Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вибори депутатів до Золочівської міськради маж.виб.округ №7

Рейтинг кандидатів у депутати до Золочівської міської ради по мажоритарному виборчому округу №7
Босак Тарас Григорович (партія Батьківщина) 5%   1
Іванів Наталія Олександрівна (ХДС) 0%   0
Кулик Тетяна Йосифівна (Партія промисловців і підприємців України) 11%   2
Кульба Галина Миколаївна (партія Зелена планета) 0%   0
Легоцька Тетяна Леонідівна (ВО Свобода) 35%   6
Леськів Олег Васильович (Народний рух України) 17%   3
Мазурчак Микола Ярославович (партія Пора) 11%   2
Мерещак Артур-Роман Геронінович (Українська народна партія) 5%   1
Руда Віра Ігорівна (Партія регіонів) 5%   1
Смоленський Олег Мирославович (Українська селянська демократична партія) 0%   0
Тимків Богдан Романович (Партія правозахисту) 5%   1
Всього голосів: 17
Автор Повідомлення
Вибори депутатів до Золочівської міськради маж.виб.округ №7
1. Босак Тарас Григорович
04.09.1979; вища; м. Золочів, вул. С. Стрільців, 49а/2; ВАТ Львівгаз; член партії Батьківщина; партія Батьківщина

2. Іванів Наталія Олександрівна
24.05.1979; вища; м. Золочів, вул. С. Стрільців, 47/7; підприємець; член партії ХДС; ХДС

3. Кулик Тетяна Йосифівна
07.07.1958; середня; м. Золочів, вул. С. Стрільців, 37/10; підприємець; позапартійна; Партія промисловців і підприємців України

4. Кульба Галина Миколаївна
05.04.1971; вища; м. Золочів; вул. Героїв УПА, 1/7; ЗОШ №4; позапартійна; партія Зелена планета

5. Легоцька Тетяна Леонідівна
24.08.1967; вища; м. Золочів, вул. В. Стуса, 26; підприємець; член ВО Свобода; ВО Свобода

6. Леськів Олег Васильович
28.05.1956; вища; м. Золочів, вул. С. Стрільців, 28б/6; ЗОШ №2; член Народного Руху України; Народний рух України

7. Мазурчак Микола Ярославович
20.07.1971; середня спеціальна; м. Золочів, вул. С. Стрільців, 26/10; безробітний; позапартійний; партія Пора

8. Мерещак Артур-Роман Геронінович
29.07.1958; вища; м. Золочів, вул. С. Стрільців, 28б/30; підприємець; позапартійний; Українська народна партія

9. Руда Віра Ігорівна
19.02.1970; середня спеціальна; м. Золочів, вул. С. Стрільців, 28в; ТзОВ Лір, член Партії регіонів; Партія регіонів

10. Смоленський Олег Мирославович
22.01.1974; вища; с. Білий Камінь Золочівського р-ну; кредитна спілка Довіра; позапартійний; Українська селянська демократична партія

11. Тимків Богдан Романович
18.03.1963; вища; с. Княже Золочівського р-ну; МЖКП Перспектива, позапартійний; Партія правозахисту

додано через 51 секунду:

Виборчий округ №7:
Січових Стрільців №26- до кінця вулиці, Домбровського, В. Симоненка
Якщо то та сама Легоцька - то підіть спитайте про неї її сусідів. Такого наслухаєтесь.... Наприклад , Шепилову Віру із вул. Вишневої. Якщо таке вона буде витворяти в міській раді, що витворяє з Шепиловою -
нам всім настане ПІПЕЦ скоро. Це більше ніж в КАЙДАШЕВІЙ СІМ'Ї.
Поговоріть з Шепиловою, а потім голосуйте. Зробите тоді правильний вибір.
Якщо б знала про це СВОБОДА та ТЯГНИБОК - тої Легоцької не підпустили б до Свободи ні на крок, щоб не марала її світле ім'я
Чупакабра - одним словом на теренах міста

додано через 1 хвилину 40 секунд:

Але мож то якийсь клон тої Легоцької - не знаю.
Та, що сусідка Шепилової - поставила парканище велике. І ставить ставить ставить ЗАБОРИ ЗАБОРИ....

додано через 29 секунд:

Що людям ні проїхати- ні пройти
Вже краще за Леськіва проголосувати, він чоловік не дурний
Містер Ікс
Містер Ікс, звідкіля така ненависть, до скромної персони Легоцької? Чому така однобока підтримка Шепілової, тобто Васільєвої? А ти хоч раз з цією "Чупакаброю" говорив, щоб зробити такі висновки?
А тепер шановне панство прошу зробитисвої висновки відносно того, хто в Золочеві крутіше стоїть: держслужбовець, який працює в фінвідділі, чи підприємець? Всі ми знаємо, що закон зворотньої сили немає, для цього не потрібно великих юридичних знань. Так от тепер подумайте, як Шепілова(тобто її дочка Васільєва) спромоглась у Золочівському суді відмінити держ. акти видані 1996р., при чому акт узгодження меж вона підписала в 1996р., законом виданим в 2004р. Загалом справа для сторонніх запутана, і розглянути її однобоко не можливо, тому не слід сюди домішувати місцеві вибори, згадувати Тягнибока. Одним з завдань ВО Свобода є встановлення верховенства права, тому не заважайте цьому процесу.
Шановний містер Ікс, я вам вдячна за піар!!!! Значить у мене є певний рейтинг, і значить я жива.
Мерещак Артур-Роман Геронінович - достойна кандидатура!!!
kvartyrant пише:
Мерещак Артур-Роман Геронінович

Звертаючить - вимовляти довго)) І непанятно - Артур чи Роман..
Нє, неудобно..

ЧУПАКАБРА пише:
Шановний містер Ікс, я вам вдячна за піар!!!! Значить у мене є певний рейтинг, і значить я жива.

Пані, ви трохи з логіном погорячились. Дивіться шоб не приклеїлось..
А скільки разів Леськів пропустив сесію міської ради? То треба подумати, хто тебе буде підтримувати на сесії. Толку з того, що не дурний, якщо його там де треба не буде.