Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як ви ставитесь до осiб нетрадицiйноi орiэнтацii?

Автор Повідомлення
Як ви ставитесь до осiб нетрадицiйноi орiэнтацii?
тут де я живу, таких людей сприймаютъ нормалъно. а ще тут дозволенi одностатевi шлюби. як на вашу думку, це правилъно?
Проти одностатевих шлюбів, такі люди хворі і шлюб між такими людьми просто нонсенс нового тисячоліття... Як ставлюсь? В цілому нормально... але коли бачу парочки голубих тошно робиться...
На це питання є три варіанти відповіді:
1. Схвалюю
2. Засуджую
3. Мені плювати.

Особисто я схиляюсь до третього варіанту
а мені все рівно - хай шо хочуть то і роблять
Взагалі-то мені однаково, в кого яка орієнтація, але я категорично ПРОТИ одностатевих шлюбів! І після цього ще й питають, чому у світі демографічна криза...
Звідки ж у них діти будуть?
Отже випливає ще одна тема для обговорення: "Як ви відноситесь до штучного запліднення і клонування?".
Richard пише:
такі люди хворі і шлюб між такими людьми просто нонсенс

Сказано в точку! такі люди дійсно психічно хворі, і пропагувати такий спосіб відносин не варто. Думка про це спричиняє відразу.
mops пише:
На це питання є три варіанти відповіді:
1. Схвалюю
2. Засуджую
3. Мені плювати.

Особисто я схиляюсь до третього варіанту

100% 3 варінт
А чому автора цікавить саме ця тема??
Тому що цілий світ сприймає таких людей лояльно, а Україна ще видно не доросла...
P.S. Хоча я нормальної орієнтації, таких людей сприймаю без відрази!!!
До чого не доросла? До того, що мужик спить з мужиком і це не вважається ненормальним? Можливо, не "не доросла", а "не докотилась"?
ти впевнений що в нас таких людей нема?"не докотиласъ"? кожна людина сама вирiшаэ як iй жити, за правилами чи нi. вони ж невиннi в тому що такi, просто матiнка природа щось напутала. а ми мусим ставитисъ до них з розумiнням, бо ж вони також люди...
А якщо спить жінка з жінкою тоді як? Якщо почитати історію то всі сильні цивілізації починали розпадатись з провадженням розпусти і одностатевих шлюбів, я то несприймаю. Може я ще недоріс до того?
lenhen пише:
бо ж вони також люди...

А ніхто і не закликає їх розстрілювати.
А якщо спить жінка з жінкою тоді як? це iхнэ дiло. мене це не стосуэтся. А ніхто і не закликає їх розстрілювати думаю якщо б змогли то б розстрiляли...
всі сильні цивілізації починали розпадатись з провадженням розпусти і одностатевих шлюбів це не розпуста а природа. хай кожен живе з ким хоче i спить з ким жоче-це право кожного i не будъте такi злоснi я просто висловила свою думку
lenhen я також висловив свою думку , просто якщо спить жінка з жінкою ще чоловіча частина населення може то сприйняти тому що чисто фізіологічно ім подобається 2 оголених жіночих тіла , а от колм наоборот доді все поінакшому, то така реакція більшості чоловічого населення.
lenhen пише:
це не розпуста а природа
Яка це природа, є чоловік і є жінка вони створені для кохання - це є природа, а Ч+Ч або Ж+Ж це хвороба, така сама як алкоголізм чи наркоманія, чому ми алкоголізм засуджуємо і не сприймаємо, давайте тоже тих людей пожаліємо, ... вони ж не винні така природа ...
до чого тут алкоголiзм i наркоманiя -хоч i такi ''нещастя" достойнi жалостi i природа тут нiдочого, вони потребуютъ допомоги. а на рахунок геiв i лесбi такими не стають , а народжуются,i нiчго з цим не вдiэш
lenhen пише:
а на рахунок геiв i лесбi такими не стають , а народжуются

А ти звідки це можеш знати???
Багато читаю літератури на різні теми!!!
mops пише:
lenhen пише:
а на рахунок геiв i лесбi такими не стають , а народжуются

А ти звідки це можеш знати???

