Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як ви ставитесь до осiб нетрадицiйноi орiэнтацii?

Автор Повідомлення
Дивився сьогодні вночі по Новому "Шокуюча азія". Показували ВЖИВУ як хлопові, який вважає шо він баба, матню відпанахали! Ото видовище! Шеб мозги викачали! На холєри вони йому здались?!

Любоффь?
То скорше схоже на якусь азійську народну забаву!
Добре, шо в нас таке не приняте!
А якщо людина відома? От сам навіть Меркюрі, співак хороший, його мільйони слухали і слухають. Ну мав бубу в голові, шо ж поробиш, то й пішов скорше. Відомо, шо більшість гіперактивних неординарних людей були схильні, окрім якихось надзвичайних здібностей, і до різного роду збочень, які ми всі розуміємо як девіантність, і сахаємось їх, як прокажених. Але то не хороба, в більшості своїй вони просто такі є, і життя інакшим не уявляють. Ніц тут не зробиш.
Хоча є і повні лідери, довботрахи та дурнуваті. То вже питання культури і реальних Лідерів країни.
чоловіки як рахують: коли голубизна-то противно і бридко і взагалі їх стріляти треба, ЗАТО коли лесбіянство то це красиииииивоооо))))і самі би не проти подивитися як воно У НИХ)))))серед геїв є нормальні люди, а серед нормальних людей ой як повно підерів!
Хто знає як поставити з альбому картинку під нік!
Pliocen пише:
Хто знає як поставити з альбому картинку під нік!

Флуд, флуд і ще раз флуд, Pliocen, перестань флудити у всіх темах, хочеш щось взнати, почитай правила
Так ви вважаєте, що це хворі люди, і що їх треба стріляти!
А ви ніколи не думали шо ваші майбутьні діти можуть бути такими????
Як би ви поставилися до ваших власних дітей???? Також би розстріляли??? Від цього ніхто не застрахований, це не є наш вибір, ми це не вибираєм, так само як не вибираєм батьків!
Перш ніж когось засуджувати поставте себе на його місце!!!

НЕ СУДІТЬ, І НЕ СУДИМІ БУДЕТЕ!!!!!!
Ну так, певно! Ше скажи, що взагалі нічого робити не потрібно!
AVB пише:
Ше скажи, що взагалі нічого робити не потрібно!

А на твою думку, що саме з ними треба робити???
По-перше, треба щоб саме суспільство усвідомило, що це хвороба! А далі виробило програми лікування! Я погоджуюсь, що не можна стріляти лише за те, що хворий. Але і не звертати увагу і наражати решту суспільства, пускаючи ситуацію на призволяще - це не моє!
Я вважаю себе відповідальним за виховання своїх дітей, а тому намагаюся розвинути в них правильні (здорові) суспільні усталини. Такщо,
free_soul пише:
до ... власних дітей
я впевнений!
free_soul пише:
Так ви вважаєте, що це хворі люди, і що їх треба стріляти!

А ви ніколи не думали шо ваші майбутьні діти можуть бути такими????

Як би ви поставилися до ваших власних дітей???? Також би розстріляли??? Від цього ніхто не застрахований, це не є наш вибір, ми це не вибираєм, так само як не вибираєм батьків!

Перш ніж когось засуджувати поставте себе на його місце!!!

НЕ СУДІТЬ, І НЕ СУДИМІ БУДЕТЕ!!!!!!

Так, всі поголовно міняєм орієнтацію! І тоді масова деградація суспільства, демографічна криза (китайцям вона не загрожує), задумайтесь над цим! Бог створив жінку і чоловіка, щоб вони об'єднувались в сім'ї і продовжували рід, виховували нащадків. Навіть тварини розрізняють самця від самки і в них самець з самцем чи самка з самкою ніколи не спарується (собак до уваги не берем, але навіть і вони, все ж таки краще реагують на самок). Те, що людина - HOMO SAPIENS, не озщначає, що в цьому плані вона далеко випередила "братів своїх менших", все ж таки людська фізіологія не дуже відрізняється від інших савців.
AVB пише:
що це хвороба

А чому ти так вважаєш, що це хвороба?
Хіба ці люди винуваті, що вони такі "неправильні"? Ти думаєш, що залякування і інші"методи перевиховання"якось зарадять цій ситуації? Та такі люди були, є і будуть, і нічого ти з тим не зробиш
lenhen пише:
Хіба ці люди винуваті, що вони такі "неправильні"?

