Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вибори на посаду міського голови м.Золочева

Кандидати на посаду міського голови Золочева
Гриньків Ігор Михайлович 23%   26
Кобелька Михайло Петрович 0%   0
Колодка Дмитро Ігорович 16%   18
Нестюк Григорій Михайлович 0%   0
Рискальчик Богдан Іванович 0%   1
Слобода Степан Григорович 0%   1
Стецюк Іван Романович 5%   6
Тимків Ілля Романович 7%   8
Яким Богдан Миколайович 24%   27
Ясінський Роман Іванович 22%   25
Всього голосів: 112
Автор Повідомлення
партія і Зубар це взагалі несумісно. ви ж розумієте що Зубар трохи недорозвинутий. тоді як його обирали думали він хоч простий, бідний має зрозуміти народ. Але прийшов Шептицький показав гарне життя, гарних дівчат, кинув на стіл гроші і не малі. і пішло поїхало. де він коли таке бачив? Зубара треба забути як страшний сон.

додано через 11 хвилин 25 секунд:

Зубар це всім зрозуміло людина дивна. люди думали раз бідний значить порядний. але коли прийшов до нього Шептицький показав гарне життя, гарних дівчат, великі гроші він невстояв , бо ніколи такого не бачив. а Якима таким не візьмеш.
slava1950 пише:
Зубар це всім зрозуміло людина дивна. люди думали раз бідний значить порядний. а

сильно сказано. зрешту, Яким теж не відзначався фаховістю на посаді першого заступника голови РДА... і з Шептицьким він теж дружить... то де гарантія, що він не клюне ( а може вже клюнув) на його "гарне життя, гарних дівчат, великі гроші"?
якщо ви обізнані в цих питаннях , ви повинні знати , що заступники вони і є заступники. Їхньої роботи не видно. Але коли спитати в простих людей чи допоміг їм Яким я впевнена , що ні одна людина не вийшла з його кабінету без підтримки. це ви можете напитувати в простих пересічних громадян. я говорю правду. а з Шептицьким всі дружать .

додано через 2 хвилини 15 секунд:

голова РДА працює на себе, а заступник працює для людей. це вже давно зрозуміло.
Правильно вірити руху вже більше не можна, потрібно давати дорогу молодим людям з Європейської партії. Роман Ясінський-це чоловік який зробить усе для того щоб золочів не перетворювався в сіре місто.
не говоріть дурного. з такою репутацією ? сірим воно не буде для ньго і його оточуючих хіба від маковиння.

додано через 2 хвилини 11 секунд:

до влади має прийти заможна і з досвідом людина.
Підтримую Васілія - який електорат такі і засра..., даруйте обранці.

Не розумію тих хто підтримує Ясінського, який родом з с. Підлипці. Стосовно інформації щодо крим. справ з маковинням, це правда. Знаю що певного часу саме цей козир і поміг Ніпєлю "попросити" Ясінського заспокоїти свої амбіції і т. д. Правда і те, що він мав проблеми з армією, від якої "утікав" і теж мав проблеми з органами через це. Гадаю що все вищезгадане ще буде згадуватись в всій час.
І взагалі, як людина яка не родилась і не жила в Золочеві може балотуватись на мера міста !?
Нестюк, Рискальчик, Стецюк, не знаю що вони загубили в цьому списку...
Слобода. Кажуть що має слово. Проте я пам"ятаю його ще на початку 90-х, він зрештою вже багато встиг собі приХватизувати, але мабуть мало.
Тимків. Цікаво і смішно читати коментарі про те що Тимків нібито причетний до кінотеатру та туалетів і т. д. Бартків тоді взагалі ніхто і звуть його ніяк виходить, чи що !?
Яким. Таки так, був зі всіма Ніпєлями у спілці. Магазинчик з хімією відкрив на місці старого клубу для глухонімих, син вчиться нібито в Австрії. Не знаю, не знаю...
Кобелька ніби непоганий мужик.
Колодка господар і молодий, гляньте но на подвір"я та дім. Плюс працює на відповідальній посаді в Галкомсервісі.
Гриньків теж кажуть роботи не боїться. Проте не всі будусь голосувати саме через політ. погляди.
Зубара не видно і не буде. Він свою місію апарату для підписів виконав плюс сірі кардинали довольні (чит. Золотник-Шептицький). З часом навіть якщо щось і вспливе, з-під стола витягується чарівна жовта карточка і все, ніяких судимостей...
Ви не праві, якби знали особисто Романа може б поміняли думку.
yurnaz пише:

А що якщо я знайомий особисто, що це міняє ?
BBC пише:
Цікаво і смішно читати коментарі про те що Тимків нібито причетний до кінотеатру

таки причетний... і не тільки до кінотеатру а й до інших відомих в місті афер

BBC пише:
. Бартків тоді взагалі ніхто і звуть його ніяк виходить, чи що !?

