Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Штучне запліднення і клонування

Автор Повідомлення
Штучне запліднення і клонування
Як ви відноситесь до штучного запліднення і клонування?
до шт. заплiднення ставлюсъ позитивно, тому що тiльки так жiнки якi не можуть завагiтнiти природним способом можуть пiзнати радiстъ материнства.
Негативно! Це пряме втручання в природній процес. І нічого доброго з цього не вийде.
maximus пише:
Це пряме втручання в природній процес

Пломби в зубах теж втручання в природній процес
Для того щоб в таке втручатися треба щось знати , нажаль ми ще мало орієнтуємось в ті справі. На мою думку це робити непотрібно.
mops пише:
Пломби в зубах теж втручання в природній процес

Абсолютно правильна думка. Але є різна ступінь втручання. Одне коли ти зламаєш гілку з дерева, і зовсім інше коли глобально вирубують цілі масиви зелених насаджень. Тому треба слідкувати за собою і своїм здоровям, вести здоровий спосіб життя і все буде ОК!
Негативно! Якщо в сім'ї немає дітей, то цьому є якась причина і воля Божа на те. А коли людина, будучи творінням, ставить себе на одному рівні з Творцем... адже, рано чи пізно, за все доведеться відповідати. В будь-якому випадку, це непошана до людської гідності,
яка перечить всім моральним нормам
Нормально. За 10-15 років навіть таке запитання викликатиме посмішку. Тоді будуть спорити про інше, зокрема про те, чи є втручанням в природній процес вибір статі, колору очей чи здібностей майбутнього індивіда.
Стосовно Волі Божої, то уточняйте, якого саме Бога Ви маєте на увазі. Я їх багацько знаю Потім приводьте обовязково цитату, де Ви виявили суперечність.
І просьба. Релігійні питання будь-ласка виносьте у відповідні теми, ми про штучне запліднення тут говоримо.
Я думаю людина не має прва втручатися в такий процес як штучне запліднення, я розумію до чого привела людьська жалість, але давайте перейдем в історію:Колись якщо дитина родилася хвора вона помирала , виживав сильніший так то є не гуманно, але таким природнім добором нація ставала сильнішою ми то спостерігаєм на Циганах. Таке може бути з штучним заплідненням. Ми не маємо втручатися в генотип людини, по ті причині що ми не усвідомлюємо до чого то може привести і на яких поколіннях може відбитися наша практика!!!!
Може людина і не має на то права, але існує такий фактор, як науковий інтерес. А від прагнення поексперементувати нікуди не втечеш. І не слід боятися якихось глобальних наслідків. Цигани ж не перетворилися в якусь над-супер-націю, то і прихильники втручання в природу не можуть повністю деградувати чи вимерти - сама ж природа цього не дозволить.
негативно
Доречі, золочівські цигани виглядають нівроку! Не те, шо у столичних підворотнях. Мабудь ті столичні вже почали випробовувати на собі новинки генної інженерії.
Клонування чи штучне запліднення як сам факт досягнення в науці досить вражає, і це в певному розуміння нам на руку, адже за допомогою цих знань вже за 10-20 років лікарі будуть знати, як виліковуються такі хвороби, як рак, та інші невиліковні.
Цілком з розумінням. Для деяких людей це єдиний спосіб мати дітей.
клонування? негативно-людей і так багато... штучне запліднення? нормально для тих то не може мати дітей(клонування і штучне запліднення десь пересікається)
vj.Aver пише:
за 10-20 років лікарі будуть знати, як виліковуються такі хвороби, як рак, та інші невиліковні.

ДО ТОГО ЧАСУ БУДУТЬ НОВІ ХВОРОБИ.
Irene пише:
Негативно! Якщо в сім'ї немає дітей, то цьому є якась причина і воля Божа на те. А коли людина, будучи творінням, ставить себе на одному рівні з Творцем... Fool адже, рано чи пізно, за все доведеться відповідати. В будь-якому випадку, це непошана до людської гідності,
яка перечить всім моральним нормам

А хто тут взагалі щось знає про штучне запліднення? А хто знає, що шанси на позитивний результат лише 25% тому що "на все воля Божа"?
А чому не припустити, що Бог нам хотів допомогти, і допоміг винайти нові технології? На все ж воля Божа, Ірино? Бо якшо з вашої башти дивитися, то ми досі повинні за мамонтами бігати. А ви тут на компі. І хто вас призначив моральні норми встановлювати?

Краще б створили форум підтримки тим, хто зараз тим займається.

А про клонування не знаю. Хіба що знайшли б метод, як бакси вдома легально клонувати - тоді я за!
Як би ми не відносились до таких справ, але навряд чи хтось зупинить прогрес. На мою думку першочергово наслідки таких справ залежать від цілей, які будуть переслідуватися. Якщо є проблеми з народженням дитини, то штучне запліднення це тільки плюс, і зрозуміє це в першу чергу той, в кого такі проблеми.
Всі винаходи є великим кроком в розвитку людства. Людина є такою істотою, шо може використати ті самі винаходи в антисоціальних цілях. То вже питання конкретних випадків, нема ж нічого поганого в вирощуванні, скажімо, печінки в баночці. А якщо цілу людину для запчастин, то вже нікуди не годится.
Щодо мене, то я - за будь який рух, який дасть можливість людині покращити свій добробут. І в той же час за жорсткий контроль всіх рівнів за подібного роду винаходами.
Для створення цього посту мене змусили , скажем так, інформації на бігмірі про те, шо пара попросила у свого тестя(чи то свекра, вже не пам"ятаю) дати сперматозоїди для запліднення. Це одне інфо. А друге інфо каже, шо одна літня бразилійка стала мамою своїх онуків. Тобто народила своїй дочці дітей.
Куда котиться цей світ?
Я в шоці від таких вчинків. Ше якшо виношує дитину чужа жінка( хоч я також проти того і не з релігійної точки зору), то принаймі це ЧУЖА жінка, а тут тобі народжує дітей твоя ж мама..... получається шо ти виховуєш не то свою сестру , не то фіг знає як то назвати дитину з даними твого чоловіка і твоєї матері...
Якщо виникає така сумна ситуація-неможливість мати дітей, то я вважаю краще взяти дитинку з дитячого дому, ніж проводити штучне заплідненя, ну а щодо клонування, то взагалі не ма мови-категорично проти!