я думаю що ті люди САМІ ЗАХОТІЛИ такими бути з якихось причин, і що це не є хвороба.
Так ніхто їх і не звинувачує у тому, що вони захворіли! Винне безвідповідальне суспільство. Не заперечую, це лихо було завжди, але зараз воно набуло стадії епідемії. І зовсім не залякуванням треба це лікувати. Якшо говорити про конкретних хворих, то тут взагалі "медицина безсила". Лікуванням я називаю викорінення цього явища з суспільства, бо шо би не казали - це збочення, гріх, хвороба, певний злочин... називайте кому як підходить. Суть від цього не міняється. А поважати це явище я не збираюся, і тим більше захищати його на законному, духовному чи іншому рівні. Адже ніхто ж не стане поважати, скажімо, грип, захищати його як явище глобально розповсюджене, від якого ніхто не застрахований! Поважати треба Здорове суспільство і його цінності, а хворими опікуватися і старатись лікувати!
AVB пише:
Винне безвідповідальне суспільство

В чому, це воно винно? Ти вважаєш, що справа в вихованні? А я так не думаю, є багато прикладів, де в нормальних, високоосвідчених, культурних сім'ях виростали саме "такі" діти
AVB пише:
Лікуванням я називаю викорінення цього явища з суспільства,

Мені цікаво, як його "викорінювати"?
Батьки навіть у
lenhen пише:
нормальних, високоосвідчених, культурних сім'ях
можуть помилятися, бо вони лишень люди.
А боротися як? Далеко не треба ходити, достатньо подивитись як це робили наші предки від початку людства і аж до позаминулого століття.
AVB пише:
А боротися як? Далеко не треба ходити, достатньо подивитись як це робили наші предки

І хіба допомогло?
І навіщо з ними боротися? Чим вони кому завинили? Думаю, що кожен має право жити як йому подобається, і не має смислу комусь щось нав'язувати, бо з того і так нічого не вийде
Звичайно, що допомагало! Проблема була соціально локалізована і трималась під моральним карантином. Прикладом завжди було, що це - ненормально. А зараз прикладом є намагання ствердити, що це нормально, що нічого страшного в цьому немає, що не треба звертати ніякої уваги, хай буде собі як буде.
І знову ж таки. Боротися не з НИМИ, а з явищем!
І потім. А що В КІНЦЕВОМУ РЕЗУЛЬТАТІ вийде, якщо всім все буде байдуже?
lenhen пише:
AVB пише:А боротися як? Далеко не треба ходити, достатньо подивитись як це робили наші предки

Наші предки займалися цим завжди а деколи ще в більших маштабах ніж зараз. Так наприклад Римська Імперія, Греція в часи Македонського, на території сучасної Одеської області було плем"я яке також цим займалося, інше питання чим вони всі закінчили. але наші предки полюбляли цю справу. А недавній скандал в церкві коли священники вступали в статеві зносини з малолітніми хлопчиками. Ага ще нагадав що лезбіянство процвітало на теренах Укр. за часів другої світової війни. Це мені розказували жінки очевидці в Черкаській області.
Народ! Та включіть свою логіку!!! Причому тут хвороба??? При чому тут вибір???? Ніхто з таких людей не вибирав свою орієнтацію!!! І ніхто з них не винен шо він чи вона нетрадиційної орієнтації!
І є багато з них, які б хотіли бути нормальними!!!
Але це не лікується, тому що це формується у віці до 10 років!!! А якщо є деякі методи, то там пахне наркотою, тому що лише це впливає на психіку людини! А я сумніваюся що хтось стане наркошою, тільки тому шо хоче змінити орієнтацію!!!!!

Можливо і є деякі люди які заслуговують на знищення! Но і серед наших натуралів, є багато людей яких би здалося розстріляти!!!!

