Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Передвиборна гонка. Золочівщина. Що? Де? Коли?

Автор Повідомлення
Золочівську народну самооборону ми побачили сьогодні в реалі. Їх агітація вражає, бачили їх палатку, з прапором Самооборони. Те, що вони роблять - не робит ніхто. Я сам нині підписав їх листи - про недопущенння підвищення цін, закриття секондів, ше якийсь лист.. І повір, тисячі людей підписувало. І ці люди голосуватимуть за САМООБОРОНУ. Я впевнений. Вони вчать нас , олухів, не боятися.
А ти заказні поширюєш чутки. Стидоба. Та раб, от і не можеш стати з колін. І батько твій раб був. і дідо. Тобі на лобі написано - РАБ.
Шо, москалів хочеш, дурню ?
І до твої критики. Особисто Кравчука я не знаю. Але від мєнтів чув, шо начальник міліції він був путящий, гнав мітлою з міліції хабарників, гнид та нероб. Для людей багатоетажний дім построїв.
І від нікого не чув, шо б він справу програв. Звісно, таких, щоб всі справи виграли не існує в природі. А його люди бачать щодень в судах. Значить люди йдут до нього. Я не кажу вже про кримінали, тут в нас, в місті., по тих справах, йому нема рівного. Він все знає. Все. Мені казали такі, які були і під арештом, і аваріїї робили. ВІн все доказав, як ся має. І дали їм практічески ніц. ТО так- полякав суд. А ти плетеш Бог знає шо. Так само і про Стецишина. Та таких людей, відданих захисту екології в місті просто немає. ВІн навіть універ по тому закінчив. Буде, як він стане депутатом, у нас і завод по переробці сміття, і сміттєбаки, і порядок всюди. Але тобі, РАБЕ, того не треба. Тобі, проплачене лайно, тре, щоб і тута москалі орудували, щоб українство затискали, і ти, за їх подачки- ще не таке напишеш чи то на Кравчука, чи то на Стецишина, чи на самого Луценка та Донія Олеся, а шо, за подачки можна втнути і не таке. РАБЕ ти безмозглий, прокинься. Голосуй за Самооборону Юрія Луценка в Золочеві, районі, області.
Дол речі ти її спислк до облради читав. Нє, певно. От почитай. Там є сама розумна людина на планеті, яка в умі запамятовує мільйонні знаки, проводить розрахунки в умі як компютер. А ше ця людина патріот України. Ох рабе лукавий... ДО Я ДО "НАРОДА" ( урода), що написав по заказу своїх феодалів на Самооборону
poma пише:
е, що вони роблять - не робит ніхто. Я сам нині підписав їх листи - про недопущенння підвищення цін, закриття секондів, ше якийсь лист..

особливо вражає фраза " ще якийсь лист..." ... ви б хоч інколи дивились що підписуєте

kvartyrant пише:
особливо вражає фраза " ще якийсь лист..." ... ви б хоч інколи дивились що підписуєте

в тому наша біда, так і будуть люди голосувати, не сміятись треба а плакати
може і так... але poma це не весь Золочів... вірю, що тут людей вже так просто не надуриш... не всі люди в Золочеві будуть підписувати те що їм дають , навіть не заглядаючи в зміст... бо вже не раз попеклись ... і не довірять вони владу в районі і місті проходимцям та дурисвітам, котрі , крім "вішати на вуха лапшу" про загрозу Україні та обливати брудом своїх опонентів більше нічого не вміють!!!
проблема в тому, що бюлетнів багато 7 шт. буде, а людей похилого віку багато, невпевнена, що вони собі раду дадуть
kvartyrant пише:
і не довірять вони владу в районі і місті проходимцям та дурисвітам,

а кому довірять? в списках же 95 прОцентів тих шо ти написав
Українська нація старіє. Скоро у владі залишуться самі "пердуни"
Magister пише:

От ти і показав свій інтелект, і обери тебе до влади
Я за оновлення влади, молодими людьми, а пенціанєри нехай бавлять внуків і радіють життю
Magister пише:

роздрукувати, повісити на слупах, і про депутацтво магістер може забути а ше й шефи йму жопу порвут. бо й партія тоже в пральоті буде.
Васілій пише:
роздрукувати, повісити на слупах, і про депутацтво магістер може забути а ше й шефи йму жопу порвут. бо й партія тоже в пральоті буде.

Хороша ідея, я підтримую!
Я так розумію, що в Золочеві молоді не залишилося, всі виїхали
Залишилася сама совєтська молодь, яка загниває в цьому місті.
Я молодь!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Magister пише:
Залишилася сама совєтська молодь, яка загниває в цьому місті.