це доказана річ, в Інтернеті про це було багато статей 2 роки назад. По ТВ тоже говорили.
Доказана теорема Піфагора. А по ТВ багато чого говорять, тільки не все це правда.
Для чого є самки і самці? Для того, що б дати нащадка. Ті, хто не дають нащадків, не продовжують себе, виходить бракований ген видаляється з процесу еволюції. Усе за програмою. А з допомогою гомосексуальних зв'язків, діти не народжуються, виходить - це не за законами природи. І мені особисто огидні всі гомосексуальні витівки, та й взагалі ці люди і все чим вони займаються. Це просто хворі люди, або люди, котрі не можуть себе, десь реалізувати.
А дідько його знає мені до сраки знаю одного підара ну не пацан одним словом і навіть не дівчьонка а створіння на яке жалко дивитися!!!!!!!
Я хотів спитати чи церква там де ти живеш підтримує такі відносини і шлюби?
Олег, на рахунок церкви я незнаю. знаю тільки про закони.
а ше тут з думкою церкви не дуже рахуются. та й самих церков мало...
А знаєте як буде підар по-португальськи - panoleiro (панулейро) - феее!!! ГИДОТА-МЕРЗОТА!
Не варто засуджувати таких людей, їм треба поспівчувати.
Мало того! Їх треба ЛІКУВАТИ! Це ж ЧУМА!
Колись наші хлопці з тими куріями поступали просто .... Тоді після того воно і само вже не рипалось, і іншим хворо-заохоченим страшно було! А зараз з ними панькаються.
і я говорю про співчуття... тому що... був у мене колись знайомий чи знайома... ну не знаю як його назвати. дуже-дуже хороший як людина, нікому не робив зла... ну і його раз дуже сильно побили черз його "несхожість", настільки що ледве його в реанімації спасли. знаю багато з вас скаже що так йому і треба... але мені його було дуже шкода. просто він хотів бути собою, і все... не хотів кривлятись. такі люди є і нічо з ними не зробиш...
Ужас! такі люди просто не нормальні, а не нормальні повинні сидіти в тюрмах, або в відповідних закладах.
2 Саніто і lenhen
Не засмічуте тему "лєвими" постами. З ваших повідомлень я зробив нову тему
Для наших людей та тема ще не має такого великого значення , тому що є проблеми важливіші, то є побутові проблеми і люди не сприймають таких людей нетрадиційної орієнтації, тому що вони того не розуміють
Я, наприклаз, ніяк не збираюся їх СПРИЙМАТИ.
Катрупити їх треба, як холєру!!!
Нормально ставлюся - їх життя, їх тіло, нехай роблять що хочуть і як хочуть, допоки не заваджають іншим.
Задайте таке питання на голубому форумі і почитайте відповіді. В цілому вони такі самі люди, як і ми, лишень їм подобаються трішки інші речі чи, радше, місця .

Eton пише:
Ужас! такі люди просто не нормальні, а не нормальні повинні сидіти в тюрмах, або в відповідних закладах.

Ого! А не за круто? Хто Вам дав право визначати хто нормальний і хто ненермальний? Де межа?
А позбавляти людей волі тільки на підставі того, що у Вас з ними різні погляди чи інтереси... Я думаю, коментарі зайві.
Ну незнаю. І в інтересах має бути якась межа, якось суспільна людина повинна контролювати свої завихрення. Якшо ні, то скоро крім гральних автоматів під школою з'явиться клуб 'Голуба устриця'. І якшо не буде якихось суспільних норм, то дійсно усім батькам буде пофіг чи їхні діти просир.. ть гроші в барах чи збочуються в інші способи.
Судячи з твого посту ти скоріж за все в Голандії.
Ставлюсь вкрай негативно, нема на них Адольфа!!!

Як у тому анекдоті -
- Васю, ходи додому їсти!
- Вже йду, мамо!
- Я не мама, я татко!!!
- Татко, мама, х*й вас педиків розбереш хто де...
Тему пора закривати, обговорювати більше нема що
Говорили багато, але до істини так і не докопалися.
Лікувати тиких людей напевно пізно, потрібно лікувати причину, щоб таких людей не було...
Видiлити iм мiсце (скажем Грелнандiю) i хай дрочаться собi там.
\"мислять вони по iнакшому\"-педофiли, маньяки теж мислять по iнакшому.Iм може тоже дозволити розслабитись. Всiх нах#й в одну зграю i подалi вiд суспiльства.
Бе.

Posted from a Nokia mobile phone
Ага! А потім ше їм на голови бомбу яберну скинути.
m@xxximus пише:
Видiлити iм мiсце (скажем Грелнандiю)

Та їм і в Голандії не погано! Хм... тут раз в рік проходить "Гей парад"-дуже веселе видовище!
Я б на той гей-парад хотів-би попасти, з кількома гранатометами, протипіхотними мінами, ну і для впевненості колеметом "Максим" та кілкома повними обоймами для нього. Думаю гулянка вийшла б така як треба.
ну, це вже занадто ...
вони ж вас не чіпають, то чому ж так агресивно до них ставитись???
Я за мир на всьому світі!
Дійсно, кому вони заважають? Це ж в них така сама хвороба, як глухота чи ДЦП. А ми ж жаліємо хворих людей, бо їм таки гірше як нам... Мені їх чомусь шкода, хоч я і розумію, що спогладання таких людей наприклад по телевізору може добряче попсути дитячу психіку, мислення та сприйняття світу. Мене вони не чіпають, та я і не знаю нікого з нетрадиційною орієнтацією, тому агресії в мене нема зовсім.
I я за мир! Але не хочу пояснювати дитинi, а чого оце...
Неграм Африка. Геям Гренландiя.
Я не проти подивитись трансляцiю параду з Гренландii.
а ось дiвчат bi можна залишити. Або всiх на Мадагаскар. I iздити туда вiдпочивати.

Posted from a Nokia mobile phone
шкода що фотки з гей-параду додому передала! було б вам на що подивитись... незвично так... але весело! А взагалі-то я за то щоб кожна людина жила так як їй подобається... і я не маю права (та й не хочу)когось осуджувати... от і все
Голубізну не дуже уважаю:тому що в жопу шпаритись це якось неприродньо! Я рахую що жопа це не вхід, а вихід-для дерма! Лезбіянки краще подобаються:в них якось прикольніше і більш натуральніше! І входи більш природніші!
5 балів за комент [BS]Incognito