Невже ви не розумієте, що НЕМОЖНА винищувати тих хто не такий як ти, або хто тобі не подобається, тому, що так ми всі один одного перестріляєм і самі себе знищим!!!!
Можу поспорити, що в світі знайдеться багато людей які мене покохають і віддадуть життя за мене, но і знайдеться багато людей які захочуть мене знищити!!!! Це стосується не тільки мене но і всіх вас!!!!

Подумайте, що буде коли кожен дасть волю своїм бажанням!????????
free_soul пише:
І ніхто з них не винен шо він чи вона нетрадиційної орієнтації!

якщо ніхто З НИХ не винен, то хто тоді?

додано через 47 секунд:

мода винна? якщо то не хвороба, і не їх вибір)))їх же стає більше і більше)))

додано через 1 хвилину 20 секунд:

люди! а може то і є ТРАДИЦІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ насправдіііі??? а ми тут щось розсосолюємо....
st.fergi

До теми:
Відповідь гея на питання: як ви ставитеся до людей з нетрадиційною орієнтацією?
-Ви знаєте я ніколи немав нічого з натуралами! Я традиційної орієнтації!!!!!!
AVB пише:
Проблема була соціально локалізована і трималась під моральним карантином

Тобто була штучно придушена? Але "такі" люди все-одно були, можливо навіть більше ніж в наш час, бо, як відомо "заборонений плід завжди солодкий", і ще більше манить
AVB пише:
що нічого страшного в цьому немає

А що страшного в тому, що людина просто хоче бути собою? Хіба краще обманювати всіх(і себе самого), що ти "нормальний", а самому мучитись все життя, страждати? Заради чого?
AVB пише:
А що В КІНЦЕВОМУ РЕЗУЛЬТАТІ вийде, якщо всім все буде байдуже?

Це не байдужість, а бажання зрозуміти...
st.fergi
А як ти думаєш хто винен??????
Це питання без відповіді!
так само як і:
коли появився перший ненатурал?
Що було перше курка чи яйце??

А ти не думав, що може природі так треба? Може це певний захист, може це певна адаптація або природня необхідність???
Відповідь на ці питання ми дізнаємося не на цьому світі!!!
А може нам не можна знати відповідь на них, так само як неможна знати свого майбутнього і часу нашої смерті!!!????

Чи ти думаєш що все у цьому світі просто так????
free_soul пише:
А ти не думав

Я ДІВЧИНКА ВЗАГАЛІ-ТО
lenhen , а як ти думаєш, чому такі люди є???

додано через 1 хвилину:

st.fergi, вибач я незнав!!!!
free_soul пише:
Відповідь на ці питання ми дізнаємося не на цьому світі!!!

дуже цікаво що мені скаже бог на другому світі про таких людей. і я не думаю, що в тому світі все ПРОСТО ТАК
free_soul пише:
природня необхідність???
так, природня необхідність- все вірно, якщо мужику подобається більше займатися сексом в попку з іншим мужиком а не кохати жінку, то все правильно-природня необхідність, і нічого він не зробить-якщо ЙОГО ТАК ПРЕ

додано через 41 секунду:

free_soul пише:
st.fergi, вибач я незнав!!!!

нічого, нічого-таке не прощається
st.fergi пише:
нічого, нічого-таке не прощається

Ну, це на словах не прощається!!! А як на рахунок чашечки кофе???

st.fergi пише:
так, природня необхідність- все вірно, якщо мужику подобається більше займатися сексом в попку з іншим мужиком а не кохати жінку, то все правильно-природня необхідність, і нічого він не зробить-якщо ЙОГО ТАК ПРЕ

На вкус і цвет товарище НЕТ!!!!
"... Ты живеш, я жыву, мы живем, НЕ ДЛЯ ВСЕЕЕЕЕЕХ..."
"... Далеко, глубоко, високо,! ето вобщем то чуш..."
free_soul пише:
А як на рахунок чашечки кофе???

щоб переконатися чи я ДІВЧИНКА а не мужик?

