Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вибори депутатів до Золочівської міськради маж.виб.округ №4

Рейтинг кандидатів у депутати до Золочівської міської ради по мажоритарному виборчому округу №4
Богонюк Романа Йосипівна (ПППУ) 3%   1
Венгер Михайло Богданович (Народна партія) 11%   3
Войтків Володимир Омелянович (Партія регіонів) 3%   1
Кондуш Юрій Борисович (ВО Свобода) 0%   0
Мандзій Наталія Євгенівна (Українська народна партія) 0%   0
Мартинишин Володимир Ярославович (партія Батьківщина) 3%   1
Павлишин Олена Петрівна (РО УСДП) 3%   1
Прокопюк Володимир Вікторович (Партія Зелених України) 0%   0
Романко Володимир Рудольфович (ПП Наша Україна) 3%   1
Семенко Михайло Іванович (партія ХДС) 7%   2
Серкіс Тарас Зіновійович (Європейська партія України) 50%   13
Терещук Юрій Ярославович (Партія малого і середнього бізнесу України) 0%   0
Тертов Володимир Ігорович (партія Пора) 3%   1
Чая Богдан Тадейович (НРУ) 7%   2
Всього голосів: 26
Автор Повідомлення
Вибори депутатів до Золочівської міськради маж.виб.округ №4
1. Богонюк Романа Йосипівна
31.01.1963; вища; м. Золочів, вул. Крилова, 11; підприємець; позапартійна; ПППУ

2. Венгер Михайло Богданович
25.10.1965; вища; м. Золочів, вул. Джерельна, 4/7; МКП Золочівводоканал; член Народної партії; Народна партія

3. Войтків Володимир Омелянович
02.05.1960; середньо-спеціальна: с. Стрільбичі Сторосамбирський район; пенсіонер; член Партії Регіонів; Партія регіонів

4. Кондуш Юрій Борисович
20.06.1967; вища; м. Золочів, вул. Вокзальна, 28а/30; підприємець; член ВО Свобода, ВО Свобода

5. Мандзій Наталія Євгенівна
04.12.1969; вища; м. Золочів, вул. Джерельна, 6/1; ТзОВ «Черемош»; позапартійна; Українська народна партія

6. Мартинишин Володимир Ярославович
28.07.1978; вища; м. Золочів, вул. Львівська, 39/14; Професійний ліцей, м. Золочів; член партії Батьківщина; партія Батьківщина

7. Павлишин Олена Петрівна
14.04.1963; вища; м. Золочів, вул. С. Стрільців, 28б/5; ЗОШ №4; позапартійна; РО УСДП

8. Прокопюк Володимир Вікторович
14.12.1960; вища; м. Золочів, вул. Пушкіна, 5/1; ДПІ у Золочівському районі; позапартійний; Партія Зелених України

9. Романко Володимир Рудольфович
12.01.1966; вища; м. Золочів, вул. Шашкевича, 37/4; підприємець; член Нашої України; ПП Наша Україна

10. Семенко Михайло Іванович
01.01.1958; вища; м. Золочів, вул. С. Ковалевської, 8; підприємець; член ХДС; партія ХДС

11. Серкіс Тарас Зіновійович
21.12.1983; вища; м. Золочів, вул. Літ. Нестора, 15а; безробітний; позапартійний; Європейська партія України

12. Терещук Юрій Ярославович
20.12.1953; середня-спеціальна; м. Золочів, вул. Літ. Нестора, 9а; кооператив Лілія; член партії малого і середнього бізнесу України; Партія малого і середнього бізнесу України

13. Тертов Володимир Ігорович
24.07.1980; вища; м. Золочів, вул. Крилова, 27а/1; приватний стоматологічний кабінет; позапартійний; партія Пора

14. Чая Богдан Тадейович
13.11.1959; вища; м. Золочів, вул. Літ. Нестора, 16; Золочівське МВЖКП; член НРУ; НРУ

додано через 1 хвилину 1 секунду:

Виборчий округ №4:
Крилова, С. Ковалевської, Літописця Нестора, Пелеха, Болгарська, Джерельна.
я напевно голосуватиму за Тараса Серкіса - він з народу і проблеми міста знає. Такі молоді і активні люди хоть
шось будуть робити для людей.
Я дякую всім за підтримку в цьому скромному голосуванні! Але до "шось" я б додав, що буду старатись допомогти людям і буду відстоювати інтереси виборців та Золочівської громади загалом.

