Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вибори на посаду міського голови м.Золочева

Кандидати на посаду міського голови Золочева
Гриньків Ігор Михайлович 23%   26
Кобелька Михайло Петрович 0%   0
Колодка Дмитро Ігорович 16%   18
Нестюк Григорій Михайлович 0%   0
Рискальчик Богдан Іванович 0%   1
Слобода Степан Григорович 0%   1
Стецюк Іван Романович 5%   6
Тимків Ілля Романович 7%   8
Яким Богдан Миколайович 24%   27
Ясінський Роман Іванович 22%   25
Всього голосів: 112
Автор Повідомлення
slava1950 пише:
АЛЕ Я НАДІЮСЬ ЩО МИНУВ ВЖЕ ЦАС КОЛИ ЛЮДИ ДИВИЛИСЬ НА ПАРТІЮ

Ого великі слова, Яким висуванець партії, і без партії він не був би заступником в райдержадміністрації, і не був би кандидатом в мери!
Я йому рейтинг не піднімаю, він дуже низько, його рейтинг вже ніхто не підніме!
ХОЧЕТЕ ВІРТЕ ХОЧЕТЕ НІ АЛЕ Я НІКОЛИ НЕ БУЛА НІ В РУСІ НІ В ЖОДНІЙ ІНШІЙ ПАРТІЇ, Я просто добре знаю родину Якимів більше 40 років!!

додано через 9 хвилин 13 секунд:

не хотілось повторюватись але Яким був заступником директора радіозаводу без жодної партії, якщоб в Україні не було партій то Яким то Яким би був 1 з найкращих кандидатів без ніяких партій!!
Ваня 111 пише:
А я думав, що партійці своїх захищають, а не відрікаються!
не солідно! не падайте так низько

не звертайте уваги... свої "лебедину" пісню вони доспівали ... як і доспівав її Тимків та іже з ними

додано через 1 хвилину 29 секунд:

да, я такая пише:
Я йому рейтинг не піднімаю, він дуже низько, його рейтинг вже ніхто не підніме!

золоті слова
Тимків рветься до влади бо розуміє, що остатній його шанс, пару літ і він вже пенсійного віку, і стажу бракує до державної пенсії
отже, або тепер або ніколи
да, я такая пише:
Тимків рветься до влади бо розуміє, що остатній його шанс, пару літ і він вже пенсійного віку, і стажу бракує до державної пенсії
отже, або тепер або ніколи

то точно... але навряд чи народ ще раз йому повірить... бо такого дерибану , який зробив він за час своєї останньої каденції Золочів вже не витримає
Реально кого не питаю, що Тимків для міста зробив, ніхто нічого не скаже, бо нема що і згадати, крім того, що
кінотеатр продав за безцінь, на остатньому виконкомі приміщення в оренду тупо пороздавав,
землю роздав, всім підряд
бо так воно і є... кінотеатр він не продав ... а просто віддав самому собі... має там долю... з землі він теж зиск отримав ... Зрешту, про всі його "подвиги" можна писати енциклопедію...
шкода, що всі люди цього не знають
мабуть пора їм це розказати... а то Тимків "білий і пухнастий" лиє бруд на всіх...
він виправляє помилку минулих виборів, він на агітаю мало ставив, і пролетів
тепер по агітації на першому місці
в кожну хату ходять і голосуйте за Тимківа, голосуйте за Тимківа
а бригада в Нашій Україні зібралась, конкретна
це точно бригада... банда хапух і горлопанів
Конфлікт між мешканцями та підприємцями на вул. Кривоноса11.07.2010 14:42
тут створена тема на форумі
якби Тимків не дав землі (НЕ ВІЛЬНОЇ) не було б конфлікту, от вам і факти
хочу підняти ще одну тему , стосовно Ясінського . Їхавши до Львова мій чоловік почув розмову двох молодих людей"ДИВИСЯ , ЯКІ ШИКАРНІ БІГБОРДИ , НІБИ ВИБИРАЄМО ПРИЗИДЕНТА УКРАЇНИ, ЦІКАВО ЗВІДКИ В ТАКОЇ МОЛОДОЇ ЛЮДИНИ ГРОШІ НА ТАКІ ВИБРИКИ. відповідь була така,"З ЦИМ ЛОСЬОМ Я НАВЧАВСЯ НА ШАХТІ , МЕНІ ДИВНО , ЩО ПІСПЯ ВСІХ ЙОГО ПОДВИГІВ...... ЦЯ ЛЮДИНА ЩЕ МАЄ СОВІСТЬ ВИСУВАТИ СЕБЕ В МЕРИ. навіть рідне село незахотіло бачити його сільським головою. В МЕНЕ ТАКЕ ВРАЖЕННЯ, ЩО ЯСІНСЬКИЙ ЦЕ КУДРЯВЕЦЬ НОМЕР 2.
між іншим це його нова клікуха
slava1950 пише:
ЩО ПІСПЯ ВСІХ ЙОГО ПОДВИГІВ...