а воно, по суті, так і є... Бартків має таке саме відношення до власності кінотеатру як Леськів до Монако... за цими об'єктами стоять зовсім інші люди з числа наших "доблесних" міліцонерів, податківців та сбушників... а вони звичайні директори, котрі отримують від власників платню і бавляться від їх імені в велику політику... зрешту, як і Тимків, котрий став заручником цих ігор...
yurnaz пише:

то може ви спитаєте його чи це часом не він був в 2002 році агітатором Петра Писарчука, в 2004 році агітатором Януковича?
BBC
на рахунок магазину "хімія", який належить Якиму не можу нічого сказати, але точно знаю, що клуб глухонімих знаходиться на тому місці де був 20 років, а знаючи особисто сина Якима , МИ всі разом взяті були б щасливі якби мали таких розумних дітей. Ігор Яким працює в Австрії В ООН , цій організації байдуже , ким працюють його батьки....
slava1950 пише:
на рахунок магазину "хімія", який належить Якиму не можу нічого сказати

а про магазинчики біля Миколаївської церкви ви теж не в курсі? зрешту це не важливо - бо хто при владі того й хата
пролісок, якщо то ви мені даєте це питання, то даю вам відповідь, що це не ЯКИМА магазинчики, я знаю точно.
Сором друзі, вони боряться за крісло мера , а ви тут виписуєте хто які мінуси має. чи плюси... Ви б краще роботою зайнялись а не торчали цілими днями на сайті. "васілій" і " кватерант" це одне і теж. всіх бакланить . цікаво чого цих два персонажі досягли в життя? напевно нічого особливого!
Болатуються собі люди, хай болатуються хай самі кандидати спілкуюиться з виборцями . а не дешеві "василі"
Низько хлопці, низько!

додано через 2 хвилини 39 секунд:

Таке враження що на ПАРТІЮ РЕГІОНІВ працюєте?
Слідкуйте що виписуєте . тому що логіки не має !
От такі василі і кватиранти про........ ли Україну.
Реаліст пише:
Болатуються собі люди, хай болатуються хай самі кандидати спілкуюиться з виборцями

В реалі легше забакланити виборців.
По ТВ взагалі схаваєш шо скажуть.
А тут - з кожного по способностям, кожному по заслугам.
Реаліст пише:
От такі василі і кватиранти про........ ли Україну.

ну да-хто всрався? невіііііісткааааааа
Реаліст пише:
цікаво чого цих два персонажі досягли в життя? напевно нічого особливого!

а чо ета ти інтірісуєшся? прілічниє люди спочатку про себе фастаюцця. а вже патом можеш і спитатисі, синку.
kvartyrant пише:
а воно, по суті, так і є... Бартків має таке саме відношення до власності кінотеатру як Леськів до Монако... за цими об'єктами стоять зовсім інші люди з числа наших "доблесних" міліцонерів, податківців та сбушників...

Це ясна річ, проте оперуємо фаміліями і фактами які нам відомі а не персонами Х. Я мав на увазі що будував кінотеатр НЕ Тимків.

slava1950 пише:
а знаючи особисто сина Якима , МИ всі разом взяті були б щасливі якби мали таких розумних дітей. Ігор Яким працює в Австрії В ООН

Даруйте, при чому тут син ? Ніхто не каже що він тупий і взагалі не про нього мова. Мова про батька який балотується на мера.
Не вірю що з компанії бувшого комуняки-ідеолога Ніпеля всі залишились незаплямованими та не були причетні до жодних афер.
вірю не вірю , це дит. садочок. щоб щось тут писати, потрібні точні дані.
Тимків був два рази мером, підскажіть, що Він для міста зробив? непамятаю я

додано через 6 хвилин 55 секунд:

Гриньків Ігор Михайлович, відрікся від Партії регіонів, ще б в "Нашу Україну " пішов;
Нестюк Григорій Михайлович, вигнали з органів внутрішніх справ, багато років безробітній і остатніх 2 р. начальник ДВС
Тимків Ілля Романович, остатній шанс владу в руки взяти
Яким Богдан Миколайович, з робою руху ми всі знайомі
Ясінський Роман Іванович, не усвідомлює куда він йде, і що там робити
Вовк в овечій шкурі

Пане Гриньків не бреши!
Скажи людям правду.
З Регіонами завжди
Ти для них є файний.

