Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вибори на посаду міського голови м.Золочева

Кандидати на посаду міського голови Золочева
Гриньків Ігор Михайлович 23%   26
Кобелька Михайло Петрович 0%   0
Колодка Дмитро Ігорович 16%   18
Нестюк Григорій Михайлович 0%   0
Рискальчик Богдан Іванович 0%   1
Слобода Степан Григорович 0%   1
Стецюк Іван Романович 5%   6
Тимків Ілля Романович 7%   8
Яким Богдан Миколайович 24%   27
Ясінський Роман Іванович 22%   25
Всього голосів: 112
Автор Повідомлення
Вибори на посаду міського голови м.Золочева
Скоро вибори, але в Золочеві - затишшя і песимізм. Люди зневірились. Хто б міг стати у нас мером? Як Ви думаєте?

* * *

Кандидати на посаду міського голови м. Золочева:

1. Гриньків Ігор Михайлович
Дата народження: 27.11.1970 р. н.
Овіта: вища
Місце роботи: Юридична консультація
Адреса проживання: вул. Сковороди, 3/5
Партія: ЗМО Партія правозахисту

2. Кобелька Михайло Петрович
Дата народження: 02.08.1954 р. н.
Місце роботи: підприємство Світанок
Адреса проживання: вул. Крилова, 5 б
Партія: ЗРО Партії Зелених України

3. Колодка Дмитро Ігорович
Дата народження: 08.11.1974 р. н.
Місце роботи: начальник проектного відділу Галкомпроект
Адреса проживання: вул. Лесі Українки, 1 а
Партія: ЗРО ВО Свобода

4. Нестюк Григорій Михайлович
Дата народження: 12.01.1967 р. н.
Місце роботи: Золочівське районне управління юстиції
Адреса проживання: вул. Гагаріна, 89
Партія: ЗРО ПП Сильна Україна

5. Рискальчик Богдан Іванович
Дата народження: 01.08.1948 р. н.
Місце роботи: головний держінспектор Львівської ОДА
Адреса проживання: вул. Гната Стефаніва, 5 б
Партія: ЗРО Народна партія

6. Слобода Степан Григорович
Дата народження: 09.03.1955 р. н.
Місце роботи: тимчасово не працює
Адреса проживання: с. Вороняки
Партія: ЗРО ПП Союз лівих сил

7. Стецюк Іван Романович
Дата народження: 05.03.1959 р. н.
Місце роботи: Золочівська міська рада
Адреса проживання: вул. Шашкевича, 5/8
Партія: ЗРО ПП ВО Батьківщина

8. Тимків Ілля Романович
Дата народження: 01.08.1954 р. н.
Місце роботи: підприємець
Адреса проживання: вул. Заріччя, 53
Партія: ЗРО ПП Наша Україна

9. Яким Богдан Миколайович
Дата народження: 18.07.1958 р. н.
Місце роботи: підприємець
Адреса проживання: вул. Варівна 4 а
Партія: ЗРО Народна партія

10. Ясінський Роман Іванович
Дата народження: 15.06.1979 р. н.
Місце роботи: Львівска ОДА
Адреса проживання: вул. Довбуша, 17
Партія: ЗРО ПП Європейська партія України

* список кандидатів і опитування оновлено до актуальних даних.
15.10.2010
Тимків йде вперед. А це вже цікаво. А що Зубар. Де ти Зубар? Подивись на дорози, на сміття кругом, де туалет, баня, що за 5 років не міг поставити. Тепер тебе громада спитаї. Ой як спитає. Більше не вибере. Більше нас на надуриш ... "всечесні отці, всечесні отці..." А про дороги забув, про обіцянки забув, пузо наїв. Ой зубаре -зубаре, що ти накоїв, загнав Золочів в глухий кут, а як звідти вибратись. Тілько без тебе. То вже ясно по опитуванням. А те, що лідер - Тимків Ілля Романович - це цікаво. Я і не думав, що він має такий авторитет тут
а за тимкова було все в шоколаді і порядок був
tapac01 пише:
а за тимкова було все в шоколаді і порядок був

Ну не так шоб зовсім, але Тимків думав головою. Своєю.
І тримав слово по можливості.
А за Зубара "думають" всі, хто його просував.
Тому й так.. У кількох няньок, як кажуть, і хата неметена..
я не за зубара , але тимків вже був при владі і нічого доброго не зробив
Не бачу ніякої різниці в кращу сторону. Всі однакові. Але зубара обсирати якось вже звичніше.
Чого обсирати? Що тут сказане неправда. Що він зробив за п'ять років. А нічого. А найгірше , що там ніхто нічого не вирішує. Якісь баламути одні. Все для себе, через свій інтерес. Моя баба холтіла якусь справку про землю. Разів на-дцять ходила і плюнула на все. Тихий ужас. А ви Зубар? Обсирати. Він сам себе обсирає.
За Тимківа відкрили кінотеатр і громадський туалет, а за Зубара - що?
ігоррр пише:
За Тимківа відкрили кінотеатр і громадський туалет, а за Зубара - що?

