Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Москалі розбили машину Голови Золочівської районної ради

Автор Повідомлення
Москалі розбили машину Голови Золочівської районної ради
вулиця Січових Стрільців...
за кермом працівник Золочівської райради Вася Москаль на машині Золотника ...
поряд Місько Николишин , банк "Аваль"
Вася не справляється з керування і врізається в іншу машину...
аварія...
Вася і Місько ледве виходять з машини...
приїзжає міліція...
йдуть розборки ...

питання:
1. що робив пяний Вася за рулем машини Золочівської районної ради вночі?
2. хто буде ремонтувати машину і за які кошти?
3. чому "Народне слово" мовчить?
4. чому міліція замяла цю справу?
А дата?

додано через 2 хвилини 20 секунд:

Мля, потрібно підтримувати форумом якусь організацію, яка б взамін подавала б офіційні запити на подібні питання у відповідні інстанції і публікувала все тут. Тоді шанси на то, шо якесь правопорушення залишиться прихованим - різко зменшаться. Відповідно - махінаціями в нашому краї стане опасніше займатись..
Може завести нову тему, шоб обговорити це питання? Чи нема смислу?
Alexis пише:
якусь організацію

а наша справа? чи як там у цоби
Підходить ідеально. Но результативність низька.
Викинув шось на тему - і всьо.. далі тупік.
Як думаєш, чому?
Alexis пише:
Як думаєш, чому?

х. з. може так нада? я з цобою незнайомий. але відгуки про нього мягко гаваря протіварєчівиє.
Ну так вроді ти сам відповів на своє питання вище?

додано через 5 хвилин 34 секунди:

Та і смисл мого питання був не тільки в тому.
Може проблема не тільки в ньому - він то хоть висвітлив інфу.. подав старт..
скользкій ти якийсь тіпок,Alexis. ні слова в прастатє
Та хотів шоб ти троха подумав, а получилось шо твій же метод застосувався на тобі і він порвав тобі шаблон Надіюсь шо помиляюсь..
Шо конкретно непонятно?
Alexis пише:
Шо конкретно непонятно?

мені то якраз всьо панятно. нарот ніпаймьот
Тут промах. Дійсно. Хз як то розписати..

Ок. Проста схема рішення більшості похожих тем на форумі:
1. Сабж
2. Обговорення серйозності сабжа, методів рішення, їх доцільності
3. Складання офіційного запиту в відповідні інстанції
4. Ор-ція відправляє заяву, відписується про відправку
5. Ор-ція отримує відповідь, викладає скан
6. При непонятках - повтор п.2 з врахуванням п.5

Той же Цоба може стартанути п.1 і виконати (як "Наша Справа") пп.4-5, но до них ще треба дойти.
Тупік за реалізацією пп.2-3. ніхто конкретно з цим паритись не буде.

Це просто моє бачення ситуації. Тоді ніякого ниття по темах і пустих дзвонів не буде.
Кілька компетентних юзерів + виконавча ор-ція в офлайні = заг. профіт

додано через 1 хвилину 48 секунд:

Це реально зробити - так
Від цього була б користь в загальному - так
Від цього була б користь ор-ції - так
Від цього була б користь консультантам - ні, бо тут тре подумати/пописати
імхо, останній пункт якось неальо..
Alexis пише:
Той же Цоба може стартанути п.1 і виконати (як "Наша Справа") пп.4-5, но до них ще треба дойти.
Тупік за реалізацією пп.2-3. ніхто конкретно з цим паритись не буде.

цоба як стартьор себе повністю дискридитував тупими темами."наша справа" має знайти нового "крикуна".
а решта все вірно. і якщо є серьйозний пункт 1 -то я завсігда готовий серьйозно обговорити.
от візьмем для прикладу сьогоднішню тему:вася... місько... хі-хі... ха-ха... полунамьоки.... полуправда-і звісно реакція-стьоб або мовчанка
я вже декілька раз писав-мене насторожує поява квартиранта перед виборами. появився який-неякий бюджетіц в якійсь патєйці? треба його папілять? тому й інформація такого плану як сьогодні від нього не сприймається.
Alexis пише:
А дата?

7 вересня...

Васілій пише:
я вже декілька раз писав-мене насторожує поява квартиранта перед виборами. появився який-неякий бюджетіц в якійсь патєйці? треба його папілять? тому й інформація такого плану як сьогодні від нього не сприймається.

квартирант на форумі появився ще в 2006році... на початках форуму був цікавим, новим для Золочева і він залюбки на ньому спілкувався... потім побачив що форум, як правильно зазначив
Васілій пише:
себе повністю дискридитував тупими темами.

