Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Передвиборна гонка. Золочівщина. Що? Де? Коли?

Автор Повідомлення
Таке враження що свобода сама сидить і себе піарить!
Ваня 111 пише:
Таке враження що свобода сама сидить і себе піарить!

Ну от хоч хтось помітив піарущуся тут Свободу, ще зверніть увагу на Самооборону, ну але коли самі себе не похвалять то ніхто більше їх не похвалить
narod пише:
Ну от хоч хтось помітив піарущуся тут Свободу, ще зверніть увагу на Самооборону,

так ще Якима та Ясінського піар кампанія!
Нічого дивного - молодший контингент активніше юзає нет. Но безтолково..
Старші рідко експериментують - працюють тільки по перевірених схемах.
За Якима, кстаті, не так агітують, скільки просто описують.
А мені би хотілось подякувати хлопцям із " Народної самооборони" Юрія Луценка за вдалу свою агітацію. Бажаю Вам успіху на виборах.
Я був у Ваших агітаційних наметах і багато чого взнав для себе нового. Коли б Ви ще так справи робили, як станете депутатами, ціни б Вам не було. Най жиє...!!!!!!!
Томас
Ну да. Ваша команда зачотно виступила по вибросу самопохвал і провокацій в цьому сезоні, чим різко підняла загальний градус неадеквата на відносно невеликій площі.
Якщо хтось з вас внезапно вискочить з палатки в диспутате - можна запасатись попкорном на нові маски-шоу.
гонки закінчились... залишилось дочекатись результату...

Без паніки! То не Золочів.
Мудрі бобри купляють, дякують, і.. гордо не голосують за такі "подачки для бидла"

додано через 35 секунд:

А замість чужих баянів міг би і свій сфотати. А то півЗолочева голосувало, і шо? нічого прикольного не було? буу
Alexis пише:
міг би і свій сфотати. А то півЗолочева голосувало, і шо? нічого прикольного не було?

В мене таке передчуття, що самий кайф цього року буде, коли голоси підраховуватимуть