Що ж це за подвиги такі? Як на мене, то це були туземські лохи-невдахи які нічого не добилися в житті. А ви slava1950 як баба базарна всі чутки швиденько розносите по форумах
Magister пише:
Як на мене, то це були туземські лохи-невдахи які нічого не добилися в житті

шож такого , юноша ти добився, шоп давало тобі право назвати своїх виборців лохами? новий чілавек, з новим мишленням. таг діржать
slava1950 пише:
З ЦИМ ЛОСЬОМ Я НАВЧАВСЯ НА ШАХТІ

Вони, я розумію, це з ввічливості сказали чи зі зависті !?
бігборди це чутки? маковиння це чутки? вибори сільського голови це чутки? лавки на личаківській це чутки?...
Ого, Ясінський а ти пацан, хоть куди
Magister пише:
чи зі зависті !?

ага"а кто міня нє любіт-то те мєнє завідуют"(с)

додано через 45 секунд:

slava1950 пише:
лавки на личаківській

ану ану-пападробнєй
Ще скажіть, що лавки на Личаківській за політичні ідеї були
Читаючи форум, мушу відмітити, рівень спілкування, м’яко кажучи, залишає бажати кращого! Навіщо весь цей бруд? Де Ваша культура?
Magister пише:
А ви slava1950 як баба базарна всі чутки швиденько розносите по форумах

Підтримую! Справді, slava1950 опускаєтесь до найнижчого рівня, навіть коментувати ваші повідомлення не хочеться, не ображайтесь , особисто мені вас просто шкода!
fialka пише:
Навіщо весь цей бруд? Де Ваша культура?

Самі визнали, що це все бруд, інформація, факти це бруд.
Ми ж не кандидати, нехай їм буде соромно, за свої вчинки!
А вони нехай знають, що нам все відомо, правди не приховати!
fialka
То ше квіточкі, fialka. То ситуація така, непонятна.
Мусим вибирати тщатєльно, а то знову виберем не то..

додано через 25 секунд:

Ше з Гриньківом не розібралися.
Кандидат моцний, шанси високі.
Хто він, і чим він дише?
Alexis пише:
Мусим вибирати тщатєльно, но все одно виберем не то..

Ага, вибираєм, вибираєм, а пройде "нежданчик"

додано через 1 хвилину 21 секунду:

При Максимовичі, квартири померлих переоформляв задніми датами (приватізірував) і продава, так і піднявся
fialka пише:
мушу відмітити, рівень спілкування

фіалка! ідітє в жьопппу!
як ви зауважили , я підтримую Якима і якщо ви зауважили я намагаюся не обливати брудом інших кандидатів але вибачте шановні виборці за таких кандидатів як ясінський я не можу мовчати.
пардон за мій хранцуский
ооооо.... Васілій, а вас зачепило? до вашого рівня опускатися не буду, можу лише поспівчувати!
лавки на личаківській треба було ставити давно а не перед виборами досить дурити народ.

додано через 5 хвилин 31 секунду:

на рахунок гринькова нічого паганого сказати не можу. єдине партія регіонів???????
fialka пише:
ооооо....

неа, він вже не в партії регіонів
він безпартійний, от так
Це смішно, а на довго його позпартійності хватить? Це передвиборчий трюк погоджений з партією регіонів! Ну дуже хочеться до влади...
Luna пише:
Це смішно, а на довго його позпартійності хватить? Це передвиборчий трюк погоджений з партією регіонів!

Він собі цим трюком рейтинг і репутацію опустив!
так ви маєте правду.
хоча мають бути фальсифікації. і гриньків може вискочити на цьому.

додано через 1 хвилину 38 секунд:

А він як прийде побачите. чи будете сильно демократію розводили, будете всі тихенько, бо забазар будуть получати всі.

додано через 2 хвилини 34 секунди:

Мені цікаво шо то за клоун так свято вірить в перемогу Якима, шо накидав стільки голосів (рух-форева). Зубар ярий представник руху.
Andriyko пише:
хоча мають бути фальсифікації. і гриньків може вискочити на цьому.

