Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вибори на посаду міського голови м.Золочева

Кандидати на посаду міського голови Золочева
Гриньків Ігор Михайлович 23%   26
Кобелька Михайло Петрович 0%   0
Колодка Дмитро Ігорович 16%   18
Нестюк Григорій Михайлович 0%   0
Рискальчик Богдан Іванович 0%   1
Слобода Степан Григорович 0%   1
Стецюк Іван Романович 5%   6
Тимків Ілля Романович 7%   8
Яким Богдан Миколайович 24%   27
Ясінський Роман Іванович 22%   25
Всього голосів: 112
Автор Повідомлення
Епт, одне паньство рветься до корита. А де ж простий робочий, де порядний інтелігент? Краще проти всіх голосувати, ніж за всяких там свіжоспечених бикуватих націоналістів і дерьмократів нев*бенних, які за 20 років перетворили місто в помийну яму.
На рахунок Наливайченка, то не уважаю того чорта, бо він коли був начальником СБУ - займався темою голоду 33-го замість того, щоб розкривати економічні злочини сьогодення, повірте мені від того не холодно і не тепло, шо люди спекулюють на історії, так шо Тимко в прольоті, він хату собі відгрохав нехілу, хватить з нього.
регіони та їх Ющенко вже було на виборах Президента задурили западенців голосувати ПРОТИВСІХ і що з того вийшло ми знаємо - маємо Расію в своїй хаті. Тепер пан Ернесто дурить противсіхами, щоб регіони виграли. Не вийде, пане! Я хоч Тимківа не знаю, але ніхїто поганого про нього не говорить ні в місті, ні в його рідному селі Княже.
Той буде мером добрим!
Юста от вам і зразок пропоганди і виборчих технологій. На момент коли пишу цей "меседж" цей учасник форуму присутній тут 1 день і написав одне повідомлення. Очевидно, що його не цікавить ні форум ні місто він зареєструвався лише щоб написати це повідомлення...
Щож до змісту.. то не можна з ним не погодитись. Може все так і запряцює, може хтось і повірить в це... Але не я точно. На разі більшість з перелічених персон працює тільки на свою кишеню і йдуть у депутати лише для того щоб захистити свій бізнес і отримати якісь нові преференції, поділити бюджет, отримати ділянку (не купити на конкурсі...) а прості смертні плавно перетворюються в рабів. І всім їм так зручно. Бо все що може місто - це експорт робочої сили. Люди їдуть, заробляють гроші і тратьять в торгових точках і барах які належать... Виходить закрите коло. То навіщо ж їм щось міняти??? І це не тільки стосується перерахованих персон, список доволі довгий...
bam я вже колись писав про проблему декількох ніків , тут не хтось так зайшов тут постійні користувачі
я не пишу про вибори, але те, що каже БАМ засмучує. Виходить у нас немає вибору. Думаю, що неправда то є. Людина сама собі вибирає. Хто вибрав зубара. Ми самі. То чому ж тепер нарікаємо. ТАК НАМ І ТРЕБА. НЕ ДІЙДЕ ЧЕРЕЗ ГОЛОВУ - МАЄ ДІЙТИ ЧЕРЕЗ ГОЛОДНИЙ ЖЕЛУДОК ЧИ ГОЛУ ЖОПУ. А як інакше нас навчити. ЯК ?
МИ самі винуваті і всьому - бо ледарі, байдужі до всього. Дурні- бо бідні. Бідні- бо дурні....
місту треба мера з яким буде співпрацювати нинішня влада..... а це Гриньків!
Окей та хто його бере до уваги
poma пише:
що з того вийшло ми знаємо - маємо Расію в своїй хаті. Тепер пан Ернесто дурить противсіхами, щоб регіони виграли. Не вийде, пане! Я хоч Тимківа не знаю, але ніхїто поганого про нього не говорить ні в місті, ні в його рідному селі Княже

по перше я не пан, а тобі навіть не товариш, знаєш, мені байдуже кого ми маєм в своїй хаті, чи Росію, чи Китай, ми жителі одної планети і я взагалі проти будь яких границь, будь яких держав... ми говорим про місцеве самоврядування, іменно про нашу золочівську громаду, і тимківа на відміну від тебе знаю і хатина його відрізняється від помешкань більшості жителів громади.... та і взагалі для чого вертатись в минуле, якщо Тимко і його рада націАНАЛ-ПОЦреотична в 2003 році знов подарували Казку тому дибілу Миколишину? Зрештою бидло, яке при владі - повністю відображає бикуватість електорату, робіть висновки...
Правильно, ви всі говорите, треба думати про майбутнє. Таке місто як є зараз - сіре, небуло ніколи, все втратили митницю, пошту.... Я знаю точно що за Зубара, за Тимківа більше голосувати не піду, бо бачив їх в роботі-це жах.
yurnaz пише:
Я знаю точно що за Зубара, за Тимківа більше голосувати не піду, бо бачив їх в роботі-це жах.

