Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вибори на посаду міського голови м.Золочева

Кандидати на посаду міського голови Золочева
Гриньків Ігор Михайлович 23%   26
Кобелька Михайло Петрович 0%   0
Колодка Дмитро Ігорович 16%   18
Нестюк Григорій Михайлович 0%   0
Рискальчик Богдан Іванович 0%   1
Слобода Степан Григорович 0%   1
Стецюк Іван Романович 5%   6
Тимків Ілля Романович 7%   8
Яким Богдан Миколайович 24%   27
Ясінський Роман Іванович 22%   25
Всього голосів: 112
Автор Повідомлення
Ну хто ти ТАКАЯ, Я ТАКАЯ - що все знаєш. Всім даєш оцінки, чи справиться Роман чи ні, навіть знаєш. Ясінський справиться. Йому Європейська партія допоможе Катеринчук. Юля Тимошенко. Турчинов. Європейсьна народна партія. А там Ангела Меркель, Саркозі зі Франції. Розумієш. ЯСІНСЬКИЙ СПРАВИТЬСЯ. Буде Золочів Європейський, а твій - про кого ти мовчиш - і за кого агітуєш між рядками - ВСЕ ПРОДАСТЬ ЧУЖИМ.
Томас пише:
Йому Європейська партія допоможе Катеринчук. Юля Тимошенко. Турчинов. Європейсьна народна партія. А там Ангела Меркель, Саркозі зі Франції.

Ага, будуть їздити лекції і практичні навчання Ясінському викладати, Ромчику підпиши міський бюджет, а ти Ромчику знаєш як грошики розбити, а ти Ромчику ще щось тай зроби! Тільки ще Ромчику телоохоронця нехай партія найме, а то його народ .........

додано через 2 хвилини 10 секунд:

Томас
Хлопці не знаєте Ви, що то таке! Не уявляєте, роботи з народом!

додано через 46 секунд:

Томас пише:
Буде Золочів Європейський

Сам Золочів Європейським не буде, без України!
Ясінський на шахті не навчався, він вчився в Дрогобичі, а потім в Тернополі, про що свідчить його автобіографія . Якщо вже пишите дурниці, то перевіряйте, хочаб те, що легко перевіряється , і не дуріть виборцям голови.
Так той Лось хай оприділиться з яким Ясінським він навчався на шахті... і чи взагалі навчався, може просто прослухав лекції і за 30 грн диплом купив.
да, я такая пише:
не смішіть народ, не дасть він собі ради з повноваженнями міського голови!

А хто дасть, Венгер?
Maryshka пише:
А хто дасть, Венгер?

Не позорся а ознайомся з кандидатами на міського голову, до чого тут Венгер
позорися тут лише ти... а програми я ліпше тебе знаю... Мудак твій Венгер!
Чого ти мені його сватаєш, він від Литвина, отже, ті самі ліві як і регіони!
Maryshka пише:
а програми я ліпше тебе знаю

незамітила, як запрограмована
Ясінський
Європейька країна
бла, бла, аж нудить від вас
розкажи щось достойне, досягнення його в житті, успіхи, а не то що він головний спеціаліст....
Томас пише:
Ну хто ти ТАКАЯ, Я ТАКАЯ - що все знаєш. Всім даєш оцінки, чи справиться Роман чи ні, навіть знаєш. Ясінський справиться. Йому Європейська партія допоможе Катеринчук. Юля Тимошенко. Турчинов. Європейсьна народна партія. А там Ангела Меркель, Саркозі зі Франції. Розумієш. ЯСІНСЬКИЙ СПРАВИТЬСЯ. Буде Золочів Європейський, а твій - про кого ти мовчиш - і за кого агітуєш між рядками -ВСЕ ПРОДАСТЬ ЧУЖИМ.

ну це ви вже сказанули!!! Ясінський не пройде ... і мабуть він сам це розуміє, тому що в останні дні його майже не видно... або гроші закінчились або ж етузіазм згас... оцінив реально хлопчина свої шанси і здався
kvartyrant пише:
Ясінський не пройде ... і мабуть він сам це розуміє, тому що в останні дні його майже не видно...

