Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Зробимо чистку політики Львівщини

Автор Повідомлення
Зробимо чистку політики Львівщини
Родичі Кмітя й далі працюють у Львівській облдержадміністрації
Як приклад для початку варто пригадати 2008 рік. Саме тоді посаду начальника управління у справах сім’ї та молоді обійняв, без конкурсу, «порист» Андрій Рожнятовський – близький до тодішнього голови ЛОДА Миколи Кмітя.
З приходом Андрія Рожнятовського в управління у справах сім’ї та молоді розпочалася «чорна смуга». Його керівник – недосвідчений політик та неефективний менеджер, людина, яка опинилися у політиці випадково продовжує нищити своїм непрофесіоналізмом усе, що знаходиться у його підпорядкуванні. На хвилі Помаранчевої революцію Рожнятовський «знайшов» своє місце у львівській політиці, ставши депутатом обласної ради. Свого часу А. Рожнятовський довів до фінансової неспроможності ЛКП «Зелений Львів». Сьогодні ж він другий рік нищить, молодіжну галузь області – управління у справах сім’ї та молоді, яке є стрижнем української держави для побудови майбутнього здорового суспільства.
За час його керівництва управління все більше відривається від молоді, все менше заходів в інтересах молоді. Поряд з тим Андрій Рожнятовський знаходить методи заробітку в управлінській роботі – організовуючи нечисленні заходи, він вмудряється відмивати державні кошти, а апарат управління змушує готувати неправдиві звіти. Якщо переглянути видатки управління за отримані послуги, стає очевидно та наочно, що суми завищені, а в деяких випадках в декілька разів.
Структури управління ледь виживають(немає паперу, канцтоварів, борги за використання транспорту та комунальні послуги тощо), оскільки А. Рожнятовський не лобіює інтересів галузі перед губернатором. З приходом нового керівника області здавалося, що все мало б змінитися. Але ні! Андрій Рожнятовський і надалі «працює» на благо молоді, «читай своє благо». Ще й урядова, чисто технічна, акція з видачі посвідчення багатодітних сімей стала в нагоді, аби пропіарити себе перед Василем Горбалем та з метою знову пролізти в депутати. Поряд з тим для отримання додаткової підтримки у ОДА створив «родинно-дружню» Молодіжну раду, членами якої стали молодіжні громадські організації, більшість яких є кишеньковими.
Будучи депутатом обласної ради та членом постійної земельної комісії теж працює на себе, беручи участь в тих засіданнях які доповнюють його кишеню, одночасно з тим пробуючи підлизатися до якоїсь політичної сили, підлабузно голосує чи відкликає свій голос за ті рішення, що суперечать його позиціюванню як патріота та галичанина.
Роботою управління у справах сім’ї та молоді незадоволенні і у самій ОДА. Так, на колегії облдержадміністрації 29 липня цього року наголошувалося на незадовільній роботі управління. В цій структурі ОДА є найбільша кількість протермінованих документів вищих органів влади, листів міністерств.
Зважаючи на вище зазначені недоліки роботи Андрія Рожнятовського і його подальшу здатність лише погіршувати ситуацю в управлінні, звертаємо Вашу увагу на цій «особі» і запрошуємо небайдужих долучитися до чистки львівської політики від таких псевдополітиків, які лише нищать імідж Львівщини, як колиски української демократії та свободи. Відновимо Львівщину, щоб її знову ж таки називали Українським П’ємонтом.
заклик швидше нагадує спробу помсти конкретній особі ніж відновлення Львівщини, як Українського П’ємонту. З іншого боку таких псевдопатріотів рожнятовських вистачає і в золочівській владі. Не розумію позиції того ж Бартошика чи Закали, Маліновської чи Яворського та їм подібним, які пристосувались до нової влади і з успіхом реалізують на Золочівщині політику Президента Януковича. і вони ще себе називають патріотами! нонсенс виходить : Бартошик на Золочівщині реалізує політику МОН на чолі з Табачником... видно шкурні інтереси і "корито" таки більше важить для них ніж ідея .

додано через 6 годин 13 хвилин 56 секунд:

"Голова Львівської ОДА Василь Горбаль розпочав кадрові чистки з урахуванням результатів вчорашнього голосування про висловлення -AAA+
йому недовіри.
Зокрема, вчора на «килим» до губернатора була викликана депутат Львівської облради, голова Львівської обласної організації «Батьківщина молода» Наталія Лаврецька, яка з 2005 року працює у головному управлінні економіки ЛОДА. Дівчині відверто пояснили, що її голосування за висловлення недовіри губернатору унеможливлює подальше перебування на посаді, і сказали написати заяву на звільнення."
так само варто вчинити Окрепкому і з нашими "доморощеними" патріотами - чинушами на кшталт Бартошика чи Закали, Маліновської чи Яворського...
і взагалі - мали б совість і гонор вищезазначені чинуші та їм подібні то б не тримались за корито а за ідею !!!
квартірант, а ти зараз за ідєю чи тупо за бабло пишеш тут?
Васілій пише:
квартірант, а ти зараз за ідєю чи тупо за бабло пишеш тут?

я за справедливість - бо як казала одна пані : справедливість є і за неї варто боротись
а чуйство справедливості абастряєцца акурат перед виборами
а якщо серйозно то почитайте мої повідомлення майже дворічної давності і зрозумієте - мені пофіг вся ця влада і стара і нова. одного я таки зрозуміти не можу - якщо партія йде в опозицію , як зараз КУН, БЮТ, УНП Костенка чи Фронт Змін то чому її лідери ( Маліновська , Яворський, Закала чи Бартошик) продовжуть працювати на посадах і керувати районом? як на мене це можна охарактеризувати одним словом - ганьба!!!
в них посади не "політичні". ну і люди -не кріпосні. мають право і вийти з партії. до виконання ними службових обов"язків є претензії?
то якого милого той же Бортошик кричить на кожному кроці про політичні переслідування? а на рахунок політичних чи неполітичних посад варто було б вернутись в 2005-й рік і попитати їх за які заслуги вони потрапили на ці посади?

додано через 2 хвилини 43 секунди:

на жаль, шановний Васілій посади навіть на рівні району в нас роздають не по фаховості а по політичній приналежності... тому ми маємо керівника Терцентру обслуговування пенсіонерів без відповідної фахової освіти, кервника апарату - електрика а начальника райвно - хапугу зі стажем!
kvartyrant пише:
і попитати їх за які заслуги вони потрапили на ці посади?

звичайно як-за бабло просто в 05році сині трохи поприжали хвости.
в даній обстановці думаю менше зло-синя вертикаль. без виборів. мера маю на увазі. нехай покерують. і шоб не було на кого звалити. потім
Васілій пише:
в даній обстановці думаю менше зло-синя вертикаль. без виборів. мера маю на увазі. нехай покерують. і шоб не було на кого звалити. потім

от і я кажу - хай керують... хоча є одне але... щоб керувати треба мати кому керувати. а в синіх з кадрами, я так розумію , сутужно.
Рожнятовський нічого ніколи не рішав і не рішає. Хлоп запальний і борзий, тому його й тримають. Але коли старші дядьки грузануть і сідає на сраку - видовище кумедне)
А от його парткулєга Малярчук - повна протилежність. спокійний такий, норм тримає як паузу так і закидони.
Разом вони - пристріляна і взаємодоповнююча парочка
Погано це чи добре - питання риторичне, залежить для кого..
а хто такий Рожнятовський чи Малярчук для Золочівщини? для чого взагалі піднімати такі теми на форумі Золочівщини?