додано через 7 хвилин 31 секунду:

free_soul пише:

це у тому випадку, коли людина має статеві органи обох статей тоді, так, я їх чудово розумію. Але коли ти ХОЧЕШ бути нормальним але тебе, що, тягнуть за руки і ноги до одностатевих стосунків, а ти тіпа опираєшся але все одно займешся сексом з партнером своєї статі і то тобі буде в кайф але ж ти, хочеш бути нормальним.!.... не розумію тоді таких які хочуть бути нормальними вони самі так хочуть і так вибирають однозначно а переживають тільки по одному поводу-як до них віднесеться суспільство(наприклад Золочева), а так, всій величезній массі нетрадиціоналів переважно пофіг як до них ставляться натурали.
vaymut пише:
Бог створив жінку і чоловіка, щоб вони об'єднувались в сім'ї і продовжували рід, виховували нащадків.

Бог і 10 Заповідей дав!!! Шось мені підказує шо ти їх не знаєш!!!!
Так шо ти Бога не чіпай!!!
Невже Бог схвалив би це все що ви тут пишете?
Розстріляти, скинути бомбу!! Це ось так ми і докотилися до такого!!!!!
Чому всі думають однаково?
Давайте всіх перестріляєм, і буде все ок!!! Та ніфіга! Небуде добре! проблема все одно залишиться!!!! Щоб вирішити проблему треба знайти її причину!!! а не стріляти всіх поголовно!!!!
Думайте троха шо пишите! Виж люди!!! А не сдато дибільних козлів!!!!
А добрий дядя Федорович саме так і казали!
st.fergi пише:
не розумію тоді таких які хочуть бути нормальними вони самі так хочуть і так вибирають однозначно а переживають тільки по одному поводу-як до них віднесеться суспільство(наприклад Золочева), а так, всій величезній массі нетрадиціоналів переважно пофіг як до них ставляться натурали.

НІ! ти не так все зрозуміла!
Я мав наувазі, що є люди які не дозволяють собі всупати в одностатеві стосунки, при цьому страдають, но до дівчат їх також не тягне!!!!
Це щось за принципом: собака на сіні, но не у свою користь!!!!
Поніме?????

st.fergi пише:
щоб переконатися чи я ДІВЧИНКА а не мужик?

Ну і для цього також!!!!

додано через 4 хвилини 47 секунд:

НАРОД!!! А ЯК ВИ СТАВИТИСЯ ДО ЛЮДЕЙ(якщо їх так можна назвати), які хворі на ВІЛ і спеціально заражають інших?????
На мою думку ось таких блядів треба стріляти!!! А не, ні вчому не винних людей, які мають інші смаки!!!!
LOOK AROUND!!!!!!!
PEOPLE!!!!!!!!
free_soul пише:
а як ти думаєш, чому такі люди є???

Чесно? Не знаю, та й не думаю, що хтось про це знає...
Але вони є і мають право на існування, і на своє щастя...
free_soul пише:
Я мав наувазі, що є люди які не дозволяють собі всупати в одностатеві стосунки, при цьому страдають, но до дівчат їх також не тягне!!!!

ну так я ж про то і говорю, що не вступають такі люди в одностатеві стосунки тільки по одній причині(соціум), бо їх не так виховували, бо соціум клює і закльовує таких ОРИГІНАЛІВ, бо їм сказано любитися хлопчику з дівчинкою, а не хлопчику з хлопчиком то ж звідки таке бажання??? та напевне ше і звідти, що в кожної людини є свої таємні бажання(табу), які так і хочеться порушити і це доходить до такої степені "ХОТІННЯ", що чисто підсвідомо настроєнів на то, що на жінок не встає то саме і з жінками
lenhen пише:
Але вони є і мають право на існування, і на своє щастя...

Щож... оригінально.... Але чому існування????? Невже вони не можуть жити своїм власним, вільним життям?????
Невже, коли ти знаєш людину багато років, ти до неї ставишся як до найкращого друга, ти довіряєш людині, і коли ти взнаєш шо він, чи вона не традиційної орієнтації, то потрібно змінювати всою думку, чи своє ставлення до цієї людини?????
Ким будеш тоді ти в її чи його очах???? Що міняє орієнтація????
Та кінець, кінців! Ми ж люди!!!!!!

Тож давайте ними і залишатися!!!!!!!
free_soul пише:
Що міняє орієнтація????

