Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Передвиборна гонка. Золочівщина. Що? Де? Коли?

Автор Повідомлення
Передвиборна гонка. Золочівщина. Що? Де? Коли?
Думаю цікаво буде знати та обговорити як йде на Золочівщині передвиборна компанія. Які і де заходи організовують кандидати в депутати. Хто організовує. Хто до нас приїде з VIP -персон. Які мітинги, концерти будуть.
Агітки. Де їх можна роздобути. ТОЩО. Словом в кого щось є цікаве по віиборам на Золочівщині - пишіть.
А я чув що до Золочева має приїхати сам Віталій Луценко. Агітувати за " НАРОДНУ САМООБОРОНУ" і вроді би має приїхати хтось із наближених до Тігіпка за його " Сильну Україну". А от коли точно-не знають ще в Золочеві...
тігіпко той самий бандюк що янукович тільки більш стриманий
Співають від партії Юлії " Батьківщина"

Степан ГІГА в Золочеві
У четвер, 14 жовтня 2010 року на стадіоні ДЮСШ місга Золочева, вулиця Кармелюка о 16 годині відбудеться святковий концерт присвячений Дню українського козацтва та 68-йрічниці створення Укра-їнеькоїПовстдаськоїАрмії з участю народного артиста України Степана Гіги та гурту «Друзі мої» за підтримки депутата Львівської обласної рациЗеювіяШептицького (в рзазі несприятливих погодніх умов святковий концерт відбудеться в РНД міста Зелочева о 18 годині).___________

додано через 1 хвилину 51 секунду:

Ремарка: Файний Гага, але від Батьківщини по Золочеві та району йдуть одні старі рашпілі

додано через 4 хвилини 36 секунд:

ПЕРША П'ЯТІРКА ВИБОРЧОГО СПИСКУ
КАНДИДАТІВ В ДЕПУТАТИ ДО
ЗОЛОЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПО
БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ
ОКРУГУ ВІД РАЙОННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ
ОБ'ЄДНАННЯ «БАТЬКІВЩИНА»
1. Гарбаль Петро Михайлович, народився 3 липня 1946 року в селі Новосілки Золочівського району, громадян У країни, освіта вища, пенсіонер, член партії «Батьківщина».
2. Городиловський Тарас Петрович, 17 вересня 1964 року народження; громадянин України; освіта вища, інженер-будівельник; заступник директора ТзОВ «Золочівбуд».
Одружений: дружина - Галина, викладач Львівського інституту банківської справи; батько двох дітей- Марія та Соломія, учні Золо-чівськоі'ЗОШ№2.
3. Стецюк Іван Романович, народився 5 березня 1959 р. в с. Волсвин, Сокальського району, Львівської області.
Очолював навчальний центр ВВ МВС України м. Золочів, полковник запасу. В 2006 році обраний депутатом міської ради та секретарем Золочівсь-кої міської ради. Член партії ВО «Батьківщина».
Проживає в м. Золочеві, вул. Шашкевича, 5/8.
4. Басараб Володимир Андрійович, народився 4 січня 1949р. в с. Грисятичі Жидачівського району, громадянин України, освіта вища, інженер з ОП МКП «Золочівтеплоенерго».
5. Бадіков Олександр Михайлович, народився 4 січня 1955 року в м. Львові, громадянин України, освіта вища, працює у філії «Золочівське УЕГГ ВАТ «Львівгаз» начальником виробничо-технічного відділу. Проживає в м. Золочів по вул. Львівській 45/31
А шо жінок в нашій " Батьківщині" в Золочеві нема??????
Списки до району від " Батьківщини"

1. Яворський Василь Володимирович — 1946 року народження, голова районної організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», працює директором територіального центру по обслуговуванню населення, проживає в селі Підгороднє Золо-чівського району, депутат районної ради.
2. Федина Станіслав Васильович —1944 року народження, заступник голови районної організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина», пенсіонер, проживає в селі Ясенівці Золочівського району, депутат районної ради, голова виборчого штабу районної організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».
3. Фенчак Василь Іванович -1957 року народження, член партії «Батьківщина», працює заступником голови Золочівської районної ради, проживає в місті Золочеві, вулиця Шевченка, 54.
4. Коропецький Степан Мафте-йович —1961 року народження, член партії «Батьківщина». Директор «Рівнетеплоенерго», депутат районної ради, проживає в місті Золочеві вулиця. Пелеха, 2/8.
5. Масник Люба Григорівна — 1970 року народження, член партії «Батьківщина». Приватний підприємець, депутат районної ради, проживає в селі Вороняки Золочівського району.
А В в мене є інформація про концерт, який організовує
Європейська партія України
Концерт 09.10.2010 року НАродний дім 9 великий зал) 17 год.
за участюсубота відомих
українських артистів ПАВЛА ТАБАКОВА, ІРИНИ ФЕДИШИН, ЛЮДМИЛИ ЯСІНСЬКОЇ, ВЛАДИСЛАВА ЛЕВИЦЬКОГО

