Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Радіодоступ

Автор Повідомлення
Пендєц, знижуйте тарифи і на радіо доступ, так нечесно))

додано через 42 хвилини 40 секунд:

Хоча вашу політику зрозумів! Ви хочете стати монополістом у Золочівському р-н! Прочитав тарифи ПАН-ТЕЛЕКОМУ і зрозумів , що після осінньої акції всі побіжать до вас, тим паче підключку зробили безкоштовною! А як тільки ваш основний конкурент зникне то тарифи знову підростуть буде знову 1 мегабіт за сто гривень) Доречі чому інфосервіс став ПАН-ТЕЛЕКОМ і змінив свою цінову політику? Трафік ви ж купляєте в одного і того ж самого провайдера УАРНЕТ! І відчуваю, що ЦСО тут явно дає трафік або по субівартості, або взагалі в убиток, для чого це написав вище! ІМХО
Радіодоступ то інша технологія, він у Золочеві і так дешевший ніж будь-де по Україні.
Щодо нашої політики, то вона проста - ми мало заробляємо, але маємо багато користувачів. Пропонуючи користувачам якісний інтернет намагаємося здобути їх лояльність. А що більше користувачів, тим нижча собівартість послуги, вищі прибутки і більше можливості для нашого розвитку і подальшого зниження тарифів. Добре усім, ще й + до того і більші наші відрахуванння саме в місцевий а не київський бюджет. Щодо політики Пан-Телекому то прошу вивчити їх тарифи по Україні (клацати внизу Киев :: Конотоп :: Золочев :: Винница :: Буск :: Орехов :: Белая Церковь), і тоді стане зрозуміло, хто і чого прагне. Якщо Пан-Телекомові вдасться захопити лідерство в Золочеві, то мені шкода золочівських інтернет-користувачів... Хоча зрештою, тут як на виборах - за кого проголосують (до кого підключаться) те і матимуть, все чесно і справедливо.

Взагалі, щодо Пан-Телекому, детальніша інформація є в цих гілках:
http://forum.zl.lviv.ua/topic1643.html
http://forum.zl.lviv.ua/topic1651.html
Чому зменшили швідкість відвантаження? Тепер пів мегабіта всього і все!
Швидкість відвантаження дещо знижена для уникнення перевантаження деяких ділянок радіомережі і забезпечення стабільної швидкості завантаження.
ДЕЩО ЦЕ НА 50-40 % НУ ВПРИНЦИПІ НЕХАЙ))