пагоджуюсь... але , власне з цього треба робити висновки... щоб знову не обрати мером людину, на кшталт , Зубара чи Тимківа і їм подібних Ясінських , які вміють хіба що гарно говорити і не петрають нібельмеса в проблемах міста та не мають конкретних пропозицій як їх вирішити...
poma пише:
Я хоч Тимківа не знаю, але ніхїто поганого про нього не говорить ні в місті, ні в його рідному селі Княже.

може вам і не зробив нічого поганого а от місту ... зрешту, які з своїх попередніх обіцянок він виконав? жодної!!!! навіть туалета в місті не поставив а так обіцяв... натомість розбазарив він стільки міського майна, що вам і не снилось...

додано через 11 хвилин 40 секунд:

ricercatore пише:
місту треба мера з яким буде співпрацювати нинішня влада..... а це Гриньків!

про яку владу ви ведете мову? якщо райдержадміністрацію то погоджуюсь ... проте є інша влада - районна рада ... з трудом віриться в те, що ця і майбутня районна рада буде прихильна до Гриньківа... навряд чи Золотник і К. будуть сприяти йому в діяльності як мера... плюс до того, знову ж слабо віриться що в місті вдасться сформувати більшість під Гриньківа... хоча було б непогано якщо б всі ці гілки влади співпрацювали а не ставили друг другу пильки в одне місце...
Чи має хтось списки зареєстрованих кандидатів на мера Золочева. Скиньте ТУТ. І давайте обговоримо в кого які шанси!

додано через 7 хвилин 34 секунди:

Якби вибори у Львові відбулися в вересні (опитування)
На місцевих виборах до Львівської обласної ради “Батьківщину” підтримують 21,4% респондентів, “Свободу” – 18,6%. Про це свідчать результати опитування жителів Львівської області, що були проведені соціологічною групою «Рейтинг» у вересні цього року.

Як зазначив сьогодні під час прес-конференції, присвяченій презентації соціологічного дослідження, директор соціологічної групи «Рейтинг» Олексій АНТИПОВИЧ, далі у рейтингу йде “Фронт Змін” (7,7%), “Наша Україна” (5,6%), “Сильна Україна” (4,5%), Партія регіонів (3,9%), ПОРА (3%), “Громадянська позиція” (2%), УДАР (1,3%), “За Україну!” (1,3%). Решту партій підтримують 4,5% респондентів, не підтримують жодної – 6,8%, не братимуть участі, або не визначились – 18,6% опитуваних.

За даними соціологічного дослідження, найбільше довіряють в області Олегу ТЯГНИБОКУ (47%) та Юлії ТИМОШЕНКО (46%). Далі йдуть Арсеній ЯЦЕНЮК (40%), Сергій ТІГІПКО (29%), Анатолій ГРИЦЕНКО (27%), Віктор ЮЩЕНКО (27%) та В’ячеслав КИРИЛЕНКО (26%). Юрію КОСТЕНКУ довіряють 16% опитаних і замикають список представники чинної влади – Микола АЗАРОВ (10%), Віктор ЯНУКОВИЧ (9%) та Володимир ЛИТВИН (8%).

Соцопитування проводилося соціологічною групою "Рейтинг" з 10 по 20 вересня із залученням 1200 респондентів у Львівській області віком від 18 років. Статистична похибка становить від 1,7% до 2,8%.
Я не розумію чим вам неподобається Ромко Ясінський. Молодий, енергійний, і я важаю що потрібно дати йому шанс спробувати реалізувати те що він декларує.
показились перед виборами
poma пише:
Чи має хтось списки зареєстированих кандидатів на мера Золочева.

попередні...
Яким Богдан
Гриньків Ігор
Тимків Ілля
Ясінський Роман
Колодка Дмитро
Кобелька Михайло
Слобода Степан
Стецюк Іван
Рискальчик Богдан

додано через 10 хвилин 48 секунд:

yurnaz пише:
Я не розумію чим вам неподобається Ромко Ясінський. Молодий, енергійний, і я важаю що потрібно дати йому шанс спробувати реалізувати те що він декларує.