совєцка молодь була жиб ти знав набагато вихованіша і розумніша за теперішню. а теперішня-виїхала пару раз за границю, пошурувала там трохи в клозетах, або погарувала на стройці, і думає шо спіймала бога за бороду.
мили
Васілій пише:
совєцка молодь була жиб ти знав набагато вихованіша і розумніша за теперішню

бо більшість розумних і талановитих вже за бугром і поки ви підтримуєне совєцьку золоту молодьож, доти вони і будуть дальше покидати Батьківщину.... залишиться в Україні одна сіра маса, якою і будуть дальше маніпулювати політики

Васілій пише:
а теперішня-виїхала пару раз за границю, пошурувала там трохи в клозетах, або погарувала на стройці, і думає шо спіймала бога за бороду.

не всі як ви по кордонах тинялися, клозети вимивали та сраки підмивали, а уму-разуму навчались
Magister, а ти ще не спиш?!

додано через 2 хвилини 10 секунд:

Magister пише:
залишиться в Україні одна сіра маса

Ну ти гониш собі, в нашому місті багато розумної молоді при достойних посадах і працює, і карєру будує..... і про місто кращої думки ніж ти!
Magister пише:
бо більшість розумних і талановитих вже за бугром

не правда. є трохи розумних. але більшість таки пронирливих. і хапливих. ну тіпа тебе

додано через 1 хвилину 5 секунд:

да, я такая
а ти чого не спиш? чоловік сі не буде сварив жи так довго в тирнеті сидиш?
Васілій пише:
а ти чого не спиш? чоловік сі не буде сварив жи так довго в тирнеті сидиш?

я ж не питаю про твою дружину
да, я такая пише:
Ну ти гониш собі, в нашому місті багато розумної молоді при достойних посадах і працює, і карєру будує..... і про місто кращої думки ніж ти!

Я не засуджую мешканців, лише їхню безініціативність та позицію. Не у всі такі перспективи на роботу достойну як в тебе, може скажеш де ти працюєш? Візьмете на роботу до себе? Достойну зарплату видно маєш раз так говориш?
В мене все ок, але з твоєю спеціальністю в нас посад немає.
Я маю хороші можливості освоювати нове знання, бажання вчитися, хіба цього мало?

додано через 1 хвилину 8 секунд:

Ага ше одне забув спитатися, а скіко платите?
диплома потрібного нема
а бажання це головне

додано через 1 хвилину 37 секунд:

Ага ше одне забув спитатися, а скіко платите?
Не я плачу, а шеф.
Шеф видно не скупий, бо дуже радієте за роботу
Я пишаюсь своєю роботою, і дуже її люблю, отримую задоволення він того, що роблю, а гроші потім
Це Ви приїхали з європи і про гроші бакланите!
да, я такая пише:
Це Ви приїхали з європи і про гроші бакланите!

Я теж пишався своєю роботою і теж отримую задоволення від своєї роботи. На вашу думку, сімю прогодуєш зарплатою вчителя в 1000 грн.?
Сімю ні!

додано через 28 секунд:

Хоч багато і за менші гроші прогудовують!
да, я такая пише:
Хоч багато і за менші гроші прогудовують!

я б ворогу не побажав годувати сімю свою з мінімальної зарплати
В нас багато таких сімей, люди бідують, і їх немало, поки ми не будем свідомі і жити по принципу, не що нам держава дає, а що ми робим для неї, то ми жити добре не будем.
Magister пише:
я б ворогу не побажав

а я б ворогу не побажав зараз ставати депутатом. ти ж повинен розуміти-як тільки ти переступиш лінію-назад нема дороги. на вході рубель-на виході два
Васілій пише:
а я б ворогу не побажав зараз ставати депутатом. ти ж повинен розуміти-як тільки ти переступиш лінію-назад нема дороги. на вході рубель-на виході два

Депутатами мають бути кваліфіковані, підковані, сильні особистості, які вміють відстоювати думку не свою а громади, і однодумців має бути більшість, щоб толк з того був
а один чи двоє, нічого не змінить, в прольоті
А Квартирант регіон
А Квартирант регіон
А Квартирант регіон
А Квартирант регіон
А Квартирант регіон
розкусив я тебе.
А за регіони, які як квартирант нагло обдурюють шо ніякої небезпеки для України нема ( ТІЛЬКО ЇХ ЗАКОН ПРО МОВИ ШО ВАРТУЄ ДЛЯ ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО )
в нас ніхто не проголосує.
Бо чого нормальній людині там робити. Чого. А як там- не всі розуміют хто я який він. Кожен - хто там. Одинаковий.
poma пише:
А Квартирант регіон

нєа .. я позапартійний... мені статус не дозволяє належати до будь - якої партії.... так що проколовся ти...
poma пише:
А за регіони, які як квартирант нагло обдурюють шо ніякої небезпеки для України нема ( ТІЛЬКО ЇХ ЗАКОН ПРО МОВИ ШО ВАРТУЄ ДЛЯ ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО )
в нас ніхто не проголосує.

