Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Конфлікт між мешканцями та підприємцями на вул.Івасюка

Автор Повідомлення
Конфлікт між мешканцями та підприємцями на вул.Івасюка
Чому нас не спитали?

Ми, жителі житлового кварталу по вул. Івасюка, а саме буд. № 2,4,6,8 звертаємось до Вас з проханням надрукувати нашого листа в районній газеті «Народне слово»
Понад п’ять років тому, фактично з нашої згоди, в дворі нашого будинку було виділено земельну ділянку загальною площею 0,0062 га для побудови торговельних підприємств підприємцями Щур В. П. і Деленговський М. М. Дані підприємства «Гурман» і «Побутова хімія» функціонують і до сьогоднішнього дня.
Все було нормально, але як голосить народне прислів’я : « Пусти пса під стіл, то він і на стіл рветься». Так сталося і в нашому випадку.
Згадані підприємці, заробивши трохи грошенят, вирішили розширити свої підприємства за рахунок нашої прибудинкової території і разом з місцевими органами скрито і тихенько на підставі рішення виконкому Золочівської міської ради № 257 від 14.08.2009р. нашими підприємцями було подано на затвердження сесії міської ради містобудівне обґрунтування коригування червоних ліній та розміщення земельних ділянок для будівництва та обслуговування магазинів, а рішенням сесії міської ради за № 1131 від 18.12.2009р. дано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою на дану ділянку. Але для виготовлення проекту землеустрою потрібно громадське обговорення містобудівної документації, тому виконком міської ради, розуміючи, що буде спротив місцевих мешканців іде на хитрість.
В районній газеті « Народне слово» 22.10.2009р. опубліковано оголошення про проведення виконавчим комітетом Золочівської міської ради громадських слухань містобудівної документації – «Містобудівне обґрунтування коригування червоних ліній та розміщення земельних ділянок для будівництва та обслуговування магазинів на вул.. Січових Стрільців в м. Золочеві Львівської обл..». громадське обговорення проведено 23.11.2009р. в сесійному залі Золочівської міської ради. На день проведення слухань письмових зауважень, заяв від громадськості, втому числі мешканців буд. № 2,4 по вул. Івасюка м. Золочева до виконавчого комітету Золочівської міської ради не надходило ( з відповіді Золочівської РДА).
Нас, мешканців названих будинків глибоко обурило таке зухвальство наших міських чиновників, адже нічого спільного з вул.. Січових Стрільців ми не маємо. Згідно топографічних карт м. Золочева до вул.. Івасюка прилягає вул.. Шухевича, а вул.. Січових Стрільців починається від СШ №2, а виділена ділянка, як при будинкова територія наших будинків належить до вул.. Івасюка .
Таким чином, міська влада ввела в оману всіх мешканців наших будинків і всього населення міста, тому і ніякого обговорення і зауважень не могло і бути, а далі згідно рішень міської ради № 1203 і № 1204 від 2.03.2010р. виділено земельну ділянку майже 200 м2 для побудови двоповерхового комплексу, відповідно загальною площею майже 400 м2. Задумайтесь шановні мешканці міста у ці цифри!
Чи була така потреба для населення міста, адже навкруги нас розміщено 15 торговельних підприємств, враховуючи кафе – бари і т. д., і чи відповідає дана ділянка для такої забудови.
Куди дивились і чим думали даючи свої висновки шановні районний архітектор п. Барчук Р. В., головний санітарний лікар п. Білас І. С., пожежна інспекція.
Даний проект розробляється з великими порушеннями пожежної безпеки і санітарно будівельних норм. Так пожежний розрив між нашим будинком і магазином становить всього 6,5 м. замість 10 м. Всі свої рішення згадані чиновники приймають у своїх кабінетах а самого нашого подвір’я ніхто і не оглянув. Ми повністю будемо позбавленні права згідно ДБН № 360 – 92 і Ст. 42 Земельного кодексу на нормальний відпочинок, в спекотні дні посидіти в затінку дерев, бавитись нашим дітям і онукам, сушити білизну та інші господарські потреби. Більшості наших квартир всі вікна виходять на одну північну сторону, ми і так ніколи не бачимо сонця, а після забудови будемо позбавлені і світла, в кімнатах буде темно і сиро ( згідно чинного законодавства в таких випадках забудова різних об’єктів категорично заборонена.
П. Білас І. С., Ваші коментарі.).
Такі великі торговельні підприємства не можуть функціонувати в даному місці, тому що повністю відсутні під’їзні шляхи до магазинів для привозу і розвантаження товару, вивозу тари і т. д. В даний час вже великі «фури» торговельних підприємств «Сандора», «Галичина», «Джерельна» та інші виїжджаючи на наше подвір’я, порушують наш спокій, загазовують нашу територію, наносять шкоду нашому будинку, бо наше подвір’я не розраховане на проїзд таких великих вантажних автомобілів, приводить до його руйнації, а також створюють аварійно – небезпечну ситуацію для нас і наших дітей.
Шановні пани бізнесмени, особливо п. Віта Щур! Ви рекомендували нам продавати свої оселі, шукати собі тихих місць і не заваджати Вам. Ми мешканці обговорювали Ваші поради, і прийшли до висновку, що Вашому зухвальству і наглості не має меж. Ми тут зростали, дехто прожив і більше пів століття, тут пройшло наше життя, наша молодість, повиростали наші діти, ростуть і онуки. То чи не краще буде Вам самим забратися геть звідсіля, побудувати свій торговий комплекс там на гарній вулиці Дачній, в мальовничому місці біля озера і спокійно собі працювати на благо собі і своїй сім’ї. І ще хочемо нагадати Вам народне прислів’я, бо народ наш дуже розумний: «менше вкусиш, скоріше ликнеш », «на чужому горі, нещасті – щастя не здобудеш».
Шановні чиновники, місцева владо, п. Зубар В. В. і його заступники! Дехто з Вас каже, що подумаєш всі помиляються. Тому то і хороший керівник, це той керівник, який вміє вчасно виправляти свої помилки, і щоб не було потім стидно Вам, як простим громадянам, при зустрічі з нами, щоб Ви могли прямо дивитися нам у вічі, а не ховати очі у свої «сандалі».
З повагою жителі буд. № 2,4,6,8 вул. Івасюка м. Золочева.
Ви так почали, ніби редакція НС знаходиться хз де в бункері і вхід туди тільки по інвайтах.. Чи ви вже там були і вам відмовили?

