Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Голосування рейтинги кандидатів до облради 31 округ

рейтинги кандидатів до облради 31 округ
Дідик Андрій Миколайович "ПППУ" 1%   1
Божаківський Іван Ярославович "ПР" 1%   1
Бартошик Володимир Зіновійович "ФЗ" 5%   3
Нев'ярчук Володимир Іванович "СПУ" 1%   1
Рущишин Ярослав Іванеович "НУ" 5%   3
Кукуруза Теодор Дмитрович "ВО Свобода" 43%   25
Децик Роман Володимирович "УСДП" 0%   0
Синявська Сусана Андріївна "НП" 1%   1
Шептицький Зеновій Стахович "ЄПУ" 21%   12
Бабінська Мирослава Романівна "ЗУ" 15%   9
Лисецька СвітланаВолодимирівна "ЗП" 0%   0
Смолова Людмила Миколаївна "Пора" 0%   0
Трач Володимир Михайлович "ПЗУ" 0%   0
Золотаренко Василь Богданович "УНП" 0%   0
Слісенко Ігор Олександрович "НВ" 1%   1
Всього голосів: 57
Автор Повідомлення
Голосування рейтинги кандидатів до облради 31 округ
Пропоную кожному виразити свою позицію до щодо кандидатів до облради по 31 округу
Кукурудза Теодор - патріот України. тВипробуваний. Надійний. Такий ніколи не підведе. Ніколи
Насмішили! Цей ваш патріот людям вже 10 років гроші винен і не віддає. Хочете знати кому - можу скановону копію боргової розписки скинути в нет. В обласній раді не співати треба, а роботу робити на користь району.
Скиньте як маєте. Ну і що. Багато людей один одному винні. Це не показник. Ви певно їздили на Верхобуж. Там певно пів району було , як не більше. В серпні, на святі-фестивалі. Це ж турбота про район. Інвестиції. Робочі місця. Туристичний бізнес та інтерес. Золочів в світі знають саме через Верхобуж і через КУКУРУДЗУ ( ну і через Золочівський замок). Майбтнього представника Золочівщини в обласній раді.
ПО ПРАВУ. ПО ГІДНОСТІ. ПО СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Підянти дух- це більше ніж підняти економіку. Яку обласна рада не підніме ніколи. і не може підняти. А Кукурудза підняме і дух, і економіку.
Давно доктор ВАНЬО теж не був РЕГІОНАЛОМ, а як чесно та сміло представляв Золочівщину в СЕЙМІ.
Такий і Теодор Кукурудза, щоб регіони не щипіли

додано через 2 хвилини 46 секунд:

Поїдьте в Сасів і запитайте про доктора ВАНЬО. Люди до сих під згадують. Так і будуть аншгі діти згадувати про КУКУРУДЗУ - візитівку Золочівського краю.
Не буду говорити нічого поганого про людину. Але коли хтось є нечесний в малому, то і в великому не можна від нього чекати чесності. Зрештою, люди собі виберуть того, на кого заслуговують. А порівнювати з Теодором Ваньом це те саме, що порівнювати чорне і біле. Ваньо на власні гроші купував доми для Просвіти, бідним дітям допомагав вивчитися. А Кукуруза що -співає за гроші? Поки Ющенко був президентом, то була "Паланка Ющенка", а тепер вже інша паланка? Я прихильник Свободи, але ця особа не дуже туди пасує.
НаціАНАЛіст Кукуруза, нехороша людина, поганенький співака, в минулому член комуністичної партії, який вплоть до розвала союза з неї не виходив.... інтересно, як та галіма Свобода декларуючи свою нелюбов до колишніх "комуняк" так прогинається).... незачьот нацикам, якщо бути чесними по своїй лінії, то до кінця)
Дорогі українці! не вірте поплічникам регіонів. Не дайте себе ошукати. Кукурудза Теодор саме той - хто не зрадить. На відміну від інших .... Ну і що був в партії. Патріарха Філарета теж називали кагебістом , але завдяки йому будується справжня Україна в Україні та її церква. Про минуле не згадувати, а судити по теперішнім ділам. А вони на стороні Кукурудзи - вірю, що майбутнього депутата від Золочівщини

