Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Як підключитися, вартість підключення, тарифи

Автор Повідомлення
Як підключитися, вартість підключення, тарифи
ТзОВ "Центр Сервісного Обслуговування надає послуги підключення та круглодобового доступу до мережі Інтернет у м. Золочів.
Для підключення необхідно:

1. Вибрати спосіб підключення.

Наявні наступні варіанти:

a) Доступ по локальній мережі (LAN). можливий у багатоповерхових будинках, де встановлене наше обладнання. Підключення до порту безкоштовне. У випадку необхідності прокладення кабеля чи іншого додаткового обладнання до коп'ютера користувача необхідно буде оплатити вартість грозозахитсів і абоненської частини лінії (зазвичай до 100 гривень).
Якщо у Вашому будинку ще не встановлене наше обладнання і є кілька бажаючих підключитися, прохання повідомити нас і Ваш будинок буде підключено першочергово.
Даний вид доступу найбільш надійний і дешевий. Окрім доступу до Інтернет Ви будете мати мережний доступ до інших комп'ютерів мережі з можливістю безкоштовно обмінюватися файлами, грати у мережеві ігри.

b) Колективний доступ по безпровідній технології. Група користувачів, комп'ютери яких рознесені на відстані до 100 метрів один від одного можуть бути підключені до колективного абонентського терміналу. Вартість обладнання складає від $100 до $200. Якщо підключається одночасно 4 абоненти, то кожен з них заплатить за обладнання від $30 до 50$.

c) Індивідуальний доступ по безпровідній технології. Вартість обладнання складає від $100 до $140 в залежності від віддаленості та інших факторів.

Детально познайомитися з тарифами Ви можете на сторінці http://cso.com.ua/

2. Звернутися за адресою:
м. Золочів, вул. Ст. Бандери 11 (Магазин ЦСО, напроти пам'ятника Шевчена)
Телефонуйте в Золочеві 4-65-06, 4-24-62 (Юрій, Володмимр) або на моб. т.: +38-067-374-08-02 (Юрій)

3. Придбати необхідне обладнання та виконати необхідні монтажні роботи
Це бажано зробити в нас, відразу будуть здійснені необхідні настройки та буде здійснюватися гарантійна підтримка.

Для клієнтів, що справно сплачують необхідні платежі, для організацій, установ доступна післяоплата з можливістю розрахунків у безготівковий спосіб.
нет класний. За це вам пацани від мене ріспект
На нет нема чого жалітися. Я хочу подякувати за Ваші послуги, даваайте в такому дусі
Дякую!
Обіцяю якість тримати на вищому рівні!
Також дуже задоволений інтернетом від статистики - стабільна висока швидкість і дуже рідко вибиває , порівняно з іншими. А про нічний інтернет взагалі мовчу , супер!!!!! Крім того можливість спілкування з друзями в чаті(в нас було таке без підключення до інету, а завдяки підключенню кількість значно виросла), обмін файлами. Одним словом -основне щоб не зазнавалися і тримали планку на високому рівні!
Пакети , які пропонуються на 2007 рік - то просто казка і збільшення швидкості -також великий плюс!!! Молодці!!!
Плани на 2007 рік великі, і у вас хлопці класний старт. Так тримати!!!
Дякую!
Будемо старатися!
Вав, Статистика уже навіть в райпі є!

Цитата:
inetnum: 91.198.31.0 - 91.198.31.255
netname: CSO-NET
descr: ISP "Centr Servisnogo Oblslugovuvannya"
organisation: ORG-CSO1-RIPE
org-name: ISP "Centr Servisnogo Oblslugovuvannya"
org-type: OTHER
address: 11, Bandery Street
address: 80700, Zolochiv, Lviv region, Ukraine
e-mail: bоss@cso.lv.ukrtel.net
mnt-ref: KPI-MNT
mnt-by: KPI-MNT
source: RIPE # Filtered
mops пише:
Вав, Статистика уже навіть в райпі є!

Дякую за вітання

P.S. в е-мailі я трішки відредагував одну букву, соррі
Люди не ображайтесь, але не втримався...

