж скучно. А могли б рознести нах той пижик разом з водієм, і керуючому автопарком навішати..
А наші просто сприймають таку ситуацію як належне і поводяться відповідно. Тихо живем, скучно в загальному. Екстрім, і той такий мєлкий..
Alexis пише:
Олег, ну ти вічно вляпаєшся як не в гно то в партію..
І закінчується це одним і тим же - розмазуванням соплів по монітор

Вася які соплі, ти де живеш га? Що народу немає є біомаса яка хоче їсти трахатися і бухати все що є довкола нас. Порядність, доброта не ціняться.
Ну звичайно. Коли ти ситий і задоволений - бути порядним і добрим простіше.
Шо не так?
Бачу, що крім Олега тут ніхто адекватно не відписався. Часто привикли звинувачувачувати радянську владу, що вона зробила наших людей такими, але насправді вона старалась виховати в людях ті якості, які в більшості притаманні жителям Європи. В нас наприклад прийнято сміятись за Павліка Морозова, шо він своїх батьків здав. А в Італії тебе сусід здасть за те, що ти сміття викинув не туди де слід і відповідно тебе оштрафують.... от вам і Європа і ми.... все в порівнянні, просто глибше копати треба.
Ernesto пише:
що крім Олега тут ніхто адекватно не відписався.

я почав сумніватись в твоїй адекватності
Васілій пише:
я почав сумніватись в твоїй адекватності

Ти що ще досі сумніваэшся?
Ernesto пише:
А в Італії тебе сусід здасть за те, що ти сміття викинув не туди де слід і відповідно тебе оштрафують.... от вам і Європа і ми

А нарахунок Італійця він впевнений що штраф який сплатить сусід піде в б"юджет і наповнить казну і йому від того буде жити краще. Щось приблизно таке.
Олег пише:
Ти що ще досі сумніваэшся?

В твоїй? вже давно нє
Олег пише:
А нарахунок Італійця він впевнений що штраф який сплатить сусід піде в б"юджет і наповнить казну і йому від того буде жити краще. Щось приблизно таке.

Взагалі то, всі біди в нас і в Росії не через те, що багато людей людей роблять неправомірні вчинки, а через те, що в сотні більше людей мовчки за цим спостерігають. Саме другі і відповідають за ситуацію в державі... тому краще все таки мінятись і крім того, щоб думати за свою задницю треба подумати про оточуючих. А влада сама не може і не зможе всього контролювати, тому владі треба допомагати, і напрягати. А кому то треба спитаєте ви? Дійсно.... декільком людям хіба)