Золочів Плюс
Форум міста Золочів

У Золочеві нашоукраїнці б’ють тих, хто виходить з партії

Автор Повідомлення
У Золочеві нашоукраїнці б’ють тих, хто виходить з партії
натрапив на цікаву статтю на ЗІКу..
У Золочеві на Львівщині нашоукраїнці б’ють тих, хто виходить з їхньої партії
Дивний спосіб аргументації переваг політичної сили «Нашої України» продемонстрували її партійці у місті Золочеві, що на Львівщині. Тут місцева партійна еліта «Нашої України» охочих вийти з партії просто виштовхує за двері чи дає стусанів – незважаючи навіть на стать заявників.

Про це сьогодні, 10 вересня, ЗІКу повідомили у прес-службі Львівської обласної організації Європейської партії України.

Зокрема, минулого вівторка, 7 вересня, двоє представниць «Нашої України», які є членами сільських партосередків, прийшли до головного районного партійного офісу (розташований у Золочеві на вул. Труша), щоб написати заяви про вихід із лав «Нашої України». У відповідь на це партійці, що перебували в офісі (до слова, в присутності керівника виконкому, голови фракції «Наша Україна» у Золочівській міськраді та депутатів) просто обізвали жінок нецензурними словами і виштовхали за двері – мовляв, основне призначення представників сільських осередків «просто платити членські внески і приїздити на конференції».

Однак у приміщенні перебував і колишній керівник виконкому Золочівської районної організації політичної партії «Наша Україна» Роман Ясінський, який заступився за жінок. У відповідь на це Романа Ясінського партійне керівництво золочівської «Нашої України» виштовхало за двері і в присутності багатьох свідків почало застосовувати до нього фізичну силу. Внаслідок цього Роман Ясінський отримав травми різної ступі важкості і перебуває на лікарняному.

Звісно, факт побиття зафіксовано правоохоронними органами, які прибули на місце події.

«Я здивований і обурений. Нинішнє керівництво золочівської «Нашої України» не дотримується ні статутних норм, ні людських моральних засад... Люди не погоджуються з політикою подвійних стандартів та ставленням до них місцевого партійного керівництва. «Наша Україна» позиціонувала себе як проєвропейська партія, політика якої мала б бути спрямована на розвиток нашої держави. Однак насправді ми стикнулися з протилежним… Уже понад три роки в районній партійний організації відбувається банальний застій – будь-які прогресивні ініціативи просто не сприймаються.

Я також повідомив партійне керівництво «Нашої України», що буду вступати до лав Європейської партії України, і додав, що такі наміри озвучили кілька партійних осередків району – це вже незаперечні факти. Інших аргументів, окрім застосування грубої фізичної сили, підкріпленої нецензурною лайкою, так звана партеліта золочівської «Нашої України» не знайшла. На жаль, така політика у «Нашій Україні» є не поодинокою, а стала звичним явищем. Прикро, що політична сила, якій колись довірились тисячі наших земляків, дискредитувала себе», – резюмував Роман Ясінський.

Львівська обласна організація Європейської партії України закликає керівництво політичної партії «Наша Україна» у Львівській області належним чином відреагувати на поведінку своїх партійців.


що там трапилось, хтось чув?
Жовта преса завжди накручує.

а як такий варіант: пацан спровокував конфлікт, вдарився об кулак і відбився до стіни, і тепер "косить під мученика"?
(пєар. рішив піти "гримнувши дверми". а в нас обіжених жаліють, навіть може хтось і проголосує..)

ЯК він, депутат тіпа, не зміг нормально рішити конфлікт між своїми? (питання про його особисту адекватність і професіоналізм..)

.. все імхо, не в курсі..
Alexis пише:
а як такий варіант:

да стопудово тушка
Не так странно, що Європейська партія попросила довести відданість новому хазяїну шляхом об*ирання старого. подумаєш, стандартний вступний тест-драйв для перебіжчиків..

Странно про жіночок.. Сільські кубіти, як їх достати, любому розкажут шо почом..
Може ці жіночки теж йшли змінювати колір з помаранчевого на європейський?
А пан Ясінський, який "нечаянно" опинився поблизу, їх підстраховував?
хто в армії служив-той в цирку не сміється
Один нормальний пацан був в Нашій Україні і то пішов стукнувши дверима!
Інформатор пише:
нормальний пацан

тобто вчинити скандал-то нормально???? НОРМАЛЬНІ-висловлюють шо їх не влаштовує і йдуть по тихому.
насправді це все від безкультурья. сумно.
Мені відомий такий варіант. Цей себто "патсан", прийшов забрати деякі меблі які ж він сам і подарував раніше цьому осередку. Звичайна річ, людей це обурило оскільки багато хто знає що "подарки не отдарки". Ясінського обурило це і він почав нагнітати скандал, проте Бартків взяв акуратно юнака за шкварку і спустив по сходах подалі від гріха.
А те що розкрутили у ЗМІ, плід уяви та фантазії Ромчика.
BBC пише:
Цей себто "патсан"
...
А те що розкрутили у ЗМІ, плід уяви та фантазії Ромчика.

пишіть прямо - людина нетрадиційної орієнтації... а то завуалювали Ромчика вже зовсім..
яка орієнтація така й фантазія - нема нічого дивного