З ІНТЕРНЕТОМ ВІД ЦСО ВИ НА ЗВЯЗКУ В БУДЬ_ЯКИЙ ЧАС І БУДЬ-ДЕ
Ага, ну десь майже так
Нема чого ображатися, дякую!
Ну на фотці видно шо то москалі, просто фотка ну дуже сподобалась Та й антенка знайома
якщо вибирати серед радіопровайдерів - то тільки ЦСО! Якість на належному рівні, і громозахисти стоять, є впевненість що при першій грозі компютер не згорить
OGO_ZOL пише:
якщо вибирати серед радіопровайдерів - то тільки ЦСО! Якість на належному рівні, і громозахисти стоять, є впевненість що при першій грозі компютер не згорить

OGO_ZOL жжот

В темі Укртелеком - Переваги та недоліки http://forum.zl.lviv.ua/topic1345.html
OGO_ZOL пише:
12 серпня 2007-й рік, дуже сильна буря, блискавки, на "інтузах" де в великої кількості людей радіоезернет, влучає блискавка в одну з антен..... горить всьо..... в багатьох погоріли і материнки і монітори і відеокарти, лишилися живі тільки вінчестери, двд-шки!

Ржу німагу. andry чим підкупив???

/// ВИДАЛІТЬ МОЇ ПОВІДОМЛЕННЯ З ЦІЄЇ ТЕМИ. Я НЕ ОБІЖУСЬ БО ВОНИ НЕ ПО ТЕМІ ///
в темі переваги та недоліки є порівняння АДСЛ технології і радіоінтернету, а тут я вже порівнював радіопровайдерів! Я ж написав шо при першій гроші, але не виключив, що все згорить після 2-3 грози
П. С. давай модераторські права , я видалю твоє повідомлення
В мене нет від ЦСО!!! Все ОК! Респект ЦСО!!!!
Дякую Міша!
Тема про страйк і збої переміщена сюди: http://forum.zl.lviv.ua/viewtopic.php?p=36330
О, то вже щось.... Цікаво, чому ЦСО не підтримує роздачі трефіку. Яка вам різниця, всеодно людина платить. А підключитись за 1000 грн не кожному вигідно. А так скинулись собі хлопіці і всі задоволені. І так ніхто особливо не дере гігабайти
bam пише:
Цікаво, чому ЦСО не підтримує роздачі трефіку. Яка вам різниця, всеодно людина платить.

Все дуже просто. Це суперечить законодавству, ми не хочемо проблем ні собі ні людям. Де-хто роздає, ми не противимося, якщо ця особа не намагається переманити до себе інших наших клієнтів, але знімаємо з себе відповідальність за швидкість і якість, адже сусід може включити торрента і в господара відповідно будуть проблеми із швидкістю доступа.
Договір ми заключаємо з однією людиною, а що вона робить з трафіком нас хвилює мало, за виключенням випадку конкуренції з нами. В останньому випадку можемо запропонувати трафік по його собівартості для нас, а це на даний момент біля 200 гривень за кожен мегабіт.

bam пише:
А підключитись за 1000 грн не кожному вигідно. А так скинулись собі хлопіці і всі задоволені. І так ніхто особливо не дере гігабайти

А в багатоповерхівках в нас підключення задурно, людина оплачує лише кабель, а це зазвичай 100-150 гривень, аж ніяк не 1000. Якщо врахувати те, що не потрібен ні модем ні телефон, то видається що тут якраз немає ніяких проблем.

Ще раз: В багатоповерхівках підключення дешеве, а інтернет швидкий і доступний, тому практично ніхто не хоче бавитися з роздачею.
Всім привіт. У мене таке питання:чи будете ви робити просування інтернета в район? Я живу 25км. від Золочева с. Словіта. Думаю ваші тарифи багатьох би зацікавили.Infoservise надає таку можливість вже зараз, але вони дають лише 512 швидкість, а хочеться 1024. Дякую.
Привіт. Так, ми плануємо присутність у Словіті. Про строки повідомити не можу, оскільки у Вашому селі вже є якийсь провайдер то швидке освоєння його нам нецікаве.
andry пише:
нормальними грозозахистами

пля. шо за грозозахисти? шо ви до них причепились?
чи може між багатоквартирними будинками кидаєте "воздушку"? мама
Васілій пише:
пля. шо за грозозахисти? шо ви до них причепились?

