Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Моніторинг роботи інтернету Пан-Телеком в с. Ясенівці

Чи задоволені ви роботою Пан-Телеком в с.Ясенівці
Так, найкращий провайдер!!! 33%   4
Так, але не зовсім... 8%   1
Ні, послуги неякісні... 33%   4
Категоричне НІ, хочу ЦСО! 25%   3
Всього голосів: 12
Автор Повідомлення
Моніторинг роботи інтернету Пан-Телеком в с. Ясенівці
Пінг з БС:

Швидкість, за тарифу 1мбіт\с:

додано через 11 годин 34 хвилини 41 секунду:

Пінг з БС:

Швидкість, за тар. плану 1 мбіт\с:
John1992on
Ну раз хочеш ЦСО, то хто тобі боронить?
voshkaniridze
а хто тобі сказав, що я ЦСО хочу....,
я б на нього перейшов, але дуже подобається глючний і безкоштовний нет Пан-Телеком+ вночі шв 2 мбіт\с(з 1 до .., не думаю, що ЦСО супер-варіант для мене..., хоча по якості воно звичайно попереду...

П. С, після дзвінка в їх СЦ шв нормалізувалaсь:
Ping:

Speed:
John1992on пише:
а хто тобі сказав, що я ЦСО хочу....

просто після створення теми була лише одна відповідь на питання вгорі, логічно що я вирішив, що вона була твоя. Відповідь звичайно була (Категоричне НІ, хочу ЦСО!)
voshkaniridze
Ааа, тепер зрозумів чому ти преш проти шаромана, сидиш на Пані телекомі )))
Grafit пише:
Ааа, тепер зрозумів чому ти преш проти шаромана, сидиш на Пані телекомі

Не совсем поняв хто такий шароман.
Шоби усім було зрозуміло:
1. На роботі використовуємо ОГО, та радіоінтернет ЦСО
2. Вдома для повної картини підключис Пан телеком.

Тому я як напевно мало хто з форумчан можу порівнювати якість надання послуг Інтернет в м. Золочеві. При цьому кому симпатизую не колюся(реклами небуде), а лише вказую усім на їх помилки(не більше).
voshkaniridze

Субєктивно це) Мережа кожного провайдера не єдина, різні бази, різне обладнання, десь працює супер, десь погано ( так для прикладу) От за скільки часу усувають ці проблеми, інакше питання.
Eton пише:
Мережа кожного провайдера не єдина, різні бази, різне обладнання, десь працює супер, десь погано

Проте ставлення до клієнта в службі підтримки різне, можна порівняти що обіцяють провайдери і що отримують клієнти і т. д.
Тему варто закрити, оскільки кількість абонентів Пантелеком невпинно зменшується, діаметрально-протилежно до збільшення їх кількості у інших операторів. Тобто незабаром, можливо, потрібно буде витерти(перенсти у смітник) всю вітку "Інфосервіс"...