До Парламенту у списках
Хочеш в депутати –
З Писарчуком разом
Державу здавати.

Тепер місто хочеш взяти,
Ніби безпартійний.
Люди наші не варяти –
На сміх тебе візьмуть.

В Регіонах взяти гроші
На дороги тратиш,
Наче справді ти хороший
І такий завзятий?

Хочеш цю брехливу владу
В Золочів приперти.
Поцілуй нас всіх ти ззаду,
Йолопе упертий!

Гриньків - Писарчук - Янукович!

Золочів’яни, обережно до влади рветься партія Регіонів!!!

Ваш Козел
Це точно регіони велика сили, яка потопче тебе і забуде, а обіцянки тимчасові.
люди кажуть в с. Вороняки ходять "регіони" по 70 грн. роздають, за вибір правильний
Chito пише:
Ваш Козел

ти точно козел... майже Пушкін

додано через 12 хвилин 32 секунди:

Ваня 111 пише:
люди кажуть в с. Вороняки ходять "регіони" по 70 грн. роздають, за вибір правильний

ага...
Батенко кажуть народу навіть по 200 дає
Яким, взагалі, магазини свої продає
бо чим ще їм виборця бідного взяти
пораду дам - треба для людей працювати!
а не по народу своєму як бидло топтати
владу в руках для свого лиш блага тримати
красти, дерибанити і лиш одне на думці мати
як кишеню свою набити і знову владу взяти
досить вже народу українському брехати
пора Якиму і Золотнику не на вибори за грати!
хочу вам сказати, що Яким ніяких магазинів не продавав і не продає. Іколи подивившись на рейтинг Якима, ви почали обливати брудом порядну людину. встидайтеся. не падайте так низько.

додано через 1 хвилину 43 секунди:

ЛЮДИ ДБАЙТЕ ПРО ТЕ , ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ РЕГІОНИ.....
Роман Ясінський - толковий мужик... Він наведе порядок. Всі знають, хто з ним колись пересікався, що він для людей буде старатись... І як людина - хароший він чолов"яга.[/i]
Повністю підтримую цю думку на рахунок Романа Ясінського.
ага... регіони допустити не можна .. ато скоро державною мовою зроблять фєню... то будемо ми з вами лахматіть бабушку...
Ясінський - наш мер!
slava1950 пише:
ЛЮДИ ДБАЙТЕ ПРО ТЕ , ЩОБ НЕ ДОПУСТИТИ РЕГІОНИ.....

А кого? Згадайте минулі вибори. Практично в останні дні більшість помаранчевих хором заспівали - Зуубааррр. Бистро подомовлялись про посади і вперед на підтримку. Зубар своєю безхребетністю настільки класно зіграв на руку регіонам, шо Ваша фраза зараз звучить як жарт. А зараз списали Зубара як недорозвинутого і знов малюєте нового і чесного.
От Рух, як партія, дайте відповідь - "вы в ответе за тех кого приручили?"(с)

Maryshka пише:
Роман Ясінський - толковий мужик... Він наведе порядок
Хоть би шось написали - шо він досяг за період свого депутатства?
фанатів Свободи це також стосується.
Задовбали боти.
До тих хто перетворив форум на передвиборчу агітацію, для тих хто зареєструвався від 17.10 - ви лапухи, програєте, бо не там працюєте на виборця. Форум сам по собі не популярний, ідіть в маси. Реально ви аутсайдери.
не кожна людина, яка вболіває за долю України може дати собі раду , як господарник, це стосовно Зубара. Я зі своєї сторони можу загарантувати, що такі людияк ЯКИМ БОГДАН, ТЕРШОВЧИН ІВАН, ПАВЕЛКО ЄВГЕН, ЛЕПЕХ МАКСИМ, ХОМІЦЬКИЙ МИКОЛА, ЖУКІВСЬКИЙ МИРОН....., ЯКІ представляють Народний Рух, ніколи не осоромлять наш край.