Грозозахисти суттєво зменшують можливість пошкодження обладнання оператора та клієнта при грозі і інших атмосферних явищах, які супроводжуються появою статичних зарядів.

Васілій пише:
чи може між багатоквартирними будинками кидаєте "воздушку"?

Так, це загальна практика.
Ще раніше говорив, що краще ЦСО в нашому місті немає, хоч мені і "дісталося на горіхи" від тих панів, які мали свою думку, і захищали Укртелеком.
Що ж нарешті і вони дійшли до такої ж думки. Завжди краще пізно , ніж ніколи!
вот і рома перднув в мішок з мукою укртелеком використовують там де нема змоги протягнути кабель. або невигідно це робити провайдеру. чи ти рахуєш шо замежами багатоповерхових курятників люди не живуть?
Добрий вечір.
Користуюся послугами ЦСО. Маю стабільність та швидкість. Головне на мою думку це стабільність, так як у будь-який час дня чи ночі інтернет працює, показує на тестах майже однаковий результат, це не може радувати. Переставив вінду, нема проблем є КОННЕКТ, дякуючи Андрію, класна програмулька для відновлення нету за 2 секунди. Чув що у багатоповерхівках по Гайдамацькій вже діє інтернет без паролів, тупо вмикнув кабель і є інтернет. Супер, так як в світі.

Нажаль державна компанія Укртелеком незавжди радує своєю стабільністю, а тим паче якістю інтернету. Штату бракує для обслуговування клієнтів, грошей бракує для вдосконалення ліній, обладнання бракує для збільшення пропускної спроможності нету. Їх новий тарифний план 200 грн - 24 Мбіт, це остання видно крапля, ВА-БАНК, більше на цей рік, і наступні роки не бачити ... Вони показали свою планку. Та і хто буде брати за такі гроші нет, тільки "колгоспники" - 5-6 людей + свіч А в договорі чорним по білому пише, ніякого викоритання більш ніж на однин договір, ніякого комерційного використання і т. д. не буду конкретизувати, бо договора під руками нема.
Для прикладу в ЦСО теж такий пункт в договорі присутній, і більше того, колгоспів нема, нема сенсу, кожен платить за те, що може забрати по своїм потребам
Васілій пише:
вот і рома перднув в мішок з мукою укртелеком використовують там де нема змоги протягнути кабель. або невигідно це робити провайдеру. чи ти рахуєш шо замежами багатоповерхових курятників люди не живуть?

Васілій! Якщо ти навіть не живеш в "курятнику", а сільській хатинці, то невже ти вважаєш, що ти живеш?
А Укртелекому ніколи не був вигідний Інтернет. Я пам"ятаю років десь з десять на Золочівському райвузлі висіло оголошення про заборону підключення до "телефонної лінії різного роду телематичних пристроїв" і суворі санкції за подібні дії.
Та час , прогрес і ринкова економіка, заставив і їх змінитися.
І невже , ти думаєш, що їм колись буде вигідно проводити кабель в село Єлиховичі чи навколишні села?
Подумай над тим Васілій, подумай!
рома! жибись ти знав-в селі єлиховичі вже давно всі хто хотів має телефон
roma пише:
Подумай над тим Васілій, подумай!

шо тут думати? трясти треба

додано через 1 хвилину 20 секунд:

roma пише:
то невже ти вважаєш, що ти живеш?

рома! ти в свому житті чув хоть раз як лопаються бруньки на каштані? так отож
Васілій пише:
шо тут думати? трясти треба

Так потряси їх, грунтовно!
andry таке питання: чи можна від Інфосервісу з тим обладнням(антена+Bullet2+блок живлення+кабель в комп) - переключитися на на ЦСО без доплати?
П. С. Може те обладння і гірше ніж те, що ви ставите, але воно(на скільки мені відомо) повинно працювати і під вашою баз. станцією..
John1992on пише:
Може те обладння і гірше ніж те, що ви ставите, але воно(на скільки мені відомо) повинно працювати і під вашою баз. станцією..