хай пробує себе проявити десь інде... а мером треба працювати... треба вже сьогодні мати конкретні відповіді на питання , як він буде вирішувати проблеми міста... ми вже маємо Зубара, який теж гарно декрарував а що з цього вийшло? Ясінський мені нагадує одного з учасників минулих перегонів Васю Кудрявця, якому приїзжі іміджмейкери вбили в голову що в нього є реальні шанси стати мером... що з цього вийшло? Кудрявець влетів в серйозну копійчину а мером так і не став... те саме буде і з Ромком...
з запропонованого переліку - я за Гриньківа! і людина порядна і фахівець і місто знає!!!
prolisok ти так гониш собі , чи ти дійсно віриш що ти пишеш
p.s. ну добре вмовили я пропоную в мери Золочева путіна він дійсно наведе порядок
prolisok пише:
з запропонованого переліку - я за Гриньківа!

до певної міри погоджуюсь... з того що маємо ця кандидатура , як на мене , прийнятна... але, про це я вже писав вище, навряд чи вдасться щось зробити Гриньківу, якщо міська рада буде його ініціативи блокувати.
tapac01 пише:
p.s. ну добре вмовили я пропоную в мери Золочева путіна він дійсно наведе порядок

на жаль, пізно ... вчора закінчився термін реєстрації

p.s. 10 кандидатів в мери це небагато.... було і більше... а от з депутатами в міськраду жах!!! на кожну дільницю від 15 до 30 осіб...
poma пише:
про яку владу ви ведете мову? якщо райдержадміністрацію то погоджуюсь ... проте є інша влада - районна рада ... з трудом віриться в те, що ця і майбутня районна рада буде прихильна до Гриньківа... навряд чи Золотник і К. будуть сприяти йому в діяльності як мера... плюс до того, знову ж слабо віриться що в місті вдасться сформувати більшість під Гриньківа... хоча було б непогано якщо б всі ці гілки влади співпрацювали а не ставили друг другу пильки в одне місце

відповім на повідомлення квартиранта-
про владу яка зараз реально керує країною...... як небулоби гірко, і всі ті кроки які роблять президент і , тепер вже , його уряд не є для когось прийнятні, але погодьтеся Ця влада КЕРУЄ........ Ющенко тільки руками махав, а Яник..... рве і мече.... і його бояться....... і щось таки роблять! звичайно незнати що буде делі, але МЕРА нам треба який би мав спільну мову з тою владобю, і бодай якісь кошти для міста знайде, і застосує їхтак. що буде видно!

додано через 2 хвилини 37 секунд:

prolisok пише:
yurnaz пише:Я не розумію чим вам неподобається Ромко Ясінський. Молодий, енергійний, і я важаю що потрібно дати йому шанс спробувати реалізувати те що він декларує.

Вже був один такий молодий Кудерявець.....
молодий Енергійний.... а досвіду НОЛЬ!

додано через 5 хвилин 55 секунд:

А часів Тимківа, на вулицях так і непоявилися СУМНОЗВІСНІ урни для сміття, які начебто привезли як гуманітарну допомогу Наші побратими Німці!
Їх і досі нема...... ні окурок кинути, ні фантіка від цукерки.... одним словом..... торба!
Якщо ми хочимо залишити місто в такому стані, яким воно є сьогодні, то голосуєм за тих хто вже був при владі. А якщо прагнемо, щоб Золочів став європейським містом, то голосуєм за Романа Ясінського!
vasyl09 ну добре і що чей "майбутній" мер хоче зробити такого європейського в Золочеві яка в нього програма
p.s. не потрібно зараз писати що він проти корупції , хабарництва за підвищення соціального рівня жителів , покращення покращення роботи ЖКГ
ricercatore пише:
Ця влада КЕРУЄ

головне щоб керувала для людей а не для себе.
ricercatore пише:
МЕРА нам треба який би мав спільну мову з тою владобю, і бодай якісь кошти для міста знайде, і застосує їхтак. що буде видно!

а навіщо їх шукати? треба просто менше красти, комунальне майно та землю продавати по ринкових цінах , навести лад з тими хто користується послугами міста (водою, теплом, тощо) і не платить за це ... якщо Гриньків це зробить то не треба буде просити, клянчити гроші в Львові чи Києві...

vasyl09 пише:
А якщо прагнемо, щоб Золочів став європейським містом, то голосуєм за Романа Ясінського!