Хоч би фотки виклали, особливо там, де порушення - крупним планом..

Якщо є безсумнівні порушення - бомбіть заявами і скаргами по всіх інстанціях, знизу вверх. Нема реакції - на область. Не шкодуйте паперу - це в ваших же інтересах. Чи ні?
Alexis - Проти бабла не попреш. А проти великого - тим більше. І тим більше в нас в Золочеві. Тут все продається, ВСЕ!!!
Не тупИ, валчара - де тут велике бабло? Може навпаки - чим менше місто - тим менші розцінки?

Люди просто працюють, територія не резинова, така стичка на межі появляється рано чи пізно - а чому б і не розширитись коли є можливість.. Це оті два ларька біля поліКлінікі? Я взагалі думав шо то вул. Шухевича а не Івасюка - гляньте адресу, в них папери про діяльність мають на стіні висіти..

А поставщики на фурах самі знають де паркуватись - де зручніше. Ібо - час. Вони появляються-вигружають-накладна-поїхали.. і міняються часто - одному обьясниш - завтра буде інший. Знак приліпіть.

В таких випадках далеко не завжди і сусіди повністю праві.. інформації мало і вона одностороння.
міняю вашу квартіру на домік в дірєвнє. там вам і простор і чисте повітря. далекувато правда. чи ви б хотіли жити в центрі міста як на природі?
Ну-ну, хотів би побачити, коли ти живеш нормально стільки років, а тут біля самого дому стройку і магазини на подвір'ї будують в тебе, що б ти зробив?