і пішов...
чому повернувся? побачив декілька цікавих тем, актуальних на сьогоднішній день... вирішив створити пару своїх... але тему просто "заговорили"... то хто з нас заангажований?
на рахунок конкретного замовлення ... назвіть мені партію, яка б платила за те, щоб на форумі , який не користується популярністю щось писати?
kvartyrant пише:
назвіть мені партію

та кожна шось виділяє на "інтирнет" а вже як то попіпять-тут уж залежить...... від хвантазії. скажем так
Васілій пише:
та кожна шось виділяє на "інтирнет" а вже як то попіпять-тут уж залежить...... від хвантазії. скажем так

зрозуміло...
в свій час Тимошенко вбахала немало грошей в інтернет проекти "Ідеальна країна" та "Український прорив" .... була спроба в Яценюка зробити щось подібне... але все це не виплачується з точки зору ефективного вкладення коштів , як піар на виборчу кампанію... на сьогоднішній час тільки дурень буде вкладати кошти в те щоб хтось щось там писав на якомусь там сайті...
Alexis пише:
4. Ор-ція відправляє заяву, відписується про відправку
5. Ор-ція отримує відповідь, викладає скан

Відповідно до ст. 40 Конституції України усі мають право направляти індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисто звертатися до органів державної влади та посадових і службових осіб цих органів, що зобов'язані розглянути звернення і дати обґрунтовану відповідь у встановлений законом строк.

Згідно ст. 32 Закону України «Про інформацію» під запитом щодо надання письмової або усної інформації у цьому Законі розуміється звернення з вимогою надати письмову або усну інформацію про діяльність органів законодавчої, виконавчої та судової влади України, їх посадових осіб з окремих питань.

Стаття 10 Закону України «Про інформацію» зазначає, що право на інформацію забезпечується зокрема: обов'язком органів державної влади, а також органів місцевого і регіонального самоврядування інформувати про свою діяльність та прийняті рішення;

Отож кожен охочий може послати "Інформаційний запит" в будь-який орган державної влади. Нашо вам ті організації!!!
voshkaniridze пише:
Отож кожен охочий може послати "Інформаційний запит" в будь-який орган

кожного охочого таки легше послати в орган ніж "організацію"
kvartyrant пише:
на сьогоднішній час тільки дурень буде вкладати кошти в те щоб хтось щось там писав на якомусь там сайті...

тобто ти са всєй атвєцтвеннастю заявляєш жи не представляєш тут інтереси ніякої політсили? окей.
Васілій пише:
кожного охочого таки легше послати в орган ніж "організацію"

Нічого подібного. Пристав, що зараз пять чоловік присилають по пять різних запитів в якийсь державний орган. На кожен з них потрібно дати відповідь. Причому якщо написати запит правильно, то держ. орг. не зможе відмазатись словами, типу ми провели перевірку і нічого там не знайшли, як часто відповідають на скаргу. Причому д. о. треба відповідь написати конкретно по питанню і так щоб на тебе потім з твоєю відповіддю в суд не подали.
При цьому від організації прийде лише одне звернення.
В якому випадку ти думаєш чиновника легше підловити???
Васілій пише:
тобто ти са всєй атвєцтвеннастю заявляєш жи не представляєш тут інтереси ніякої політсили? окей.

я такого не заявляв... я казав, що тільки дурень платить за те, щоб на такому форумі як "Золочів+" хтось писав за гроші...
а інтерес в мене свій - не допустити до влади всякого роду Москалів, Золотників, Фенчаків та Зубарів, бо вони себе як народні обранці і захисники демократаії скомпроментували... і цей інтерес не слід прив'язувати до Ясінського чи Леськіва, Окрепкого чи Гриньківа... це виключно моя позиція...

додано через 4 хвилини 54 секунди:

і все ж щоб не спамити тему, яка не має відношення до політики(хоча я так зрозумів має)...

питання:
при чому досить цікава позиція "народного слова"... про таксистів, які своєю працею заробляють на хліб вони в принизливих тонах останнього номера написали ( буцім - то ті звалили стовп на Львівській) а про те , що чиновник Райради не просто розбив службову машину а вчинив злочин, який тягне на пару років тюрми вони не повідомли... от вам і народна преса... ГАНЬБА!!!
kvartyrant пише:
питання:

ти можеш надати хоть якісь підтвердження пункту 1? без цього решта пунктів виснуть
kvartyrant пише:
Васілій пише:

я такого не заявляв...

