Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Містичне коріння злочинності

Автор Повідомлення
Містичне коріння злочинності
МІСТИЧНЕ КОРІННЯ ЗЛОЧИННОСТІ

Про сумний вплив атеїзму, матеріалізму і окультизму на сучасне суспільство явно свідчить різко збільшений рівень злочинності і самогубств. Вчені психологи і соціологи, перебуваючи на матеріалістичних позиціях, не в змозі пояснити природу цього феномену. Переважно матеріально забезпечені люди, із зовні благополучних сімей, часто абсолютно несподівано для оточення скоюють страшний, кривавий злочин. У чому ж причина? Де коріння? А причина знаходиться саме в душі людини і в певних діях, які випливають з невидимого світу.

«Святе місце порожнім не буває» і «Одне джерело не може давати солону і солодку воду» свідчить апостол Яків [Як. 3, 12], і не може займати людина нейтральну позицію в духовному світі. Через своє онтологічне начало вона повинна докластися або до добра або до зла, або до Бога, або до диявола.

Людина, що не знає Бога та Його заповідей, як правило, живе у світі за законом своїх пристрастей. Прагне робити те, що уйому хочеться, те, що приносить задоволення. Демони всіляко прагнуть підсилити людські пристрасті, адже через них, як через канал, властивий їх природі, одержують вони доступ до душі грішника. За свідченням святих отців, зокрема Григорія Синаїта{1}, кожен біс має свою «спеціалізацію» вважає за краще перебувати в певному середовищі, харчуючись і посилюючись за рахунок енергії пристрастей. Один рід демонів розпалює хіть, інший схиляє до пияцтва, третій порушує гнів і т. д.

За свідченням св. Іоанна Златоуста, демон не залишає людини, поки або не уподібнить собі, або не доведе до самогубства.

Ця теза добре підтверджується нашим сучасним життям. У судовій психіатрії використовується такий термін, як нав'язлива ідея. Ось що ми читаємо із цього приводу в підручнику Судова психіатрія{4}: До вольових порушень можна віднести імпульсні стани, що характеризуються виникненням непереборних або важко переборних спонук до здійснення тих або інших дій, без попереднього рішення. Прийнято виділяти декілька імпульсних станів: кататонічні імпульсні дії найчастіше носять характер безглуздих, невмотивованих, агресивних і руйнівних актів. Часто хворим це переживається як підпорядкування чужій волі (синдром Кандінського).

Але якщо злочин коїться всупереч своїй волі, під непереборною дією чогось, очевидно, стороннього йому, тобто чужої волі, то постає питання, чия ж це жахлива воля? Чи не того духу, якого ми називаємо злим?

За останній час у світі помітно збільшилося число невмотивованих вбивств. Здавалося б, ні з того, ні з цього, без жодної обгруунтованої причини одна людина вбиває іншу. У статті «Хто уб'є мене завтра» автор В. Калита описує три страшні злочини. Перший випадок: двадцятирічний Скоробогатов побив матір, важко поранив ножем вітчима, а через п'ять днів убив хлопця, що намагався захистити свого батька, над яким вбивця знущалася. Тракторист Родопупов в п'яному стані по-звірячому зарізав своїх знайомих Ганну і Олександра, без видимих на те причин. Заваруєв повіз покатити малолітніх дітей в ліс, і тут у нього виник намір на вбивство дитини на грунті помсти його старшим сестрам, які відмовилися вийти за нього заміж. Звірячо убив обох дітей.

Автор, досліджуючи особу Заваруєва, пише: Він жив і ріс як багато сільських хлоп'ят. Вчився в школі, служив в армії, потім працював різноробочим в колгоспі Батьківщина. Ніколи і ніде жодного дня він не провів ні з вбивцями, ні з насильниками. Жодної години не сидів у в'язниці, колонії, зоні. І раптом такий поворот в долі: вбивця, насильник. Для мене окрім іншого жаху, найстрашніше - характеристика особи злочинця, тобто він такий, як безліч інших людей.

Але пояснити причини цього феномена Калита не може. І це зрозуміло. Адже пояснити дане соціальне явище можна тільки з однієї точки зору - містичної.

Як вже сказано вище, людина, не захищена християнською вірою, таїнствами і молитвою, виявляється беззахисним перед різновидами спокус, для нього розставленими. Він потрапляє в ту або іншу містичну пастку і, живучи в цьому світі за законом своїх пристрастей, вправно управляється з нечистим демоном.