додано через 2 хвилини 45 секунд:

Шановні виборці , відкиньте в сторонуЗубара це вже історія. а нам треба думати про майбутнє.
slava1950
Ой не треба так категорично Ви нічим не можете це гарантувати. Ви своїм першим реченням ВЖЕ заперечуєте друге.

А стосовно історії - вона повторюється як тільки її забувають.
slava1950
Яким показав себе в роботі в адміністрації, спитай любого спеціаліста, які мали честь з ним працювати
Він наглий, зверхній і не до роботи!
тільки прикривався, що з руху і з одної КОМАНДИ
Не таким в нашому місті керувати!

додано через 1 годину 26 хвилин 29 секунд:

Яким будучи при адміністрації відкрив магазин європа на пачовського, оформленого на дружину, будучи при владі все приватизував.....
Чому він цього не зробив до посади заступника голови райдержадміністрації?
я знаю одне , що всю роботу в адміністрації виконував Яким. а такий як "тютя"не потягне такої роботи. мер міста має бути наполегливий, в деякій мірі наглуватий, щоб вмів домовитися , долучати різних інвесторів.
він жодної роботи особисто не зробив, на інших все скидав

додано через 59 секунд:

ок, скажіть конкретно чого він добився для людей?
НЕПРАВДА, не оббріхуйте, так не порядно. краще говоріть те , що знаєте достовірно. якби він був заодно з тими керманичами, він би мав квартиру біля Мікрону, біля поліклініки. але це те так. ви самі можете пересвідчитися.
Яким с покліном до Тимківа пішов, готовий підтримати його, а той в свою чергу якима заступником зробить, якщо сам пройде

додано через 59 секунд:

Що я неправду сказала? Скажіть відверто про його досягнення????????
зрозумійте він заступник, а не керуючий.
ок, де він був до заступника все життя?
де ви бачили , щоб нашою країною керував Льовочкін а ми бачили його досягнення, коли ми знаєм це робота Януковича. заступники завжди поряд, авиконану роботу презентує голова.

додано через 4 хвилини 21 секунду:

прочитайте його біографію. бажано від народження. це Людина , яка виросла без матері, і досягла таких успіхів тільки своїм розумом. повірте..
Якби не випадковий вибір громади, а точніше ажіотаж після помаранчевої революції, і ораторства Зубара, Якима, Золотника, Леськіва, Пастуха а тим паче Зварича при владі не було!!!!!!!!!!!!!!!!
Ми раді, що час пройшов, і з Руху ніхто не пройде знов, бо ви довели місто до того, що є зараз, і всі проблеми через Вас всіх разом взятих, через захланість.
бо жоден з них не думав про місто чи район, а особисто про себе!
це ваше право , так думати.

додано через 6 хвилин 44 секунди:

а зрештою , до чого довели Золочів? до того , що будинки ростуть як на дріжджах, ремонтувалися дороги, торгівельні центри ростуть чи ви б хотіли , щоб Золочів зрівнявся з землею. а завдяки цьому прості люди отримують робочі місця , незалежно чи то Шептицький побудавав, чи ще хто інший. ДУМАЙТЕ ХОЧ ТРОХИ ПРО ЩО ПИШЕТЕ.

додано через 3 хвилини 35 секунд:

ви про вибраних кандидатів написали свою думку, а про решту? допишіть...
будинки будувалися приватні чи державні?
а точно забула під будинки, що будувались землю без конкурсу на право оренди відали за копійки
дороги ремонтували, за гроші з області чи там з Києва
торгівельні центри ростуть? це напевно ви про шептицького незаконні торгові магазинчики говорите... тіпа на договорі суперфіції чи зовсім без документів на тернопільському ринку....
про які ви робочі місця говорите? а точно рухівці всі забезпечились посадами
ДУРНИЦІ. ПИШІТЬ ДОСТОВІРНІ ФАКТИ.

додано через 3 хвилини 41 секунду:

ЯКЩО ВИ ПРОЧИТАЛИ СПИСОК РУХІВЦІВ, ТО МАЛИ ЗРОЗУМІТИ , ХТО НА ЯКИХ ПОСАДАХ.
якраз я факти пишу, а Ви загальними фразами відписуєтесь
Я розумію, правда в очі колить, а в захист нема, що сказати, тільки обіцяти невиконанні обіцянки.

додано через 38 секунд:

Все з Вашою командою ясно!
ДОПИШІТЬ СВОЮ ДУМКУ СТОСОВНО ІНШИХ...