Скажімо так. Ми використовуємо обладнання і програмне забезпечення Mikrotik, яке має деякі вдосконалення, у порівнянні із стандартним Wi-Fi. Ці вдосконалення, в поєднанні з якісною реалізацією радіочастини та потужним процесором дозволяють отримати більші швидкості, менші затримки і втрати пакетів при передачі даних.
Обладнання Ubiquiti Networks, Inc нормально працює при невеликих навантаженнях або на лінках точка-точка (мости).
В одному селі ми проводили експеримент по підключенню лише на обладнання Ubiquiti і він показав дуже погані результати. Внаслідок отриманих практичних даних, ми вирішили не використовувати дане обладнання в своїй мережі (вірніше використовуємо дуже обмежено і лише в згаданому селі).
Обладнання Mikrotik routerboard суттєво дорожче, тому для покращення роботи потрібно шукати дешевші сумісні варіанти або де-що доплачувати. Я би не хотів "зіпсути" базу у Ясенівцях підключенням до неї булетів та інших наностанцій. Нашій організації важлива репутація, нам би не хотілося в перспективі побачити такі ж повідомлення про себе, як в одній із сусідніх по форуму гілок.
1) чи планує ЦСО підвищувати тарифи для радіодоступу?
2) За умови наявності у ЦСО вільних ресурсів смуги у нічний час швидкість доступу може бути вищою за тарифну. - чи діє ця умова для радіодоступу, якщо так то наскільки часто, і на скільки швидкість доступу може бути вищою за тарифну?
John1992on пише:
1) чи планує ЦСО підвищувати тарифи для радіодоступу?

В найближчій перспективі ні.

John1992on пише:
2) За умови наявності у ЦСО вільних ресурсів смуги у нічний час швидкість доступу може бути вищою за тарифну. - чи діє ця умова для радіодоступу, якщо так то наскільки часто, і на скільки швидкість доступу може бути вищою за тарифну?

На молодших тарифах не міняється, на старших - залежно від способу підключення, але не більше як у двічі.
У мене тариф один магебіт, я підключений по радіо доступу, максимум що в мене було в нічний час в торрентах закачка 160 кб/сек Якщо мегабіт то 122кб/сек то збільшення швидкості ваше не суттєве, а говорять що вдвічі збільшується)

додано через 3 хвилини 28 секунд:

І ще прочитав тут про громозахист)) Так він може допомогти а ле лише при наявності хорошого заземлення, а заземлення у Золочівських багатоповерхівкахдо до одного місця, тому допомогти він мало чим може!!! Я наприклад до свого сервера ваше окрему землю дав вкопав трикутник з арматури в глубину 1.5 метра!!!
Та я бачив ті тарифи їхні, от і говорю, що скоро їм прийде крах і ви станете так сказати монополістами!!! От ви говорите Радіодоступ то інша технологія, він у Золочеві і так дешевший ніж будь-де по Україні.
Щодо нашої політики, то вона проста - ми мало заробляємо, але маємо багато користувачів. Пропонуючи користувачам якісний інтернет намагаємося здобути їх лояльність
! Але якщо ж так, що мішає вам зробити ще дешевий і радіоінтернет, якщо мережевий у вас ваще ниже криші!!! Я неговорю дати за тих самих 100 грн 2 мегабіти, причому 2 мегабіти, а просто зробити той же 1 мегабіт не 100 грн а сажімо 60. Просто мені незрозуміло чому в Золочеві за тих самих 110 грн дають аж 8 мегабіт що аж в 7 раз більше за радіоінтернет! Ладно там би в 2 рази, три а то аж в 7 раз!

Думаю тарифи мають не так суттєво відрізнятись!!! Ось так було би норм, ато таке враження, що якраз і на абонентів радіодоступу ви і заробляєте, було би підключення з вашого боку безкоштовне на радіоінтернет мовчав би, а так то все обходиться у 1400 гривень і явно не 900 як пише на вашому сайті!!!

256 Kbit/s 25 грн
640 Kbit/s 40 грн
1024 Kbit/s 60 грн
1400 Kbit/s 80 грн
2 Mbps 120-130 грн
Крах не буде, хлопці мають купу грошей, їм було і є де їх заробити, і ці гроші вже кинуті в діло.