додано через 35 хвилин 30 секунд:

Якщо когось цікавить, то подаю стисле резюме.

Освіта : 2001-2007 р. р.
Львівський національний універстиситет ім. Івана Франка, денний стаціонар.

Спеціальність - “Німецька мова та література ”
Кваліфікація: Філолог, викладач двох іноземних мов та зарубіжна література.

Малопольський Форум Європейський: Краків(тренінги, семінари)

11.07.2006 брава участь у 32 годиному навчанні щодо європейської інтеграції та методики навчання європейської освіти
Web : http://www.mfe.org.pl

Трудовий стаж :

2005-2006 р. р.
ЗОШ с. Ремезівці
Посада – вчитель

2006- 2007p.p.
Центр дитячої та юнацької творчості
Посада – координатор навчання, вчитель
Web: http://euroclub.zl.lviv.ua

З 1 листопада 2007 року по до 29 лютого 2008 року.
Провів 6 семінарів із питань впровадження євроатлантичної освіти у загальноосвітніх закладах області.
Львівський обласний інститут післядипломної освіти
Посада - викладач

2008 – 2009 р. р.
Працював та навчався у Німеччині за програмою Au-Pair

На даний час я офіційно не працевлаштований.
З 2009 по теперішній час надаю приватні заняття з німецької мови та періодично займаюсь перекладацькою діяльністю.
Вітаю! Непоганий початок для карєри, а до чого тут політика?
А те, що розумні та освічені люди мають йти в політику, а не тупаки.. Цей Серкіс хоч головою буде думати, а не ср"кою, як всі решта наших політиків!
да, я такая пише:
Вітаю! Непоганий початок для карєри, а до чого тут політика?

Кар'єру на політиці не будую, такич чином лише виявляю свою громадську позицію. По-вашому краще пропустити побільше підприємців та бізнесменів до міської ради?
А пам"ятаєте: це ж Тарас Серкіс був організатором прибирання у комсомольському парку... Вже зараз видно, що людина працює для міста!!!!
треба розуміти повноваження органу місцевого самоврядування, бути компетентним в земельних питання, архітектурі, будівництві, а тим паче у економіці.....
ті ж самі депутати приймають рішення, за які не несуть відповідальності, а виним потім міський голова
Це все з досвідом прийде, головне, щоб людина мала бажання зробити життя міста ліпшим, а не гребла лише під себе. Підприємці ж думають лишень про те, як підтримати власний бізнес. А хто ж подбає про економіку рідного міста? Я давно знаю Тараса - він людина діла! До того ж у нього є міцні зв"язки із закордонними інвесторами, тому він зможе привабити до Золочева вигідні інвестиції, які наразі так потрібні місту.
ivan пише:
Я давно знаю Тараса - він людина діла! До того ж у нього є міцні зв"язки із закордонними інвесторами, тому він зможе привабити до Золочева вигідні інвестиції, які наразі так потрібні місту.

ну то най приваблює. шо мішає? чи тре бути обовязково дипутатом?
і шо за мода-безробітні в дипутати прут? за дипутатство жи не платят. на шо пан живе?
депутатів буде 36, щоб прийняти рішення треба більшість, хто до тебе буде прислуховуватись, якщо ти не публічна особа!?

додано через 15 хвилин 42 секунди:

Я по цьому округу голосувати не буду, але припускаю, що з усіх канддидатів Венгер Михайло пройде, порядна, працьовита людина, і керівник хороший, підприємство в надійних руках.
А головне, що він це вже доказав і показав.
Партія не хороша. Але це його особистий вибір.
Хоч скоро все побачим.
Васілій пише:
на шо пан живе?