додано через 4 хвилини 27 секунд:

ПРОТИ ЯКИМА , ЯКБИ ВИ НЕ ШУКАЛИ КОМПРОМАТІВ ВИ НЕ ЗНАЙДЕТЕ. ВІН ЛІДЕР.
slava1950 пише:
е кожна людина, яка вболіває за долю України може дати собі раду , як господарник, це стосовно Зубара. Я зі своєї сторони можу загарантувати, що такі людияк ЯКИМ БОГДАН, ТЕРШОВЧИН ІВАН, ПАВЕЛКО ЄВГЕН, ЛЕПЕХ МАКСИМ, ХОМІЦЬКИЙ МИКОЛА, ЖУКІВСЬКИЙ МИРОН....., ЯКІ представляють Народний Рух, ніколи не осоромлять наш край.

а де ті хто "кував" Руху ту славу яку він собі завоював в місті - Зубар, Золотник, Вася - ровер? чи може вони вже не Рухівці?

додано через 1 хвилину 26 секунд:

slava1950 пише:
ПРОТИ ЯКИМА , ЯКБИ ВИ НЕ ШУКАЛИ КОМПРОМАТІВ ВИ НЕ ЗНАЙДЕТЕ. ВІН ЛІДЕР.

своє "ліерство" він довів вже на посаді першого заступника голови РДА... з нього такий лідер як з мене китайський льотчик...
Зубар в область балатуєьться
Золотник в район, надіється, що головою районної ради буде, наївний
Вася-ровер в міську раду по округу

додано через 1 хвилину 20 секунд:

slava1950
а ви Зубара в історію вже записали, як би не він то вашого Якима так і ніхто б незнав

додано через 1 хвилину 11 секунд:

kvartyrant пише:
своє "ліерство" він довів вже на посаді першого заступника голови РДА... з нього такий лідер як з мене китайський льотчик...

Золоті слова!

додано через 15 хвилин 33 секунди:

Обідно, кандидатів 10, а по суті нема за кого голосувати
да, я такая пише:
Зубар в область балатуєьться
Золотник в район, надіється, що головою районної ради буде, наївний
Вася-ровер в міську раду по округу

та хто їх баобабів туди обере... якщо Золотник за рахунок "бабців - дрипців" ще пройде в районну раду то Зубарі нічого не світить... як і Васі - роверу на Заріччі... маю надію що рух "Золочівщина без Зубара і Золотника !" таки переможе...
ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО ВІДПИСУЮТЬ КАНДИДАТИ В МЕРИ. ДЛЯ ЧОГО ЛИТИ БРУД НА ЛЮДИНУ. КОЛИ ЗУБАРА В ЗОЛОЧЕВІ ЩЕ НІХТО НЕ ЗНАВ ТО ЯКИМ ПРАЦЮВАВ ЗАСТУПНИКОМ ДИРЕКТОРА РАДІОЗАВОДУ НА ЯКОМУ ПРАЦЮВАЛО 5000 ЛЮДЕЙ. ТОДІ НЕ БУЛО РУХУ. І ЗАПАМЯТАЙТЕ ЧИМ БІЛЬШЕ ЛИЄТЕ БРУДУ ТИМ БІЛЬШЕ ПІДНІМАЄТЕ РЕЙТИНГ. АЛЕ Я НАДІЮСЬ ЩО МИНУВ ВЖЕ ЦАС КОЛИ ЛЮДИ ДИВИЛИСЬ НА ПАРТІЮ ТЕПЕР ТРЕБА ВИБИРАТИ ОСОБИСТІСТЬ. В КОЖНІЙ ПАРТІЇ Є ПОРЯДНІ І НЕПОРЯДНІ ЛЮДИ І НЕ МОЖНА ВСІХ ПЛЯМУВАТИ ЗА ТЕ ЩО В ПАРТІЇ Є ЗУБАР І ЗОЛОТНИК ЯК ПИШИТЕ ВИ. НЕВЕЛИКИЙ ПЕРЕЛІК ПАРТІЙЦІВ Я ПИСАЛА ВИЩЕ І ВПЕВНИНА ЩО БІЛЬШІСТЬ ЛЮДЕЙ ЗГІДНІ ЗІ МНОЮ.
А я думав, що партійці своїх захищають, а не відрікаються!
не солідно! не падайте так низько