Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Незабаром ОГО в Ясенівцях ...

Автор Повідомлення
а точніше ? мона телефон+ого підключити? і скільки то діло буде коштувати
черга? додаткова угода якась? якісь додаткові платежі?
скільки часу оформлення займе?
realCAT пише:

Спочатку почекай поки проведуть
Сьогодні завершено всі монтажні роботи. Обладнання встановлено.
WAZZAP! О це да! Давно чекав..., гуд бай Пан-Телеком. Хай живе ОГО в Ясенівцях )
Ще б нам "Київські" тарифи..
John1992on пише:
Ще б нам "Київські" тарифи..

Швише за все Київські тарифи і будуть.
Про тарифи трошки пізніше поговоримо.
realCAT пише:
І коли реально запрацює ваше обладнання?
На даний момент система перевірки лінії дає результат:
"Нажаль, за вказаним номером телефонної лінії зараз немає технічної можливості надання послуги "ОГО". Залиште, будь-ласка, Ваші контакти, і з Вами зв'яжуться наші фахівці, коли така можливість з'явиться."
Ну так що??! Кажіть коли буде можливо замовити "ОГО", щоб я деремно не відключався від свого попереднього провайдера....
Коли з'явиться така можливість про це відразу буде повідомлено
Ну це зрозуміло, що повідомлять...., мене цікавить "грфік робіт", якщо так ий існує, взагалі є якісь прогнози щодо даного питання, наприклад: чи запрацює ОГО до 1 січня 2011? - Це було б дуже непогано з огляду на те, що акція АДСЛ_модем_з_ВаФай за 1 грн діє до 31 грудня поточного року.
так що там?? вже можна підключатися ??? які результати ?
Да інформації з цього приводу не густо, тех. підтримка зателефонувала до мене(вчора) і повідомила, що незабаром(коли саме не уточнили), дадуть більш детальну інформацію з даного приводу..., але як стає очевидно, в 2010 році запуск не планується.

І питння №2, чи нормально працюватиме з ОГО: маршрутизатор Edimax AR-7284WNA ?
Укртелеком продовжив акцію модем з вай-фаєм за 1 грн , тому там модеми будуть надаватися за 1 грн . Запропонований вами модем , не дуже добре показав себе в роботі.
nrg1
поясніть детальніше........ я б для прикладу вже не хотів користуватися нетом по 50 грн. за 256 м. до Нового Року можна буде підключитися ???
Якщо встигнуть запустити обладнання , то можна буде до Нового Року . Тарифи вказані на сайті
будьте ласкаві одразу повідомте тут , добре ??
nrg1 пише:
Коли з'явиться така можливість про це відразу буде повідомлено
Планується повне введення в експлуатацію до Нового Року.
це супер!!!

додано через 32 секунди:

якого числа можна це практично зробити і яка сума ?
nrg1 пише:
Планується
пане Джон ! не треба мені вставляти цитати., мається на увазі якщо планується то відповідно на окремі числа грудня!!
nrg1 пише:
Планується повне введення в експлуатацію до Нового Року.

Ну це гуд звичайно, тіки вот NY через 2 тижні, такшо вкладітся в свої плани..., а я свою чергу обіцяю взяти тар. план "ОГО Ultra" =*

додано через 4 хвилини 30 секунд:

BIG
Подумали Вам назвуть
BIG пише:
окремі числа грудня
?, напевно Ви мало знаєте про УТ
я б теж взяв такий тарифний план
Прийшов сьогодні лист-квитанція з рекламою "ОГО", надіюсь це "віщий знак" , а не просто СПАМ від УТ
стабільність - добре, але альтернативи, котра дала хочаб 10мбіт\с поки немає.., тому де-факто тіки УТ
ну звісно плати 200 грн. за 2 мбіт. для чого мені переплачувати і ніякої стабільності в Пан телеком немає нажаль, от коли я пишу це повідомлення, то в мене 20хв. не було перед цим нету взагалі......... чого? я бо така стабільність..... а в мене робота суто повязана із нетом і я маю кожний раз пояснювати людині чому я не виходив на звязок, а особливо це стається коли людина відправила мені крупну суму на карточку привата, а я нічого не відписую одним сшловом хаос, ТУТ ДУМАЮ В УТ БУДЕ ВСЕ ДЕШЕВШЕ І ЯКІСНІШЕ.
nrg1
До Нового року 11 днів!
Ви все таки пострайтесь, бо кажуть "Як Новий рік зустрінеш - так його і проведеш..."

І питання: чи добре працюватиме D-Link DAP-1350 і чи буде воно в повній мірі тягнути до(здається є різниця в модемах, тобто є різні можливості мбіт\с прийому\передачі, а такої інформації по даному приладу знайти не можу) 24 мбіт\с?
John1992on пише:
інформації по даному приладу знайти не можу

http://rozetka.com.ua/ru/products/details/42366/index.html?gclid=CJqo2Ymx-6UCFYcm3wodx0ecqQ#tab=characteristics

Ось інформація по приладу яким ви цікавитесь. Це звичайна точка доступу, а не АДСЛ модем. При підключенні вам буде надано АДСЛ модем з підтримкою вай-фай за 1 грн ( акцію продовжено !!!!) .
довго ще чекати?
30.12.2010 року було здано в експлуатацію АДСЛ-обладнання в с. Ясенівці. Підходьте в абоненський відділ на вул. Пушкіна, 9 в Золочеві та укладайте договори на підключення до Інтернету.