за сприяння Миколи КАТЕРИНЧУКА та Романа ЯСІНСЬКОГО

напевно6 щоб мером Золочева став друг цих артистів РОМКО ЯСІНСЬКИЙ.
До речі, на одному із популярних глянцевих журналів на обложці є його ПИСОК
Де той Ромко стільки бабок бере.
Вот би був у нас мер класний.
Мер європейський.
А Ви як си гадаєте????? [/b]

додано через 2 хвилини 35 секунд:

Хто знає чи артистка Людка Ясінська часом не є родичкою нашого Ромка Ясінського, шо йде на мера Золочева
poma пише:
Мер європейський.
А Ви як си гадаєте?????

класний в якому розумінні? ви ніби мужчина а так к говорите ніби ви його коханець
poma пише:
Де той Ромко стільки бабок бере.

вони йому не допоможуть, як в свій час Кудрявцю не допомогли. ось тоді буде Ромко всі потрачені бабки відробляти в класних хлопців одним місцем.

додано через 10 хвилин 3 секунди:

містер ІКС пише:
Ремарка: Файний Гага, але від Батьківщини по Золочеві та району йдуть одні старі рашпілі

ті "рашпілі" ще можуть дати фору молодим. з 2-х перших пятірок єдина кандидатура котра викликає подив - Василь Фенчак. його земельні афери можуть зашкодити іміджу Батьківшини. зрешту, Батьківщина на Львівщині вже не одна.
містер ІКС пише:
за підтримки депутата Львівської обласної рациЗеювіяШептицького

це що ще один концерт на підтримку Єврейської партії Катеринчука? Шептицький ніби від цієї партейки йде в депутати
poma пише:
Мер європейський.
А Ви як си гадаєте????? [

ми ся гадаємо, що вінбув би швидше "гламурний" ніж європейський...
prolisok пише:
ще один концерт на підтримку Єврейської партії Катеринчука?

може ви і допустили описку, але мені сподобалась нова назва партії - Єврейська партія а той Зеник де вже тільки не був ... і в Нашій Україні і в БЮТі і ось до євреїв прибився ...
всякі Ясіні та інші розводять тупих бикуватих людей такими модними словами, як - європа, європейский і тд.... тіпа зробим Золочів європейським містом... Золочів насправді споконвіків був європейським містом . так як знаходиться в Європі.... був час коли в золочеві житло будувалося швидкими темпами і вулиці машина змивала від порохів, а на вулицях світлофори працювали.... чим вам не Європа була 20 років назад? Забули? Хто замутить і верне те, що було в місті, заводи, робочі місця? Ясіня?.... Сумніваюся.... треба самим мінятися і викорінювати із себе ту українську бикуватість і неграмотність...
ти шо. то ж при окупантах було
а ше згадай лістовки 91го року про другу францію. і про то як ми всіх годуєм
з найбагатшої(по суб"єктивним враженням) республіки союзу ми скотились в жопу. благадаря в основному молодим і перспективним крикунам про нацвідродження.
хоть би один долбодятел додумався привезти не срану попсу а хоча би студентський симфонічний оркестр, хотя би яку небуть виставку
нас мають за бидло-тому я в еміграції. внутрішній
Ernesto пише:
Золочів насправді споконвіків був європейським містом
З цією думкою можнаб було погодитись рокі 100 тому. Зараз - село є село. Обманути можна кого завгодно, але не себе. Якби ти був десь за кордоном то не писав би такої чипухи. Ти подивись на ЦЕНТРАЛЬНУ ВУЛИЦЮ міста... яма на ямі.
Ernesto пише:
мінятися і викорінювати із себе ту українську бикуватість і неграмотність
-ага і починати треба з себе. Людина орнанізувала концерт кращий ніж усі заходи разом на день міста... Причому без копійки бюджетних коштів! Оренда залу 1000 грн. Артисти? Ясінська - родина, Федишинка колегує.... Взагалі, ясно ще працювали не за дякую, але не за ті гроші що беруть з когось стороннього. Перед тим як когось обзивати стань з боку і подивись хто ти поряд з ним!!! І чи по європейськи це когось обзивати, може то тобі слід викорінити звички як ти там писав...
bam пише:
Людина орнанізувала концерт кращий ніж усі заходи разом на день міста...

спасібо большоє канєшно жи шансона не привіз, але... і на європу не тєгне
bam пише:
Ernesto пише:
мінятися і викорінювати із себе ту українську бикуватість і неграмотність
-ага і починати треба з себе.

