Золочів Плюс
Форум міста Золочів

«ОГО!» + телефон. Разом дешевше!

Автор Повідомлення
Вигідні умови для користування телефоном та Інтернетом від Укртелекому вдома! Спеціальний тариф на послугу «ОГО!» та необмежені місцеві розмови.

ВІДТЕПЕР НЕ ПОТРІБНО ПЛАТИТИ АБОНПЛАТИ ЗА ТЕЛЕФОН !!!

В рахунок за інтернет включається відразу абонплата за телефон

Тарифний план || Швидкість || Ціна включно з абонплатою за телефон
(послуга «ОГО!»),

"ОГО!1+" || 1 Мбіт/сек || 100 грн

"ОГО!2+" || 2 Мбіт/сек || 150 грн

"ОГО! Ультра" || 24 Мбіт/сек || 200 грн

Детальніше за телефоном 7-04-00 , 4-24-99
та на сайті
http://www.ukrtelecom.ua/presscenter/news/official?id=101047

Для того, щоб скористатись пропозицією, необхідно подати заяву на користування телефоном без погодинної оплати та укласти додаткову угоду на користування "ОГО!" протягом 1 року .
Примітка: пакет «ОГО! + телефон» не надається абонентам, які користуються знижками за акціями «90 днів за 1 грн.», «Телефон плюс Інтернет», знижкою, що надається при підключенні за стартовим пакетом «ОГО! Старт» тощо.

Пакет «ОГО! + телефон» можуть замовити абоненти — фізичні особи, у яких встановлено основний номер телефону.

Якщо у вас немає телефону - установка ТЕЛЕФОН + ІНТЕРНЕТ - 109 грн
Нарешті! А планується відміна абонплати за телефон і перехід на похвилинну тарифікацію телефонних розмов?

Додам ще, з оффсайту:

Цитата:
Для того, щоб скористатись пропозицією, необхідно подати заяву на користування телефоном без погодинної оплати та укласти додаткову угоду на користування "ОГО!" протягом 1 року .
Примітка: пакет «ОГО! + телефон» не надається абонентам, які користуються знижками за акціями «90 днів за 1 грн.», «Телефон плюс Інтернет», знижкою, що надається при підключенні за стартовим пакетом «ОГО! Старт» тощо.

Пакет «ОГО! + телефон» можуть замовити абоненти — фізичні особи, у яких встановлено основний номер телефону.

- (передчасний розрив угоди (відключення від ОГО) пахне штрафом)
- Пакет «ОГО! + телефон» діє лише в м. Золочів, інші населені пункти району пролітають.
андру! ні на хвииииилину не сумнівався шо ти будеш першим з ложкою гіменця в бочку досягнень укртелекому це комплекси. тобі не завадило б поговорити з псиихоаналітиииком.
Васілій пише:
з ложкою гіменця

То ж офсайту

Щодо комплексів, я думаю, ти помітив, як швидко зникають з цього розділу альтернативні дописи.
andry пише:
альтернативні дописи

так і в розділі понтилекома ти перший всігда. з тою ж ложкою.
На то воно й ЦСО, шоб Телеком не заговорювався
Це більше в плюс, ніж в мінус.
Васілій пише:
розділі понтилекома ти перший всігда

Мені тебе в цій справі не перевершити, тому конкуренції з мого боку можеш не боятися
Alexis пише:
Це більше в плюс, ніж в мінус.

така прискіплива увага андрея до того шо пишуть конкуренти скоріше говорить про те шо не всьо так солодко в цсо. є ше канєшно варіант шо це особисті проблеми андрея. але в це не хотілось би вірити в цсо теж є проблеми. але ні з укртелекому ні з пантелу ніхто не икдається критикувати кожен рекламнииий пост андрея
пи. си.(шопотом)андрею! заведи собі клона і критиикуй якоби від апщєствіннасті. ну шо я маю туво ази розказуватиииииии
В загальному може й вірно, но тут по сабжу більше рулять поправки, ніж об***.

Це ще може говорити про те, що якщо людина дійсно "в темі" - вона просто не стримається щоб не поправити, тим більше якшо дійсно недоговорюють. А якшо хто занадто "гордий" шоб критикувати - то працюй так шоб не критикували тебе або лови заслужені плюшки.

Васілій пише:
андрею! заведи собі клона
вичисляється на раз-два по почерку. отоді точно конфуз получиться. підстрєкатєль, мля

А якшо конкретно - не той пост для обговорення вибрав, поправ пріцел, снайпер.. Ти, кстаті, взагалі рідко пишеш по темі, в основному цитуєш вигідний уривок з поста. так шо чия б мичала..
andry пише:
А планується відміна абонплати за телефон і перехід на похвилинну тарифікацію телефонних розмов?

Похвилинна тарифікація давним давно є !!!

Детальніше з цим можна ознайомитись на сайті

http://ukrtelecom.ua/services/customers/cityphone/connect/tarrifs

Зацікавило , приходьте укладати договір в Абонвідділ Золочівського ЦТП №8 . т. 4-24-99

andry пише:
- Пакет «ОГО! + телефон» діє лише в м. Золочів, інші населені пункти району пролітають.

ОГО надається тільки в Золочеві і Глинянах ! В інших населених пунктах послуга недоступна на даний час!
Alexis пише:
Ти, кстаті, взагалі рідко пишеш по темі,

ну а шо тут по темі писати-реклама і є реклама. набагато цікавіше спостерігати за поведінкою чілавєков.
andry пише:
Я хочу платити похвилинно, БЕЗ абонплати в 19 гривень

а я хочу помегабайтний інтернет. бо мені тре тіко 20мб на місяць. зробиш?
andry пише:
як у всіх інших операторів голосового звязку

а у інших операторів тоже по різному. де абонплата-там подешевші хвилинки. ну і наїборот