Закрили туалет, добре шо ше кінотеатр зрідка якусь пургу показує.
ігоррр пише:
За Тимківа відкрили ....

А за союзу була калбаса па рубльдвацаць! За якою були черги на кілометрдвадцять.
Доречі, той кінотеар 3D показує?
AVB пише:
Доречі, той кінотеар 3D показує?

Конечно ... НІ

Граються всі в велику політику, а люди ведуться. В місті треба господара, а всі голусують бо він в тій чи іншій партії. Особисто я вибрав варіатн "Інший, маю свій варіант". Я б голосував за такого як Бартошик з райно(хоча кажуть шо при зміні влади його звідти звільнили).
Підкреслюю, слова "такого як". Бартошик не мешканець Золочева, та й я також, тому я за мера не голосую, на рахунок чи може мером бути не мешканець точно не знаю.
Яка різниця хто буде, знов якогось націАНАЛ-поцреота виберуть і через 4 роки так же само будуть його гадити з ніг до голови...
А може цього разу вже буже не націАНАЛ а регіАНАЛ?)
дебілізм. мером стане достойна людина . але варто охарактеризувати критерії цієї достойності... як можна обирати людей, котрі вже 2 рази були мерами і не зробили нічого для міста, крім того, що продерибанили все що можна продерибанити...
То хтось удачно підібрав пароль від логіна квартиранта чи він нарешті сам його згадав?
Запуталсо.
Певно за Цобу проголосую
voshkaniridze пише:
Я б голосував за такого як Бартошик з райно(хоча кажуть шо при зміні влади його звідти звільнили).

Підкреслюю, слова "такого як". Бартошик не мешканець Золочева, та й я також, тому я за мера не голосую, на рахунок чи може мером бути не мешканець точно не знаю.

наївний ти і не далекоглядний... Бартошик твій - політичний бомж, промінявший свій рух на фронт змін, і який зараз на колінах сттоїть перед Окрепким, щоб той його не звільняв, тому й ще так довго тримається в тому райвно. І взагалі людина не має совісті, щоб в один період часу всіх облити брудом, а тепер совість позволяє випрошувати посаду в політичних опонентів.

Закон має бути такий, прийшла інша влада, здавай посаду, іди в опозицію і працюй, а не лижи задницю! Але біда в тому, що влада так і не прийшла, бо ключові особи не міняються вже купу років.
Ernesto пише:
ключові особи не міняються вже купу років

це точно! Регулярно міняють кольри і політичні уподобання... При владі ті хто контролює фінансові потоки і нічого крім цих потоків їх не цікавить!

Зараз важко сказати хто б міг бути мером, але я точно знаю кого я не хотів би бачити на цій посаді. Щоб не перераховувати прізвища подивись на опитування
Alexis пише:
То хтось удачно підібрав пароль від логіна квартиранта чи він нарешті сам його згадав?

Запуталсо.

квартирант той самий ... а Золочеву хотів би побажати не наступити знову на ті самі граблі .
А як вам такий кандидат як Роман Ясінський. Ото б хлопака спутав карти місцевим олігархам. Хоч всі ми знаємо що король без свити мало що зробить. Так само і мер без команди підтримки... А місто останнім часом не хило опустилось. От так як небуваєш довший час, приїдеш, аж смердить селом....
bam пише:
А як вам такий кандидат як Роман Ясінський. Ото б хлопака спутав карти місцевим олігархам. Хоч всі ми знаємо що король без свити мало що зробить. Так само і мер без команди підтримки... А місто останнім часом не хило опустилось. От так як небуваєш довший час, приїдеш, аж смердить селом...