Василій, я заробляю перекладами. Переклад з німецької, до твого відома, коштує від 70 до 200 грн. за 1 сторінку = 1800 знаків, включаючи пропуски. І ще, займаюся комерційним посередництвом (мій сайт http://firewood-ukraine.com.ua/). Мені вистачає на достойне життя і без офіційного працевлаштування.
Васілій пише:
ну то най приваблює. шо мішає? чи тре бути обовязково дипутатом?

В першу чергу потенційного інвестора цікавить позиція офіційної влади.
У всьому світі інвесторів залучають, а наша влада чекає "мани небесної".
Magister пише:
і без офіційного працевлаштування.

шо таке офіційне працевлаштування? шо за совок? заробляєте-мусите мати якийсь статус. приватній підприємець напримір. податки хоць платите з гонорарів за переклади?
Magister пише:
В першу чергу потенційного інвестора цікавить позиція офіційної влади.
У всьому світі інвесторів залучають, а наша влада чекає "мани небесної".

шо за брєд? маєш гроші-інвестуй. маєш інвестора-залучай. причім тут влада і депутати? влада має створити сприятливий інвестиційний клімат. а власне до інвестицій влада яким боком? відкати? ну то так і скажіт-я безробітний, йду на безплатну посаду жиби піляти бабло хоть чесно буде.
Васілій пише:
одатки хоць платите з гонорарів за переклади?

15% податку на доходи фізосіб платить за мене Агентство перекладів
а за
Magister пише:
займаюся комерційним посередництвом

прошу пана?
Він дає приватні заняття з німецької. Займається шляхетною справою - вчителює. А офіційне працевлаштування у наш час-неабияка розкіш. Я вважаю, що коли людина толкова і здатна допомогти місту, то її треба підтримати. Васілій перестаньте завідувати...
Васілій пише:
безплатну посаду жиби піляти бабло

Так що тут піляти, вже все розікрали і роздерибанили... Золочів перетворили з міста у велике село, ні розвитку, ні перспектив для молоді, ні для старшого покоління. Дайте теперішній владі ще одну каденцію і Золочів перетвориться на місто-привид
Maryshka пише:
Васілій перестаньте завідувати...

маруська! ви хоть і дура, но я вас абажаю
Magister пише:
Золочів перетворили з міста у велике село, ні розвитку, ні перспектив для молоді, ні для старшого покоління.

прибережіть лозунги для мітінгів. можнаж і нормально побалакати. нє?
Васілій пише:
а за
Magister пише:
займаюся комерційним посередництвом

прошу пана?

всі податки сплачує за мене принципал-нерезидент, по агентскому договору
Magister пише:
Так що тут піляти, вже все розікрали і роздерибанили...

а пеіляти і дерибанити буде завжди шо. не дарма туда преться всяка шелупонь. прошу не сприймати на свій рахунок про Вас не знаю нічо-ні доброго ні поганого. але я любознатєльний
розкажіт лучче як будете вертати золочів з села в місто.
завинив
Васілій пише:
заробляєте-мусите мати якийсь статус. приватній підприємець напримір. податки хоць платите з гонорарів за переклади?

Обов'язково зареєструюся , коли новий Податковий кодекс приймуть
Наразі я сплачую чесно податки, і перед ніким не винен і нікому нічого не винен
Це все добре, розкажіть про свої плани в міській раді?
В першу чергу підтримуватиму Романа Ясінського, щоб виконував свою програму. Без підтримки депутатів міськради новому міському голові буде дуже важко реалізувати свою програму.

Подаю нижче його програму.

Основні пункти програми кандидата у мери Золочева:
Владу для людей, а не людей для влади;
Ефективну господарську діяльність місцевої влади;
Сприяння малому та середньому бізнесу;
Вкладання бюджетних коштів у розв'язання проблем золочів'ян;
Забезпечення мешканцям житлових будинків та гуртожитків цивілізованого проживання;
Захист від забудови та догляд міських парків та дитячих майданчиків.
Ремонт доріг та освітлення вулиць.
Забезпечення безперебійного водопостачання та водовідведення.
Впровадження енергозаощаджуючих систем опалення житлових будівель і бюджетних установах міста.
не правильний підхід, це не програма
це обовязок міського голови це все робити, а програма має складатись із планів конкретних дій не таких звичних
А ви "да я такая" можете запропонувати кращу програму. сумніваюсь...
В першу чергу найнагайніших проблем повинен вирішити новий міський голова.