а ти не згідний шо золочів заселений в основному неграмотними і бикуватими лічностями? тоді- ой

додано через 2 хвилини 22 секунди:

bam пише:
І чи по європейськи це когось обзивати

тобто коли ми п"єть літ назад сімімільними шагамі йшли в ївропу обзивати пів україни бидлом було нормально? біздуховность, бля
Васілій пише:
а ти не згідний шо золочів заселений в основному неграмотними і бикуватими лічностями? тоді- ой
коли читаю твоъ пости - згоден!
Васілій пише:
тобто коли ми п"єть літ назад сімімільними шагамі йшли в ївропу обзивати пів україни бидлом було нормально? біздуховность, бля
Європа пишиться через "Є"
що тут сажеш і так все очевидно
А пишиться - через "Е"
що тут сажеш - з себе і починай

додано через 7 хвилин 21 секунду:

бам, лашок блін, попригав на концерті - і вже його просвітило за кого тянути.
то не ти там колись розпинався з криками "противсіх"??
А тепер про команду Ромка Ясінського, що йде в мери від партії Катеринчука
Європейська партія
КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ДО ЗОЛОЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Ясінський
Роман Іванович
Кандидат на посаду міського голови м. Золочева
Народився 15 червня 1979 року. Освіта вища. В. о. заступника начальника управління поліграфії та телєрадіо-простору Львівської обласної державної адміністрації.
"Не кидай власної мети,
Щоб за чужою десь іти,
А власну ясно ціль пізнай,
До неї просто поспішай..."
І. Франко
ШАНОВНА ЗОЛОЧІВСЬКА СПІЛЬНОТО!
Прошу Вас, моїх виборців, голосувати за мене і мою команду на виборах до Золочівської міської та районної рад 31 жовтня 2010 року.
Кожен з нас відчуває на собі відповідальнісь за реалії сьогодення перед наступними поколіннями. Бачимо, яку сучасних умовах цінності та високі прагнення наших батьків все частіше поступаються корисливим розрахункам та жадобі до наживи.
Не буду голослівним, заявляючи, що допоможу всім і кожному та розв'яжу всі без винятку проблеми, але ствердно кажу наступне: Ваші клопоти стануть моїми, я докладу всіх зусиль, щоб подолати ті труднощі, з якими ми зіштовхуємся щодня, відвідуючи поліклініку, ЖЕК чи бажаючи отримати достойну роботу.
То ж сподіваюсь на Вашу підтримку, обіцяю бути опо-рою у відстоюванні Ваших інтересів на всіх щаблях влади.
ДО міської ради -кандидати від Ясінського Ромка

1. Сидорович Олег Миронович.
Народився 22 червня 1958 р. Освіта вища. Директор ДП «Сантехбуд» м. Золочів.
| Одружений. Виховує двох доньок. Вірю в силу і готовність золочівської громади розпочати відродження нашого міста.
2. Москва Володимир Йосипович.
Народився 10 липня 1964 р. Освіта вища. Головний інженер МКП І «Золочів-теплоенерго». Одружений. Батько двох дітей. Настав час не на словах, а на ділі розв'язувати питання в комунальній сфері нашого міста.
3. Сидорович Юрій Ярославович. Народився 5 травня 1981 р. Освіта вища.
Методист танцювального центру. Одружений. Виховує сина та дочку. З думкою про всіх я хочу жити і творити.
4. Бутин Петро Тимкович.
Народився 1 жовтня 1957 р.
Освіта вища.
Директор Золочівської автошколи.
Одружений. Батько двох синів.
Кожна людина вирішує сама, як до неї
ставитимуться.
5. Град Володимир Данилович.
Народився 9 листопада 1957 р. Освіта середньо-спеціальна. Одружений. Виховує сина. Як голова ОСББ, знаю, що порядок в місті починається з охайних під'їздів та чистих дворів. Сам так працюю та закликаю так працювати інших.
6. Юрчак Назар Романович.
Народився 15 вересня 1983 р.
Освіта вища.
Юрист.
Одружений. Виховує доньку.
Якщо є мета - є майбутнє.
7. Бунько Галина Володимирівна.
Народилася 21 березня 1979 р.
Освіта вища.
Директор ПП «Едельстар».
Одружена. Виховує сина.
Я за порядність, справедливість та
оптимізм.

З першої п'ятірки відомі четверо/Добре відомі
bam пише:
коли читаю твоъ пости - згоден!

bam пише:
що тут сажеш і так все очевидно

як вогорат ті ж неграмотні і бикуваті лічності-слів защітан
бам, ти справді думаєш жи ями в центрі золочева основна перешкода на путі в ойропу
А от до районн ради в них - туфта, хіба, що священник свій.

ВСІ ЧУЖІ , А ПРУТЬ ЧОГОСЬ ДО РАЙОНУ,
хоча мрожливо і тре молодих юристів. Їх багато.
Добре було би, щоб тілько не за хабарі навчались вони.
А як за взятки- бідний наш район буде.

КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ ДО ЗОЛОЧІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
1. Саламак Василь Михайлович.
Народився 14 червня 1972 року. Освіта вища. Начальник цеху готової продукції ТзОВ "Олді" Рівненської обл. Одружений, виховує сина. Життєве кредо - робота задля досягнення позитивного результату.
2. Москва Богдана Михайлівна.
Народилася 10 березня 1969 року. Освіта вища. Адвокат. Одружена, виховує двох дочок. Життєві пріоритети - чесність, доброта та справедливість.
3. Стасюк Ігор Ярославович.
Народився 16 серпня 1979 року. Освіта вища. Позапартійний. Священик церкви с. Скнилів. Одружений, виховує доньку. Іду на вибори, бо знаю, що віра без добрих справи нічого не вартує.
4. Южаніна Ірина Миколаївна.
Народилася 20 квітня 1984 року.
Освіта вища. Генеральний директор
ПП "ГалЄвроЛьвів".
Одружена, мати двох синів.
Я за владу для людей, а не людей для
влади.
5. Дудинський Михайло Олексійович
Народився 20 листопада 1984 року. Освіта вища. Юрист. Одружений, виховує сина. Успіх будь-якої справи залежить від нашої наполегливості.
Холява Олег Ігорович.
6. Народився 6 липня 1982 року.
Освіта вища.
Позапартійний. Адвокат.
Одружений, виховує доньку.
Хочу, щоб ми з Вами жили в правовії
державі.

додано через 1 хвилину 42 секунди:

це від Ясінського та Європейської партії.
Як вам ці списки? йде нова команда чи нє ?

додано через 2 хвилини 54 секунди:

Адвокати чужі. В нас таких в районі не має, я не чув про таких

додано через 55 секунд:

і де той Ромко стілько бабок бере ????
poma пише:
Адвокати чужі. В нас таких в районі не має, я не чув про таких
- тепер є, а те що не чув, ну що ж це тимчасове явище, от і почув

Alexis пише:
А пишиться - через "Е"
- це якщо писати на російські мові...

Alexis пише:
що тут сажеш - з себе і починай
- всяке буває, у смартфона клавіатура маленька важкувато стілусом на форумах переписуватись, бувають опечатки, але не свідомі...

Alexis пише:
бам, лашок блін, попригав на концерті
- взагалі не попригав, а сидів у другому ряді разом з друзями. Крім того брав безпосередню участь у його підготовці хоч і не вважаю це чимось визначним...

Васілій пише:
ти справді думаєш жи ями в центрі золочева основна перешкода на путі
не основна але важлива. Я, як платник транспортного збору незадоволений дорожним покриттям у місті, в більшості польських сіл воно краще.
В списку два діючих юристи, вони не навчаються, а працюють, і думаю заробляють достатньо, щоб дозволити собі попрацювати на громаду безкоштовно. Одна людина дійсно навчається на юриста і паралельно працює в силовій структурі. Ну то йщо. Конституцією кожному гарантовано право на освіту. А те як її отримують питання власного сумління.

Alexis пише:
ти там колись розпинався з криками "противсіх

слова не варто виривати з контексту. Я говорив, що і Янукович і Тимошенко ягоди одного поля. Власних поглядів не змінив.
poma пише:
А тепер про команду Ромка Ясінського
Доцільніше казати команду Золочівської районної організації Політичної партії "Європейська партія України". Багато з цього приводу говорити не буду, нагадаю лише народну мудрість без команди жоден кандидат безсилий, то що тут дивного?
Я думаю, нефахову людину у п'ятірку ставити не будуть.

І на остаток відпоідь на питання звідки бабки беруться... Я, наприклад, працюю по 10 годин і отримую від цього задоволення як фінансове так і моральне, в час виборів працюю без вихідних на трьох роботах, окрім цього кожного дня беру участь у он-лайн навчанні по годині і вистачає часу що щось тут написати...
Відповідь очевидна - під лежачий камінь вода не тече! Замість того, щоб рахувати чиїсь гроші працювати треба!
Спасибі, кеп, питань більше нема.
Репертуар один і тот же
Завтра зустріч з нардепом Ксенією Ляпіною !
ОГОЛОШЕННЯ

У середу, 13 жовтня, о 1700
в актовому залі Золочівської райспоживспілки (вул. Шашкевича, 24) відбудеться зустріч з
народним депутатом України
Ксенією Ляпіною.

Розмова йтиме про мовне законодавство, проект Податкового кодексу, малий бізнес, пенсійний вік, та інше.
о... вже нардепи під вибори починають в Золочів навідуватись то вона від якої партії? може від Єврейської партії Ясінського?