Інформацію Квартиранта прокуратура має прийняти до перевірки
це перше.
Друге: ці москалі, золотники , зубарі всім набридли остоп. здили.
Нічого не вміють та не хочуть робити все думають про свої кишені. Мразь
Побили їх приятелі Ясінського - кандидата на нашого мера. Молодий рух він них втік до Катеринчука - Європейської партії.
Зброд не може і не вміє керувати. район засрали. місто теж.
Чому москаль їхав на машині райради. Бо державне вони вважають за своє. Хто такий Москаль. Ходять з папками. друть гроші. А ми їх вибираємо. Винні ми. Думаю москалі в Золочеві більше не пройдуть. Мож я не прав?

додано через 1 хвилину 21 секунду:

ні зубарі пузаті-животаті, ні золотинки

додано через 1 хвилину 4 секунди:

тре вибирати такого спортсмена моржа як був Максимович а тепер є Гриньків

додано через 52 секунди:

той що зробив для Золочева воду-джерело біля замку

додано через 56 секунд:

зробить і туалет і баню і сауну - чого за 5 років не міг зробити пузатий зубар

додано через 31 хвилину 31 секунду:

і хто такий Цоба, що ви його так не любите. З якої він партії, що тож йде на мера Золочева
на мера я не йду, починали москалем закінчили мною, ну ти васілій дибіл.
А на рахунок машини відремонтують вони за наші кошти.
Олег пише:
починали москалем закінчили мною, ну ти васілій дибіл.

нормально, да???????
може ти шо непоняв-нарот інтірісуєцца чи зможеш ти і твоя "наша справа" розкрутити цю "подію". можеш шось сказати з цього приводу?

додано через 2 хвилини 20 секунд:

Олег пише:
А на рахунок машини відремонтують вони за наші кошти.

ольку! ти якщо на роботі бормашину зламаєш ремонтуєш її за свої гроші? чи таки за "наші"?
золочівське панство я щось не врубаюся. Чую про " Нашу справу". шо то таке - то якась партія в Золочеві чи якась група фанатів. Розкажіть. За ким вона йде- за Янеком чи Юлькою. Я так розумію, що той пан Цоба - то її лідер, чии я не прав. Я ви пане за кого. Чий то сайт. Хто за ним стоїть???? інтересно просто. видно зразу що юідного зубара ви не любите. А за кого будете?

додано через 1 хвилину 28 секунд:

просьбі до дописувачів. Коментуйте так шоб було понятно і чужим
Васілій пише:
и можеш надати хоть якісь підтвердження пункту 1? без цього решта пунктів виснуть

можу сам засвідчити і інших навіть свідків представити, якщо буде треба .. навіть водія , котрий пострадав , а це водій Золочівської райдержадміністрацій , машина якого (власна) постарадала від москалів
міліція була на місці злочину і людей (прохожих) було багато...
kvartyrant пише:
можу сам засвідчити і інших навіть свідків представити

тобто ви можете свідчити шо водії були не тверезі?
з вигляду так... бо разило від них на кількасот метрів
Васілій пише:
тобто ви можете свідчити шо водії були не тверезі?

kvartyrant пише:
з вигляду так... бо разило від них на кількасот метрів

разило то не документ.

додано через 1 хвилину 54 секунди:

kvartyrant пише:
питання:

Я вас прошу, це не питання, це антиреклама!
voshkaniridze пише:

та да. я давно написав жи попахує пєаром. але мусим робити виглєд жи стурбовані
voshkaniridze пише:

до чого тут антиреклама? кому?
хіба що "Народному слову", котре так "об'єктивно" "пропіарило" таксистів... а про владу чомусь забуло
kvartyrant пише:

Питаєш до чого тут антиреклама. Давай пройдемся по твоїх питаннях:
В мене виникають до нього питання:
- де докази що на вул. Січових Стрільців відбулося ДТП?
- де докази що там була машина Золочівської районної ради?
- де докази що за кермом був Вася Москаль?
- де докази що Вася був пяний?
Аналогічно:
(після підтвердження питання 1)
- хто винен в ДТП?
- як застраховані машини?
- хто повідомляв у Народне слово про подію?
- ДОКАЗИ

Ато я зараз можу на форумі написати тему типу:
"На перехресті вулиць Січових стрільців та Шевченка у м. Золочеві зіткнулись два автомобілі. В одному за кермом був президент Віктор Янукович, в іншому спікер Литвин. Литвин був пяний, а в Януковича з вени тирчав шприц з наркотою. Чому міліція замяла справу, чому народне слово мовчить і т. д."
Ех.... жалко, що вийшли з машини, був би радий, якби їх винесли ногами вперед)))
voshkaniridze пише:
Питаєш до чого тут антиреклама. Давай пройдемся по твоїх питаннях:

по перше, не ти а Ви?
по друге, шановний, читайте уважніше...
kvartyrant пише:
можу сам засвідчити і інших навіть свідків представити
... більше того - можу навіть постарадалого назвати .
по третє, чому замяли? тому що "Народне слово мовчить" ... якщо б справа була порушена ( а міліція була на місці аварії - сам бачив) то газета вже б висвітлила цей факт... раз мовчить - значить замяли.
і насамкінець... *** ***, не грайте вар'ята, вам це не личить...
kvartyrant пише:
не грайте вар'ята, вам це не личить...

Тоді для чого це:
kvartyrant пише:
більше того - можу навіть постарадалого назвати

ВИ (йопт) що кримінальну хроніку ведете? Якщо вже так нагло шото доводити і когось звинувачувати то треба таки називати.
kvartyrant пише:
чому замяли? тому що "Народне слово мовчить"

Блін, НС що міліцейський курєр там чи магнолія тв? Вони може навіть про ту аварію і нечули, як і про більшість в районі не чули ВИ. Возможно шо ця загаткова людина мирно за певну суму договорилась не писати ніяких заяв і т. д., як то часто робиться(причому не лише коли в ДТП були відомі люди). Одним словом не переконало що це не просто політична реклама.
voshkaniridze пише:
Вони може навіть про ту аварію і нечули, як і про більшість в районі не чули ВИ.

вони може і не чули... а от міліція чула і була... і мала б по закону зафіксувати ДТП а не заминати справу...
voshkaniridze пише:
ВИ (йопт) що кримінальну хроніку ведете?

ні... виводжу на чисту воді єлиховицьких вошок
kvartyrant пише:
і мала б по закону зафіксувати ДТП а не заминати справу...

а звідки інфа шо справу зам"яли? кожен бажаючий може подивитись базу дтп?

додано через 1 хвилину 20 секунд:

kvartyrant пише:
ні... виводжу на чисту воді єлиховицьких вошок

а шо там і вошка замішаний?
пазор табі, вошка
може замішаний може нє але занадто очело рве видно буде мав чоколяду
tapac01 пише:
може замішаний може нє але занадто очело рве видно буде мав чоколяду

несерйозно, коментувати не буду!

kvartyrant пише:
а от міліція чула і була... і мала б по закону зафіксувати ДТП а не заминати справу

не гони коней. давай по порядку в тебе(сорі ВАС) спочатку були претензії:
kvartyrant пише:

kvartyrant пише:
хіба що "Народному слову", котре так "об'єктивно" "пропіарило" таксистів... а про владу чомусь забуло

kvartyrant пише:
по третє, чому замяли? тому що "Народне слово мовчить" ...

якщо вже немає, тоді будем рухатись далі. А то наробили тут каші(як завжди), а починаєш по пунктах, то починають зїжджати, що то не політична антиреклама, ше й мене в хабарі у вигляді шоколяди звинувачують.
voshkaniridze пише:
не гони коней. давай по порядку в тебе(сорі ВАС) спочатку були претензії:

в мене претензій до Вас не було... я просто висвітив для прорівняння 2 інфи : перша - про аварію на Січових Стрільців за участі влади і друга - про те, що якась машина вночі звалила стовп на Львівській і в цьому кореспондент "Народного слова " звинуватив таксистів... при чому по першій аварії є постарадалий, є розбита державна машина , свідки, на місці аварії побувала міліція, а по другій взагалі нічого немає... є просто слухи про які пише кореспондент... то де справедливість?
voshkaniridze пише:
якщо вже немає, тоді будем рухатись далі.

а чи варто? переконати Вас що немає жодної "політичної антиреклами" навряд чи вдасться... зрешту я і не збираюсь цього робити...
ну а все таки напевно ж читає хто небуть з народного слова форум. може найшлось би для нас пару умних слов.? чо мовчите як риба ап льод?
той кореспондекнт - то вош Тіпіпка. який продався регіонам От і вся правда про цю паршиву газетку
poma пише:
той кореспондекнт - то вош Тіпіпка. який продався регіонам От і вся правда про цю паршиву газетку

до чого тут тигіпко, регіни чи рух? мені якось все рівно якій партії він продався і за скільки... але для чого на таксистів "бочку гнати"?
свіже дтп на львівській средь біла дня!