Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Бойові мистецтва

Автор Повідомлення
Бойові мистецтва
Народ! Хто займається або займався якими-небудь бойовими мистецтвами. Я коли вчився в універі займався карате кіокушінкай, неймовірна штука!!! пробував шотокан, але це фігня, нема повного контакту, дуже цікавить мене айкідо, хто знає є в Золочеві якісь секції?
В Золочеві є стопудово секції бойових мистецтв, тільки тобі не можу сказати яких саме і де, бо не в курсі !
В третій школі, веде Красносельський, якщо не помиляюсь.
Я тож займалась карате кіокушинкай, але тепер вже ні... якось часу зовсім нехватає
Золочівські каратисти досить непогано стоять і в області і в Україні. Особисто я починав разом з Красносельським. Тоді було мале підприємство "ВАПОС". Тренером був Вндзерський Андрій Арнольдович. потім була якась історія ніби він був причетний до ректету. І все занихло. Але в треті школі хлопці шось трохи тренуються. Власне тренера їх часто бачу за пробіжкою.
Точно 3 школа.
Оос!
Айкидо нема

Posted from a Nokia mobile phone
я колись в свій час займалась дзю-до!! Отак!!
А я ходила на карате давніше чуть..
Муся пише:
А я ходила на карате давніше чуть..

А пригодилось то коли -небудь?
Нєа, я чемна...
bam пише:
Золочівські каратисти досить непогано стоять і в області і в Україні. Особисто я починав разом з Красносельським. Тоді було мале підприємство "ВАПОС". Тренером був Вндзерський Андрій Арнольдович. потім була якась історія ніби він був причетний до ректету. І все занихло. Але в треті школі хлопці шось трохи тренуються. Власне тренера їх часто бачу за пробіжкою.

і я тоді починав займатися, навіть бачив Близнюка - президент федерації карате кіокушинкай України
З бойових мистецтв знаю бій подушками, і лоскотання пірїнами.

Кот да Винчи пише:
подушками, і лоскотання пірїнами.

Відомі види
Точно знаю в третій школі карате кіокушінкай тренер такий маленький і викладає там давненько
А я колись в спортшколу на дзюдо хотів ходити, один раз пішов і після того, як тренер заставив на голий паркет на спину падати, вирішив, шо зможу жити і без того дзюдо.
Де то таке було? Мене не заставляли. Хоч я ходила 2 роки.
в нас в золочеві в спорт школі є секція дзюдо=-) сам займався колись, а тепер вже займаю змішаними бойовими мистецтвами правда на жаль в нас в золочеві ще такого немає тому їжджу до львова тричі на тиждень - найкраще це змішані або скорочено ММА...... багато допомагає на вулиці