Так, в статті «Маніяк виходить на полювання» описується ряд жорстоких вбивств, досконалих без жодного серйозного мотиву. За даними керівника групи ВНІІ МВС СРСР Юрія Самойлова, серед маніяків більше людей з вельми високим інтелектом: кваліфікованих робітників, службовців, лікарів, спортсменів, студентів. Вони, як правило, прекрасні голови сімей, мають двох або більш дітей, ніколи не помічалися в кримінальних пристрастях.

У Ставропольському краї в туристичному клубі працював Анатолій Слівко. Зразковий сім'янин. Дружина. Діти. Відмінний педагог. Його учбово-виховну методику всіляко пропагували. І ось став викликати хлопчиськ з свого клубу. Давав їм 25 рублів і наказував надягати піонерську форму. Оголошував, що зараз почнеться експеримент на виживання в екстремальних умовах. Після чого душив їх, підвішував за ноги, всіляко знущався, одночасно знімаючи це все на кіноплівку. Семеро хлопчиськ загинуло, близько 30 вдалося вижити.

На думку Ю. Самойлова, причиною злочину служить те, що в глибинах підсвідомості деяких з них відбуваються якісь зміни. Залишаючись зовні таким, якими були раніше, вони в таємниці починають скоювати криваві вчинки. Так що ж це за несподівані зміни в підсвідомості, які перетворюють зовні благопристойну людину на лютого звіра? Фахівець МВС відповісти не може, тільки нарікає, що тепер стало складно знайти злочинця, бо невідомо, серед якого контингенту населення його шукати.

Як жахливо не звучать ці слова, більшість людей нашого суспільства - зомбі. Тобто це люди, покірно виконують волю нечистого духу, що вселився в них, який часто доводить їх до страшних злочинів або самогубства. Причому міра одержимості прямо пропорційна пристрасності й безвір'я людини. Візьміть вищенаведені В. Калитою приклади вбивств - люди, втративши контроль розуму, несподівано для самих себе розв'язувалися на дикі, божевільні вчинки; у розпалений алкоголем мозок поступав наказ, а голос, звичним, ідентифікувався з власною свідомістю, примхи якої давно вже виконувалися безконтрольно і беззастережно. І ось результат - непоправне відбулося.

Ось що ми читаємо в німецькому журналі «Штерн»: «Вбивства батьків - особлива форма вбивства, - відзначає суддя Міхлер, - оскільки злочинець і жертви знаходяться в дуже близьких відносинах (такі) вбивства мають у нас давню традицію». І, дійсно, в Німеччині такі випадки відбуваються нерідко. У статті «Чому діти вбивають батьків» описується кілька подібних злочинів.

У першій історії вбивця Інго Геркет, син архітектора з благополучної і спроможної сім'ї. Родичі з дитинства виконували всіх його примх. Якось зажадав у матері крупну суму на покупку дискотеки. Мати зважилася порадитися з чоловіком. Наступного дня він пішов додому і затіяв розмову з батьком. Розмова не вийшла. Тоді Інго узяв ломик, убив батька, спустився в підвал і убив матір. Перш ніж виїхати за межу, подзвонив приятелю і сказав: . Дискотеку на 51% я купив. Через три дні прийшов і здався в поліцію. Про мотиви злочину, за свідченням прокурора, говорив невиразно, загадками.

У Гамбурзі син робітника на бійні найняв в 1979 році свого друга як вбивцю за 4 тисячі марок і спокійно спостерігав за розправою над батьками. Я хотів свободи, - сказав 18-ти літній син, - тому вони повинні були піти з мого шляху. Батьки ж примушували його допомагати в домашніх справах.

Для того, щоб одержати спадок і купити престижну машину, 19-ти літній учень з Бад-Дюркхайма застрелив батьків з рушниці, а сестрі наніс безліч ножових поранень. На допиті він запитав без збентеження: А що буде з моїм спадком?

Все це свідчить про стан повної одержимості даних людей. Це і недивно. Америка і Європа задихаються від бездуховності. Істинно віруючих християн там не багато. Служіння кумиру пристрастей є основнирм завданням всього життя. Окультизм, магія, культ східних релігій мають надзвичайно широке розповсюдження і популярність.

Відомо, що людина створена за образом і подобою Божою, покликана до великої мети любові і нескінченної досконалості. І коли вона замикається в порочному колі задоволення своїх пристрастей, стає егоцентричною - її духовна і фізична загибель стає неминучою, бо вона, відступаючи від Бога, вибирає небуття.