є, два дні тому бачила, ходить по місту
сьогодні його агітку нам додому принесли, фотка і все ще щось про зміни, європейську державу.
ні біографії, ні досягнень, ні стажу, ні року народження
kvartyrant пише:
ну це ви вже сказанули!!! Ясінський не пройде ... і мабуть він сам це розуміє, тому що в останні дні його майже не видно... або гроші закінчились або ж етузіазм згас... оцінив реально хлопчина свої шанси і здався

Не свисти дурню, Роман приділяє агітації та зустрічі з виборцями весь свій вільний час і кожен день його можна зустріти в штабі
Покинь цей віртуальний світ і вийди на вулицю.

додано через 3 хвилини 1 секунду:

да, я такая пише:

В попередніх агітках була інформація
Magister пише:
да, я такая пише:

В попередніх агітках була інформація

я не заперечую
да, я такая пише:
я не заперечую

Тоді не маніпулюй інформацією, а то люди не так поймуть
Magister

Я сказала правду, я ж не вина, що ви не допрацьовуєте
да, я такая пише:
Я збрихала ? ні, я сказала правду, я ж не вина, що ви не допрацьовуєте

Ми працюємо без перерви, на виключному ентузіазмі не за гроші, а за ідею. Бажаєте допомогти, то ми будемо тільки раді.
Magister пише:
Не свисти дурню, Роман приділяє агітації та зустрічі з виборцями весь свій вільний час і кожен день його можна зустріти в штабі
Покинь цей віртуальний світ і вийди на вулицю.

не хами! а то можеш і по морді отримати! ... віртуально

додано через 2 хвилини 6 секунд:

це що така культура з Європи пре?
Magister пише:
на виключному ентузіазмі не за гроші, а за ідею

Magister, та вже троха дууммаай шо і де пишеш
Знаю людей, які таких "ідейних" пачками вербували. А шо, вигідно - блєск в глазах і їсти не просят. Но постійно косячать, часто треба міняти новими і доробляти за них((
За все треба платити, особливо за якість. Але для чорнової роботи любий підійде)
kvartyrant пише:
не хами!

Я не хочу виділятися із загальної маси. Тут вся полеміка на форуму переповнена банальними "ти дурак, ти лось" і т. д.
kvartyrant не будьте такими близькозорими, покиньне свою квартиру, свій маленький віртуальний світ і приходіть поспілкуватися до нашої палатки

додано через 13 хвилин 44 секунди:

Alexis пише:
Знаю людей, які таких "ідейних" пачками вербували

То мені має буди соромно, що я за ідею, а не за гроші? Чи то по твоєму краще сидіти вдома і голосно кричати з під комп'ютера?
Magister пише:
То мені має буди соромно, що я за ідею,

Тобі має бути соромно, що ти НЕ ЗНАЄШ (або знаєш но не пишеш) за що працюєш.
Підказую - як кандидат, ти працюєш за депутатство - статус, профіт, перспектива ефективніше посприяти собі і іншим.. но не якась непонятна ідея.
Тупо за ідею - це морковка для лохів, які не визначились, чого хочуть насправді. Таких багато саме серед молоді. Тут нема нічого поганого, через це проходили всі. Так що ти вже якось точніше визначайся, нахрена воно тобі треба. Шоб не виникало дурних питань. Успіхів.
Magister пише:
Я не хочу виділятися із загальної маси.

а дарма... ви ж пропагуєте Європу!!! і не варто опукатись до рівня roma . з іншого боку ви кандидат в депутати - а значить ви вже поневолі виділились з загальної маси...

Magister пише:
kvartyrant не будьте такими близькозорими, покиньне свою квартиру, свій маленький віртуальний світ і приходіть поспілкуватися до нашої палатки

шановний, якраз я живу серед людей міста, а ви, схоже на те, в якомусь придуманому для себе світі...