да, я такая пише:
а програма має складатись із планів конкретних дій не таких звичних

Нічого особливого вигадувати не потрібно - варто лише наполегливо працювати. Для вирішення проблем досить перейняти досвід європейських країн, а наша влада вочевидь еволюціонує у зворотньому напрямку - до первіснообщинного ладу
Maryshka пише:
А ви "да я такая" можете запропонувати кращу програму. сумніваюсь...

Я вас переконувати не збираюсь, коли буду балатуватись на міського голову тоді буду і програму склади, реально багато проблем нашого міста, які треба вирішувати
а ви загальні теорії пишете, якщо йдеш від відповідного округу повинен вивчити, розпитати громаду, що саме необхідно які питання болючі є....
і строїти плани як їх вирішити
а ви тут бла, бла, бла
тільки і чути, голосуйте за Ясінського, за Європейську партію
нема у Вас в партії лідерів сильних, конкурентів на рівні Золочева і району
да, я такая пише:
і строїти плани як їх вирішити
а ви тут бла, бла, бла

Якщо вас конкретне питання мучить щодо вирішення якихось проблем, то приходіть в штаб.

І це не ми бла, бла, бла.... а сам наша Золочівська громада безініціативна, ні мітингів, ні пікети, перикривань доріг. Влада робить, що хоче, а люди лише тихенько обурюються, ну й ліниві стали.
А чому Ваша партія не пробувала хоч раз призупинити Владу, і їх бездіяльність? А Ви що спостерігали мовчки? де Ви всі були до виборів?
да, я такая пише:
нема у Вас в партії лідерів сильних, конкурентів на рівні Золочева і району

А де ваші сильні лідери? Припіднесіть мені резюме хотя б одного?
я не агітую за нікого, просто нервує брехня і не реальність
пруться всі до влади, люди там працювати треба щоб щось було а не на бігбордах висіти
я вже писала кандидатів 10 а голосувати нема за кого
Нам не лідерів шукати треба, а якісно і докоріно поміняти владу. Бо якщо прийдуть до влати одні і ті самі люди, які вже побували на якихось посадах, то ніц не змінеться. Бо, як показує міжнародний досвід європейських країн, без "ротації влад" в нас ніколи не буде ефективної влади. До місцевої влади повинні прийти нові люди з незаплямованою біографією, хотя б для того, щоб дати зрозуміти всім тим ненажерам-політикам що ми їх обирали і що вони повинні працювати в наших , а не в своїх інтересах
Ви не праві!
Зубар був без заплямованої репутації і біографії, і було також щось нове.
Але виявилось цього замало, практики робити фактично і бути компетентним у всіх питаннях не було.
от і не дав собі ради з цим всім.
Більшість кандидатів йдуть туди незнаючи, що це, а потім і робити будуть те, незнаючи що.....
Magister
я таки певно троха старший за тебе-то можна я без церемоній. ти знаєш хотя б скіко в тебе на округу інвалідів? скільки неблагополучних сімей? який розклад по вазрасному складу? які самі кричущі проблеми є на окрузі? і як би ти їх зміг рішити?
яж просив-ти не на мітингу, а ми не лашари або па дєлу вогори. або не позорся:
Magister пише:
Основні пункти програми кандидата у мери Золочева:
Владу для людей, а не людей для влади;
Ефективну господарську діяльність місцевої влади;
Сприяння малому та середньому бізнесу;
Вкладання бюджетних коштів у розв'язання проблем золочів'ян;
Забезпечення мешканцям житлових будинків та гуртожитків цивілізованого проживання;
Захист від забудови та догляд міських парків та дитячих майданчиків.
Ремонт доріг та освітлення вулиць.
Забезпечення безперебійного водопостачання та водовідведення.
Впровадження енергозаощаджуючих систем опалення житлових будівель і бюджетних установах міста.
--це дєцкій сад штани на лямках
а не програма
Мій кандедат іде з командою і ми добре знаємо що робити
Все залежить тепер від громади, вибере вона нове покоління, інших людей з новим баченням, які ще не були владою чи вибере стару владу, яка лише поміняла політичні кольори і намагається повернутися у свої зручні крісла.
Magister пише:
Мій кандедат іде з командою і ми добре знаємо що робити