які карти він кому сплутав? хлопака вже піариться роки два... навіть біг-морд виставив на Львівській... шансів в нього нема
Бачив біля Золочева рекламу Ясінського. Де він бере стільки бабок? З ним Катеринчук та європейська партія
Цікаво чому Ясінського не згадали в переліку претендентів на посаду міського голови?
Усі ж знають що він балотуватемиться.
Напевно свідомо не згадали, тому що він їм добре кровиці випиває . а таких не люблять!
Якщо вони проти Ясінського, то я буду голосувати за нього, тому що я проти них усіх.
Вони, я маю на увазі і Тимківа, і Якима, і Гриньківа, мали можливість зробити хочаб щось для Золочева -всі були при владі і по-сьогодні є при владі. то чому не впливають на "процесс" зробили з міста село!
Інформатор пише:
Цікаво чому Ясінського не згадали в переліку претендентів на посаду міського голови?
Усі ж знають що він балотуватемиться.
Напевно свідомо не згадали, тому що він їм добре кровиці випиває . а таких не люблять!
- логіка жилізна! Думаю відповідь очевидна...
Савік пише:
Вони, я маю на увазі і Тимківа, і Якима, і Гриньківа, мали можливість зробити хочаб щось для Золочева -всі були при владі

- очевидно, що голосувавши за тю людину яка вже була при владі отримаємо результат який іже був, а це крок у минуле. Незнаю як ви, але я не живу минулим і не маю звички ставати на тіж самі граблі. Не хочу за когось агітувати, тому скажу, що голосуватиму за критерієм "Головне, що новий у владі" Чисто з погляду математичної статистики імовірність на кращий результат вища !
bam пише:
Чисто з погляду математичної статистики імовірність на кращий результат вища !

хєровий з тебе матиматичний статист.
А я думаю, що головна інтрига в Золочеві не Ясінський , а НЕДЗЕЛЬСЬКИЙ, який тепер перш. заст. голови райдержадміністрації.
Винятково порядна людина, спеціаліст, господарник і просто статний мужчина. Жінки таких люблять. Золочівянки. Але чи його висунуть. Хто в силі та щось розуміється в політиці та справах міста - порадьте партіям висунути його
Я буду голосувати За нове, за "майбутнє" - За Ясінського, а не за минуле! Вони вже всі були при владі, мали час щоб хочаб щось зробити. Гниляки.....
Якщо бути відвертим, то ми, золочів"яни, не маємо з кого вибирати:

Володя Зубар - нічим не запам"ятався, хіба повним хаосом;

Ілья Тимків - запам"ятався тим, що роздерибанив земельні ділянки, зробив з міста суцільний базар, жодного виробництва, жодного інвестора. Навіть після його "уходу" ще тягнувся шлейф узаконення Шептицьким магазинів в центрі міста.

Ігор Гриньків - був заступником в Тимківа, якщо Тимків не міг працювати ефективно , значить заступники х........ ві, і він зараз "регіонал"... а регіонів в Золочеві не люблять.
Яким взагалі ні риба, ані м"ясо , тому від нього роботи не варто очікувати, більше того, він висуванець Народного Руху , а ми вже мали одного рухівці- Зубура, бачимо що з цього вийшло.

Напрошується висновок -а кого ж тоді підтримувати???

Поживемо , побачимо ,,, але люди вже їм усім не вірять! потрібен хтось новий і зубатий , бо дати собі з ними раду , це не легко!
Згадалась фраза з фільму "Хрень": "Даже маленькая ложка хрени привращает весь суп в хрень"

Васілій пише:

цікаво чи ти хоч читаєш що пишеш???
Васілій.............. таке враження , що окрім тебе, і твоєї думки
на цьому сайті, іншої думки не має бути!?
і що ті кляті москалі в Золочеві роблять., ніде спасу від них не має!
Цікаво, цікаво... а Ясінський хіба з Народного Руху?
bam пише:
цікаво чи ти хоч читаєш що пишеш???

я нє чітатєль, я пісатєль
Реаліст пише:
Васілій.............. таке враження , що окрім тебе, і твоєї думки
на цьому сайті, іншої думки не має бути!?

цікаво. з чого в тебе склалось таке враження. ти ж от сказав свою тіпо мисль-і нічо ж не сталось
Зоряна пише:
Цікаво, цікаво... а Ясінський хіба з Народного Руху?

на даному єтапі по моєму це абсолютно всерівно якщо захоче вибатись все одно якимось чином наблизиться до ПРдунів
Реаліст пише:
Ігор Гриньків - був заступником в Тимківа, якщо Тимків не міг працювати ефективно , значить заступники х........ ві

в Тимківа заступником був Недзельський а не Гриньків...
Савік пише:
Я буду голосувати За нове, за "майбутнє" - За Ясінського, а не за минуле! Вони вже всі були при владі, мали час щоб хочаб щось зробити. Гниляки.....

ну якщо Ясінський це нове , це майбутнє то я тоді "китайський льотчик"
Томас пише:
А я думаю, що головна інтрига в Золочеві не Ясінський , а НЕДЗЕЛЬСЬКИЙ, який тепер перш. заст. голови райдержадміністрації. Винятково порядна людина, спеціаліст, господарник і просто статний мужчина.

