Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Вибори на посаду міського голови м.Золочева

Кандидати на посаду міського голови Золочева
Гриньків Ігор Михайлович 23%   26
Кобелька Михайло Петрович 0%   0
Колодка Дмитро Ігорович 16%   18
Нестюк Григорій Михайлович 0%   0
Рискальчик Богдан Іванович 0%   1
Слобода Степан Григорович 0%   1
Стецюк Іван Романович 5%   6
Тимків Ілля Романович 7%   8
Яким Богдан Миколайович 24%   27
Ясінський Роман Іванович 22%   25
Всього голосів: 112
Автор Повідомлення
oksana3
Молодим і голодним...
Реаліст пише:
Мушу з тим Ясінським поспілкуватись
в чому проблема??? Домовляєшся про зустріч, приходиш в офіч і спілкуєшся. Він людина відкрита приймає всіх без проблем.

Савік пише:
в Золочеві буде кардинальна зміна влади
- давно пора!
Васілій пише:
ти питав який дурак буде виділяв гроші на агітацію на такому мертвому форумі.
Якби ти поцікавився розцінками на подбні речі (на біржах, на фірланс сайтах) то знав би достатньо кинути гривень 50 і ця тема мала б не дві а 20 сторінок. В середньому один відгук на форумі довжиною 140 символів оцінюється 1 російський рубль.
Питання чи варто таким займатись за гроші?
Наївність..
bam пише:
в чому проблема??? Домовляєшся про зустріч, приходиш в офіч і спілкуєшся. Він людина відкрита приймає всіх без проблем.
Типічна помилка новачків. З таким підходом через місяць-два його буде приймати психотерапевт. Но на передвиборчий період витримає..
Потім все одно тре буде приходити з коньяком і мотивацією в кармані - мотивація посилює імунітет.
Савік пише:
в Золочеві буде кардинальна зміна влади
При любому розкладі всі карти залишаться, просто трохи перетасуються.
bam пише:
чи варто таким займатись за гроші?
За гроші - ні. А особистий інтерес і заагітованість - да, добровольно і з піснею
Реаліст пише:
люди там підковані
Любий зацікавлений менеджер тобі розкаже так, шо ше будеш добавки просити) Йому не обовязково бути в тємі - йому достатньо знати більше за тебе.
+ брєдогенератор ще ніхто не відміняв.

Пс: відразу уточняю, мені зручна будь-яка кандидатура мера, крім неадекватів і "експериментаторів"
Хочу надіятись, що серед кандидатів таких нема..
bam пише:
В середньому один відгук на форумі довжиною 140 символів оцінюється 1 російський рубль.

та збийся ти вже з того щибінгу мєлочі по тирнету
на посаду мера- Якима Богдана Миколайовича.
Місту потрібна нова якість влади! Підтримую Романа Ясінського - молодий, перспективний! Беззаперечний лідер!
мер-це в першу чергу добрий господар, забезпечена людина яка не буде класти все до своєї кишені.
Я також вважаю, що серед теперішніх катдедатів постать Якима Богдана Миколайовича сама світла і не обплямована. Його життєвий досвід і порядність домоможуть відбудувати місто і гідно ним керувати. І до людей, сужу по його допомозі нашій сім"ї, ставиться з повагою та готовністю домомогти. Ми за Якима! А серед інших і ибирати немає кого: Гриньків - Регіони(А там ми знаємо зі своєю думкою не працюють), Ясінський - вчитися йому ще треба і досвіду набиратися, Тимків - віджилий пострадянсьий варіант! А інших і згадувати не потрібно! Тому Яким єдиний правільний вибір!
Повністю розділяю вашу думку. Тільки-ЯКИМ БОГДАН.
Прочитавши передвиборчі програми і біографії наших кандидатів віддаю свою перевагу Якиму Богдану Миколайовичу. Я вірю що він підніме місто і нікому з нас не буде соромно!
А мене тошнить від вашої агітації, тут рекламний форум? як народне слово рекламна газета
Це не агітація а реалії! Я написав власну думку, якої і буду притримуватися.
Яка агітація, кожен притримується власної думки.
ihor пише:
Це не агітація а реалії! Я написав власну думку, якої і буду притримуватися.

slava1950 пише:
Яка агітація, кожен притримується власної думки.