Матеріали підготовлено за книгою "Люди і демони"

http://bogistina.info/m/bibl/svyash/rodion.rar
На Львівщині теж було чимало випадків, які напряму доводять, що люди діяли під впливом нечистої сили. Пропоную Вам ознайомитися із ними.

Листопадового вечора з дому зник 12-річний мешканець Сколівщини Петрик. Хлопець не повернувся додому зі школи. Того ж вечора під вікнами житлового будинку знайшли непритомним його двоюрідного брата 16-річного Андрія. Викликали швидку. Лікарі виявили у підлітка перелом обох щелеп і тазобедреного суглобу. Пізніше з’ясується, що хлопець викинувся з даху будинку. Уже за декілька днів матері цих дітлахів – рідні сестри Роксолана та Світлана повернулися із Італії, де перебували на заробітках до рідного села. Знайти Петрика вдалося матері. Зайшовши на десятий день після зникнення сина до кімнати Андрійка, вона почула сильний сморід біля розкладного крісла.

Відкривши кришку, жінка вжахнулася. Всередині крісла вона знайшла бездиханне тільце своєї дитини. Уже за наступного дня, відвідуючи сина, батько Андрійка дізнався жахливу правду. Допитуючи Андрія, старшому слідчому «убойного відділу» обласного управління внутрішніх справ вона дізналася про те, що трапилося насправді.
Коли Петрик повернувся зі школи додому, Андрій затягнув його у ванну, заздалегідь наповнену водою й задушив. Роздягнувши хлопця, він сховав його у нішу розкладного крісла. Коли родичі схопилися й почали шукати хлопчика, його двоюрідний брат, непомітно вийшов з квартири та піднявшись на дах двоповерхового будинку, написав ножем на склі фрази англійською мовою, пов’язані із чорною магією та окультизмом. Після цього він викинувся з четвертого поверху будівлі. Слдіча пояснила, що на формування свідомості підлітка негативно вплинули відмова від спілкування з зовнішнім світом, інтернет, астральна література та прихильність до важкої рок-музики, яка прославляла сатану. Утім, найбільше Андрій цікавився окультизмом та нумерологією. За формулами цієї науки він вирахував для себе, що є богом. 17 жовтня 2007 року, коли було скоєно злочин, співпали три сімки. Цього числа, вважаючи себе богом, він вирішив звершити чиюсь долю. Жертвою став двоюрідний брат… Невдовзі Феміда винесла вирок у цій доволі складній справі. Апеляційний суд Львівської області визнав Андрія Криниченка не осудним, скерувавши його на примусове лікування до психлікарні. Туди ж напередодні потрапила його рідна мати, котра не витримавши пережитих подій, теж збожеволіла.

У 2008 році в одній із квартир на вул. Чайковського (м. Львів) у ванні було виявлено тіло старенької жінки. Співробітники слідчо-оперативної групи, які прибули на місце події, запідозрили 29-річну львів’янку, яка винаймала у пенсіонерки помешкання. У дівчини була порушена психіка. Розлади у неї виникли після видалення пухлини із сонної артерії. Тривалий час дівчина цікавилася різними ритуалами. Один із них вона й здійснила на вул. Чайковського. Переламавши жертві ребра та хребет, вона обстригла їй волосся. Під час судово-психіатричної експертизи, убивця розповіла, що зробила це, аби… забрати у старенької силу. Про всі ці випадки мені розповіли слідчі відділу розслідування вбивств обласного управління міліції Львівщини. Ці та наступний випадок, про який повідомили у прокуратурі Галицького району, було описано на шпальтах газети «Міліцейський кур’єр».

У 2009 році, колишній зек підрізав у Львові водія іномарки. Це трапилося на вул. Князя Романа поблизу пам’ятника Д. Галицького). Того дня на перехресті виникла пробка. Один із водіїв був змушений зупинитися на зебрі. Це не сподобалося перехожому. Він підійшов до автомобіля й вдарив у скло ззаду. Водій вийшов з іномарки й зробив хуліганові зауваження. У відповідь раніше судимий львів’янин турнув автовласника ножем. На щастя, людина вижила. Коли негідника було затримано, він зізнався що діяв (цитую дослівно): «за вказівкою князя тьми Люцифера».