Для цього ми зобовязані це не допустити
Хай буде міським головою, але в чесному бою
я наприклад велика противниця партії регіонів. але я ніколи не скажу паганого слова про писарчука. не можна всіх під одну мірку.
да, я такая пише:
При Максимовичі, квартири померлих переоформляв задніми датами (приватізірував) і продава, так і піднявся

перепрошую, але це було при Сенчуку... тоді справді продавали і документи "губили".... Максимович разом з депутатами десь місяць розгрібав потім всі ці папери, шукав поновлював
Luna пише:
Це смішно, а на довго його позпартійності хватить? Це передвиборчий трюк погоджений з партією регіонів! Ну дуже хочеться до влади...

а кому не хочеться... питання тільки чому хочеться? якщо для блага громади то хай людина працює!

Andriyko пише:
Мені цікаво шо то за клоун так свято вірить в перемогу Якима, шо накидав стільки голосів (рух-форева). Зубар ярий представник руху.

і серед Руху є ті хто вміє маніпуляції робити... зрешту їм далеко до маніпуляторів та брехунів від "Нашої України".... ті вміють і брудом облити і де треба підмазати і де треба полизати...
Як у Львові нема альтернативи САДОВОМУ, так і в Золочеві - ТИМКІВУ.
Тут даже думати нема чого.
Хто памятає вибори Президента давно - КУЧМА-СИМОНЕНКО.
Хоч і не любили Кучму. але голосували за менше зло.
Так і тепер.
В нас буде мером ТИМКІВ, у Ль вові - САДОВИЙ.
Можу поспорити на ящик шампанського.

додано через 1 хвилину 25 секунд:

другий буде - Ясінський або Гриньків.
хоч шансів на друге місце більше в Ясінського, за нього студенти, які їдуть зхі Львова
kvartyrant пише:
да, я такая пише:

перепрошую, але це було при Сенчуку... тоді справді продавали і документи "губили".... Максимович разом з депутатами десь місяць розгрібав потім всі ці папери, шукав поновлював

Ні квартирант, я якщо незнаю, то не пишу чи не говорю, в мене є свідки і люди які мене переконували, що він це робив, а я їм не вірила, бакланила... Гриньків не такий він так би не зміг, не бутьте наївними, все він робив і зміг...... правда чистої води
Мені цікаво шо то за клоун так свято вірить в перемогу Якима
А ще до хто свято вірить у перемогу Якима. А Я Вам скажу , коли гахнув Ожидів то Яким особисто повів колону автобусів людей рятувати, і не було там з нами ні Фені, ні Зубара, а Яким був!![/i][/quote]
так , і таке було просто я вже забула.
.. а між тим по телевізору сказали, що Ожидів ще гірший ніж Чорнобиль!!!
дачу Яким коло Сасова в Грабово взяв, тоже без Зубара

додано через 1 хвилину 17 секунд:

да, я такая пише:
дачу Яким коло Сасова в Грабово взяв, тоже без Зубара

але на пару з Фенчаком
не говоріть дурниць. немає ніяких дач та ще й з Фенчаком. це легко перевірити.

додано через 37 секунд:

НАШ МЕР -ЯКИМ.

додано через 2 хвилини 26 секунд:

тільки він достойний, якби вам цього не хотілося. ВІН НЕ ЗАПЛЯМОВАНИЙ, Івсе залежить від простих людей, а вони знають, хто такий ЯКИМ БОГДАН МИКОЛАЙОВИЧ.
Да, я такая - покажи документи, що Яким дачу взяв. Чи тільки слухи це. Ти я бачу про всіх все знаєш. Скинь документи в ІНЕТ. ми його - Якима -прокатим. А хто по твоєму буде мером в Золочеві. Я думаю, що ТИМКІВ ІЛЛЯ РОМАНОВИЧ, А ТИ ?
Томас пише:
ТИМКІВ ІЛЛЯ РОМАНОВИЧ

не буде!
" Ну, п. Худзей залишиться в міськраді полюбому." Звичайно, а хто ж навчить "молодого мера" брати хабарі?

додано через 5 хвилин 34 секунди:

fialka пише:
Місту потрібна нова якість влади! Підтримую Романа Ясінського - молодий, перспективний! Беззаперечний лідер!

У Романа досить здорових амбіцій і він всім доведе, що він може працювати. Перш за все через те, що не захоче впасти лицем в болото.
Olesya пише:
У Романа досить здорових амбіцій і він всім доведе, що він може працювати. Перш за все через те, що не захоче впасти лицем в болото.

не смішіть народ, не дасть він собі ради з повноваженнями міського голови!