згиньте, придурки продажні
Культура з вас пре... Посоромилися б!
Васілій
Ви згідні, що місту потрібен мер? кого ви пропонуєте?
slava1950 пише:

паясню-який електорат, такі і обранці. Були б останки мізків у громадян, в теперішньої якоби еліти не було б нієдиного шансу. Проте народ тупий, поганий і неохайний. Тому вищеназвані товариші розростаються на цьому гної. і немає різниці хто буде правити в даний конкретний проміжок часу.
але поскільки зараз час ПРдунів-то логічно жиби і мер був їхній. хвамілійо-пох
Але нам пропонують вибрати серед 10 -ти, а не перебирати людьми по цілому Золочеві. Треба серед гірших кращого обирати.
slava1950 пише:
Але нам пропонують вибрати серед 10 -ти, а не перебирати людьми по цілому Золочеві. Треба серед гірших кращого обирати.

я якраз про вас і писав-
Васілій пише:
Проте народ тупий, поганий і неохайний
і ви в тому числі. незабувайте.
slava1950 пише:
і ви в тому числі. незабувайте.

ну може й так. але поскільки я це розумію то в мене є шанс
Сьогодні був концерт на підтримку кандидата на посаду мера від "Нашої України". Половина залу - солдати!!!
Соромно.....
oksana3 пише:
Соромно.....

кому соромно? від чого?
соромно від того , що примушують .
slava1950 пише:
соромно від того , що примушують .

нє балтайтє єрундой-салдатам тіко в кайф кого там до чого противсіхи можуть примусити

додано через 5 хвилин 27 секунд:

а всетаки хотілось би дізнатись чому соромно оксянітретій. чи ви двасапага на адно ліцо?
ви тими дурними бесідами напевно піднімаєте собі репутацію. чисто як наші кандидати. а кажете , що ви не схожі на всіх.

додано через 7 хвилин 53 секунди:

таке враження що ви з пр. ви агітуєте якщо адміністрація пр то мер також має бути з пр. ви пишете що у вас є шанс. а я бачу що увас шансів немає ніяких. якщо ви нерозумієте що прийшовши до влади пр на місцевому рівні це росія путіна. через 5 років ви не будете вибирати а похиливши голову вибирати того кого скажуть.
ЯСІНСЬКИЙ НЕМАЛЮЙ СОБІ ГАРНОЇ КАРТИНИ, ЗА ТЕБЕ БУДЕ НАЙМЕНШЕ ГОЛОСІВ
ЯК ТА СПРАВА НЕВПЕВНЕНИЙ ЧИ В ПЕРЕМИШЛЯНАХ ЧИ В ЗБОРОВІ СТОСОВНО МАКУ, МІЛІЦІЯ ЩЕ ДОСІ ТЕБЕ ЧЕКАЄ,
Step!

Якщо невпевнений, то не треба писати всяку нісенітницю!
на рахунок Ясінського, то це правда. Я також чула про маковиння.
Я чула, що Яценюк - єврей. Чути мало, треба документ!!!
що стосується Яценюка це мудра , розумна людина за ним майбутнє , навіть якщо він єврей. донього треба дорости, а не порівнювати з" таким ". на рахунок доказів можливо ваша правда. але ні про кого з кандидатів такого не говорять. а люди хай задумаються....
Колодка від СВОБОДИ
голосуєм за нього
slava1950 пише:
на рахунок Ясінського, то це правда. Я також чула про маковиння.

Це щось на зразок - "чула дзвін, але не знаю де він". Те, що Ви та step пишете - повна маячня!
slava1950 пише:
таке враження що ви з пр. ви агітуєте

яяяя????? агітуюююю????? акстітєсь, пані ви запитали-
slava1950 пише:
Васілій

я відповів.
в принципі мені вони тупо противні. всі. як гоміки приміром. а так, в загальному, нехай собі.....
демократія, хулє
кожний має право бути хоць кінченим пітарасом.....
хоча це і ображає мої естетичні почуття
slava1950 пише:
через 5 років ви не будете вибирати а похиливши голову вибирати того кого скажуть.