ЩО РОБИТИ??????????????????
Та Йошкін кот! Хочете дістати мене? Якщо вас то так детально цікавить , то приходіть в штаб!
Magister пише:
Мій кандедат іде з командою

не поняв
Magister пише:
і ми добре знаємо що робити

поділися знаніями з піпилом нє пабрєзгуй
я не кричу що буду робити, що в нас команда, бла, бла, бла
а я люблю факти, а у вас їх нема
то чому висуваєтесь туди про що нічого незнаєте!
Magister пише:
Та Йошкін кот! Хочете дістати мене? Якщо вас то так детально цікавить , то приходіть в штаб!

тебе ше толком ніхто і не діставав а ти вже сі всрав борець, мля
от для прикладу, на Вашому окрузі є конфліктні ситуації які тривають вже багато років ще з влади Тимківа
це конфлікт між Наводич і Кривуцькою
це конфлікт між Лупак і Луняк, Кріксон
і багато інших,
а ти кандідат, з командою, з перекладом німецьким......
а ти цим людям які хочуть вирішення своїх проблем німецьку викладати будеш?!
Вище перелічених людей я знаю особисто, в суть конфліктів не зникав, але їх вирішенням займуся першочергово як депутат

додано через 2 хвилини 32 секунди:

да, я такая пише:
а ти цим людям які хочуть вирішення своїх проблем німецьку викладати будеш?!

знання не помішають, так як в нас місто-побратим німецький Шонінген
от і помилка, а треба було вникнути в конфлікт перед тим як йти реєструватись в кандидати в депутати!

додано через 2 хвилини 42 секунди:

Magister пише:
Вище перелічених людей я знаю особисто, в суть конфліктів не зникав, але їх вирішенням займуся першочергово як депутат

надай їм народного адвоката
да, я такая
ти чо така наївна. ніхто не збирається нічо робити і вникати. це просто і тупо крок по кар"єрній драбині. це шлях професійних нероб вислужиться-піде в список до обл ради, приміром. не достатньо глибоко зализне-ну шож. перекраситься і піде в інший список. він же БЕЗПАРТІЙНИЙ І БЕЗРОБІТНИЙ шо з нього можна взяти?
а ше й не дуже мудрий, бо не розуміє шо "прикопує "і себе і партію шо його просуває
Вам можливо все одно хто пройде, але я вчився в Європі і мені боляче дивитися на до чого наші політики довели Україну, наше рідне місто. Люди вже настільки зубожілий, що навіть не розуміють в яких вони умовах живуть. Тому я і підтримую Романа Ясінського, як людину далекоглядну з європейським типом мислення. А якщо хтось бажає єволюціонувати назад до мавп, то нехай голосує за сратих провірених політиків

додано через 2 хвилини 33 секунди:

Васілій пише:
"прикопує "і себе і партію

Я за ідею і Людей, а не за партійний білет
Васілій пише:
ти чо така наївна.

Я не наївна, я хочу щоб він сам визнав, що не його там місце, слабенький він
Васілій пише:
зализне-ну шож. перекраситься і піде в інший список. він же БЕЗПАРТІЙНИЙ І БЕЗРОБІТНИЙ шо з нього можна взяти?

Таке враження, що ти вже давно в цій політиці варишся.... все так детально розмальовуєш мені... А я от зелений ще, приїхав з голодної Німеччині вас обкрадати, а то "зажирілися" тут люди в Золочеві
да, я такая пише:
я хочу щоб він сам визнав,

в нього вложено бабло-назад дороги нема.
Magister пише:
Люди вже настільки зубожілий, що навіть не розуміють в яких вони умовах живуть.

А ти коли з Європи приїхав, спонсорнув трошки євро ну наприклад на вулицю, де живеш
Magister пише:
Німеччині

шо ти тичеш де тре і не тре ту європу і німеччину. ну мив ти там туалет. ну і шо? заробивісь троха-тішся