Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Фільтри для очищення води з-під крана

Автор Повідомлення
Фільтри для очищення води з-під крана
Вичитав:
Цитата:
Шкідливі сполуки та мікроорганізми, що зустрічаються в воді з-під крана:
- ХЛОР - Знищує хвороботворні бактерії. Навіть незначна кількість сполук хлору небезпечна для здоров’я людини.
- ІОНИ ВАЖКИХ МЕТАЛІВ - Високий вміст призводить до серйозних хронічних захворювань, особливо у дітей.
- ЦИСТИ - Водяні паразити (криптоспорид, гіардія тощо) спричиняють хвороби шлунково-кишкового тракту.
- ХІМІКАТИ - Пестициди, гербіциди, бензол тощо є причиною цілої низки захворювань.
- НАТРІЙ - У різній кількості наявний у більшості систем водопостачання — може зашкодити тим, хто дотримується безсольової дієти.
- КАЛІЙ І МАГНІЙ - Основні хімічні елементи, які безпосередньо визначають жорсткість води. Від жорсткої води утворюються накип і карбонатові відкладення на стінках посуду і водонагрівачів.
- ЗАЛІЗО - Тривале споживання людиною води з підвищеним вмістом заліза призводить до хвороби печінки (гемосидерит). Вміст заліза у воді не повинен перевищувати 0,3 мг/л.
- БЕНЗОПІРЕН - Канцерогенна речовина.

Порекомендуйте нормальні побутові водяні фільтри. Типу ціна/якість, зручність в експлуатації..
Ага, також давно хоту поставити, проте не знаю який вибрати.
У мене звичайний фільтр кувшин стоїть, але вичитала, що вони тільки від хлору фільтрують...