додано через 1 хвилину 58 секунд:

І може для тебе 10000 грн. то не гроші, а для них - стабільний підзаробіток.
волчара пише:
в тебе

Власність буває різна - суспільна, приватна, колективна, державна.. От і подумай..

А кому чого не хватає - той чуже рахує. Відкрий своє п/п. Розвивай його, вклади свій час, гроші, нерви. А потім називай це підзаробітком.

Тут про що мова йде? Про чужі гроші чи про законність ситуації?
Alexis пише:
А потім називай це підзаробітком

Я думаю, що волчара мав на увазі підзаробіток чиновників
Пальцем в небо. Ітак до суті не відноситься.

додано через 3 хвилини 13 секунд:

Як громадське обговорення в міській раді - то ніхто нічо не чув.
А хто скільки в карман кладе - знають всі..
дуже корисна інформація, да
не свалять буржуї так просто звідти, там все схвачено. Поки не спалите к чертям собачим їх магазин ніхто вам і не поможе. Вас багато -обєднуйтесь, починайте двіж, подавайте приклад іншим, мирним путьом їм вряд лі шось зробите. А міські чиновники - це лошари, які все приймають, що їм скажуть. Вони колись приймали рішення про демонтаж гаражів незаконно збудованих і того рішення і так ніхто не виконує. Так шо не будьте наївні, побийте вікна для початку, не поможе - починайте палити. Удачі!
Ernesto пише:
побийте вікна для початку, не поможе - починайте палити

Ernesto пише:
не свалять буржуї так просто звідти, там все схвачено

У них все схвачено, а вас посадять.

додано через 2 хвилини 39 секунд:

І взагалі вже раз кумуняків слухали.
Ernesto пише:
буржуї
палите к чертям собачим їх магазин
починайте двіж, подавайте приклад іншим, мирним путьом їм вряд лі шось зробите
Розвалили все, а потім потилицю чухали, й чухаємо досі, як то все виправити.
Ernesto - правий, підтримую.
ну, крім спалити..

додано через 2 хвилини 39 секунд:

voshkaniridze
Шо ти мелеш, які посадять, які кумуняків..
Це називається - разом і втьомную.

Метод старий як світ, ефективно виражає думку громади, дає високий профілактичний еффект, в свій час перевірений у більшості розвинутих країн світу.

Читай вище - жильців спочатку наіппали, потім почали будову з порушеннями норм, потім дипломатично послали нахер - за таке в нормальній громаді розбиті вікна час від часу - самий мінімум. Ніхто не буде кидати ніяких заяв, якшо в самого рильце в пушку. Та і на кого - на весь дім?

Но якшо в будові нема порушень - жильцям сильно виступати нема смислу, все по закону. Хіба брати відступний від приватників типу відката "для впорядкування будинку і прилеглої території"..
В редакцію "Народне слово" ми статтю писали, але опубліковано було лишень те, що дозволила наша влада. Не згадувалися імена чиновників, звернення до підприємців та влади з нашим проханням, а просто коротка суть. З даної статті було опубліковано десь 20% матеріалу, решта опустили з тої причини, що дані підприємці являються родичами нашої так званої влади (хто зять, хто дочка). Мер міста не повідомляє громадян про скликання сесії, коли повторно буде обговорюватися питання, а робить її таємно. Коли ми взнали про те, що буде сесія і прийшли в останню хвилину, була більшість депутатів пан Зубар відмовився проводити сесію без всяких причин. А фото ми скинем.
Варвара пише:
В редакцію "Народне слово" ми статтю писали, але опубліковано було лишень те, що дозволила наша влада

Погано. Давно писали? Який номер/дата газети?
Варвара пише:
А фото ми скинем

Акуратніше скидайте
Загальне фото краще зробіть зверху з балкона/вікна.
І, якшо можливо, детальні фото для кожного конкретного буд. порушення.