У середу, 13 жовтня, о 1700
в актовому залі Золочівської райспоживспілки (вул. Шашкевича, 24) відбудеться зустріч з
народним депутатом України
Ксенією Ляпіною.

Розмова йтиме про мовне законодавство, проект Податкового кодексу, малий бізнес, пенсійний вік, та інше

А від якої партії буде Ляпіна. кого вона підтримує в Золочеві

По всіхз даних вона " За Україну" Кириленка, але хто представляє їх в Золочеві ?????.

додано через 5 хвилин 18 секунд:

і до БАМА - Ви всерйоз думаєте, що золочівяни, які не читають Інтернету виберуть Ясінського????
Вони ж обмежені у сприйнятті нового, на жаль така гнітюча у нас реальність .....
poma пише:
По всіхз даних вона " За Україну" Кириленка, але хто представляє їх в Золочеві ?????.

"за Україну " в Золочеві представляє Мирослава Бабінська, до речі кандидат в обласну раду від цієї партії.
власне, маю список до обласної ради...

1. Виборчий округ № 31 – Золочівський район

Дідик Андрій Миколайович Партія Промисловців і підприемців України
Божаківський Іван Ярославович Партія регіонів
Бартошик Володимир Зіновійович Фронт Змін
Нев'ярчук Володимир Іванович Соціалістична партія України
Рущишик Ярослав Іванеович Наша Україна
Кукуруза Теодор Дмитрович Свобода
Децик Роман Володимирович Українська селянська демократична партія
Олексій -Синявська Сусана Андріївна Народна партія
Шептицький Зеновій Стахович Європейська партія України
Бабінська Мирослава Романівна За Україну
Лисецька СвітланаВолодимирівна Зелена планета
Смолова Людмила Миколаївна Пора
Трач Володимир Михайлович Партія Зелених України
Золотаренко Василь Богданович Українська Народна Партія
Слісенко Ігор Олександрович Народна Влада
Стадник Борис Ігорович Україна Соборна

2. Виборчий округ № 32 – Золочівський район

Куть Михайло Васильович Народна Партія
Батенко Тарас Іванович Українська Народна Партія
Старічек Володимир Григорович Партія регіонів
Невярчук Ольга Євгенівна Соціалістична партія України
Грабарєв Олександр Борисович Пора
Шемець Анастасія Сергіївна Українська соціал-демократична партія
Куніц Володимир Миколайович Українська Платформа
Починок Андрій Іванович Сильна Україна
Мазур Іванна Михайлівна Свобода
Маєвська Марія Василівна Громадянська солідарність
Зубар Володимир Володимирович Народний Рух України
Савенко Василь Сергійович Українська Партія
Ксенія Ляпіна є одним з найсильніших економістів у ВР. Вона належить до партії Кириленка "За Україну!" А щоб не думати-гадати, що вона собою представляє, є можливість самим поспілкуватися. Принаймні більше користі, ніж з концертів, які всі вже чули.
А що, послухали концерти - можна і на Ляпіну подивитися. Хоч в принципі її не дуже показують по телеку, видно не люблять. А фамілія в неї чисто українська
Дякую за список.
Цікаво подивитись.
Думаю по округу № 31 тре голосувати за Кукурудзу або Рущишина ( скорше всього зха Кукурудзу), хоча і Сусанна Синявська можлива, але її сила - кааліція, а по округу № 32 за Батенка. А Ви як си гадаєте?????
по № 31 найбільш приваблива кандидатура Мирослави Бабінської
по № 32 , як це не прикро, Зубару немає альтернативи... Батенко може скласти йому конкуренцію але при умові, якщо не буде вилазити з району наступних 2 тижні.
Ляпіну не показують? то ви напевно рідко дивитесь телевізор...

додано через 15 хвилин 45 секунд:

zaua пише:
Ксенія Ляпіна є одним з найсильніших економістів у ВР.

які економісти така й економіка...
І Де Ляпіна? не приїхала до Бабінської? І навіщо брехати що буде Ляпіна, якщо вона навіть на Золочів і не збирналася!?
Шановні ЗОЛОЧІВЯНИ!
Запрошуємо на зустріч із міністром закордонних справ України
2007-2009 років
Володимиром Огризком
Кандидатом в депутати до Львівської обласної ради
Ярославом Рущишиним
Кандидатом на посаду міського голови . міста Золочева
Іллею Тимкївим
Кандидатами в депутати до Зол очівської районної та міської рад,
висунутих, від політичної партії « Наша Україна»,
яка відбудеться 17 жовтня 2010року о 17годииі ЗО хвилин в приміщенні районного Народного Дому.
Концерт фольк-гурту "Львівські музики"
Про Тимківа ясно. Може бути мером. А от пятірка від "Нашої України" до міської ради - нікудишна.

Хто така Свєтка Бендасюк - що йде під першим номером. Хто.

Чи не Свєтка це ДОМАШЕВА - базарна торговка , яка каже, жи вона ВЧИТЕЛЬ.
І причом вона до такого класного мужика - як ОГРИЗКО.
Шо коноплі обїлись чи шо? Огризко і СВЄТКА ДОМАШЕВА ?
Ну БЛІН !!! НЄ МОГУ !!!!
5. Дудинський Михайло Олексійович
Народився 20 листопада 1984 року. Освіта вища. Юрист. Одружений, виховує сина. Успіх будь-якої справи залежить від нашої наполегливості.

А хто це такий ???
Це міліціунер, шо стояв колись в Монако на вході...

додано через 4 хвилини 12 секунд:

Так я памятаю він стояв в монако, і коли він стояв то був порядок мало було охочих, буянити тому що він тремав порядок, і я думаю із нього беде хороший депутат, тому що він наполегливий
Це як? По кабаках пьяну малолєтню рагульню на дверях строїти - і в дипутати??
Оце карьєра, вітаю! Наполегливо, певно, роздавав..
Alexis пише:
Це як? По кабаках пьяну малолєтню рагульню на дверях строїти - і в дипутати??
Оце карьєра, вітаю! Наполегливо, певно, роздавав..

Це було давно років два назат, він невинен що робота така, начальство куда поставить там і працють, а зато в той час там не бились, не курили траву іта дальше, і нестроїти, а підтримувати порядок. Він нікого не строїв.

НАРОДНА САМООБОРОНА Юрія Луценка на Золочівщині
КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ
ПО БАГАТОМАНДАТНИХ ВИБОРЧИХ ОКРУГАХ

до Золочівської районної ради – № 24
1. Василь ГУЛАЙ, 1976 р. н., доцент кафедри міжнародної інформації НУ «Львівська політехніка», помічник-консультант народного депутата України Олеся ДОНІЯ
2. Анатолій ГАЙДАР, 1982 р. н., вчитель Шпиколоської ЗОШ І-ІІІ ступенів
3. Володимир ПАНЬКЕВИЧ, 1947 р. н., голова селянського господарства «Джерело», депутат Золочівської районної ради
4. Зіновій КРАВЧУК, 1963 р. н. , адвокат
5. Надія ЯКИМІВ, 1981 р. н., відпустка по догляду за дитиною

до Золочівської міської ради – № 28
1. Ігор СТЕЦИШИН, 1976 р. н., голова Золочівської РО ВГО «Антикримінальний вибір»
2. Орест ДАНИЛІВ, 1944 р. н., інженер Золочівської філії Концерну РРТ
3. Іван ЦІЛИК, 1977 р. н., інженер Золочівської філії Ощадного банку України
4. Ярослав ВІТЯЗЬ, 1978 р. н., тимчасово непрацюючий
5. Роман БУРБУЛЕВИЧ, 1982 р. н., командир відділення військової частини № 3007

ВИБОРЧА ПРОГРАМА

Золочівської районної організації
політичної партії «Народна самооборона»
(ВИТЯГ)

Від новообраних депутатів та голів місцевих рад вимагатимемо:
• притягнення до відповідальності депутатів та посадовців Золочівщини за порушення антикорупційного законодавства;
• скасування попередніх рішень Золочівсьої районної, міських та сільських рад щодо незаконного розподілу земельних та лісових ресурсів, об’єктів комунальної та спільної власності територіальних громад;
• запровадження прозорого механізму громадського обговорення, підготовки та ухвалення суспільно важливих рішень Золочівської районної ради, районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування ;
• прийняття та реалізації Комплексної програми соціально-економічного розвитку Золочівського району, де будуть максимально враховані інтереси мешканців району, територіальних громад, а не псевдоінвесторів, котрі визискують працівників, руйнують інфраструктуру , але відзначаються спонсорування різноманітних провладних та партійних шоу;
• вирішення проблем прихованої зайнятості, передовсім безробіття серед жінок та молоді;
• належного розвитку мережі загальноосвітньої та дошкільної освіти, закладів охорони здоров’я та культури, особливо у сільській місцевості.
• негайні заходи по ліквідації завданої у попередні десятиліття шкоди навколишньому середовищу Золочівщини.
Свою діяльність будуватимемо на принципах законності, відкритості, прозорості, змагальності та поваги до опонентів.
Із цинічним порушенням прав окремих громадян та територіальних громад Золочівщини будемо боротися всіма доступними законними методами.
Наш протест буде мирним і праведним.
Але ми чітко і твердо скажемо цій владі чого хочемо.
Ми хочемо гідно жити в заможній країні. Ми хочемо правди і справедливості.
І вони або почують нас, або підуть геть.

Ми переможемо!