не смішіть людей... Ясінський- мер , анекдот дня
tapac01 пише:
prolisok ти так гониш собі , чи ти дійсно віриш що ти пишеш

як можна не вірити в очевидні речі.
Степан Слобода - голова львівської обласної організації партії Союз Лівих Сил. Буду голосувати за нього, так як партія найбільше відповідає моїм поглядам, а на рахунок того хто там кращий, хто гірший спорити не збираюсь.
Ernesto пише:
Степан Слобода - голова львівської обласної організації партії Союз Лівих Сил.

це той Слобода, що на "зорі демократії" очолював районну раду і ропочав дику прихватизацію Золочівщини ? потім він , якщо мені не зраджує пам'ять, очолював "Громаду" Лазаренка, потім крутився коло соціаліста Волги а зараз якісь ліві сили. хороший послужний список для мера
prolisok пише:
хороший послужний список для мера

всьо як у всіх.
Європейська партія рулить в Золочеві- концерт Ясінський організував шикарний. це я розумію кандидат!
tapac01 пише:
і що чей "майбутній" мер хоче зробити такого європейського в Золочеві
Я звичайно не мер, і не претендую... Але з чого розпочав би я? В першу чергу з кадрів. Я б переглянув кадрову політику, скоротив роздутий апарат, технічно модернізувавби...
Слід па'ятати, що мер - це перш за все служба побуту громадян міста. Наступний крок - змінив би політику в плані виконання робіт по благоустрою міста. Скажімо на приклад. Якщо підрядник ремонтує вулицю - він повинен гарантувати якість. Якщо після сходження снігу сходить покриття - ремонтуй за свій рахунок. Наступне завдання мера - притягнення інвестицій в місто. Місто ж і район живуть за рахунок субвенцій. Ми тратимо більше ніж заробляємо! Тому всіма шляхами треба думати як наповнювати б'юджет. А зазор повірте є... Скільки народу торгує на базарі без жодних документів, скільки підприємців не оформлює своїх робітників. Скільки закладів взагалі працюють підпільно... До речі, в самому початку найняв би хороших юристів-аудиторів і перевірив що робилось до мене. Що кому подарували на халяву, що будується без всяких дозволів на землі міської ради, хто яку і за що платить оренду і чи відповідає вона реальним тарифам. Чому у нас такі втрати по водоканалу і так далі. Але то погляд простої людини, думаю в кандидата повинно бути глибше і дальновидніше бачення. І ще кожного дня КОЖНОГО, виділяв би час, хоч годину мінімум на прийом громадян.
Реаліст пише:
Європейська партія рулить в Золочеві- концерт Ясінський організував шикарний. це я розумію кандидат!

це точно... кандидат хоч куди. ось тільки було б добре, якщо б замість чергових "солодких" обіцянок депутат районної ради Ясінський відзвітував перед громадою за попередні . І що він, як чиновник Львівської ОДА зробив для Золочева, які реалізував в місті молодіжні проекти?

додано через 2 хвилини 6 секунд:

Васілій пише:
всьо як у всіх.

не зовсім так як у всіх. .. Слобода хоч і баламут але таки не гей...

додано через 15 хвилин 37 секунд:

bam пише:
Тому всіма шляхами треба думати як наповнювати б'юджет. А зазор повірте є... Скільки народу торгує на базарі без жодних документів, скільки підприємців не оформлює своїх робітників. Скільки закладів взагалі працюють підпільно...

все це слова... потрібно починати з себе... можете сказати, скільки ви, як людина, котра пише, що
bam пише:
"я, наприклад, працюю по 10 годин і отримую від цього задоволення як фінансове так і моральне, в час виборів працюю без вихідних на трьох роботах, окрім цього кожного дня беру участь у он-лайн навчанні по годині і вистачає часу що щось тут написати...

платить податків в бюджет?
Народ, ви хоч раз були на сесії міської ради? Про що ви тут дискутуєте? Гірше ніж за часів золотниківщини в нас ніколи не було і не буде! Головний персонаж - Вася-ровер ( до речі зараз в депутати йдуть два ровери - молодий і старий) тіль ки від різних партій. І Худзея також пригрів Зубар і компанія. А землю розпродують на всі боки, вже лікарняний сад продали, а народ бабки несе і по кишенях їм пхає.
Тре було бачити як депутати собі торговий ряд під костелом хотіли ставити, мало що бракувало. А нині знов хочуть в міську раду.
Зубар з Якимом навіть мови не може бути на мерів. Зубар взагалі втікає з міста на Глиняни.
juzyk пише:
І Худзея також пригрів Зубар і компанія. А землю розпродують на всі боки