додано через 1 хвилину 59 секунд:

так само як ненавидить Філарета Москва - так само ненавидять і Кукурудзу тушки та регіони
якже ви заїбали за тих пару днів. прастітутки проплачені

додано через 2 хвилини 12 секунд:

pomaі твоїх колєгів сі стосує. валіт звідси, чумаходи
poma пише:
так само як ненавидить Філарета Москва - так само ненавидять і Кукурудзу тушки та регіони

оце втнув!!!
Кукуруза Кукуруза, якщо ви так піарите його, тоді програму кандидата в студію, подивимось що він може
Який кукурудза, люди майте совість, це теоретик вжиті непрацював руками і головою.

додано через 1 хвилину 16 секунд:

Незнайомий з Рущишином, але думаю шо чоловік прикладе максимум зусиль для розвитку району.
Так-так, голосуйте за львівських олігархів, вони вам "максимум зусиль" організують. Тільки в свою кишеню. Де ти того Рущишина потім дістанеш? Ми для них тільки трамплін до обласного депутатства. А ми далі купуймося на гарні обіцянки. наші люди справді не мають права жити по-людськи - їм подавай пана чужого і хоч кіл на голові теши далі на ті самі граблі, блін...
Цей чоловік далеко не олігарх, але запитай скільком роботу він забезпечив у золочеві.
А ви знаєте, скільки він платить тим людям? там довше як місяць мало хто затримується. жінки працюють в таких умовах, як в рабстві. А знаєте, чому він не йде по Городку, де теж "дає робочі місця"?[/img]

додано через 33 хвилини 25 секунд:

Обіцяний мною скан:
Ета шоу-бізнесс, дєтка
Нічо собі ліміт довіри..
Кукуруза - кидала?
Ну ти знав кому позичати..
Знаю Дмитровича багато років. Це людина яка є безвідказна справжній націоналіст який незрадить. Співає він безкорисно а не за бабло.
Робота яку робить Теодор буде описана в ІСТОРІЇ таких людей памятають довго ВАМ напевно просто завидно бо про ВАС ІДІОТІВ ГІМНОЇДІВ НІХТО НЕЗГАДАЄ.
ДЯКУЮ всім хто Теодора підтримає
СЛАВА УКРАЇНІ!
nacionalist пише:
Знаю Дмитровича багато років. Це людина яка є безвідказна справжній націоналіст який незрадить. Співає він безкорисно а не за бабло.

Робота яку робить Теодор буде описана в ІСТОРІЇ таких людей памятають довго ВАМ напевно просто завидно бо про ВАС ІДІОТІВ ГІМНОЇДІВ НІХТО НЕЗГАДАЄ.

ДЯКУЮ всім хто Теодора підтримає

СЛАВА УКРАЇНІ!

Чуєш ти ехо фашизма.... в ж*пі я мав я тебе і всіх нациків хр*нових разом взятих.... ти тупа фашистська бикувата галичанська мордяка подумай трошки перед тим, як писати таку х*рь... на то ведуться хіба старпьори, або тупий молодняк, шо стіни в нас всякою х*йньою розписує.... але сподіваюсь помаленько ми викорінимо ці націАНАЛ-фашистські настрої із свідомості нашого народу...
Ernesto-
Думай що пишеш.
або напиши свою адресу або моб телефон чи своє прізвище
хто ти?
невдаха?
Хворий ?
Зависливий?
або просто людина з комплексом...........
Я ГОЛОСУЮ ЗА ! СВОБОДУ!
І ВАМ РЕКОМЕНДУЮ
nacionalist
а от я в дечому з вами згідний. В Золочеві дійсно криза талантів, стільки років - одна звєзда.
Но ви, можливо, маніпулюєте словами - співають-то безкорисно, но працюють за бабло.
nacionalist пише:
Це людина яка є безвідказна справжній націоналіст який незрадить. Співає
Це якості депутата? Зрозумійте правильно - тут переживають(!) за п. Теодора - а вдруг(!) робота йому помішає співати і далі?)) Ото буде халепа - розміняти знаменитиго співака на нікудишного депутата..

