Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Пропаганда на стінах нашого міста

Автор Повідомлення
Пропаганда на стінах нашого міста
Як ви ставитесь до да*бойопів, які розмальовують стіни на наших вулицях пропагандистськими написами?
Тіпа крайніх націоналістів, реакторів, ітд

От шось ніби ніфіга не естетично..
Негативно... секту якусь нагадує...
Кажуть благими намірами вистелена дорога в пекло. Хоч бери і веб-камери по всьому місті став. Вони думають, що робить добре діло. Ні щоб взяти і помалювати хоча б один фасад.... Взагалі, це камінь у город нашої міліції. Такі речі чітко підпадають під кодекс...
Eton пише:
[цитата] !
Негативно... секту якусь нагадує...

загляньте на їх сайти ... просто чергова ідея фікс на яку клюнула молодь.. прикро, що малюють на фасадах будинків, які люди за свої кошти відремонтували.
було б добре, якби вони через деякий час назад їх замальовували
WANTED - $100500
Є ідея.

Зібрати добровільні кошти з власників розмальованих будинків і тих, кому просто не подобається ця муть, і призначити їх як винагороду за голови тих горе-малярів.
Здадуть - як пити дати.
Далі - або штраф або усунення написів шляхом чистки стін.

Якшо штраф - то в подвійному розмірі від винагороди. В цьому разі гроші йдуть на чистку, решта повертається вкладникам, мінус %% організаторам і виконавцям.
Ну а якшо чистка - то чистка не тільки своїх, а й чужих художеств.

Мені, напр, виділити якихось $5 на такий проект не влом.

Прям классіка вестернів. Ну як?
Одним словом ДИБІЛІЗМ!!!!
в минулому номері "Народного слова" писали, що піймали якогось 13-літнього підлітка , який розмальовував будинки... щось не конче віриться що робив він це сам ...
Пішов за паровоза. Старших може би й спитали, а тут - 13. Шо з нього візьмеш? Хіба для звітності..
За благими намірами, що написані на стінах криється таке страшне явище, як фашизм. Фашизм набирає обороти, і саме гірше, що на нього ведеться молодь, яка ще не має власної думки. Їм по 14-18 років всього. І ще найстрашніше - це повна бездіяльність влади, міліції по припиненню цього безладу. Міліція навіть не реагує, коли вони під час футбольних матчів на стадіоні кидають ЗІГУ викидаючи праву руку.
Alexis пише:
Пішов за паровоза. Старших може би й спитали, а тут - 13. Шо з нього візьмеш? Хіба для звітності..

це точно... для звітності в область МВС пацан піде...
Ernesto пише:
За благими намірами, що написані на стінах криється таке страшне явище, як фашизм. Фашизм набирає обороти, і саме гірше, що на нього ведеться молодь, яка ще не має власної думки. Їм по 14-18 років всього. І ще найстрашніше - це повна бездіяльність влади, міліції по припиненню цього безладу. Міліція навіть не реагує, коли вони під час футбольних матчів на стадіоні кидають ЗІГУ викидаючи праву руку.

ви натякаєте на марш фанклубу "Сокола" по вулицях міста в уніформі і з лозунгами , котрі нагадують направду фашистські чи конкретні дії цього угрупування на стадіоні ( я на футболі не буваю і не знаю що там ці молодики витворяють але їх марш і лозунги їх ходу по місту бачив - жах!!!)?
як старі бабки думаєте)))
(стіни звичайно не єст гууд)...... фашизм....... досить інтересна штука в мирний час.... але точно не з уКРАЇНЦЯМИ))))))
а наші УЛЬТРАС молодці.....*башють ліпше ніж команда!
F.O.A.D.
В тебе дійсно в бошці така каша, чи то просто стиль такий?
kvartyrant пише:
ви натякаєте на марш фанклубу "Сокола" по вулицях міста в уніформі і з лозунгами , котрі нагадують направду фашистські чи конкретні дії цього угрупування на стадіоні ( я на футболі не буваю і не знаю що там ці молодики витворяють але їх марш і лозунги їх ходу по місту бачив - жах!!!)?

Активісти тих автономних правих є майже в кожному фан-угрупуванні, до золочівського угрупування ця хвиля також докотилась, є і тут праворадикальні політичні елементи. Пропагують крайній націоналізм, расизм, і ще й до того всього клеють таке несумісне з вище перечисленим поняття - соціалізм, хоч думаю з них про соціалізм толком ніхто нічого й слова сказати не зможе, так як соціалізм це ліва ідеологія, а не права.