На даний момент підключення здійснюються за вартістю до 1000 гривень, що є на рівні (або нижче) собівартості. Якщо не віриться, ось для порівняння сучасні компоненти, прошу собі знайти ціни:

RouterBoard RB411 433 грн
радіоплата R52emi 227 грн
пігтейл 213 грн
Блок живлення 151 грн
Антена 289 грн

Звичайно, ми намагаємося знайти це обладнання дешевше, але рідко вдається "виграти" більше 10% різниці з приведеним прайсом. Доводиться закупляти сотні одиниць, тоді дають скидку, а на це потрібно витратити практично усі операційні кошти.

Ще якийсь корпус для RouterBoard, кабеля, грозозахисти, набігає ще гривень 200... Можна рахувати... А робота, інструмент, бензин?

----------
Цитата:
256 Kbit/s 25 грн
640 Kbit/s 40 грн

і після цього можна одразу закриватися, бо відразу буде падіння прибутковості у 3 рази, не вистарчить грошей навіть на канал інтернету, не кажу навіть про зарплати, податки, ліцензії, оренди, закупівлю обладнання, тощо...

Grafit пише:
Просто мені незрозуміло чому в Золочеві за тих самих 110 грн дають аж 8 мегабіт що аж в 7 раз більше за радіоінтернет! Ладно там би в 2 рази, три а то аж в 7 раз!

Аналогічне запитання можна спробувати задати мобільщикам, наприклад тому самому Білайнові, в них на радіодоступ (мобільний) і провідний "інтернет вдома" різниця ще більша, незважаючи на величезну клієнтську базу. Є певні обмеження технологій, Wi-Fi, 3G, Wi-MAX, ADSL не призначені для швидкої передачі даних. Так, зокрема, один сектор суперсучасної для України технології 3G не дасть більше 4 мегабіт джерело в ідеальних умовах. А в багатоповерхівках, практично до кожного будинку в нас підведено 1 гігабіт (це 1000 мегабіт) і є можливість нарощувати швидкість до 100 мегабіт КОЖНОМУ користувачеві.
Все, вас зрозумів))) Насмішили, дальше дискусію закінчили!!! Я так і думав що заробляєте ви тільки на абонентах радіомережі, доречі яка пропускна здатність одного ретранслятора? Скільки ви можете людей підключити скажімо зі швидкістю 1 мегабіт?

І ще плануючи ціну, потрібно зразу усе це врахувати, бензин, інструмент, обладнання... А на вашому сайті пише вартість обладнання 900 грн. Якщо ж ми скажімо купуємо якийсь товар в магазині ми ж платимо уже і з перевезенням враховуючи пальне, масло і знос автомобілля, який це перевозив, нам ж некажуть ціну а потім коли ми взяли товар нам ще рахують оте все що я перерахував !!!

Вважаю що цінова політика неповинна так суттєво відрізнятись ЛАН користувачів від радіо! Тим більше не у 7 раз!!!
Я доповнив попередню відповідь. Wi-Fi дає від 7 до 20 мегабіт на сектор, залежно від використаного обладнання. Wi-Max процентів на 30 більше.
Щось у лісі здохло!!!
Grafit пише:
Щось у лісі здохло!!!

У лісі усі живі-здорові, просто де-що тестую...
andry пише:
У лісі усі живі-здорові, просто де-що тестую...

І скільки триватиме тест? У мене тут якраз Мафія 2 качається!!!
Скачати встигнеш
Хотілося щоб цей тест тривав вічно))

додано через 6 годин 31 хвилину 44 секунди:

Та нажаль я так зрозумів тест закінчився(((
В мане таке запитання:
Коли по вул. Івасюка (школа №2 вгору) буде проведена оптична магістраль?
Як тільки буде економічно доцільно. Вище 2-ї школи - це фактично приватний сектор, тому окупність проекту дуже сумнівна... Оптика підводиться до сукупчення користувачів у кількості хоча б 15-20 чоловік (зазвичай - багатоквартирні будинки), а на усій вулиці Івасюка в нас їх аж.. шестеро.
Який приблизно номер будинку цікавить?
13 А
Якщо цей будинок знаходиться поблизу одного з "військових" гуртожитків по вул. Січових Стрільців 2 то існує певна ймовірність отримати доступ на умовах тарифних планів для локальних мереж. Зверністься у наш офіс (Ст. Бандери 11) для вивчення можливості прокладання мідного кабелю до Вашого будинку.
Дякую за пораду!