У міліцейській практиці неодноразово трапляється, коли затриманий не може пояснити своїх дій. У протоколах допиту іноді вказують й таке: «не знаю, що на мене найшло», «мабуть, нечистий поплутав». Звісно, йдеться про вбивства. Часом люди, отямившись після скоєння тяжкого злочину, не могли зрозуміти, чому вони це зробили. Немов би знаходилися під гіпнозом чи якимось впливом. До слова, погортайте, сторінки сайту http://milicia.lviv.ua та сторінки львівської преси в інтернеті. Там можна знайти шокуючі розповіді вбивць, затриманих за скоєння злочину.
Пророк Єремія (29:8-9), "Так бо говорить Господь сил, Бог Ізраїля: "Не давайте себе ошукувати вашим пророкам, що між вами, та вашим віщунам, і не зважайте на сни ваші, що вам сняться. Неправду пророкують вони вам ім'ям Моїм: Не посилав я їх - слово Господнє".

Екстрасенси та ворожки не лише пророкують неправду іменем Божим, а й несуть у собі небезпеку. На жаль, дуже мало священників, науковців та журналістів нині розвінчують темні діла представників окультних сил. Винні не стільки самі екстрасенси, а зло, яке керує ними. А вони (можна лише поспівчувати) гадають, що володіють надзвичайною силою. Втім, насправді ними керує ніхто інший, як сам диявол. Про містичні корені злочинності, які тягнуться не лише від бісів, а їхніх вірних слуг розповідає у своїх публікаціях:
"Шабаш колдунов" http://www.edinoe-delo.narod.ru/nlo/6-1.htm
"Окультная болезнь" http://www.k-istine.ru/occultism/occult_disease.htm

о. Анатолій Бєрєстов. Процитуємо:

"Обращение во всевозможные “салоны космоэнергетики”, “студии Высшей магии “Vooddoo”, “Selene Vamp””, “обучение тайнам колдовского искусства” с последующей инициацией — посвящением демону — заканчиваются часто весьма плачевно и даже трагически. 10 июня 1999 года газета “Комсомольская правда” в статье “Исцеляю. Расчленяю…” рассказала об экстрасенсе из Херсона Наталье Птухиной, имевшей сертификат Украинской ассоциации народной медицины и диплом учебно-методического центра “Agima”, где прослушала курс “Биоэнергетика, магия, йога”. Когда лечение очередной пациентки от тяжелого онкологического заболевания не удалось, экстрасенс убила больную и… сварила ее останки. На суде “целительница”-убийца с возмущением отвергла обвинения в сумасшествии, заявив, что убийство имеет чисто научную основу — поскольку в подсознании пациентки якобы была “программа самоуничтожения”. -

Другая трагедия произошла в Омске. Заместитель начальника отдела областной прокуратуры В. Галдин покончил с собой после того, как неизвестный врач-экстрасенс вынес ему страшный диагноз: рак мозга. Вскрытие показало, что никакого рака у работника прокуратуры не было и в помине.

Такова страшная цена за смертельные игры с бесами, которые “курируют” деятельность всех экстрасенсов, биоэнергетиков, целителей, магов, независимо от названия служащих силам демоническим.

Офицер, один из руководителей колонии для рецидивистов, страдавший алкоголизмом, вдруг увидел “христа”, который вручил ему золотой меч и сказал: “Вот тебе меч для борьбы с врагами и болезнями!” После чего этот военный бросил пить и вдруг открыл в себе экстрасенсорные способности. После явления ему “христа с золотым мечом” произошла страшная трагедия — его сына зарезали заключенные, а затем, один за другим, с интервалом в 10 дней, умерли его отец и мать.

Да, это совершенно типичное явление. Только о многих трагедиях мы не слышим. И не всегда пострадавшие люди связывают их с действием демонической силы, которой они вверили свои души.

Иеромонах Серафим (Роуз) тоже замечает, что и учителей и учеников, забавляющихся оккультизмом, настигают психические и эмоциональные расстройства, самоубийства, убийства, одержимость демонами (цитируется по книге св. Родиона, стр.42). В этом отношении весьма актуальны следующие мои наблюдения и свидетельства прессы.