додано через 11 годин 36 хвилин 36 секунд:

Був на зустрічі з кандидатами міського голови... Якима і Стецюка присадили люди одним простим питанням - Що ви зробили за 5 років? Тимківа присадили кінотеатром і туалетами, які він обіцяв побудувати... Колодка, взагалі, вкрім гасел нічого не видав... а на питання так і не відповів... бо що може відповісти людина , котра декларує що наведе порядок , на питання як він наведе порядок з "Монако", котре очолює його партійний лідер... Гриньків і Кобелька , єдині хто відповів на всі питання достойно .... а з лідера Європейської партії, котрий прийшов на кінець "дифіляди" люди просто зробили посміховисько .... він і виглядав як посміховисько своїми жестами і мовою... перше питання тих хто виходив з залу - яка в нього орієнтація?
kvartyrant
Про Рискальчика чому мовчиш?

додано через 10 хвилин 23 секунди:

Яким, робив в адміністрації, його повноваження були на район а не на місто..... я сама тут сперечалась, за його досягнення, і їх так не почула, але не компетентно задавали питання йому.

Стецюк секретар ради, як колись була Бабінська.... там тільки паперова робота, не має права він щось тай робити... для цього є голова і заступники

Тимків нічим його не присадили, гарно виступав, хоч згідна, що він свій час вже мав і показав на що здатен

Колодка брехня гарно виступив, я і не очікувала від нього, думала слабше буде

Кобелька і Нестюк слабенько виступили, видно що не орієнтуються в повноваженнях міського голови, так собі на хлопський розум... поговорили

Рискальчик навіть сподобався виступ..... просто ніколи не чула його, хоч знаю що він не пройде, і знаю, що не хороша він людина

Гриньків некоректно себе поводив, тим що 100 раз виходив, говорив по телефоні, таке враження склалось, що сам дзвонив і казав які йому питання однопартійці мають писати і іншим диктував... зміст питань

Ну а Ясінський, без коментарів!
Чогось бояться всі ясінського, обсирають як можуть - а це означає одне - бояться. Правильно роблять.
Боятися і не сприймати як противника це різні речі, та з нього всі насміхаються
Ну тут поширюєш ти одна інформацію, дуже не любиш його це помітно
За велика честь щоб я його не любила

додано через 1 хвилину 36 секунд:

Вибори скоро, побачимо результат
ЯБ ХОТІЛА ПОЧУТИ ЯК БИ ВИ ПРАЦЮВАЛИ ЗАСТУПНИКОМ КОЛИ В ШЕФА РЕСТОРАН В ЛІСІ. КВАРТИРИ. ГРОШІ ЗА ЗЕМЛЮ ПІД РІПАК. А ЗАМ В ОЖИДОВІ НА КАТАСТРОФІ ЗУСТРІЧАЄ МІНІСТРА ХОЧ ВСІ ЗНАЮТЬ ЩО ЧИНОВНИКІВ ТАКОГО РАНГУ ЗУСТРІЧАЄ ПЕРША ОСОБА. НА ФЕСТИВАЛІ ШЕФА ПІД РУКИ ВОДЯТЬ А ЗАМ ДЕНЬ І НІЧ ПРАЦЮЄ. ЗА ОСТАННІЙ РІК ШЕФ 7 МІСЯЦІВ ДАНИНУ ВДОМА ПРИЙМАЄ А ЗАМ ТЯГНЕ РАЙОН . ДОРІГ В МІСТІ ЗРОБЛЕНО БІЛЬШЕ НІЖ ЗА ДВІ КАДЕНЦІЇ ПОПЕРЕДНІХ ДВОХ МЕРІВ ......
kvartyrant пише:
а з лідера Європейської партії, котрий прийшов на кінець "дифіляди" люди просто зробили посміховисько