Тут деколи дописує один поважний редактор з однієї поважної газети.
Коли буде достатньо матеріалів (ше би фото і номер газети зі статтею) - звернем його увагу на цю тему. Думаю, не відмовить..
А Зубар шавка добра. Демократ х. єв. Так обманути людей. Гнати його, гнати і ще раз гнати. Будувати там не можна. Люди мають організувати опір, майдан, пікети. думаю сусідні будинки
вас підтримають. Ганьба шавкам , типу зубара.
Газета "Народне слово" . Стаття була опублікована 5 серпня 2010р. Лист в редакцію "Чому нас не спитали?..."
Зубар звичайна шавка... а місце для шавки зробив Тимків Ілля , який власне і був законодацем мод дерибану Золочева
а ти квартирант -продажнашкура. виповз тіко коли виборами запахло цікаво ти тепер за каго?
voshkaniridze пише:
І взагалі вже раз кумуняків слухали. Розвалили все, а потім потилицю чухали, й чухаємо досі, як то все виправити.

Що саме розвалили? Здається засоби масової дезінформації погано вплинули на розвиток твої суспільної думки...

kvartyrant пише:
Зубар звичайна шавка... а місце для шавки зробив Тимків Ілля , який власне і був законодацем мод дерибану Золочева

батько золочівського дерибану є такий вороняцький бидлюган-дерьмократ Сенчук голова міськвиконкому в 90-94 роках, який втік в столицю, бо напевно вже б його тут завалили за ті штуки, які він мутив. А Тимків і Зубар це квіточки, бо тоді було, що красти, а тепер залишились, хіба вільні території біля будинків в центрі міста, які також можна пихнути місцевим спекулянтам-торгашам, ой вибачте, приватним підприємцям)
Шановні, а можна тут без лірики?
Давайте по сабжу.
В мене, напр, НС тільки пару останніх номерів. випуску за 05.08.2010 не найшов.
Варвара пише:
Стаття була опублікована 5 серпня 2010р. Лист в редакцію "Чому нас не спитали?..."
Якшо в когось є цей номер - зробіть добре діло - зіскануйте пліз ту статтю і викладіть тут.

додано через 1 хвилину 13 секунд:

І, автор - фотки в студію
підкажіть будь - ласка, як можна вставити фотку.
Клік на "Відповідь". Потім рядок "Додати картинку" - кнопка "обзор". вибираємо файл, відправляємо кнопкою "завантажити". В вікні повідомлення появиться код ссилки на фотку - значить ок. Так же само повторюємо для наступної ітд..
або відправте на пошту *потер, отримав* - поставлю як треба

додано через 2 години 43 хвилини 46 секунд:

Пошту від автора отримав, ось варіант від газети "Народне слово":Формально виглядає так, що вони скоротили розмір (газета ж не резинова) за рахунок недоведених фактів.
Зі свого боку вони в дечому праві - вони ж не знають як було насправді - а вдруг було не так..
Не підкопаєшсо.
Такшо спитали-неспитали - пізно.
Тому підготуйте таки фотки буд. порушень.

І ще врахуйте один нюанс: так як будинок - типу ваша спільна власність - якщо хоча б один із жильців піде в відказ (висловиться ЗА дії п/п або просто не буде проти) - ви не зможете нічого вимагати від імені будинку. тобто або всі 100% або ніяк..
Alexis пише:
І ще врахуйте один нюанс: так як будинок - типу ваша спільна власність - якщо хоча б один із жильців піде в відказ (висловиться ЗА дії п/п або просто не буде проти) - ви не зможете нічого вимагати від імені будинку. тобто або всі 100% або ніяк..

Чото ти загнув. Якщо хтось захоче торг центр збудувати, а всіх жителів будинку послати, і повлити будинок, то достатньо з одним договоритись, щоб він не був проти і все???