друже, це мені така дяка за пораду не підписувати різні папірці... а може ти підписав якраз заяву на вступ в партію регіонів?
kvartyrant пише:
нєа .. я позапартійний... мені статус не дозволяє належати до будь - якої партії....

в нас тільки суддям заборонено бути в політичних партіях, і не вірюю що Ви суддя тут коментарі пишете
да, я такая пише:
нас тільки суддям заборонено бути в політичних партіях, і не вірюю що Ви суддя тут коментарі пишете

почитайте ЗУ "Про політичні партії".... там є цілий перелік тих, хто не може бути членом партії...
Ну задрали з тим Стецишиним. Хто то такий, що про нього всі говорять.
Скиньте інформацію.
Від якої він партії.
А адвоката того я знаю особисто. Порядний чоловік. То я про Кравчука. Він дослужився до полковника. То є відомий чоловік. Якого поважають. Мав з ним колись справу в суді. Після суда я відчув себе людиною, коли він мене захистив. А судив тоді Постигач.. Без того адвоката я б пропав. Той судя слова сказати не дав. А був зі мною Кравчук - я не боявся... А чи йде він в депутати - я не знаю. Знаю одне - чим більше там юристів - тим ліпше. А про пруть туди лікарі, вчителі, безробітні, сантехніки , шулєри... Що їх в раді робити - не знаю. А влади хотять всі. Але чи справляться з нею. Думаю, далеко не всі.
poma пише:
Я сам нині підписав їх листи - про недопущенння підвищення цін

І нашо я в університеті економіку вчив. Ціноутворення і т. д. то для дурнів. Досить підписати лист і все ціни зупиняться і буде усім щастя.
Да.... Не всіх дурних війна забрала....

додано через 10 хвилин 6 секунд:

Доречі трохи не в тему, але тим не менше. Хотів і я подати свою кандидатуру на сільського голову. Правда взанвши скіко в нього зарплати поняв шо ну його на 3 букви. Бо шоб шото мати на тій посаді тре красти і хабарі брати, а я того не вмію і не хочу того вчитись.
А ти брат яку зарплату хочеш, в тому і біда шо не робив нічого а вже зарплату йому давай
Томас пише:
Ну задрали з тим Стецишиним. Хто то такий, що про нього всі говорять.

як на мене цей самий Стецишин не вартий уваги щоб його піарити на сайті...
СПамообойона, судячи по постах від poma, теж не варта.
Ще раз вимагаю - перестаньте паскудити Народну самооборону. Тим ви тільки їй рекламу робите. Вона по всіх опитуваннях впевнено проходить у місцеві ради у нас.
Хочете поспорити з нами - ПРИХОДЬТЕ ДО НАС - ВІВТОРОК, СЕРЕДА, ЧЕТВЕР. ПЯТНИЦЯ в палатку Самооборони на ВІЧЕВІЙ ПЛОЩі.
ТАМ будуть кандидати від САМООБОРОНИ. ПОДИСКУТУЄМ.
ПОКАЖЕМ ВАМ ПРОГРАМУ розвитку Золочівщини.
Захисту громадян. Бізнесу. Українства.
ЧОго ви накинулись на Народну самооборону.
Хто під неї так риє тут.
Що, боїтесь відкритої дискусії.
Всі знаєте, хто такий Юрій Луценко чи Олесь Доній.
Їм можна вірити ?
То ж повірте і позиції золочівського відділення партії " Народна самооборона".
Там НЕ ПРОДАЮТЬ УКРАЇНУ, на відміну від багатьох інших....
poma пише:
Ще раз вимагаю - перестаньте

Це моя СПАМО-оборона від твоєї самооборони. Ти нею, як затичкою, тичеш всюда де попало. І роздуваєш з мухи слона. Задовбав.
Шось не то - звинувачуєш в нападках і огризаєшся - нехорошо
Виглядає як неадекват. У вас там всі такі?
poma пише:
Вона по всіх опитуваннях впевнено проходить у місцеві ради у нас.

