Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Укртелеком?

nrg1 - бути модератором?
Так 33%   3
Ні 66%   6
Утримався 0%   0
Всього голосів: 9
Автор Повідомлення
Укртелеком?
Відколи в гілці форуму Укртелеком зявився модератор nrg1 різко почали пропадати більшість записів користувачів (причому записи не порушували правила користування форумом). Все це, як я розумію робилося для реклами Укртелекому на нашому форумі. Проте видно адміністрація забула, що форум створений не для реклами, а для спілкування.
Хоча лише адміністратору вирішувати кому бути модератором, я думаю що все-таки буде врахована думка учасників, тому запускаю голосування.
це взагалі тупізм зробити модератором зацікавлену особу. це стосується не тільки укртелекому
Я так догадуюсь що ти намікаєш на Андрія. Проте тут велика різниця. Андрій, коли йому вказуєш на недоліки ЦСО відразу відписує які заходи вживаються по їх усуненю(адже від цим займається), і ще жодного разу(принаймі я непомітив) не видаляв скарги.
Мої повідомлення також були видалені, без пояснення причин.
Я чекаю що напише nrg1
voshkaniridze пише:
що напише nrg1

а нічо ненапише. і правильно зробить. він якраз веде себе досить грамотно. гне свою лінію-а ми тіпо тявкаєм в мене до нього якраз ніяких зауважень нема. є питання до адміна-доколє????
А той nrg часом не ***???

додано через 1 хвилину 40 секунд:

Мої повідомлення він теж видаляв неоднократно, я нечайно нажав в голосуванні що бути, та я проти, тому - 1 голос за!
Grafitти шо перший раз на форумі? ти нрж запитав чи хоче він шоп ти його тут світив? на порядних форумах ващєто за розголошення особистої інформації банять назавжди. так шо веди себе прілічно, ато пасапаткє схлопочиш
Я ж запитав просто чи це не він??? Судячи з реакції бачу що так)) Васілій, пасапаткє схлопочиш, то шо таке? Як то переводиться на Укр мову???