Ну, п. Худзей залишиться в міськраді полюбому. Тому що ПОРА - БРЕНД!, за неї проголосують. І обом роверам ше розчехлить шо і почому..
Так шо по земельному питанню мало шо зміниться..
А це питання стає чимраз цікавішим (лінк 1 і лінк 2)

додано через 2 години 28 хвилин 50 секунд:

Міська рада (в перериві між трансляцією гламурних фоток) видала свій список

Кандидати на посаду міського голови м. Золочева:

1. Гриньків Ігор Михайлович
Дата народження: 27.11.1970 р. н.
Овіта: вища
Місце роботи: Юридична консультація
Адреса проживання: вул. Сковороди, 3/5
Партія: ЗМО Партія правозахисту

2. Кобелька Михайло Петрович
Дата народження: 02.08.1954 р. н.
Місце роботи: підприємство Світанок
Адреса проживання: вул. Крилова, 5 б
Партія: ЗРО Партії Зелених України

3. Колодка Дмитро Ігорович
Дата народження: 08.11.1974 р. н.
Місце роботи: начальник проектного відділу Галкомпроект
Адреса проживання: вул. Лесі Українки, 1 а
Партія: ЗРО ВО Свобода

4. Нестюк Григорій Михайлович
Дата народження: 12.01.1967 р. н.
Місце роботи: Золочівське районне управління юстиції
Адреса проживання: вул. Гагаріна, 89
Партія: ЗРО ПП Сильна Україна

5. Рискальчик Богдан Іванович
Дата народження: 01.08.1948 р. н.
Місце роботи: головний держінспектор Львівської ОДА
Адреса проживання: вул. Гната Стефаніва, 5 б
Партія: ЗРО Народна партія

6. Слобода Степан Григорович
Дата народження: 09.03.1955 р. н.
Місце роботи: тимчасово не працює
Адреса проживання: с. Вороняки
Партія: ЗРО ПП Союз лівих сил

7. Стецюк Іван Романович
Дата народження: 05.03.1959 р. н.
Місце роботи: Золочівська міська рада
Адреса проживання: вул. Шашкевича, 5/8
Партія: ЗРО ПП ВО Батьківщина

8. Тимків Ілля Романович
Дата народження: 01.08.1954 р. н.
Місце роботи: підприємець
Адреса проживання: вул. Заріччя, 53
Партія: ЗРО ПП Наша Україна

9. Яким Богдан Миколайович
Дата народження: 18.07.1958 р. н.
Місце роботи: підприємець
Адреса проживання: вул. Варівна 4 а
Партія: ЗРО Народна партія

10. Ясінський Роман Іванович
Дата народження: 15.06.1979 р. н.
Місце роботи: Львівска ОДА
Адреса проживання: вул. Довбуша, 17
Партія: ЗРО ПП Європейська партія України
Скиньте хтось списки на мера Золочева. Потім обговоримо.

додано через 28 секунд:

Дякую наперед

додано через 4 хвилини 43 секунди:

ШАНСИ У ВСІХ основних кандидатів РІВНІ, крім Кобельки, Колодки, Рискальчика, Слободи, Нестюка, Стецюка, Якима

Лідери: Тимків, Гриньків, Ясінський

В кого інша думка??????

додано через 51 секунду:

А хто такий Нестюк. Звідки від взявся?
kvartyrant пише:
платить податків в бюджет?
скажу лише, що коли заповнив минулорічну декларацію сам був в шоці.

juzyk пише:
Гірше ніж за часів золотниківщини в нас ніколи не було
може бути, може навіть і не буде...
juzyk пише:
Народ, ви хоч раз були на сесії міської ради?

нажаль з моїм графіком роботи це не реально, їхати зі Львова, щоб послухати байки - глупо. Користуюсь переказаною інформацією.

poma пише:
ШАНСИ У ВСІХ основних кандидатів РІВНІ, крім Кобельки, Колодки, Рискальчика, Слободи, Нестюка, Стецюка, Якима Сто процентів. Я б ще й Тимківа викреслив, але кампанія ще триває, все може змінитись.
але все може змінитись... Тимків вже господврив... і що з того вийшло???
Alexis пише:
Так шо по земельному питанню мало шо зміниться..