а можна з цього місця поконкретніше?
Як на мене, Ясінський Роман досить успішно виступив і відповів конкретно на всі запитання.
Ясінський дійсно найдостойніше виступив, більше того, впевнено і чітко. Приємно було й те, що він професійно "постібався" з колишньої і діючої влади. Наголошував що з міста зробили село і це правда, тому голосуватиму за нього.
kvartyrant Ти не розписуйся за когось хамло! Повернеться команда Тимкыва до влади, покаже тобы як працювати.
да, я такая
Корова ти..... голосуй За Україну!
Myrosya
ффууууууууу. прилічна панянка ніби. а виражовуєшся як грузчік в парту за україну-тоїсть за славіка кіріленка?
За Кириленка команду в Золочеві
а пачіму тіко датакую запрошуєш? по скіко даєте за голос? [/b]
по 50

додано через 45 секунд:

додано через 40 секунд:

Голосуйте за КОлодку зі Свободи
Виступили

додано через 30 хвилин 14 секунд:

Я бачу три серйозні кандидатури - Тимків, Гриньків і Яким.

Всі решта - ну ніхто, чесно, халявщики на шару. Ну зібралась собі тіпа кампашка - розкинули партєйку, йдут на вибори - а давай двинем когось ше на мера - хто буде мером - ну давай отого, він тіпа з нас самий крутий - давай - во бери папери на завтра вивчиш, роби серйозне іппало - О_о - поїхали.. Всьо.

А про гнилі гасла, тіпа чесний, господарний, порядок..... і інші синоніми: шановні агітатори, підтеріться ними, це стандарт, пусті слова, без досягнень вони нічого не варті.

Так от: Тимків, Гриньків і Яким. Їх знають і поважають, вони чогось та й досягли в жизні. Да, є свої плюси і мінуси - но в порівнянні з іншими, це серйозний вибір на серйозну посаду, на 4 роки.
на депатах всім фору дав Яким, та так, що щелепа декому відпала!!
Яким наш МЕР!!
Tymkiv пише:
kvartyrant Ти не розписуйся за когось хамло! Повернеться команда Тимкыва до влади, покаже тобы як працювати.

не повернеться... народ не допустить того щоб дерибан який він робив в місті повернувся ...
да, я такая пише:
Колодка брехня гарно виступив, я і не очікувала від нього, думала слабше буде

ну якщо в вашому розумінні гарно це набір гасел від Тягнибока то таку і господарку будемо мати...
Alexis пише:
Я бачу три серйозні кандидатури - Тимків, Гриньків і Яким.

я б сказав 2 - Тимків і Гриньків!!!
oksana3 пише:
Як на мене, Ясінський Роман досить успішно виступив і відповів конкретно на всі запитання.

він хіба що успішно жестикулював, прям як мер європеського міста Амстердама...
да, я такая пише:
Гриньків некоректно себе поводив, тим що 100 раз виходив, говорив по телефоні, таке враження склалось, що сам дзвонив і казав які йому питання однопартійці мають писати і іншим диктував... зміст питань

навряд чи однопартійці писали йому питання про його партійність, відносини з Писарчуком ... але , до його честі, він на відміну від того ж Колодки, відповів на ці некоректні питання...
а те, що говорив по телефону мені теж не було конче до вподоби... можна списати це на його зайнятість , але все рівно це прокол... хоча, з вашого боку, це спроба знайти "кістку в молоці" ...
Myrosya пише:

да, я такая
Корова ти..... голосуй За Україну!

Невже Бабінська тут зареєструвалась, і обзивається
От і голосуй за Україну, яку представляють такі люди

додано через 1 хвилину 57 секунд:

Діма

по 50? свобода вже голоси купляє
Цитата:

НАЛИВАЄ!
да, я такая пише:

а чо б не прикупити, якщо дешевіє
zzz пише:
НАЛИВАЄ!

В Монако на дверях
це точно.... там в неділю з самого ранку Колодка проводить день відкритих дверей і дегустацію різноманітних напитків

додано через 5 хвилин:

да, я такая пише:

нема що сказати... не заслуговує уваги те, що не є актуальним
kvartyrant пише:

нема що сказати... не заслуговує уваги те, що не є актуальним

Золоті слова!
голоси / кандидати
2020 - Гриньків Ігор Михайлович
1759 - Тимків Ілля Романович
973 - Стецюк Іван Романович