додано через 1 хвилину 14 секунд:

І зауважте - ви не написали про його чесність, навіть не обурились тому, про шо написано вище - про неповернені борги.. Нуу далі ви поняли, та?
Блін, причому тут борги. А що в тебе їх немає. Що політик чи співак не може мати боргу. Регіони розігрують тут комедію. Кукурудза НАШ. От і все. Він довів це своїм життям. Багато літ. А підлі ІУДИ, що продали свій голос за 100-200 грон., і через день-два їх пропили. Вони нам дали януковичів. Вони хочуть, щоб не був КУКУРУДЗА. Вони- ВЕЛИКЕ НІХТО. самі не знають, що хочуть. Це яничари. хохли. пєтухі. зайди. москалі. комуняки. їх маса. І все на голову чесного українця, який як правило живе на зарплату.
А як буде У НАС ПІСНЯ - ТО І БУДЕ ХЛІБ. За Кукурудзу одним словом замовим слово!
poma пише:
А як буде У НАС ПІСНЯ - ТО І БУДЕ ХЛІБ
Не свисти - грошей не буде.

Йопт, та ти хоч думаєш шо пишеш?
В 1999р відомий артист позичив $3550 на 2тижні і не повертає вже 10-й рік!?
Це ж кидок! І хоть би хни.. І це - гордість Золочівщини! Патріот! Репутація! Це для тебе пусті слова??
А за нього таки проголосують - бо інших фамілій і не чули. Бо "українець і патріот".. Це нормально??
Я розчарований
покажіть хто без гріха?

додано через 5 хвилин 30 секунд:

я думаю що для держави він зробив на мільйони те що його держава нешанує це прикро така людина в цивілізованій державі була б міліонером і про ніякі борги немогло би і бути.
Кукуруза дає розвиток молодим талантам
Я думаю що він дисків та касет роздав безкоштовно на десятки тисяч долларів
а ви хоть хтось зробив би таке?
несмішіть людей
причіпіться краще шептицького який в людей вкрав мільйони або Бартошика який брав хабарі за посади того ніхто не бере до уваги..........
Ні один з цих аргументів не витримує критики.

eko пише:
причіпіться краще шептицького який в людей вкрав мільйони або Бартошика який брав хабарі за посади того ніхто не бере до уваги..........
То треба до pomи, в нього такі спектаклі йдуть на ура.

додано через 1 хвилину 40 секунд:

Кстаті да, оцей весь срач про Курурузу - це твоїх рук діло, poma, не забувай.
Це ТВОЯ йому медвежа послуга.
Не п**дів би багато - до цього б не дойшло..
От тобі й твої "яничари. хохли. пєтухі. зайди. москалі. комуняки. їх маса".. Де вони? Обійшлися і своїми.
Хуже дурака - только дурак с инициативой(
Alexis так що там на рпахунок шептицького бартошика бабінської святі?
Я не знаю.
Інформації не поступало - ну значить святі..
може небудем обсирати один одного а давайте подумаєм що потрібно зробити
я вважаю що потрібно розвивати промисловість а не торгові місця
а то скоро один одного будем продавати.
eko пише:
Я думаю що він дисків та касет роздав безкоштовно на десятки тисяч долларів

меценат блін, хтоб міг подумати що люди таку фігню купляти не будуть
eko пише:
несмішіть людей

во во
Особисто моя думка що до аналізуЇмого таланта, то користь з його записів і дисків одна розповсюджувати серед дальнобійників тому що під такий "спів" (це моя субєктивна думка) навіть коли ти тиждень не спав то фіг заснеш, вуха ріже, а щодо змісту пісень ну так на село тягне, ну крім хітів
Взагалі в таланта вдалось дві хітові пісні "День народження" та "Паланка Ющенка", але остання в силу політичних обставин неактуальна, тому її слід переробити на "Паланку Тягнибока", ну а за таке досягнення як пісня "День народження" то його все таки треба було висувати в мери а не Колодку, бо по піснях і віршах в наш час мери спеціалізуються напр. Черновецький з хітом "Рідна мати моя". Думаю тут місцева Свобода недогледіла.
Справедливі обсираки. за кого тоді голосувати?
nacionalist пише:

брехня!!!
eko пише:
думаю що він дисків та касет роздав безкоштовно на десятки тисяч долларів
а ви хоть хтось зробив би таке?