Мабуть таки зміниться, продавати уже не буде що.
бам! прочитав твою "передвиборчу програму". і шо я хачу сказаць-твоя наївність граничить с глупостю. там ше нехватає пункту жи 2 на 2=4.
в москалів є хороше прислів"я-простота хуже воровства. то стопудів про тебе
Васілій пише:
2 на 2=4.
не в курсі як знак множення виглядає?

Я не балатуюсь, мені і так добре. А поки будуть такі шарущі Васілії турбуватись нема про що
bam пише:
скажу лише, що коли заповнив минулорічну декларацію сам був в шоці.

отож бо і воно... треба починати з себе... а то всі майстри писати про те, як вони будуть "вибивати" гроші з бізнесу...
poma пише:

В кого інша думка??????

в мене! лідери Тимків, Гриньків та Стецюк! а Ясінський так собі між тою рештою і лідерами...

Васілій пише:
прочитав твою "передвиборчу програму". і шо я хачу сказаць-твоя наївність граничить с глупостю. там ше нехватає пункту жи 2 на 2=4.

а для чого меру табличка множення? головне знати дві інші операції ділення і віднімання

додано через 2 хвилини 33 секунди:

juzyk пише:
Головний персонаж - Вася-ровер

неправда!!! головний персонаж той другий, котрого пригріли... бо він , як я писав вище знає всі таблички дуже добре
juzyk пише:
Зубар взагалі втікає з міста на Глиняни.

вже втік... балотується по Глинянському окрузі в обласну раду ... і пройде
... тільки куди пройде - питаннячко в міській раді вже місяць ревізію роблять, шось там не те. А перед виборами все спливе нагору. а глинянським виборцям треба частіше в Золочеві бувати, дивитися, як тут нагосподарив "кандідат" Зубар. Гіршого варіанту просто не існує.
juzyk пише:
Гіршого варіанту просто не існує.

факт. хто ще може вірити всім цим Зубарам , Золотникам і Фенчакам
думаю, що Тимків. другий може бути Гриньків ( якщо куплять) третій Ясінський або Стецюк
poma пише:
другий може бути Гриньків ( якщо куплять)

а для чого йому купляти 2 місце? за це що дають посаду зама?
Згідний - За ТИМКІВА!!! Решта (майже всі) фуфло 100%!!!
волчара пише:
Решта (майже всі) фуфло 100%!!!

цыкаво, а хто ще не входить в тих майже 100?
Тимків Ілля Романовитч вже був мером.... Голосувати за нього - значить повернутись у минуле. І те що він обіцяє пусті слова... Чого не робив коли мав можливість. Чому його з руху поперли? Такщо тут дійсно якщо голосувати то реально 2 кандидати Ясінський і Гриньків.
Ви праві сприводу Тимківа, немає про що розмовляти. Не віддам за нього голос нехай навіть не обіцяє золоті гори.
Шось тут не так..
А шо зобовязує будь-кого з претендентів на мера після виборів ефективно працювати? Та нічого, не передбачено такого..
По минулих прикладах ж видно - хочеш працюй хочеш не працюй - тебе ше й перевиберуть як барани..
Нехорошо получається - нема працьовитої опозиції.
Тому можна вибрати любого зі списку - нічого не зміниться - привикайте, хто ше не встиг..

В кого інша думка??????

Я так бачу з цієї трійки двоє вже "господарили" , тому найбільші шанси бути мером має Ясінський.

Тимків розікрав все що можна було а Тимків ще не мер . а вже господарує, будує біля замку магазинчики. Все зводиться до того , що Золочів - суцільний базар.
Був сьогодні в центрі біля палатки "Європейської партії України" Там був Олег Сидорович я зацінив- люди там підковані. Ясінський має сильну команду.
Я сам на свої вуха чув, як люди підходили і запрошували Ясінського до себе на вулицю на збори. Я так бачу і чую з ким спілкуюся - будуть голосувати за Ясінського.
Мушу з тим Ясінським поспілкуватись, людям як "пороблено"!
Юста пише:
тому найбільші шанси бути мером має Ясінський.

агов, квартірант. ти гдє? трєтього дня ти питав який дурак буде виділяв гроші на агітацію на такому мертвому форумі. биреш своїслова обратно ілі гдє?
Читаючи цей форум і спілкуючись з людьми, хочу вам сказати, що напевно в Золочеві буде кардинальна зміна влади ані Гриньків , ані Тимків там близько не розглядається!
Реаліст пише:

Тимків. Він уже був мером міста, що доброго зробив?
Весь ринок Золочівський підтримує Ясінського Романа! Молодим дорогу!