погоджуюсь. як спеціаліст, господарник Володя справді найкраще підходить на посаду мера.
Кубелька Михайло також балатується на мера, "заробть сам і дасть заробити іншим" так відзивалися про нього співробітники коли він працював на посаді директора ринку.
Як на мене необхідно давати дорогомолодим людям-тим які прагнуть чогось кращого.
yurnaz пише:
прагнуть чогось кращого

Прагнуть це ще не означає що щось вміють.
вміють ви не сумнівайтеся, голосуйте за Романа Ясінського
yurnaz пише:
міють ви не сумнівайтеся, голосуйте за Романа Ясінського

такі як Ясінський вміють хіба що на словах...
Найсвіжіша інформація. Оновлена " Наша Україна". яку очолив майбуктній Президент України Валентин Наливайченко, в чому сумніву вже нема, висуває на пост МЕРА ЗОЛОЧЕВА найрейтинговішого на версією нашого сайту кандидата ТИМКІВА ІЛЛЮ РОМАНОВИЧА.
Скажіть чи є в когось сумніви тепер хто стане мером Золочева. Думаю ні. Це буде ТИМКІВ ІЛЛЯ РОМАНОВИЧ - господарник, врівноважена вольова людина, людина НАЛИВАЙЧЕНКА.

додано через 2 хвилини 27 секунд:

А цей Ясінський міг би бути секретарем міської ради -як в Києві Олесь Довгий
сочная АНАЛітєка
poma пише:
це буде ТИМКІВ ІЛЛЯ РОМАНОВИЧ - господарник, врівноважена вольова людина

цього "господарника" в кінці минулої каденції РУХ викинув з своїх лав за безгосподарність...
poma пише:
ИМКІВ ІЛЛЯ РОМАНОВИЧ - людина НАЛИВАЙЧЕНКА

ага... і Золочів стане не містом а пятою колоною СБУ...
та Налевайченку нацево на Тимкова , може Тимків зустрів когось близького до Наливайченка і тепер козирює
ми вже маємо одного " рухівця господарника" Зубара. наїлися ним по повні вуха... Ще його хочете? або ще якогось рухівця- руйнівника міської господарки.
А Тимків дійсно класний буде мер. і крапка. не переливайте з пустого в порожнє. що переможе Тимків і коню тепер понятно...
І тимків був вже міським головою, його діяльність і господярництво ми оцінили, дякуємо більше нехочемо.
poma пише:
що переможе Тимків і коню тепер понятно...

може коню і "понятно" ... а от чи підтримають цього коня жителі Золочева це "вилами по воді писано"
yurnaz пише:
І тимків був вже міським головою, його діяльність і господярництво ми оцінили, дякуємо більше нехочемо.

ви оцінили - це добре ... ще б "по достоїнству" його діяльність оцінили ті, хто мав би оцінювати його діяльність з точки зору корупції, хабарництва і численних зловживань то мабуть Тимків не мав сьогодні змоги балотуватись мером...
Люди, а партія САМООБОРОНА (Юрія Луценка) когось вичуває на мера Золочева. Хто знає, напишіть тут

додано через 1 хвилину 33 секунди:

Я за " Самооборону" - хтось має до них претензії чи ні. Цікаво. Якщо має - то скажіть які?
пропоную васіну кандидатуру висунути на посаду мера тому що він все знає
Ні, Василь Гулай йде в районну раду від " Самооборони", йому посади мера не треба
Яка вже там "Наша Україна", де вона в Золочеві, і до чого тут Наливайченко? Наливайченко в Києві а в Золочеві зовсім інші Наливайченки;
Може ви мали наувазі Наливайка з автопарку - гідна кандидатура в "Нашій Україні" . Тимків обставився горе "патіотами"; Жулин , Бартків о це ви маєте на увазі "Їхніх Українців"???
Дійсно, з ними Золочів "запрацює", просто розвиток хлине зі швидкістю світла...)))
Юста пише:
Яка вже там "Наша Україна", де вона в Золочеві, і до чого тут Наливайченко?

я мав на увазі .... цитую
poma пише:
Це буде ТИМКІВ ІЛЛЯ РОМАНОВИЧ - господарник, врівноважена вольова людина, людина НАЛИВАЙЧЕНКА.

щодо "горе - патріотів" ... погоджуюсь...
poma пише:
Люди, а партія САМООБОРОНА (Юрія Луценка) когось вичуває на мера Золочева.

poma пише:
Я за " Самооборону" - хтось має до них претензії чи ні

О так і вибирають(бля)!
Коли ви вже зрозумієте, що вибори голови і верховної ради різні речі. А якщо самооборона висуне Рому Сасівського(шо до дівчат пристає з пристойними пропозиціями) то ти тоже за нього голосуватимеш????