Громадянський рух «Народна Самооборона» був утворений у січні 2007 року. Ініціатором та лідером став Юрій Луценко, на той час екс-міністр внутрішніх справ України. Невдовзі Юрій Луценко розпочав тур областями України, аби презентувати рух «НС» та розповісти про його цілі та завдання, основним з яких була і є боротьба із корупцією на всіх рівнях.
Згодом було прийнято рішення про перетворення руху на політичну партію, а саме об’єднання із політичною партією «Вперед, Україно!», члени якої були активними учасниками руху «НС».
Нагадаємо, що партію «Вперед, Україно!» утворено 6 лютого 1999 року, 13 травня зареєстровано у Міністерстві юстиції. 22 травня 1999 року відбувся перший з’їзд політичної партії «Вперед, Україно!».
На парламентських виборах 2002 року партія в складі виборчого блоку «Наша Україна» увійшла до Верховної Ради четвертого скликання.
На парламентських виборах 2006 року партія «Вперед, Україно!» йшла самостійно, але не набрала потрібної кількості голосів.
У квітні 2007 року на об’єднавчому з’їзді «Вперед, Україно!» та «Християнсько-демократичного союзу» було прийняте рішення про створення виборчого блоку для участі в позачергових парламентських виборах, які відбулися 30 вересня 2007 року. У складі парламентської фракції «Наша Україна – Народна Самооборона» працює депутатська група «Народна Самооборона».
13.04.2010 року політична партія «Вперед, Україно!» отримала Свідоцтво Міністерства юстиції України про перейменування в політичну партію «Народна самооборона».

Принципи «Народної Самооборони»:

Люби Україну.
Не кради і не давай красти іншим.
Не бреши і не давай брехати.
Не бери і не давай хабарів.
Не бійся боротися за свої права.

Завдання «Народної Самооборони»:

Достукатись до серця кожного українця.
Згуртувати українську громаду.
Об'єднати всі патріотичні сили.
Збудувати справедливу державу.
Досягнути єдності України.

Всім, кому не байдуже майбутнє України! Долучайся до позапартійної акції «Я не продаю Україну!»

Лише разом ми зможемо зупинити «дерибан» країни.

Стиснувши міцний кулак, ми маємо сказати «Стоп!» загрозі демократії, незалежності нашої держави.

Ми не торгуємо нашою Україною!

Пам’ятай: твоя громадянська позиція визначає майбутнє України!

Роздрукуй цю листівку собі і друзям! Повісь її на автомобілі, в офісі, на одязі. Не бійся заявити про це вголос!

У День ВИБОРІВ 31 жовтня ми доведемо, що нас – більшість!

Палкий привіт всім від САМООБОРОНИ

додано через 1 хвилину 7 секунд:

І молодість.... і досвід......
Хто така в Золочеві Самооборона? від кого обороняється?
Та не має цієї партії в Золочеві .... один брехун Гулай Вася і то ніхто його не вибиратиме... ))
От через таких засланих Лісовиків не мож обєднатися національно-патріотичні сили.
Та ти не Лісовик, а донецький Степовик
Невже ти не знаєш, що Гулай Василь права рука народного депутата Олеся Донія, того що з 90-х років будує Україну ( памятаєш студентську революцію на граніті в Києві), а ти чмо безмозгле, запроданцю тупорилий шо зробив доброго в своєму житті?
Та в цій партії люди, яких знає весь Золочів- депутат райради ПАНЬКЕВИЧ ( скільком він допоміг по Сасову, Ушні) , адвокат Кравчук Зіновій Васильович , якого всі знають, ще ніколи ніякої справи не програв, щось стається в Золочеві, з кимось, летять до нього, як по свячену воду за адвокатською допомогою, А пан Орест Данилів із вул. бувшої 1 Травня, був депутатом, дбає про Золочів. як про свою хату, ЦІлик ІВван - фактичний мозок Ощадбанку, Стецишин Ігор - від якого розбігаються в різні сторони корупціонери, якщо той завітає з перевіркою дотримання санітарних норм і т. д. А ти кажеш - хто такі... Дурний піп видно тебе хрестив лакейська душа, твоя....
poma пише:
Стецишин Ігор - від якого розбігаються в різні сторони корупціонери, якщо той завітає з перевіркою дотримання санітарних норм

будь ласка в студію фотографію хатинки і автомобіля цього поважного пана
Памятаю, колись ваш Вася був великий друг ше одного "патріота" Худзея. Донієм прикриватися нема чого, він ще не раз компанію поміняє. До речі Доній зараз в Кириленка, а Вася навряд чи там вписується.
"патріота" Худзея, а точніше єврея

додано через 40 секунд:

все для себе і під себе, от він господар
Про хитровимаханого Худзея мож і правильно. Тілько яке він має відношення до " Народної Самооборони" - молодих амбітних людей, які працюватимуть на користь золочівської громади. НІЯКОГО.
І НІКОЛИ НЕ МАВ. ТАМ ТАКИХ НЕ ТРИМАЮТЬ!
Васілій пише:
будь ласка в студію фотографію хатинки і автомобіля цього поважного пана

Ото точно біла ворона! нема ні того, ні другого. То певно єдинственний кандидат в топі, який без Бабла.
Зацєнтий і впертий. І безкомпромісний. Тіпа чесний, шо аж дивує. Вобщем дійсно, як кажуть, завернутий на свому ділі.
Це лікується - нормальна посада і бабло - і такий як всі.. А може й ні, хз.
Наступні номери - звісно технічні, но от ЙОМУ бажаю успіху!