О тяжких духовных последствиях занятий оккультизмом свидетельствуют многочисленные случаи страшных немотивированных преступлений или преступлений, вызванных непосредственно научением духов при спиритических сеансах или под влиянием поклонения сатане. Так, в газете "Православная Москва" (№13) за октябрь 1994 г. в статье "Щедрый урожай душ" приводятся такие примеры: один старшеклассник гонялся с ножом за 24-летней учительницей, пытаясь ее зарезать. В дневниковых записях этого подростка есть записи с восхвалением его кумира - князя тьмы. В статье "Поклонение дьяволу" в газете "Советская Россия" (1991 г.) приводится такой случай. Четверо подростков пошли со своей одноклассницей к реке. Там они ее зарезали кухонным ножом, напились крови, тело закопали и потом еще месяц спокойно жили, ходили в школу, пока убийство не раскрылось. Все четверо, оказывается, занимались спиритизмом. И вот одному из них явился "мужчина в черном" и велел убить одноклассницу, которая ходила в церковь и в воскресную школу, что они, зомбированные духом во время спиритических сеансов, и совершили."

Сумна статистика свідчить про велику кількість психічно хворих, депресивних, психічно і морально покалічених людей, які не бачать свого майбутнього, молодих людей які не хочуть жити, велике збільшення самогубств і все це не раз є причиною бездуховного життя і окультної залежності. Й на жаль, серед них є чимало, осіб, котрі через свою духовну сліпоту, невдовзі можуть поповнити лави злочинців

Кому цікаво, той прочитає...
http://igumen-n.logoslovo.ru/download.php?lang=rus
http://bogistina.info/m/bibl/svyash/rodion.rar.
http://www.edinoe-delo.narod.ru/nlo/6-1.htm
http://depositfiles.com/ru/files/d7m5ko15b
http://turbobit.net/oic8s8rofq6a.html
http://ihtus.ucoz.ru/load/11-1-0-21
http://turbobit.net/download/free/xr7v0lu35x8p
Rydik пише:
МІСТИЧНЕ КОРІННЯ ЗЛОЧИННОСТІ

Нічого там містичного, пояснення то є просте, де були батьки коли виховувалися їхні діти? Заробляли гроші і вихованню дітей часу свого не приділяли, а виховували культура яка звідусюди показується, транслюється по ЗМІ і спрямовано на те щоб зробити молодь аморальною. То є найпершою причиною. На вашу думку хто мав їм розказати правду?
Справді, нажаль, зараз настав такий час, що основне виховання дітей і формування їхньої свідомості береться не від батьків, а через телефізор і вулицю. Вулиця стає авторитетом дитини.
Звісно найпростіше скинути все на батьків, але чи вони мали на меті, коли їхали заграницю, погане для своїх дітей, ні, вони бажали їм кращого. Виховання майбутнього покоління лежить на нас всіх, оскільки ми кожний день даємо приклад для дітей, коли зустрічаємо їх. Тож постараймося в першу чергу з себе розпочати новий етап у вихованні тих хто нас оточує.............
Діти мають бути з батьками!
коли говорити про злочиність і її винекнення тут причин може бути багато
1. найперше хочу погодитися з іншими користувачами (Бути людиною і AVB), що зазначили що це може бути внаслідок поганого виховання зі сторони батьків. адже не рідко діти поступають за їхнім прикладом. коли батько чи матір крадуть або хтось з них є у тюрмі, то в більшості 70-80% діти поступають за їх прикладом. інколи батьки можуть виховувати своїх дітей у так що все їй дозволяють. відповідно ця особа що виростає живе за принципом що хочу візьму, що не вийде куплю. все вимірюється в грошах.
2. вплив телебачення чи інших, що змальовують "інше життя" як певну романтику або потребу. моя порада є простою коли я бачу на вулиці коли особливо наша майбутня молодь переходить на понти і починає показувати поняття мені дуже хочеться їх взяти за шивот і завести у якусь тюрму на 2 год. екскурсію. показати їм умови тюремного проживання, їжу, відношення до тебе. і найголовніше що після цього людина сама собі може поставити тавро на все життя
3. не спорю що є обставини у житті що можуть заставити до злочиності. матеріальна скрути в сімї, голод, погрози і звичайно наша міліція може помогти сісти за допомогою катувань (знаю таких багато прикладів) так що цих людей варто засуджувати. а краще допомогти зробити привильний вибір чи матеріально і не дати переступити межу
4. якщо говорити про злочиність вона була постійно і є в кожному суспільстві. адже завжди є люди які хочуть отримати все і одразу. проте варто пам'ятати одне. мало хто дуже жив або живе "багатим" житям живе своє життя щасливо. адже боїться що його хто обкраде, викриє чи вб'є. або просто доживає до щасливої старості