Детальніше за телефоном 4-24-99 , 7-04-00

З Новим 2011 Роком Вас.
я тільки заяву на чергу написав , що далі? скільки чекати ??
І чому при введенні номера на сайті, щодо можливості підключення до "ОГО" все одно пише, що можливості підключення нема.?
BIG пише:
скільки чекати ??

після 15-го числа

John1992on пише:
І чому при введенні номера на сайті, щодо можливості підключення до "ОГО" все одно пише, що можливості підключення нема.?

Тому що в системі ще наразі закриті порти, тому й так пише
Навіть коли ви зареєструєтесь на сайті , вам все одно потрібно в абоненському відділі оформляти договір
Цитата:
вам все одно потрібно в абоненському відділі оформляти договір

то вже після 15 числа ?
Якщо ви писали заяву , то відповідно зразу і договір оформляли
ні, не оформляв........ сказали після свят прийти.......
http://www.mobilluck.com.ua/katalog/modem/Dlink/Dlink-DSL-2600U_ADSL2+_+WiFi-7040.html

Як на рахунок цього модема?
Він буде тягнути 3\24 мбіта, тобто чи буде на ньому "ОГО Ультра" правцювати?
буде працювати , але Д-Лінки себе погано показали , тому їх рідко використовують при підключенні до ОГО
Тоді поставимо питання так:
Чи підтримує встановлена в с. Ясенівцях DSLAM режим ITU G.992.5 Annex M і якщо так,
то який модем порекомендуєте(з WiFi 802.11b/g/(можна й з n), ну і звичайно з підтримкою ITU G.992.5 Annex M), дуже бажано щоби модем був без Annex B, так як ця технологія до біса дорога і нікому не потрібна(в Ясенівцях по крайній мірі)?

додано через 2 години 42 хвилини 44 секунди:

Ось знайшов Air 5450
http://www.airties.com/product-details.asp?pn=Air%205450&s=2&ci=110&i=4&cat1=DSL+%D0%9C%D0%B0%D1%80%D1%88%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8+%D1%96+%D0%BC%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%B8&cat2=%D0%91%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE%D0%B2%D1%96+%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%88%D1%80%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8&dil=ua я на мене то це найращий з варіантів, що скажете nrg1?..., правда ціна в нього 800 грн., але він оптимально функціональний як на такі кошти...,, думаю купити саме його!
John1992on Пацан тобі вже тут 3 раза написали , шо дадуть тобі модем з підтримкою вафлі за 1 гривню!!! А ти апять питаєш про всяку х. ню! Чи тобі нема де гроші діти????
P.S. John1992on шоб ти був здоровий і не кашляв
ROXYMEN По-перше -Ти знаэш шо то за модем? По-друге, ти впевнений шо в мене є бажання укладати контракт на рік з УТ? По-третє в моєму випадку гроші не головне - головне співвідношення ціна\якість, а якість саме та яку я потребую!

П. С. vovik Аналогічно
А як на рахунок нормальних тарифів в Ясенівцях, а то 1мбіт за 100 грн - якось не весело, тим паче 2мбіта за 150грн..., взагалі коли можна очуківати на нормальні "Київські\Золочівські" тарифи??
ну я щасливий власник інтернет ресурсу другий я так поняв у Ясенівцях поки що довольний!! завтра має бути вже тариф 2+ , а вже в березні зроблю собі ультра , будем тепер надіятися на зниження цін у березні , хоча мені не важно, так як саме головне це не ціна а якість даного підключення , я для прикладу мав багато проблем із попереднім нетом, вічні виключання , перебої , вічно то то поламалося то то міняють то "в нас перевірка звязку" ужас просто, йду на наступний тиждень припиняти діяльність мого діючого контракуту
Щиро радий за тих, хто нарешті отримав омріяне підключення.

Єдине - що примусило повестися на підключення до попереднього провайдера, хто нарадив?
примусило бажання отримати інтернет ніхто не нарадив, так просто методом втику від попереднього провайдера я завжди мав проблем, може то так тільки в Ясенівцях , але факти такі : 1. поміняно 3 рази нано установку 2. за місяць днів так 5 не було нету , відмазки різні - міняють акумулятори якісь, профілактика , ремонт мережі і т. д. деколи швидкістьб падала ....
3. був випадок коли я взяв за 200 грн. 2 гб. швидкість на місяць , то 15 дняв в мене було 1 тільки кароч мені це не подобалося ............
andry
Попередній провайдер "Інфосервіс".
Після його трансформації в Пан-телеком - все ппокотилось під три чорти...

А тепершнє "ОГО" - працює просто ідеально. Ніяких заперечень з приводу його стабільності немаю, наскільки чув за 1-2 місяці планують
ввести нові тарифи.
Цитата:
Попередній провайдер "Інфосервіс".
в мене теж і я повністю згідний з тим що пан телеком скоро вилетить в трубу як то кажуть так з клієнтами не працюється