Ваня 111 пише:
"патріота" Худзея, а точніше єврея

Худзей - це Пора? Тю, от пригрівся біля земельки в міськраді і сидить собі так тихо
Може хтось буде за Пору голосувати?
Alexis пише:
Зацєнтий і впертий. І безкомпромісний. Тіпа чесний, шо аж дивує.

ого. ше таке буває? похвально. ше данилів такий же. був принаймні
То вже добре, що такі відомі ФОРУМЧАНИ признали двох кандидатів від НАРОДНОЇ САМООБОРОНИ - по Золочеву - СТЕЦИШИНА ( йде по вул. Шашкевича) та Даниліва ( йде по вул. Степка Бандери).
Але чому інші технічні , чим приміром вам не подобається ВІТЯЗЬ , що в центрі міста жиє. ВІН МОЛОДИЙ. А все заслужений. Його і сусіди уважають. І молодьож. СПРАВЕДЛИВИЙ КАЖУТ. І спортгородки нам поробит, і тротуари. І про культурний отдих не забуде наш.
Нашо голосувати на старих пердунів чи розкручених на баблі бізнесменів-продажних ( куда вітер віє) НЕ забудьте і про таких як ВІТЯЗЬ.
Хфамілія яка , запоминається ! Га
poma пише:
такі відомі ФОРУМЧАНИ признали двох кандидатів

От провернув..
poma, ти вже про кукурузу добазікався, хочеш і тут "завернутись"?
Так шо ти мож не проголосуєш за САМООБОРОНУ ? Чи тобі ше нема 18? Я думаю, як би ти хоть трохи шось читав, приміром Юрія Луценка - то агітував би за НАРОДНУ САМООБОРОНУ, так як то робить десь процентів 10 люду в Золочові? Послухай Луценка і повір тій САМООБОРОНІ. Хлопці мудре кажут
Ммм-дас понареєстровувалось тут "агітаторів одноднєвок" і починають парити політику, аж нервують спокійних людей, наприклад poma не хочу тебе обзивати поганим словом буду заміняти на "редиска", але шо ти мелеш який в ср... ці Луценко в Золочеві, ти кого порівняв з Луценком, Олька, чи мента Кравчука який нормально навіть позовної заяви скласти не може
poma пише:
адвокат Кравчук Зіновій Васильович , якого всі знають, ще ніколи ніякої справи не програв

ти користувався його послугами! випий валеріанки і йди спати! стільки справ скільки він завалив то похвалитись може хіба Зубар!
Стецишин Ігор - "редиска" остання тут слів не підбереш.
Мозок Ощадбанку - це програміст? Не спорю Цілик нормальний пацан но він не до політики він дуже спокійний і далекий від проблем міста насущних, як мажоритарщик він непоганий.
poma пише:
ПАНЬКЕВИЧ ( скільком він допоміг по Сасову, Ушні)

от власне скільком!?
poma пише:
Орест Данилів

про такого нічого не знаю, і не чув про його діяльність тому казати нічого не буду.
ОТЖЕ ДЕ ТУТ ЛУЦЕНКО ТУТ "МЄСНІ" ЯКІ ДО НЬОГО НАЙМЕНШОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЮТЬ КРІМ ТОГО ЩО ЕКСПЛУАТУЮТЬ ЙОГО ПРІЗВИЩЕ
poma пише:
От через таких засланих Лісовиків не мож обєднатися національно-патріотичні сили.

про яке об'єднання ви ведете мову... ці самі націонал-патріоти готові горло друг другу перегризти за посаду чи мандат депутата... вам мало тандему Юля-Ющ?
poma пише:
равчук Зіновій Васильович , якого всі знають, ще ніколи ніякої справи не програв, щось стається в Золочеві

брехня... програв і не одну...
poma пише:
Стецишин Ігор - від якого розбігаються в різні сторони корупціонери, якщо той завітає з перевіркою дотримання санітарних норм і т. д.

а що він вже перевіряє санітарні норми?

цирк на дроті з вашими кандидатами...
може ще скажете, що це Стецишин , як борець з корупціонерами, вигнав з міліції корупціонера Кравчука...