особисто для мене не міняє нічого абсолютно
st.fergi пише:
що на жінок не встає то саме і з жінками

БОЖЕ! Ну чому так примітивно?????? Чому ти ставиш на 1 місце не почуття а секс???????
Хто тобі казав шо у них на жінок не встає???? Де ти таке чула??????

Чому зараз всіх на думці лише секс??? А як же кохання??? Як почуття???? Як дружба??? Та блін, ми ж не звірі!!!! Чому всі стосунки вирішуються питанням: даєш чи не даєш??????

В тебе є якісь знайомі чи друзі з нетрадиційкою????

додано через 1 хвилину 29 секунд:

st.fergi пише:
особисто для мене не міняє нічого абсолютно

НАРЕШТІ ШОСЬ РОЗУМНЕ...
free_soul пише:
vaymut пише:Бог створив жінку і чоловіка, щоб вони об'єднувались в сім'ї і продовжували рід, виховували нащадків.

Бог і 10 Заповідей дав!!! Шось мені підказує шо ти їх не знаєш!!!!

Так шо ти Бога не чіпай!!!

читаємо бібілію про соддом і гоммору! але я противник силових вирішень питань
massimo пише:
але я противник силових вирішень питань

А по моєму, тут всі помішані на силовому вирішенні, несилової проблеми!!!!!

Дурість!!!!
крик то прояв слабості! ото всі що кричать то є слабкі люди які крім свого крику не можуть нічого ні зробити ні запропонувати, тема взагалі вийшла смішна, виразив би свою думку щодо теми і все, а то посідали в містечку глобальні стратеги!!!!!!!!
Але чому існування?????
Трохи не так виразилась , але мала саме це на увазі:
free_soul пише:
можуть жити своїм власним, вільним життям

Що міняє орієнтація????
Чесно кажучи, мені все-одно якої людина орієнтації, головне, щоб вона була хорошою
lenhen пише:
НАРОД!!! А ЯК ВИ СТАВИТИСЯ ДО ЛЮДЕЙ(якщо їх так можна назвати), які хворі на ВІЛ і спеціально заражають інших?????

На мою думку ось таких [censored] треба стріляти!!!

Чоловіче, ти мене вибач, звичайно, АЛЕ ти сам себе заперечив!!!
free_soul пише:
Причому тут хвороба???

free_soul пише:
Розстріляти, скинути бомбу!! Це ось так ми і докотилися до такого!!!!!

Чому всі думають однаково?

Давайте всіх перестріляєм, і буде все ок!!! Та ніфіга! Небуде добре! проблема все одно залишиться!!!! Щоб вирішити проблему треба знайти її причину!!! а не стріляти всіх поголовно!!!!

Думайте троха шо пишите! Виж люди!!!
free_soul пише:

free_soul пише:
Невже ви не розумієте, що НЕМОЖНА винищувати тих хто не такий як ти, або хто тобі не подобається, тому, що так ми всі один одного перестріляєм і самі себе знищим!!!!

І ще одне побажання - будь ласка, не вживай на форумі нецензурної лексики
vaymut
Я в шоці
Де ти там бачиш нецензурщину????

додано через 1 хвилину 59 секунд:

free_soul пише:
Чому зараз всіх на думці лише секс??? А як же кохання??? Як почуття???? Як дружба??? Та блін, ми ж не звірі!!!! Чому всі стосунки вирішуються питанням: даєш чи не даєш??????

Величезний респект!!!!!!!
О! Вільнодухий вирішив шо:
free_soul пише:
... тут всі помішані ...

Каламбур який!!!!!
Morientes пише:

Величезний респект!!!!!!!

люди вищі за звірів, тільки людина і дельфіни займаються сексом заради насолоди, а решту так, для продовження роду, так що не опустимося до рівня тварин
голуба порнуха противна
а лесбійська чи бісексуальна?
lilabella, дивишся такі чудеса? Бажано робити перегляд перед їдою - похудаєш...
Давайте всі в Золочеві засудимо геїв та лєзбі, та їм подібниих тих про кого в Золочеві кіно " Софо" показували, якраз на польський Великдень