якби моя воля-то до виборів я б допускав тіко людей з IQ не меншим за певне науково визначене число. який смисл в голосуванні тупоголових????
Не мав наміру писати, але перечитавши цей форум розумію що Золочеву ще далеко до цивілізованих виборів . Дуже низький рівень спілкування на форумі - один бруд. Не вже не можна вести виборчу компанію чесно і на позитиві? Не розумію для чого ви майже в більшості це робите. Ні для себе ані для людей користі. Вибори це не забавка вам , приходять будні і..... житеєдіяльність міста. та його розвиток на наступні чотири роки залежатиме від вашого вибору.
З усіх кандидатів на посаду міського голови для міста Золочева найбільш підходять з цього списку дві людини - це Колодка і Ясінський. Молоді, амбітні, працьовиті і як не кажіть, але успішні особистості. Подобається це комусь, чи не подобається, але це є так, і нічого вже з цим не зробиш.
Мушу визнати, що шанси на перемогу має більше Ясінський, хоча я підтримую Колодку.
Виникає питання ? чому Ясінський і Колодка не об"єднають зусилля для перемоги, бо інакше стане мером Тимків, який очевидно для міста нічого робити і так не буде!
Тому я раджу Колодці зі Свободи і Ясінському домовитись , бо прийдуть знову "старі" керманичі і будите хлопці чекати в черзі до владного крісла ще довго і нудно!
Відкрий списки кандидатів по любому округу, на любу посаду, і почитай - це анегдот, це ржач повний)))
Реально 2-3 кандидатури на точку, решта - шонібуть. І кожна партія заливає за свого протеже.
Хочеш впустити в міську раду пацанів з монако і молодих європейців?
Я вважаю - пока зарано. Буде як з Зубаром - нахвалили-нахвалили і пшик..

Orelo пише:
розумію що Золочеву ще далеко до цивілізованих виборів
То Україні далеко до цивілізованих виборів.
Хто побував на закритих засіданнях любої партії - в чесні вибори не вірить.
В чесні методи, всмислі. А молодняк - то взагалі безбашенний в плані амбіцій.

В нас одна проблема - непроінформованість і тому темнота громадян.
В загальному доступі тупо нема достовірної інформації про діяльність місцевого самоврядування.
Тому виграє той, хто голосніше кричить.
так виглядає , що Ясінського підтримують "пацани" . так як свого часу Кудрявця Василя. цікаво чим він потім буде відробляти? до влади має прийти заможна людина, а не босота.
А заможна людина це ХТО?
Alexis-хто ти?
по твоїх словах ти такий порядний чесний відкрийся скажи хто ти насправді.
чому ж тебе такого чесного невзяли нікуди в список
якщо тебе так болить Україна давай працюй.
Я підтримую Свободу!

додано через 2 хвилини 16 секунд:

Дайте можливість Своді прийти до влади своїми голосами
ми небудем обіцяти ми будем працювати і тоді ви люди зробите нам оцінку.
eko пише:
ми небудем обіцяти ми будем працювати і тоді ви люди зробите нам оцінку

Останній такий аванс видали Зубару, оцінка - 2
Пропозиція невигідна
eko пише:
чому ж тебе такого чесного невзяли нікуди в список

ніодин чесний і порядний не піде зараз в список
eko пише:

в Тернополі люди повірили Свободі... і що?
Цікаво, ж ніжто не уявляє які проблеми на них чекають, коли прийдуть до міської ради. А цирк робити зараз усі умвють
Andriyko пише:
А цирк робити зараз усі умвють

аце точно... ви нам повірте, ми все зробимо... це вже ми проходили...
eko пише:

чогось мені цей лозунг нагадує обіцянки, котрі давали громаді Зубар і Золотник. ви часом в 2006-му році не були їх довіреною особою ?
Цитата:

БАГАТО АКТИВІСТІВ СВОБОДИ ЖИВЕ НА ЗАРІЧЧІ. ВЕЛИКИЙ ДОВГИЙ МАСИВ БАГАТО ЖИТЕЛІВ.
ЧОМУ ТАМ ВНОЧІ ТЕМНО ЯК В ЖОПІ І НАЙГІРШІ В МІСТІ ДОРОГИ?
СКІЛЬКИ ВАМ ПОТРІБНО БУТИ ПРИ ВЛАДІ ШОБ ВКРУТИТИ ЛАМПОЧКИ?
Варто глянути на виборчий список Свободи, питання націоналізму зразу відпадає. Кондуш Борис - людина, яка збила на смерть іншу людину і довший час переховувався, а зараз він в СВОБОДІ. Не буду перечисляти інших. Де здоровий глузд, шановні. Дмитро Колодка нормальний чоловік, но він не самостійний + його оточення. Тому буду голосувати за Гриньківа. Прохання до всіх виборців - голосуйте не за партії а за людей, поцікавтися списками.
За свободу і за монако(гадюшник), о це хороший лозунг.
а може хватить нам регіонів. Гриньківможе і хороша людина , але щоб Золочівщина обложилася регіонерама це смішно. я пропоную Якима розумний , порядний, всьго добився своєю працею. нігде ні до яких афер не був причетний.
slava1950 пише:
я пропоную Якима розумний , порядний, всьго добився своєю працею. нігде ні до яких афер не був причетний.

ми вже маємо "патріота" Зубара... а Яким з тої самої когорти! краще вже порядний і фаховий регіонал ніж тупий псевдо-патріот!