а хто їх купить? залишається тільки роздати .
eko пише:

бере. і народ ніколи більше не підтримає ні Шептицького ні тим паче хапугу Бартошика!
prolisok пише:
а хто їх купить? залишається тільки роздати .

вірно підмічено
prolisok пише:
бере. і народ ніколи більше не підтримає ні Шептицького

просто так народ може і не підтримати ... а от за гроші... а того добра в Зеника вистачає... от і побачимо 1 листопада - хто насправді купує голоси виборців - регіонали чи БЮТ!
Остання інфа : ніхто з швейної фабрики не буде голосувати за свого шефа. Зарплата 700 грн - не ті бабки, за які хвалять. А робота як в китайській мануфактурі. От вам і "робочі місця". Де той кандидат буде після виборів і хто його в Золочеві побачить?
Я за Кукурузу!
Даремно. Нехай людям гроші повіддає. Воно ж на користь не піде. Я за Тягнибока, але Кукуруза їм зовсім не підходить. Свобода - так! Кукуруза - ні!
Даремно. Нехай людям гроші повіддає. Воно ж на користь не піде. Я за Тягнибока, але Кукуруза їм зовсім не підходить. Свобода - так! Кукуруза - ні!
А в розписці не написано, що гроші не віддали. Ну облапошився Кукуруза, коли гроші віддавав не заставив порвати розписку. А Василь Миколайович далекоглядний мужчина: розписку для історії зберіг, а тепер опонентам продав, ще й бабло заробив( мудрий мужик).
А якщо дійсно не віддав, то чому Василь Миколайович за стільки років ще в суд не звернувся?
Вже ті борги патріотичного кандидата тут всіх дістали, якщо гроші він віддав то йому нема чого мовчати бо те питання також непогано розкрутили і по місту, нехай виведе на світ того Василя Миколайовича, надає йому по писку і скаже що так і так я тобі віддав гроші а ти погань мене об.. раєш, але дивлячись не те що такого не відбувається а сам патрійот морозиться то напевно винен і ховає злодійські очі.

додано через 38 хвилин 4 секунди:

А за суд тут нічого не вийде бо розписка 99 роком, а тоді офіційно операції в валюті були заборонені, і на позички грошей вимагалось нотаріальне посвідчення, таку суму в той час чужому просто так в руки ніхто б не дав, а тому виходить як в приказці "Хочеш мати найлютішого ворога - позич найкращому другові гроші", це напевно такий варіант і вийшов.
Це ж не банківська операція, а приватна позика. А по писку надавати, це не той рівень. Краще не займатись ОБС(одна баба сказала). Чому Василь Миколайович про це офіційно не заявить, наприклад в газету? Чому він через десяті руки записку передає? Не такі то вже малі гроші, щоб ними нехтувати. Я чула, що люди бояться. А чого боятися, якщо тобі дійсно винні гроші?
ЧУПАКАБРА
Хлоп просто культурно намікнув, шо крики про порядність Кукурузи, мягко кажучи, трошки перебільшені
poma пише:
НаціАНАЛіст Кукуруза, нехороша людина,

І Юзик правду каже і твою репліку підтриму. Хай Олег Тягнибок зробить Люстрацію на районах своєї партії. Бо комуняцкими хрунями смердже!
По попереднім даним лідирує Кукурудза. Хлоп недаремно з концертами по селах їздив.

додано через 1 хвилину 25 секунд:

juzyk Тебе за ту картінку вбити мало(невже важко зробити зменьшену копію - посилання) І де модер дивиться.
Ну ніхто і не сумнівався шо виборці віднерестяться іменно в кукурузу.
Тепер він може авторитетно прощати всім свої борги
За попередніми даними, по мажоритарних округах до Львівської облради перемагають:
Округ №31 Золочівський район, Теодор Курурудза, Свобода
32-го в списку нема
http://zik.com.ua/ua/news/2010/11/01/253891