цікаво що це за опитування такі?
poma пише:
Хочете поспорити з нами - ПРИХОДЬТЕ ДО НАС - ВІВТОРОК, СЕРЕДА, ЧЕТВЕР. ПЯТНИЦЯ в палатку Самооборони на ВІЧЕВІЙ ПЛОЩі.

якщо ви тут, на форумі, толком не можете пояснити свою програму, то як ви на площі збираєтесь пояснювати її людям?
Alexis пише:
Це моя СПАМО-оборона від твоєї самооборони. Ти нею, як затичкою, тичеш всюда де попало. І роздуваєш з мухи слона. Задовбав.

Шось не то - звинувачуєш в нападках і огризаєшся - нехорошо

Виглядає як неадекват. У вас там всі такі?

а по іншому і не може виглядати команда в якій 1-м номером до міськради йде Стецишин... який лідер така й команда
Васілій пише:
совєцка молодь була жиб ти знав набагато вихованіша і розумніша за теперішню. а теперішня-виїхала пару раз за границю, пошурувала там трохи в клозетах, або погарувала на стройці, і думає шо спіймала бога за бороду.

А де ви пошуршали? Та вам все внушили, шо ви всі так сладко жили... Розплющ очі, телепню, вас тупо розвели!!!
Васілій пише:

Да Вася це ти вже заганяєшся!
Ви двоє, своїми словами якраз підтвердили правильність цитати
Прикольно получилось
Сьогодні слухав нову пропаганду.... Ніби то Європейська партія і Свобода разом дружно працюють на регіони. Причому людина так ревно доказувала, що аж піна з рота бризгала Правда, коли її спитали, а хто там балатується то опустила очі і навіть немогла назвати жодної фамілії. Думаю собі так, якщо наймати агітаторів і платити їм за такі речі то можна б було елементарно підготувати....
Взагалі то для мене це було новиною, що Свобода і Європейська партії цікавляться Регіонами. Бред якийсь.
До poma, по перше poma сам ти урод.

Далі,
poma пише:
Золочівську народну самооборону ми побачили сьогодні в реалі. Їх агітація вражає, бачили їх палатку, з прапором Самооборони.

Боже мій не пройшло і чотири роки, і аж за тиждень до виборів Самооборона виставила палатку і почала ЗБИРАТИ ПІДПИСИ.

Наступне

poma пише:
тисячі людей підписувало

шо ти мелеш, ТИСЯЧІ -ЦЕ СКІЛЬКИ, хоч 100 чоловік підписало, ти хоч раз підписи збирав? Ти знаєш що таке ТИСЯЧУ, Я НЕ КАЖУ ТИСЯЧІ? Не сміши людей дурницями!

Далі дуже цікаво ...

poma пише:
Шо, москалів хочеш, дурню ?

Ти хоч думав що пишеш? Докажи вісім що ти розумний і покажи на цих виборах в Золочеві москалів? Тут на форумі перераховані всі хто хоче в депутати відпиши от вам ПІБ кандидата - він москаль.

Що до Кравчука, Стецишина та ін заспокійся хто вони покажуть вибори, або вірніше результат який вони наберуть, але
poma пише:
як він стане депутатом, у нас і завод по переробці сміття, і сміттєбаки, і порядок всюди

ти думав що пишеш, звідки, напиши про конкретні гроші, звідки чи з чого він їх буде смоктати "демагог-раб".

Наступне

poma пише:
Луценка та Донія Олеся

патрійот Самооборони використай гугл та взнай для себе з ким зараз Луценко та Доній, і не пиши тут дурниць.

І останнє зараз на форумі активно піаряться лише Самооборона і Свобода, це видно навіть і по голосуванню, тому чого ви чекали що вас будуть хвалити і в ноги падати?
bam пише:
Взагалі то для мене це було новиною, що Свобода і Європейська партії цікавляться Регіонами. Бред якийсь.

щодо Свободи то , власне , така інформація вже давно гуляє в суспільстві і з цього приводу була вже не одна стаття чи дискусія. при чому лідери Свободи так і не дали однозначної відповіді про своє фінансування. а Європейська партія і Пора попали в поле преси недавно. людей просто цікавить - звідки в них такі гроші на виборчу кампанію? один з варіантів - фінансуються регіонами. правда це чи ні важко судити. бо якщо нитка звязків Каськіва з регіоналами прослідковуються то Катеринчук ніби на разі не попадався на цьому, якщо не рахувати того що його команда в Київській міській раді в унісон з Черновецьким і регіоналами
yurnaz пише:
А ти брат яку зарплату хочеш, в тому і біда шо не робив нічого а вже зарплату йому давай

Просто навіть неохота йти туди працювати, якщо зараз більше маю.