F.O.A.D. пише:
як старі бабки думаєте)))
(стіни звичайно не єст гууд)...... фашизм....... досить інтересна штука в мирний час.... але точно не з уКРАЇНЦЯМИ))))))
а наші УЛЬТРАС молодці.....*башють ліпше ніж команда!

Да, час то мирний, але умови для поширення фашизму просто ідеальні, як під час великої депресії 1929-33 років. Зараз світ починає переживати подібну краизу, армія безробітних збільшується, дешева робоча сила з Африки, Азії, втрачається довіра до традиційних політиків, величезна кількість мігрантів в Європі, дорожчає життя. Це створює причини для екстремізму, расової, релігійної нетерпимості, але шлях до вирішення проблеми лежить аж ніяк не через фашистську ідеологію. Створив проблему великий капітал і економічний лібералізм, погоня за неадприбутками і дешевою робочою силою.
Ernesto пише:
Активісти тих автономних правих є майже в кожному фан-угрупуванні, до золочівського угрупування ця хвиля також докотилась, є і тут праворадикальні політичні елементи. Пропагують крайній націоналізм, расизм, і ще й до того всього клеють таке несумісне з вище перечисленим поняття - соціалізм, хоч думаю з них про соціалізм толком ніхто нічого й слова сказати не зможе, так як соціалізм це ліва ідеологія, а не права.

а ці пацики навряд чи усвідомлюють що таке праворадикальні чи лівоцентриські погляди... з іншого бок вони прагнуть змін - а їх немає. от і кидаються діти на гарні картинки та лозунги
дійсно, саме гірше, що хтось за тим стоїть і може використати пацанів в своїх цілях.... як колись було в фашистській Німеччині існувала молодіжна воєнізована організація Гітлерюгенд. Її члени вирізнялися особливою жорстокістю і були останнім оплотом Рейху.
Праворадикальні, лівоцентриські.... одні ви такі розумні.... а всі просто діти які шукають веселі картинки)))

про реактор і інші національні організації скажу офіційно від всього золочівсього футбольного двіжу - ми ні в якій організації не перебуваємо і ніяку організацію не підтримуємо.... єдине, що ми підтримуємо - це футбольна команда золочівський Сокіл - це раз

про надписи: якщо б з вас дехто був уважніший, то замітив би надписи ЗУБР і Західний Автономний спротив - перша організація тернопільска, а друга загально західна.... ми притримуємось думки, що це хтось з них... нам змісту малювати у свому місті просто нема.... при тому шо ми ні в якому реакторі нє састаїм...

а про зіги, сіги і нігги - то це справа кожного окремо..... і не важливо він футбольний фанат чи столяр - хочу кидаю зігу, хочу курю сігу. а підписувати золочівський двіж під фашизм - удєл форумних балаболів і інтернет фантазьорів.....

надіюсь, що серед вас таких нема

любіть своє місто і команду

Золочів_Ультрас
FCSZ пише:
хочу кидаю зігу

дома си можеш робити шо захочеш. а якшо ти то робиш налюдях-то нормальні культурні люди мають всі підстави назвати тебе фашистом(якщо ти це робиш свідомо) або придурком(якщо ти просто мавпуєш не зовсім розумних дядь).
так шо обіжати сі ту нема на шо
FCSZ пише:
хочу кидаю зігу

якби мусара пи*дюлей відвішували за це, то бажання підносити праву руку б відпало давно.... зрештою, якшо мусарам на це на*рати, то багатьох людей зіги не влаштовують...
Ernesto
слабак)))
FCSZ пише:
про реактор і інші національні організації скажу офіційно від всього золочівсього футбольного двіжу - ми ні в якій організації не перебуваємо і ніяку організацію не підтримуємо.... єдине, що ми підтримуємо - це футбольна команда золочівський Сокіл - це раз

в такому разі приношу вибачення фан-клубу ФК "Сокіл" за безпідставні підозри... просто форма фан-клубу дууууууууууже вже нагадує певні політичні угрупування... власне тут мали б лідери фан - клубу передбачити цей момент і вдягатися в кольори клубу ...
kvartyrant пише:
в такому разі приношу

ти не дуже спіши вибачатись. пацанів юзають в тьомную, а вони си думают жи вони "двіжують"
Васілій пише:
ти не дуже спіши вибачатись. пацанів юзають в тьомную, а вони си думают жи вони "двіжують"

може і так... хоча з іншого боку час покаже хто "двіжує" і куди...
Для уточнення (по недопоняткам вище) - зразок роботи наших анонімних місцевих олігофренів: