Золочів Плюс
Форум міста Золочів

Демони і всяка нечисть. Як із нею боротися?

Автор Повідомлення
Демони і всяка нечисть. Як із нею боротися?
Демони і всяка нечисть. Як із нею боротися?

Джерело: російські сайти. На українських цієї інформації чомусь не зміг знайти. Заздалегідь просимо вибачення за неточність та помилки технічного перекладу. Кому дано зрозуміти, зрозуміє! Хай Вас Бог благословить!

Методи впливу злих духів на людей

З «Житія святих» святих також виявляється, що глава падших ангелів - сатана перебуває в пеклі, а на земній поверхні і в повітрі діють біси під управлінням князів своїх, тобто занепалих ангелів з вищих чиноначал. Демони сходять в пекло для отримання наказів і повчань від сатани, доносять йому про свої дії і про все що коїться на поверхні земній. Також в пеклу, згідно навчанню Церкви, знаходяться душі грішників, які зазнають від демонів люті муки. Що повністю згідно із словами Христа: <<Ідіть від мене прокляті у вогонь вічний приготований дияволу і ангелам його [Мф. 25, 41].

При боротьбі з нами демони не знають розташування наших сердець, не можуть читати наші думки, але із слів, які ми вимовляємо в бесіді, з дій зовнішньої людини при розмовах . А ось що про це говорить св. Ісидор Пелусіот{18}: <<Диявол не знає того, що у нас в думках, тому що це виключно належить одній силі Божій: але по тілесним рухам він уловлює думки. Чи здивує, наприклад, що інший допитливо дивиться і насищає очі чужою красою? Скориставшись його слабкістю, негайно штовхає таку людину до перелюбства.

Ісус Христос зрівнює сили тих, що борються і приборкує люту лють злих духів, які без потурання Божого не можуть спокушати людей, як це видно з життя Іова. Навіть увійти до свинячого стада біси самі не у владі, а Господь не попускає спокушати їм людину вище її сил. Але в боротьбі подає християнину сили, що дають йому можливість вийти переможцем.
Демони мають своєрідну <<спеціалізацію>>знаходячись в злі, мають деяку свободу, тому що можуть з багатьох злий вибирати одне, найбільш для них приємне. Цією пристрастю вони і живуть, прагнуть розпалювати її в людині, через те дістаючи доступ до його душі і тіла.

Крім того, цілком допустимо припустити, що біси можуть харчуватися і посилюватися за рахунок трансформованої в пристрасні потяги людини. Якщо, по словах св. Іоана Дамаськина{22}. Людина пристрасна і гріхолюбна є для занепалих духів чудовим живильним середовищем. Роздуваючи в ньому енергію пристрастей, що пожирає його життєві сили, демон харчується і посилюється в такому середовищі. Крім того, оволодівши грішником, занепалий дух використовує його тіло як інструмент для отримання більшого потішання пристрастю. Ось і ще одна причина того, чому людина пристрасна і гріхолюбна буквально обліплена бісами.

Демони всіляко прагнуть підсилити людські пристрасті, адже через них, як через канал, властивий їх природі, одержують вони доступ до душі грішника. За свідченням святих батьків, зокрема Григорія Синаїта{1}, кожен біс має свою <<спеціалізацію>>вважає за краще перебувати в певному середовищі, харчуючись і посилюючись за рахунок енергії пристрастей. Один рід демонів розпалює хіть, інший схиляє до пияцтва, третій порушує гнів і т. д.

Згідно священичому переказу{2}, біси приліплюються як до духовної сфери людини (вселяючи йому різні думки і уявлення), так і до плотської, за допомогою збудження в людині відчуття хоті, роздратування, гніву, печалі, смутку і т. д. Тому всякий християнин, охочий вести духовне життя, зобов'язаний уважно відноситися до всіх думок і відчуттів, до нього що приходить. Неприпустимо сліпо довіряти всім своїм відчуттям і бажанням.

Одночасно необхідно відзначити, що падші духи можуть наділяти своїх служителів особливим демонічним видом енергії, яка дозволяє покірним виконавцям волі сил зла невтомно працювати на ниві множення гріху. Але через свою деструктивну суть, позбавлені здібності до творення біси врешті-решт знищують і своїх послідовників.

Причини, через які Господь допускає існування злих духів

Для людей диявол зробився знаряддям випробування, яким вони випробовуються і яким визначаються вірні Христу від прихильників гріха. Бо Бог не неволить людину до порятунку, але надає всім можливість або битися з дияволом, або вступити з ним в союз. Як свідчить св. Ігнатій Брянчанінов{32} <<заповідь дана Богом в раю і що забороняє куштування від древа пізнання добра і зла, не відмінена. Вона стоїть непохитно, як заповідь Божа. Людина постійно випробовується нею досі. Постійно присутній у ній диявол і радить скуштувати плід заборонений. Він не перестає спокушати нас думками про гріх, непомірно розпалюючи в нас пристрасті.

ЯВИЩЕ ПОЛТЕРГЕЙСТУ У СВІТЛІ СВЯЩЕННИЧОГО НАВЧАННЯ.

Розгадка полтергейсту криється вже в саме його назві, яка в перекладі з німецького означає "галасливий дух". Дух, який своїм шумом і діями доставляє шкоду людям. Хто це, для християнина тут немає загадки - все той же лукавий біс, що невпинно шукає погибелі людини. Про те, що нечистий дух здатний виробляти всі ті "дивні дії", які приводять в безвихідь радянських учених, наочно показано в першому главі нашої книги, присвяченій природі і властивостям занепалих ангелів.

Розглянемо випадок{6}. У сім'ї Белоусових (р. Гіркий) дивні події почалися увечері 13 листопада 1988 року. Падали меблі, носився по кімнаті телевізор, з підвіконь летіли горщики з кольорами. Коли подружжя, прибравши абияк квартиру, відправилися на роботу, трохи згодом, в 11 годин, сусідці довелося викликати пожежників: з-під замкнутих дверей валив дим. Виявилося, зажевріла тумбочка під телевізором. Як встановила потім експертиза, замкнута тумбочка спалахнула зсередини. Цією справою зайнялися фахівці-учені. Коли син Белоусов, 13 років, був занурений в гіпноз, йому поставили питання: "Хто рухав шафу?" Хлопчик відповів: "Істота ніби їжачка або свині з рогом, але без ніг".

Подружжя Белоусови звернулося до міської ясновидиці і цілительці Галині Анатольевни, людині глибоко віруючому. "Ну що ж, - сказала вона Белоусовим, коли вони дійшли її, - тут видно навіть, хто цей полтергейст наслав. Думаю, можна без особливих зусиль припинити його". Звичайно, щоб припинити полтергейст, вона радить заздалегідь тим, хто звернувся до неї, піти в церкву сповідатися і причаститися. Після цього, не виходячи на місце події, залишаючись у себе удома, вона читає разом з ними певні молитви, і явища дійсно припиняються...

За даними А. Горбовського{5} шість подібних випадків були вивчені членами горьковськой секції аномальних явищ. Коли Галину Анатольевну знову попросили припинити їх, виявилося, що за кожним з шести випадків, як у Белоусових, стояли особи, які інспірували їх. Не завжди це були стовідсоткові чаклуни, частіше люди, так чи інакше причетні до такої практики.

Як бачимо з даного випадку, явища полтергейсту можуть бути наслідком чаклунства, коли хто-небудь, зненавидівши своїх ближніх і бажаючи їм нашкодити, або сам чаклує і насилає на них нечисту силу (полтергейст), або звертається за цим до професійного волхва. У всіх подробицях ми можемо прослідити механіку подібної дії, звернувшись до житія свящ. Кипріана, де описується те зло, яке він творив людям в ту пору, коли ще був дружний з нечистою силою. Але, як і в ті часи, коли все його хитрування розбивалися об віру, пост і молитву св. Юстини, так і зараз всі чаклунські дії звертаються в прах при зіткненні з силою Божою. Але для цього, перш за все, потрібні християнська віра людей, піст, молитва, церковне життя із сповіддю та покаянням

За книгою «ЛЮДИ И ДЕМОНЫ: Образы искушения современного
человека падшими духами» (в інтернеті можна знайти, як уривки, так і повну версію книги)

ХТО ТАКІ ДЕМОНИ І ЇХ ВПЛИВ НА ЛЮДЕЙ

Коротка характеристика демонів (бісів)

Демони, або біси створені з тонкої матерії, невидимої для людини, хоча їх присутність біля себе можна відчути по раптовому настороженому відчуттю (поряд хтось є), причому відчуття це гнітюче, тривожне. Вони можуть проникати через всі перешкоди (стіна, двері), оскільки можуть "просочуватися" крізь них. Вільні демони не можуть проникати в освячене приміщення. Це приміщення "відмічене" для Господа, і якщо в ньому відбуваються бажані йому дії, читають молитви, то він посилає на це місце свій Благодатний захист. Благодать Божа, покриваюча такі місця, обпалює демонів, вони не можуть подолати її. Якщо на людині немає Божого захисту, то біси безперешкодно можуть проникати в його енергетичні тіла. Біси живуть там, де їм є місце. Людина, грішивши, готує їм таке місце. Де гріх, там і вони. За природою своєї демони (біси) це надзвичайне злобні, лукаві, брехливі істоти, що мають огидну зовнішність. Вони ненавидять праведність і чесноти, ненавидять все те, що пов'язано з Господом. Вони прагнуть всіма силами дістати людину, схилити її до гріху, і потім вирощувати, збільшувати в ньому цей гріх, поки людина не стане їх "рабом". Харчуються демони енергіями людини, коли вона вдається до грішних занять (припустимо, енергіям гніву, похітливості, ненависті). Також демони люблять вдихати фіміами від різних пахощів, що кадять, бісам дуже подобається, коли людина поглинає м'ясо, особливо з кров'ю, чи ж вдається до блудної пристрасті (при цьому енергія партнера "висмоктується" демоном). Якщо демон знаходиться в людині, що прийшла в освячене місце (Храм Божий), то від Благодаті Божої йому стає погано, і людина схиляється до того, щоб покинути це приміщення щонайшвидше, шляхом уявного навіювання біса так, щоб людина навіть і не запідозрив (припустимо, під яким-небудь приводом). Або ж біс, до цього що тихо знаходився в ньому, раптом різко проявляє себе, і виявляється.

Ознаки присутності біса в людині, а так само його дія на людину

Людина починає чути чужі думки (припустимо, я твій друг, я допоможу тобі, я люблю тебе, я передам тобі особливі знання). Можуть бути і "космічні історії" позаземного Розуму, і навіть обман, коли демон прикидається, ніби це Ангел-хранитель, чи ж голос Бога. Робиться це для того, щоб увійти до довіри, демон знає, де ваше слабке місце. Робиться ставка на самолюбність - я вибрав тебе, тому що ти краще за інших, вони гірше за тебе. Біс маніпулює вами, як хоче, щоб ви повірили йому, і захотіли з ним спілкуватися. Якщо ви що запідозрите, у нього відразу знайдуться відмовки, щоб ви заспокоїлися, і сліпо довірилися йому. Потім "Друг" і "Наставник" почне вас учити, і направляти - по шляху сатани.

Може бути інша ситуація. Людина явно ніяких інших голосів не чує, але він раптово раптом стає зовсім іншим. Різко міняється погляд, хода, рухи, манера говорити, всередині відчувається зухвала упевненість, що раптово з'явилася, відчуття сили і владності. У такому стані людини, до цього вельми скромного і добродійного, відразу тягне на гріх. Часто каталізатором цього стану є прогулянка по темноті, розпивання спиртних напоїв, галаслива дискотека з трансовими ритмами. Потім людина усвідомлює, що він наробив, і впадає в подив. Як міг він, такий добродійний, натворити такого? А причина у тому, що усередині нього знаходиться біс. Харчується демон енергіями гріху, і спеціально влаштовує так, щоб жертва випила спиртне, пішла на дискотеку, і т. д., щоб одержати необхідні енергії.

Вселення демона (біса) в людину називається одержимістю. Відкритий прояв демона (біса) є біснуванням. При одержимості в жертву може вселитися як один, так і декілька бісів. По своїй "силі" біси (демони) розрізняються залежно від їх ієрархії. Біс при вселенні в людину підключається до його мозку, нервової системи, зору, слуху, дотику, нюху, мови. Ось звідки надприродні здібності, "дар", що провіщає, медіумізм, "чревовіщання" не своїм голосом, "нелюдський пронизливий погляд", раптово сила м'язів, що збільшилася. Вплив паразита може виявлятися по безпричинній слабкості, ліні, апатії, депресії (біс висмоктує енергію з людини). Біс не хоче видати себе, і виявляється деколи явно, коли людина розслабляється і внутрішньо розкріпачується, або його вимушують виявитися посилені православні молитви при вигнанні. Одержимий відчуває себе в цей час ніби в незвичайному напівгіпнотично-трансовому стані, він відчуває, чує, бачить, що відбувається, але деколи, як під невеликим гіпнозом (якщо не чинить опір демону), він просто стає лялькою в руках біса.

Паразит може переміщатися по тілу людини, його можна відчути як грудку енергії, при цьому в місцях переміщення відчувається внутрішнє свербіння. Якщо істота перемістилася, припустимо, в руку або в ногу, то кінцівка разом з свербінням, починає трясти. Якщо під час тряса на це місце доторкнутися святинею, або навіть просто похрестити, то тряс на цьому місці і свербіння миттєво проходять, т. до істота дуже швидко переміщається на іншу ділянку тіла болящего. Якщо в місце, куди біс (демон) перемістився, прикласти святиню (хрест, святе масло, ікону), то хворий може заревіти, його може трусити (демон відчуває опік від святинь) -обязательно послідує миттєва сильна реакція паразита. Людина може відчувати, як щось його смикає, різко штовхає, намагається кинути в невідомому напрямі. При цьому виникають уявні навіювання, і бачення непристойного змісту. Також демон може впливати на горло і голосові зв'язки шляхом викликання хворобливих спазмів, наказуючи вам підкорятися йому.

Біс може схиляти людину на проглядання фільмів жахів, фільмів з блудної тематики, фільмів з сценами кровопролітій, жорстокості, насильства, при цьому людина від перегляду випробовує задоволення, і жадає знову і знову таких переглядів, а деякі хочуть одержати ці задоволення в реальному житті, наслідуючи улюбленим героям фільмів. Під час таких задоволень людина виділяє необхідні бісу енергії, які істота поглинає, у людини формується стійка пристрасна залежність. Тим самим людина готує себе до контакту з вже удосталь продається в спеціалізованих відділах езотеріки. Жертву біса починає реальними героями улюбленого "фільму жахів".

У людини може з'явитися нез'ясовна тяга до окультної символіки, тягнутиме до талісманів, карт, статуеток, аудіоматеріалів з трансовимі ритмами, медитацій, лекцій психоенерготерапевтов (прослуховуючи які, людина входить в гіпнотичний стан, і відкривається для бісівських дій), ароматичним розпалюваним пахощам, книгам по окультизму, цілительству, магії, чаклунству. Людина прагне розвинути в собі надприродні здібності, розплющити "Третє око", щоб стати усевидющим і всесильним, не замислюючись про те, що йде на операцію з дияволом.

Демон може вселити одержимій їм людині, що у нього незвичайні здібності і їх потрібно розвивати, він не такий, як все, і тоді, скориставшись прагненням людини до пізнання, він починає "обробляти" людину, схиляючи його до навчання в школах магії, чаклунства, цілительства, що відкриваються, і т. п., деколи граючи на відчуттях альтруїзму і співчуття жертви, що так людина допомагатиме людям, зціляти їх, принесе неоціниму користь іншим, підбадьорюючи жертву, що "скоро про тебе всі дізнаються, ти будеш кращим цілителем".

Коли воля людини сильно ослаблена, біс може вводити жертву в гіпнотичний стан, буквально наказуючи йому зробити деколи дикі речі, навіть небезпечні для життя (погуляти в незнайомому лісі, заподіяти іншому біль, і т. д.), причому людина в цей час може не віддавати звіту своїм діям. Людина доводиться до стану психічного розладу.

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗЦІЛЕННЯ ВІД ДЕМОНІВ (БІСІВ)

Що потрібно зробити людині, якщо він одержимий бісом (демоном), і хоче позбавитися цього назавжди

Якщо чоловік нехрещений, необхідно прийняти Святе Хрещення в православній Церкві, бо тільки за допомогою Господа нашого Ісуса Христа можна перемогти біса. Необхідно вивчити напам'ять головні молитви Отче наш, Молитва Чесному Хресту, Ісусову молитву, і інші молитви. Вони допоможуть Вам при раптовій зустрічі з бісом, якщо Ви відчуєте його присутність.

Осмисліть своє життя, зрозумійте і усвідомте гріхи, які Ви скоювали, навіть по чиїйсь злій волі. Потрібно сповідатися священику у всіх своїх гріхах, пригадати навіть дрібні гріхи, причаститися. Якщо є можливість - замовте молебень за здоров'я. Сходіть на соборування в храм. Необхідно висповідатися з гріхів і покаятися перед Господом в своїх гріхах, знаходячись перед іконостасом в своєму домі, уклінно. Приберіть і знищіть предмети з квартири, які привертають бісів (книги окультні і містичні, амулети, карти, обереги, талісмани, благовонні куріння, відео і аудіоматеріали з медитативною і трансовою музикою, бульварні журнали і газети і т. д). Відмовтеся від проглядання телепередач (окрім православних телеканалів), і відвідини розважальних заходів, стримано поводьтеся в одязі, прикрасах, обмежте, а краще взагалі відмовіться від прикрас і косметики. Обов'язково освятите квартиру, запросивши батечка.

Для того, щоб вступити в лайку з демоном, потрібно усвідомити, що необхідно буде змінити своє життя. Під час боротьби, і також після звільнення від демона, Ви повинні житимете благочестиво. Спочатку Вам буде це здаватися нездійсненним, але у міру того, як зміцнюватиметься Ваш дух, віра, і слабшатиме вплив біса, чеснота стане входити у Ваше життя.

Демон (біс), який мучить Вас- надзвичайно розумний, виверткий, знає людські слабкості. Ви повинні вести непримиренну війну з ним. Не можна самому болящему розмовляти з істотою в думках. Навіть з цікавості проводити медіумічні сеанси, даючи цьому паразиту через вас "віщати". Не можна з ним "дружити". Тільки - бій, непримиренний бій, тоді Ви переможете його, і маленького біса, і крупну демонічну тварюку. Якщо намагається паразит "в" думках йти з Вами на контакт- відразу "Отче наш", "Ісусову молитву", інші молитви, святим маслом помажте, прийміть всередину масло, вмивайтеся і випийте святої води. Відразу на вас посипется шквал ругательств- бісу дуже погано стане. Тільки так- на будь-які проявленія- молитва, хресне знамення. Що оточують болящего не повинні дивитися одержимому в очі (це вже не його очі, істота через нього намагається контактувати з вами), під час беснованій, якщо все-таки зловили погляд, моліться і хрестіться. Сам болящий повинен зрозуміти, що без непримиренної війни з мученням його бісом його не перемогти. Ніяких поступок, договорів, жалості до паразита. Живіть так, щоб створити своєму мучителю нестерпні умови. Творіть добрі богоугодні справи, приборкуйте з Божою допомогою свої гріхи. Хай істота Вас проклинає. Прокляття демона перетворюються на благословення від Господа.

Я думаю що справитися і знищити істоту духовне темне, може тільки духовне світле, перевершуюче його по силі. Під час молитви, покаяння, коли людина душею звертається до Господа, Божественні Сили одержимому допомагають. Спускається Благодать Божа, приходить Божественний рятівник, який і розправляється з бісом (демоном). Який стан у болящего повинен бути під час прояву біса (беснованія)? Глибокого приниження перед Господом, усвідомлення своєї гріховності, розкаяння, упокорювання з своєю долею. Уявіть, що Ви в храмі, перед вівтарем, ридаючи стоїте навколішки, і благаєте Пани пощадити Вас, і врятувати Вас від мучителя. Змолитися про допомогу, благати душею, волаючи до Бога. І терпіти прояви тварюки. Воно Вас трясе, мучить, а Ви впадіть на коліна перед іконостасом, спрямуйтеся в цей час до Бога, пригадайте його страждання через Ваші гріхи, і з готовністю, як покірливий агнець, терпіть, для Бога, муки. Не намагайтеся проявляти свою агресію, ненависть до істоти, власними духовними силами людини з ним справитися. Ви тільки самі себе виснажите. Йому тільки цього і треба, щоб Ви самі уподібнилися йому в такій же ненависті і агресії. Ніякий Вас не повинно бути внутрішньої агресії, поводьтеся, неначе Ви агнець, будьте покірливою вівцею Божою, повністю віддайте себе на Волю Божію. Ось тоді тварюка з вас піде назавжди.

Іноді ви можете чути уявні нехороші навіювання ззовні, не від вас, що приходять раптово. Помоліться "Отче наш"," Нехай воскресне Бог", Ісусову молитву, Молитву до Богородиці, і ці думки швидко пройдуть. Це значить, що демони (біси) вас спокушають, як - би перевіряють. Якщо ви не погодитеся з їх думками, і попросите Божого захисту в молитві, вони відстануть. Не хвилюйтеся, це духовна лайка, всім християнам потрібно її витримувати, навіть святі батьки про неї пишуть.

У випадку, якщо людина підпадає під бісівські впливи, або одержимий бісом, не допоможе ніяка лікарська психіатрична допомога. Дорогими пігулками і уколами демона з вас не витягнути, вони тільки одурманять ваш розум і свідомість, завдавши непоправної шкоди організму, і притуплять ваші відчуття і відчуття, перетворивши вас на маріонетку біса. Ви будете менші за нього відчувати, або тимчасово позбавитеся відчуттів відчуття його впливу. А перспектива лягти в лікарняний стаціонар, і назавжди виявитися на обліку, як психічнохворий?

Єдине істинне рішення у випадку, якщо ви хочете позбавитися демонів (бісів) назавжди - віра в Господа нашого Ісуса Христа і глибоке покаяння. Тільки милосердний і людинолюбний Господь може позбавити вас від страшної дії по вірі вашої і молитвам вашим.

"І я скажу вам: просіть, і дано буде вам; шукайте, і знайдете; стукайте, і відчинять вам, бо хто просить отримує, і хто шукає – знаходить, і тому, хто стукає - відчинять. Який з вас батько, коли син попросить у нього хліба, подасть йому камінь? або, коли попросить рибу, подасть йому змію замість риби? Або, якщо попросить яйця, подасть йому скорпіона? " (Лк,11,9-12)" ." І все, що попросите в молитві з вірою, отримаєте."(Мф, 21,22)

Прийдіть до Мене всі нужденні та обтяжені, і Я заспокою вас; візьміть ярмо моє на себе і навчіться від Мене, бо Я покірний і смиренний серцем, і знайдете спокій душам вашим; бо ярмо моє благо, і тягар мій легкий" (Мф.,11,28-30)
в психушці будеш з ними боротися
Хай Тебе Бог простить засліплений демонами чоловіче!

додано через 20 хвилин 21 секунду:

Eton пише:
в психушці будеш з ними боротися

Отже, шановні читачі, на думку цього чоловіка, усі священники, у тому числі, очевидно й нині покійний Отець Василь Вороновський боролися з дияволом у психушці.

А ось як, боровся за життя з демонами Отець Василь Вороновський:

Подаємо уривки з публікації

Священик, котрий виганяв злих духів

Сотні, тисячі людей не питають, як добратися до Львова, вони хочуть дізнатися, як знайти отця Вороновського, або нерідко можна почути: "їду до того отця, що виганяє нечистого".

Священик, котрий виганяє злих духів. Отак — чи це з любові, а чи з вдячності нарекли о. Василя Вороновського ті християни, котрі звільнилися від підступів зла, гріха, хвороби. До львівського храму св. Архистратига Михаїла, де відправляє Богослужіння о. Василь, їдуть зболені душею і тілом люди зі всіх усюд, і немає серед недужих поділу на православних і католиків, українців і неукраїнців. Священик, наділений Господньою харизмою, горне під покров своїх цілющих молитов усіх, хто приймає до свого серця Христа, хто шукає помочі у Всевишнього.
"
... Одному бо дається слово мудрості; іншому, згідно з тим самим Духом, слово знання; іншому — віра в тому ж Дусі; іншому — сила творити чуда..." (І Кор. 12).
Його знають і шанують на Батьківщині, у близьких і далеких від України містах та селах. За більш як сорок п'ять років свого священства ієромонах-студит Вороновський об'їхав майже всю Україну — від Хусту до Кривого Рогу. Не задля екскурсії, а щоб нести Добру Новину, задля порятунку людських душ.

Ми сидимо в примонастирській капличці з цією по-дитячому скромною, наївно відвертою і водночас сталево духовно сильною людиною-святцем. Його відкрита усмішка, душевна чистота і доброзичливість вражають: не хочеться вірити, що за плечима цього священика — десятки літ поневірянь, переслідувань і гонінь з боку безбожного комуністичного режиму. Він згадує неймовірні факти своєї біографії, коли Христа ради о. Вороновському під прицілом недремного ока кадебистів доводилося перетворюватися то в мандрівного туриста, а то й у... жебрака.

— Це було у 70-ті роки, у селі Сусолів Самбірського району, — згадує о. Василь. — Я мав завдання від Єпископа відкрити церкву, яку більшовики зачинили й заборонили в ній правити. Але про це довідалися кадебисти й оточили село на мотоциклах і так званих "бобиках". Їхні пастки були розставлені настільки професійно, що найменший мій недогляд дозволив би безбожникам запроторити мене до тюрми. Винахідливими виявилися місцеві селяни. Вони переодягнули мене в латану свитину, дали в руки палицю і приставили до "новоспеченого жебрака" дівчину, котра провела мене селом до призначеного місця, де я мав відправляти Службу Божу.
Дорога до Церкви. Вона розпочалася з тих пір, коли мама брала маленького Володимира (світське ім'я о. Василя) за руку і йшла до святині.

Народився о. Василь Вороновськии 6 травня 1929 року в с. Гумниська Буського району, на Львівщині, у родині селянина-господаря. Сім'я Вороновських виховувала трьох синів і була дуже побожною. "Коли ми були ще малими хлопцями, — згадує о. Василь, — матір брала мене за руку, а мого брата Юрія (тепе­рішнього Юліана — Владику Самбірсько-Дрогобицької Єпархії УГКЦ — ред.) несла при грудях, і так ми завжди з батьками ходили до церкви. Кіньми їздили до Милятина, до м. Олеська на відпусти. У Милятині (Буський р-н) з 14 серпня 1755 року була чудотворна ікона розп'ятого Господа нашого Ісуса Христа".

У 1942 р. батьки послали майбутнього душпастиря вчитися до Львівської духовної семінарії. Коли ж її закрили, то він навчався в університеті у Львові, на факультеті німецької філології. Згрдом учителював. На священика висвячений у серпні 1959 року. Праця вчителя у сільській школі була поєднана із священичим служінням у підпіллі УГКЦ. Першу Службу Божу о. Василь Вороновський відправив у закритому храмі с. Куличкова, Сокальського району в 1960 р. Згодом потаємно служив Святі Літургії у приватних будинках людей, їздив у села та міста Львівщини, Івано-Франківщини, Закарпаття, Дніпропетровщини, Тернопілля та Києва, проповідуючи Христову науку.

12 лютого 1970 р., о 19 год., під час Богослужіння на хуторі Фінна Крехівської сільради (Львівщина, Жовківський р-н) його арештували більшовики і запроторили до в'язниці.

Після ув'язнення о. Василь уже не мав дозволу вчителювати. Єдина організація, куди його взяли на робо­ту (і то з допомогою греко-католицького священика Ярослава Тихого) була Львівська санепідемстанція. У цій установі працював дезінфектором — аж до пенсії. Але священицької справи не покидав ніколи: щонеділі (єдиний вихідний) у сільських церквах служив Святі Відправи. Другий арешт отця Василя — рівно через 15 років після першого: того самого місяця, дня, о тій самій годині, тільки у Львові, на квартирі у хворої, яку сповідав.

Коли УГКЦ вийшла з підпілля, отець Василь Вороновський служив у церквах Львова: Преображення Господнього, св. Архистратига Михаїла на Сихові.

Дар зцілення

Вперше я відчув цей Божий дар у 1961 році. На хуторі Фінна, поблизу Крехова, на Львівщині, одна жінка попросила мене прочитати молитви над дитиною, яка вночі прокидалася, кричала. Хворій допомогло, і відтоді до мене почали звертатися люди. Очевидно, багато залежить не лише від того, хто читає молитви. Сама людина мусить мати сильну віру в Бога, сподіватися лише на Нього, — розповідає о. Василь.

— А ще було так, що коли я сидів у в'язниці, до мене звернувся міліціонер. Його син мав чорну хворобу. Тоді я разом з хворим хлопцем і його матір'ю поїхав у Дору, біля Яремчі, на Івано-Франківщині, до отця-монаха Мирона. Він прочитав молитви — і хлопець став здоровим. Отець Мирон бачив у мені того, хто може продовжити його справу.

Після смерті о. Мирона тайний Єпископ УГКЦ Никанор Дейнега доручив мені займатися екзорцизмом. Потім цей дозвіл підтвердили Єпископ Величковський та Митрополит Стернюк". У новому документі Папського Престолу про здійснення екзорцизму (ритуалу вигнання бісів) сказано: "Церква молилася і буде молитися про звільнення людей від спокус диявола".

Ось що розповідає о. Вороновський зі своєї священичої практики про вигнання злого духа: "У Комарному, на Львівщині, в одній хаті у вигляді вогню з'явився диявол: палив різні речі. Господарі запросили мене, бо сільський священик не міг допомогти. Перед моїм приїздом диявол написав на стіні, щоб не кликали свя­щеника, погрожував помститися. Тоді я почав там святу місію: весь тиждень разом із парохіянами ми молилися, а в переддень, коли я мав здійснювати ритуал екзорцизму, до церкви прийшли шість пар, які не жили у шлюбі, вінчатися — боялися, щоб нечистий не з'явився до їхніх обійсть. Ми з місцевим парохом посвятили хату, воду, відправили екзорцизм.

Ще злий дух більше, ніж місяць, появлявся у с. Яхторові, на Золочівщині, у Львівській області. На обійсті спалив стайню, стодолу, в хаті виключав світло, господарі йшли спати до сусідів, бо боялися залишатися вдома. Коли я приїхав туди, то спочатку дав шлюб чоловікові та жінці, які зі своїми дітьми жили в тій хаті. Потім усі їхні односельці: і православні, і греко-католики разом молилися.

Одного разу довелося відправляти екзорцизм на Тернопільщині, у с. Кобиволоках Теребовлянського району, де диявол палив у чотирьох хатах.. Пожежники не могли зарадити тому вогню протягом багатьох днів, вже тоді звернулися до мене. І досі в тих місцях усе спокійно, а люди про ці жахіття навіть не хочуть згадувати".

Про чудотворний хрест

„Хотів би ще сказати про хрест, з яким я проповідую Боже слово, виганяю злого духа, — він є зі мною завжди. З цим хрестом я був у Римі, в Люрді, в Парижі, в Паралеомані, Арсі (Франція), в місцях чудесних об'явлень, ним торкався до чудотворних ікон, мощей святих. Може, діє той хрест?" — призадумується о. Василь.
Про чудо-зцілення 16-літньої дівчини, яка при ускладненні на грип опинилася у реанімаційному відділенні лікарні, про оздоровлення прикутих до ліжка інших недужих, які стали на ноги після отцевих молитов, можна розповідати годинами. "Ніколи не питаю прізвищ хворих, не беру грошей, — завжди кажу: Богові дякуйте, а не мені". На урочисту Літургію з нагоди 70-ліття з дня народження та 40-річчя єрейських свячень до о. Вороновського з'їхалось багато вдячних людей. Він служив Святу Літургію у новенькому фелоні. Його вишила і подарувала своєму рятівникові дівчина, яку отець повернув майже з того світу.

— У кімнаті — якийсь незрозумілий стукіт, дивні голоси, починають літати речі в повітрі, без причини займаються полум'ям... Що це?

— Це — диявол, або ж полтергейст, як каже наука, дух, що робить шкоду людям. Є близько двадцяти наукових теорій, які намагаються це явище пояснити. Але протягом багатьох віків доведено, що всі чаклунські дії припиняються при зіткненні з Божою силою. Для цього перш за все потрібна сильна віра в Господа, в Боже слово. В особливих випадках Церква використовує спеціальні молитви. Священик заклинає диявола (на це він мусить мати дозвіл від Церковної влади). Я, ще раз нагадую, маю такий дозвіл від Єпископа та Патріарха.

— А Ви не боїтеся?

— Коли я йшов читати заклинальні молитви в тому ж таки Комарному, то взяв на груди Святі Тайни, Коли я з Ісусом Христом, — нічого не боюся. Але того дня диявол хотів мені нашкодити. Коли я підійшов на подвір'я церкви Архистратига Михаїла до машини, то раптом на друзочки розлетілося автомобільне скло. До того ж ввімкнулась сигналізація і не вмовкла доти, доки ми не приїхали до собору святого Юра.

А які є засоби захисту від нечистої сили у мирян? Чим християнин може найперше оборонитися?

— З практики, за 46 років священства, бачу, що люди опановуються злим духом через погану Сповідь. Часом, при шлюбі соромляться сказати, що жили подружнім життям до вінчання, а в інших випадках замовчують гріх зносин з тваринами, розпусту, аборти. І через таку Сповідь людей опановує злий дух. Тому кажу: сповідайтеся добре, не затаюйте гріхів. Усі ті Сповіді, на яких ви не зізналися у своїх провинах, є святотатством. І диявол таку людину щоразу більше опановує, з'являється страх, а потім нехіть йти до церкви, до Сповіді. Найкращий захист перед дияволом — часта Свята Сповідь і Святе Причастя, носіння свяченого хрестика на собі, медалика, вервечки. А свячена вода проганяє злого духа. Її можна пити, масувати нею тіло при недутах. І багатьом людям це допомагає. Раджу також тим, що потребують зцілення, просити заступництва в мого вчителя, Блаженного Владики Миколая Чарнецького. Його мощі перебувають у Львівському храмі священномученика Йосафата. За заступництвом святця-чудотворця десятки, сотні людей знаходять душевний спокій, скріплюють віру, оздоровлюються.

Хтось пізнає Бога за життя, а хтось по своїй смерті. Що ж? Кожному своє!
Rydik

Кожен день бігають і мене засліплюють... Звісно образини нікого не хотів, но така є моя думка.
Молитва, піст, сповідь і Святе Причастя також зі своєю проблемою обовязково зернутись до священників
Rydik ти сам такі трактати пишеш чи копіюєш з інших форумів
З форумів не копіюю. Утім, інтернет зараз є своєрідною універсальною бібліотекою. Беру цікаву інформацію з різних сайтів, на даний момент тих, які мають відношення до релігії та узагальнюю. У більшості випадків джерелом є релігійні сайти, переважно католицької та православної церков. Побачивши цей розділ на вашому форумі, подумав, що комусь та й буде цікаво. Всім забивають голови усілякими енерговампірами, біоенергетиками і так званими "іними". Утім, усе це без диявола, як можна помітити із теми "Що ви думаєте про ворожок та екстрасенсів" (розділ: суспільство) існувати не може. Прагнучи підкорити собі інших, люди вдаються до чаклування та інших методів впливу, маніпуляції. Інші озлоблюються або ж починають заздрити. Їхня заздрість, мстивість, гнів, агресія та інші негативні риси, перетворюють їх на так званих енерговампірів. а А куди іде енергія енерговампіра, котрий постійно підживлюється чужими емоціями? Логічно, що якимсь злим духам. Адже так званий енерговампір робить це постійно. Пошукайте. хоч в інтернеті, до чого призводить будь-яка негативна риса. Чи є щось страшніше, ніж заздрість? Фарисеї розіпяли Ісуса Христа насамперед через свої заздрість!
Утім, кожна людина, якщо захоче сама, або якщо цього захоче Бог, може змінитися на краще! Позбувшись поганих звичок, навчившись контролювати свої емоції, людина поволі очищається. А сповідь, св. Причастя та читання св. Письма - це добрі кроки для цього. Принаймні так вважають священники. І я теж! У людини завжди є вибір. Обрати шлях добра, або зла! Кожному своє!

додано через 13 хвилин 58 секунд:

А всякі злі духи й, дійсно, намагаються кожен день засліпити усіх нас різними спокусами та поганими думками, аби лише відтягнути нас від Бога! Про це кожен священник чи проповідник будь-якої релігійної організації вам скаже!
також допоможе Псалом 90
Rydik будь ласка намагайся писати стисліше
Псалом 50 - теж! Постараюся, але лише у відповідях. Якщо буде цікавий матеріал до теми, стиснути не зможу
О ВОЗДЕЙСТВИИ ДЕМОНОВ НА ПОЛОВУЮ СФЕРУ ЧЕЛОВЕКА
Почему человек, нарушивший Божественный закон целомудрия и хоть раз осквернивший блудом свое тело или только мысли, неодолимо тянется снова пережить эти ощущения? Сторонники "секспросвета" утверждают, что такова "природа" человека — из всего извлекать "удовольствия", и пусть, дескать, и подростки приобщаются к этой "радости естественного чувства", и не нужно им слушать "закомплексованных" с устаревшими взглядами родителей, возводящих всякие запреты! Сексштурмовики называют такую заботу о душах детей "сексуальной дискриминацией" подростков...
Растлители лукаво умалчивают (а многие из них и сами не понимают, будучи людьми глубоко поврежденными), почему "запретный плод", переставая быть запретным, очень скоро влечет за собой вожделение к новому "запретному плоду". То есть человек, впавший в "обычный" блуд, скоро пресыщается и начинает тянуться к различным извращениям. Пресытившись даже "нетрадиционной сексуальной ориентацией" (так стыдливо называют сейчас смертные содомские грехи), грешник может возжелать "удовольствий" с животными, с трупами, с родной дочерью или сыном, впасть в бездны ритуального сатанинского разврата... ЕСТЬ ЛИ ПРЕДЕЛ ЭТОМУ ПАДЕНИЮ?!
Есть, если мы остановимся и честно проанализируем, что же происходит на самом деле с многими нашими соотечественниками, отчего еще нормальные вчера люди начинают вести себя как завсегдатаи публичных домов. Отрывок из письма ИГУМЕНА N дает объяснение причин неправильного сексуального поведения, объясняет, отчего человек, даже раз впавший в блуд, изощренно влечется демонами к новым страшным падениям, и если не сопротивляется, не кается в своем образе жизни, то вскоре становится ОДЕРЖИМЫМ человеком, то есть покорным рабом завладевшего им беса, безвольной марионеткой в его руках. И "необыкновенная чуткость" гомосексуалистов, о которой теперь кричат телекомментаторы, берущие интервью у несчастных больных людей, не что иное, как признак бесоодержимости...
Страшно читать о том, как происходит это подпадение под влияние демона, какую власть могут иметь над нами силы ада. Но знать это надо. И анализ этот — беспощадный приговор тем, кто хотел бы превратить нашу страну из Руси Святой в Русь Содомскую.

ВЫДЕРЖКИ ИЗ ПИСЬМА № 5 ИГУМЕНА N К ЕГО ДУХОВНОМУ ЧАДУ

Свою борьбу " духи злобы поднебесные " ( Еф. 6, 12 ) ведут грамотно: начинают с малого, чтобы потом незаметно перейти к большему это стратегия. Многоспание, невоздержание в пище и сластолюбие всего лишь подготовка человека к совершению более серьезного, на этот раз уже "смертного" греха, каковым является блудодеяние во всех его проявлениях.
Ты, конечно, читал и сам прекрасно знаешь, что в сытом и, особенно, в чрезмерно отдохнувшем теле непременно бурлят блудные страсти. Пребывая в этом состоянии, тело, словно порох, готово воспламениться от одной лишь похотливой мысли, от одного блудного видения в уме или наяву, от единственного похотливого ощущения, вызванного в нем демоном. Можно сказать, что такое тело подобно бочке с порохом, которая ждет только случайной искры, чтобы за ней последовал разрушительный взрыв. Вполне понятно, что взрыв более вероятен в том случае, если человек либо еще. не вступил в брак, либо сознательно решил посвятить себя Богу, приняв на себя монашеский обет целомудрия.
Разумная богоподобная личность, или душа, которую в первую очередь и следует называть человеком, во время своей земной жизни обитает, по слову апостола, в теле, как в некоей "хижине". А " когда земной наш дом, эта хижина, разрушится, мы имеем от Бога жилище на небесах "( 2 Кор. 5, 1 - 4 ), т. е. душа после смерти тела, в течение длительного времени (оно может исчисляться тысячами лет), вплоть до дня Страшного Суда, будет без своего материального тела пребывать в духовном мире (пневматосфере, которая чаще всего называется "Небом", хотя на самом деле состоит из двух, условно говоря, частей: высшей и низшей сферы, именуемой адом).
В свою очередь, земное наше тело является одним из высших видов животных организмов, относящихся к классу млекопитающих с видовым названием Homo sapiens . Как и все прочие двуполые животные, современное наше тело, в котором временно обитает душа, обладает так называемыми витальными инстинктами (от лат. vita — жизнь), которым от Бога предназначено осуществлять основные функции жизненного обеспечения организма во внешнем мире. К главным витальным инстинктам относятся инстинкты голода, жажды, сна, самосохранения и, наконец, инстинкт размножения. Этот последний имеет целью. исключительно продолжение рода, т. е. репродуцирование нового животного организма внутри каждого отдельного вида животных.
Как известно, при слиянии двух половых клеток (гамет) образуется плод (зигота), обладающий полным набором хромосом (23 + 23 = 46), которые содержат всеобъемлющую программу построения нового организма. Иными словами, оплодотворенная яйцеклетка (зигота) представляет собой как бы целостный организм в еще не раскрытом, латентном состоянии. Этот полноценный по своей сути и по своей программе, но еще не проявленный организм человека в самом начале своего существования (вероятно после имплантации в стенку матки, что происходит, как правило, на 7-й день!) получает от Бога Творца разумную, творческую душу, созидаемую Им по Своему образу и подобию ( Быт. 1, 26 ). С полным правом каждый из нас именно потому может назвать Бога своим Отцом, что каждая разумная, самосознающая человеческая личность является непосредственным творением Бога. Момент соединения души с зародышем (зиготой) на 7-й день, после ее оплодотворения представляется мне наиболее вероятным потому, что многие из одновременно оплодотворенных зигот погибают, так и не достигнув матки, в течение их 7-дневного продвижения по маточным трубам. Благополучно достигает матки и имплантируется в ее стенку, как правило, лишь одна зигота, которая благодаря образованию плаценты, начинает получать через нее питание из материнского организма. Именно этот зародыш, на мой взгляд, и получает от Творца богоподобную душу. Не могу также не принять во внимание и тот немаловажный факт, что имплантация, как показали исследования, происходит именно на 7-й день после оплодотворения. Думается, что число 7, в данном случае, определено Создателем неслучайно, поскольку оно положено Богом в основу этого мира.
Итак, материальное тело творческой силой Бога формируется из атомов различных химических элементов, т. е. материи, "земли", и обратно в землю уходит, вновь разлагаясь на составные элементы, как об этом и говорит Творец: " земля еси и в землю отыдеши " ( Быт. 3,19 ), духовная же сущность (душа), сотворенная непосредственно Богом, отходит к Богу, о чем в Писании говорится так: " И возвратится прах в землю, чем он и был; а дух (здесь имеется в виду душа) возвратится к Богу, Который дал его " ( Ек. 12,7 ).
Таким образом, если тела животных (в том числе и тела насекомых, и человеческие) Бог созидает, как видим, посредством двух других материальных тел (организмов), обладающих инстинктом размножения, то богоподобную разумную душу творит Сам, на что совершенно однозначно указали св. отцы V -го Вселенского собора. Итак, инстинкт размножения дан Творцом только животному организму, чтобы подобное рождало подобное.
В отличие от тела, душа, подобная своему Создателю, не имеет такого инстинкта, поскольку не может размножаться ни почкованием, ни каким другим способом. Создать разумную богоподобную личность может только Бог.
(Не следует думать, что это некий новый Акт Творения, т. к. ничего принципиально нового, никакой неизвестной, небывалой еще формы бытия Бог не творит. Создание новых душ не выходит за рамки так называемого промышления Божиего о мире, промышления, о котором говорит Христос: " Отец Мой доселе делает и Аз делаю "; ( Ин. 5, 17 )).
Однако и телу человека указанный инстинкт дан лишь на время на краткий период нашего земного существования. После того как земная форма бытия выполнит свое предназначение и те, кто был отобран за многие прошедшие века, войдут в жизнь вечную, брачные отношения (в плотском смысле) прекратятся, и лишь любовь, как высший дар благодати Святаго Духа, в них будет пребывать во веки. На это совершенно однозначно указал Сам Христос, говоря: «" Ибо в воскресении ни женятся, ни выходят замуж, но пребывают как Ангелы Божии на небесах » "( Мф. 22,30; Лк. 20, 35 ). Из того, что говорил на эту тему Господь Иисус Христос и как это было принято Православно-кафолической Церковью, следует, что разумные представители Духовного мира, называемые Ангелами, не имеют никаких причин для плотского совокупления, потому что не размножаются (у них нет ни плоти, ни различия полов). Подобно тому и люди, удостоившиеся войти в состав Церкви Торжествующей (хотя у них и сохраняется различие полов) 6удут жить, как Ангелы Божии, в радости и чистейшей божественной любви.

ПРИЧИНЫ НЕПРАВИЛЬНОГО СЕКСУАЛЬНОГО ПОВЕДЕНИЯ
Теперь попробуем обобщить вышеприведенные размышления на тему пола, чтобы попытаться ответить на один из самых болезненных вопросов всех времен – ВОПРОС О ПРИЧИНАХ НЕПРАВИЛЬНОГО СЕКСУАЛЬНОГО ПОВЕДЕНИЯ ЛЮДЕЙ.
Из всего сказанного выше мы можем заключить, что:
1. Душа не обладает инстинктом и потребностью в размножении, потому что не предназначена для размножения.
2. Она богоподобна, и потому — чего нет у Бога (функции размножения), нет и у нее.
3. Половое влечение к плотскому совокуплению никакого отношения к душе человека (как духовной и богоподобной сущности) не имеет.
4. Половое влечение обусловлено исключительно физиологическим инстинктом размножения, присущим только нашему физическому телу, как и телу любого другого животного организма.
Если же душа, эта богоподобная личность, не имеет причин для влечения к плотскому совокуплению; если указанное влечение присуще только нашему телу, как земному дому, в котором она обитает; если душа вводится Создателем в тело человека, чтобы пользоваться им (телом) для жизни и творчества в этом материальном мире; если она призвана Богом (и действительно может) управлять своим телом, как весьма co вершенным инструментом преобразования видимого мира, то естественно было бы ожидать от нее такой же легкости в управлении половым инстинктом, с какой легко управляет инстинктом голода голодная мать, делясь едой со своим ребенком, а иногда полностью от нее отказываясь, когда еды не хватает на двоих (на это способны даже животные).
И на самом деле, всегда существовали люди, способные управлять cвoим половым инстинктом: вспомним, например, Иосифа Прекрасного и множество христианских святых или даже простых монахов и благочестивых мирян, которых было очень много на Русской земле (да и в других православных странах) даже в прошлом веке...

ПОЧЕМУ НАМ ТРУДНО СПРАВИТЬСЯ С ПОХОТЬЮ?
Почему же и раньше (хотя в значительно меньшей мере), и, особенно, в настоящее время люди, даже познавшие Истинного Бога и Его заповеди, не всегда справляются с блудной похотью? Почему же душа, не имеющая инстинкта и потребности в размножении, поскольку, как говорилось выше, не предназначена для размножения, не может управлять своим телом? Почему наше физическое тело, которое, казалось бы, должно подчинятся физиологическим ограничениям и константам, изначально присущим названному инстинкту (таким, например, как прекращение половой активности в период вынашивания плода), не подчиняется им? Кроме того, душа человека, даже не знающего заповедей Божьих, из одних только соображений целесообразности, а также на основе логики и опыта должна была бы удержать себя, свое тело от неверных поступков в сфере половых отношений. Но почему же столько трагедий, столько грехов и столько бед имеют своей причиной неправильное сексуальное поведение? Почему нам так трудно управлять собой?
Поистине здесь не было бы ничего сложною (и тому есть примеры), если бы не вмешательство сторонней, демонической силы, цель которой, прикрываясь естественным инстинктом, словно ширмой, - заставить человека непрестанно нарушать установленные Богом как духовные законы, так и физиологические. Демоны добиваются этого вполне сознательно, поскольку значительно лучше нас знают, что нарушение законов Творца является главной причиной отступления от человека Божественной благодати. Последнее, как говорилось выше, необходимо для овладения волей человека и подчинения его воле бесовской.
Нарушение Божественных законов происходит не только в половой сфере в виде САТИРИАЗА (мужская гиперсексуальность), НИМФОМАНИИ (женская гиперсексуальность) или ГОМОСЕКСУАЛИЗМА, оно проявляет себя и другими видами ГИПЕРБУЛИИ (гипертрофированность биологически и социально обусловленных страстей и влечений, рабом которых становится "больной"), а также в различных формах БУЛИМИИ (напр., патологическая прожорливость и проч. ).

ДЬЯВОЛЬСКАЯ ПОДМЕНА ПОНЯТИЙ ЛЮБВИ
Кроме того, демонам хорошо известно, что именно в этой, сугубо интимной сфере человеческих отношений люди могут наносить друг другу наиболее болезненные удары, способные разрушать их жизнь и души. Болезненность удара обусловлена тем, что только в этой сфере жизни людей может происходить самая чудовищная, поистине дьявольская подмена высшего из всех понятий о счастье - понятия ЛЮБВИ. Демоны знают: именно эта подмена рождает самые тяжелые душевные переживания, чувства невыносимой боли от обмана. предательства, крушения надежд и проч.

КАК СТАНОВЯТСЯ МАРИОНЕТКОЙ ПАДШИХ АНГЕЛОВ?
Как мы уже говорили выше, закон, вложенный в тело животного и регулирующий функцию репродуцирования (размножения), называется инстинктом размножения (у людей — либидо) и, как всякий закон, имеет свои закономерные ограничения.
Эти естественные ограничения связаны кик с общей продолжительностью детородного периода, так и с определенной цикличностью так называемых брачных периодов. Последние связаны непосредственно с продолжительностью внутриутробного периода развития плода. Их можно наблюдать в жизни всех видов животных.
У женщин средняя продолжительность детородного периода составляет 35 лет, начиная от времени полового созревания и до наступления климакса, который по среднестатистическим данным происходит в 45-46 лет. У духовно и психически нормальной женщины, как, впрочем, и у мужчины (таких сейчас можно встретить крайне редко), с наступлением климакса либидо начинает резко падать и с установлением менопаузы обычно прекращается, — это первое естественное ограничение.
(Однако у людей, одержимых блудным бесом (теперь их большинство), все может происходить наоборот; в народе на этот случай существует поговорка, абсолютно правильно отражающая суть явления: " Седина в висок, а бес — в ребро ").
Другое ограничение сексуального инстинкта у всех животных, как было сказано выше, связано со временем чревоношения, что относится к особям обоих полов. У человеческих особей оно длится в среднем 9 месяцев, не считая необходимого периода очищения и отдыха женского организма в конце трудного процесса вынашивания плода. Этот последний период продолжается примерно от 40 дней до двух месяцев.
Если у всех других животных организмов ограничения полового инстинкта заключены, можно сказать, в самом этом инстинкте, то человеку, как разумному существу, имеющему возможность управлять своим телом, Бог назначил ограничения посредством некоторых правил и заповедей, данных Им через пророков и апостолов. Ограничения назначены в виде постов и других периодов воздержания как, например, в добрачный период. Разумное воздержание и посты рекомендованы Творцом исключительно ради нашей пользы. Они необходимы, поскольку человек существо социальное и несет большую ответственность за последствия своих поступков как перед Богом и людьми, так и перед имеющим быть потомством. Поколениями накопленный опыт показывает, что невоздержание всегда приводит к печальным последствиям как для самого человека, так и для тою, с кем он (она) незаконно вступил в связь, но больше всего страдает, конечно, потомство.
Зная, к каким бедам, даже трагедиям ведет нарушение заповеданного Богом разумного воздержания как в душевном (межличностном и социальном) плане, так и в духовном; зная об обещанном наказании за непослушание и о моральных и физических следствиях греха для самого согрешающего и для его потомства, демоны прилагают все усилия, чтобы заставить человека постоянно грешить в этой как бы естественной сфере физиологии. Они и здесь прибегают к своему излюбленному методу неестественного преувеличения обычного животного инстинкта и так же, как в случае с инстинктом голода, чрезвычайно гипертрофируют (ГИПЕРСЕКСУАЛЬНОСТЬ) нормальный инстинкт размножения (либидо).
Своих целей демоны добиваются, как правило, двумя способами:
1) опосредованно, методом суггестивно-телепатического воздействия,
2) непосредственно, методом сенсорного воздействия на высшие регуляторные системы головного мозга.
В первом случае, т. е. при суггестивно-телепатическом воздействии , демоны вводят в сознание человека сексуально окрашенные мысли, напоминающие о предмете вожделения, а затем с помощью постоянного повторения делают эти мысли навязчивыми. Привыкнув к ним, человек уже и сам будет стремиться к указанному ими объекту, появится неодолимое желание его видеть и обладать им, невзирая ни на какие нормы и законы.
На более глубокой стадии овладения сознанием человека демоны уже могут транслировать в его сознание зрительные образы, которые, имея характер порнографических картинок и "фильмов", при помощи особого рефлекторного механизма вызывают сильное возбуждение таламических центров удовольствия. Результатом подобного воздействия может явиться такая форма сексопатологии, как "психический оргазм". Наиболее легко это воздействие демоны осуществляют во время сна при отключенном сознании и воле , когда под влиянием эротических видений как у мужчин, так и у некоторых женщин ( Функциональная женская сексопатология . В. Здравомыслов и др., Алма-Ата, 1985) происходят поллюции. Но и в состоянии бодрствования демоны заставляют человека фантазировать на заданные ими темы эротического характера, чем психологически подготавливают его к совершению греха: блудодеяния, прелюбодеяния, онанизма (синонимы: мастурбация, малакия), а также многих тяжелых сексуальных извращений.
Во втором случае (метод сенсорного воздействия) демоны направленными энергетическими импульсами возбуждают оргастические центры удовольствия, охватывающие таламус, гипоталамус, лимбическую систему, ретикулярную формацию ствола и кору головного мозга. Подобное воздействие можно смоделировать при помощи вживления электродов в соответствующие центры и воздействия на них слабым электрическим током. При этом субъективные ощущения человека, в основе которых лежит рефлекторный механизм, будут такими же, как и при обыкновенном механическом возбуждении рецепторных полей. Подвергаясь такому воздействию, человек чувствует возбуждающее жжение, щекотание и другие специфические сексуальные ощущения (СЕНЕСТОПАТИИ) в области генитальных органов, являющихся периферическими образованиями рефлекторной дуги. Подобные длительные демонические воздействия на указанные центры делают из людей сексуальных маньяков (ЭРОТОМАНИЯ).
Наблюдения показывают, что первый метод суггестивно-телепатического воздействия может быть как внешним, наружным действием, так и внутренним. В последнем случае воздействие осуществляется демонами, уже инициированными в организм человека, живущими в нем.
Второй метод сенсорного воздействия непосредственно на центральную нервную систему (ЦНС) возможен только при уже осуществившейся инициации (внедрении) демонов в тело человека. Именно этот механизм, описанный мною выше, лежит, как я полагаю, в основе очень широкого спектра явлений, которые в психопатологии называют СЕНЕСТОПАТИЯМИ.
(Подобным же сенсорно-энергетическим воздействием на центральный отдел вкусового анализатора коры головного мозга (оперкулярная область и гиппокамп) демоны могут, например, вызывать у человека любые вкусовые ощущения при полном отсутствии соответствующего раздражителя. Это явление хорошо известно психиатрам под названием ПАРАГЕВЗИЯ).
Рассматривая оба способа демонического воздействия раздельно, для удобства описания, должен, однако, заметить, что очень часто демоны применяют их комплексно. При таком комплексном подходе к человеку, благодаря одновременному воздействию как на способности души (разум, самосознание, воображение, волю), так и на его центральную нервную систему (ЦНС), им часто удается совершить ПЕРВЕРСИЮ (извращение) полового инстинкта.
На стадии достаточно глубокого овладения чувствами, волей и телом человека демоны, в подавляющем большинстве случаев, развлекаются извращением естественною полового инстинкта, порождая, например, неодолимое влечение к лицам того же пола (гомосексуализм), а также такие немыслимые извращения, как садизм, мазохизм, эксгибиционизм, визионизм, вуайеризм, сервилизм, инцест, педофилия, некромания, копрофагия и проч.
Хочу особо отметить, что именно перверсии и перверситеты являются наилучшим и универсальным показателем наиболее высоких степеней одержимости человека, когда он становится практически марионеткой в руках падших ангелов .

ЦЕЛЬ ДЕМОНОВ — ВЛАСТЬ НАД ЧЕЛОВЕЧЕСТВОМ
Главной целью работы демонов над сознанием, волей и телом каждого человека является достижение полной власти над всем человечеством, отрыв людей от своего Творца и уподобление их себе. Эту цель демоны поставили перед собою по причине их лютой и безмерной ненависти к Богу, от Которого они когда-то отпали, желая отомстить Ему через тех, кого Он возлюбил настолько, что добровольно пошел на Крест, искупая их грехи.
Страстная жажда мести ради удовлетворения своей беспредельной гордыни и властолюбия заставляет демонов добиваться отпадения людей от Бога, Которому лично они навредить не могут. Но для того, чтобы оторвать их от Отца Небесного, исказить в них образ Божий, сделав людей подобными себе (т. е. бесоподобными), демонам необходимо прежде лишить людей защиты — тех благодатных нетварных Божественных энергий, которые не позволяют демонам управлять волей, мыслями и телом человека. Как мы с гобой говорили ранее, благодать Божия, накопление (стяжание) которой, по слову преп. Серафима Саровского, должно являться главным делом христианина на земле, возрастая в нем количественно, создает и вне его как бы защитный "экран", который затрудняет внешнее воздействие демонов и препятствует их внедрению в тело человека. Вот почему у демонов очень остро стоял вопрос: как лишить человека этого благодатного защитного "экрана".

УНИВЕРСАЛЬНАЯ ПРИМАНКА:
ГИПЕРТРОФИЯ ПОЛОВОГО ИНСТИНКТА
Как хорошо известно падшим ангелам, другого способа остаться без благодати Божией у человека нет, кроме одного единственного - совершить грех, нарушив какую-либо Божественную заповедь. Однако, не так-то просто склонить человека ко греху, особенно первоначально, поскольку совесть, как божественный инструмент, данный всякому человеку для различения добра и зла, очень мешает при выполнении указанной задачи. Для того, чтобы ее облегчить, демонам необходимо было найти такую универсальную приманку, которая могла бы, во-первых, надежно скрыть крючок подвидом, например, естественного физиологического влечения, а во-вторых, быть одинаково привлекательной для всех людей. В качестве именно такой универсальной приманки, улавливающей все человечество в сети греха, и был избран демонами инстинкт размножения с присущим ему естественным влечением противоположных полов друг к другу. Благодаря особым способам воздействия на сознание и физиологию человека, о чем будет подробно рассказано ниже, демоны в состоянии безмерно усилить (гипертрофировать) половое влечение.
Таким образом, метод гипертрофии полового инстинкта является для демонов повсеместным, главным и универсальным методом овладения волей и телом человека. Он легко и незаметно позволяет демонам понудить человека пересилить разрешенную Богом границу употребления этого инстинкта, ограниченного сферой законного брака и, тем самым, согрешить. При этом демоны, по своему выбору, могут направлять гипертрофированное ими половое влечение на любой, самый странный, неподходящий, или даже страшный и отвратительный объект, который:
— либо запрещен Богом (например: чужая жена, маленький ребенок, субъект того же пола, какое-либо животное, мертвое женское тело и проч. ),
— либо явно, по своим социальным, интеллектуальным или нравственным качествам не подходит для дальнейшей супружеской жизни. В последнем случае демоны ставят своей целью создать мучительно тяжелые взаимоотношения между чуждыми по духу, но оказавшимися в брачном союзе людьми, которых демоны вполне обдуманно соединили с помощью обоюдно направленного блудного внушения. Страдать от этой ''неудавшейся любви" (но, с точки зрения демонов, весьма удачной) будут оба супруга, а главное – их дети.
Но все-таки главной, на мой взгляд, причиной того, что демоны полностью взяли под контроль половой инстинкт любого человека, является то, что именно этот инстинкт в гипертрофированном (с их помощью) виде является самым мощным средством, благодаря которому им удается спровоцировать в людях бунт против Бога. Искусственно создаваемый демонами конфликт между желаемым (в сексуальной сфере) и заповедью Божией на протяжении многих веков у тех, кто знает Бога, проявляется, как правило, в трех основных формах.
Поделюсь с тобой еще одним выводом, который был мною сделан в результате многолетней духовнической деятельности на основе анализа последствий блудных грехов. Замечу, что эти последствия наиболее ярко выявляются в тех случаях, когда молодые люди согрешают указанными грехами в первый раз. Объясняется это тем, что картина последствий достаточно четко выявляется лишь до тех пор, пока она не "смазана" другими грехами. Мой вывод, к сожалению, малоприятный и, я бы даже сказал, страшный, но пока мне не удалось найти ему опровержение. Вот он:
Блудный грех в столь значительной мере лишает людей благодатной защиты, что демоны СРАЗУ ЖЕ получают возможность ВОЙТИ В ИХ ТЕЛА, непременно пленяя в той или иной мере волю и связывая разум.
Иными словами, блудный грех всегда приводит людей к той или иной форме одержимости и к повреждению (в разной степени) ума. Духовно непросвещенные и неопытные люди этого, как правило, не понимают, удивляясь внезапному и резкому изменению характера сына или дочери. Родители бывают буквально поражены неожиданным появлением у детей различных вредных привычек (к алкоголю, наркотикам и проч. ), безмерно возросшей гордыне, хамству, исчезновению какого бы то ни было взаимопонимания. Поскольку сам факт бесовселения и указанная степень овладения демонами душой и телом человека могут реально привести его к духовной смерти, то именно этот факт, на мой взгляд, является причиной того, что многие св. Отцы называют блудные грехи смертными.
Чтобы ответить на твой вопрос о причинах непонятного для многих столь строгого отношения Церкви к блудному греху, казалось бы "такому естественному и простительному", мне придется прежде поделиться с тобой некоторыми предварительными размышлениями на эту весьма актуальную в наше время тему.
Во-первых , как ты знаешь из Библии, Творец, создав первую чету, благословил исключительно моногамный гетеросексуальный брак словами, сказанными Им через Адама, т. е. пророчески, по внушению Божию: "Потому оставит человек отца своего и мать свою и прилепится к жене своей, и будут два — одна плоть " (Быт. 2, 24) . То же самое Бог повторит через пять с половиной тысяч лет непосредственно Сам, придя на землю: "... и будут два одною плотью" (Мк. 10, 8) . Заметь: в том и другом случае речь идет об одной жене и одном муже, которые соединяются как бы в одно существо. Таким образом, из слов Самого Христа совершенно однозначно следует, что в единое существо объединяются не три или четыре человека (как, например, у мусульман), а именно два и, причем, разного пола ! Обрати здесь внимание и на то, что слово плоть , в приведенных мною цитатах, означает вовсе не материальное тело, а некую единую духовную сущность, состоящую из двух (если нет еще детей) душ, как бы двух ипостасей, которые перед Богом являются единым целым. Причем это единое духовное целое не перестает быть единым даже тогда, когда супруги временно разлучены обстоятельствами их жизни и пространственно отделены друг от друга большим расстоянием.
Исследование сущности духовных связей у брачных пар привело меня к убеждению в том, что соединение двух людей (супругов) осуществляется, в первую очередь, на духовно-энергетическом уровне. Это означает, что в браке происходит объединение двух различных потенциалов нетварной энергии (благодати), принадлежащих прежде каждому из супругов в отдельности. В результате образуется как бы некая новая духовная сущность (единая в двух ипостасях), имеющая свой особый, усредненный духовный потенциал . Таким образом, теперь, когда один из супругов, согрешая, лишается в какой-то мере за свой грех Божией благодати, это мгновенно сказывается и на другом ( a если есть дети, то и на них), поскольку падает общий уровень благодатных энергий. Не раз, например, приходилось мне слышать признания такого рода: "Однажды, когда я в командировке изменил своей жене, у нее в тот же самый день и час случился сильнейший сердечный приступ, от которого она чуть не умерла, хотя сердцем никогда прежде не болела" , или, например, "Когда я на курорте сошлась с одним мужчиной, мой муж в тот же день попал в автокатастрофу, а у дочери, находящейся на летней даче детского сада, с тех пор начались эпилептические припадки, которые продолжаются до сего времени" .

ЗАКОН РОДИТЕЛЬСКОГО ГРЕХА
В последнем случае, за смертный грех матери, как ты мог зaметить, благодати Божией лишилась вся семья . Муж и дочь остались незащищенными перед воздействием демонических сил, причем тело ребенка подверглось непосредственному внедрению демонов, что и выразилось в форме эпилепсии, как одной из наиболее тяжелых форм одержимости. Достаточно условно всех членов семьи, таким образом, можно сравнить с сообщающимися сосудами, в которых одновременно понижается уровень жидкости, даже если ее вычерпывают только из одного сосуда. На двух приведенных мною выше примерах, которые можно было бы бесконечно умножить, мы наблюдаем действие одного из важнейших законов Божиих, регулирующих жизнь человека, как разумной духовной личности, и потому называемых законами духовными , в отличие от законов, данных Богом природе: законов физических, химических, биологических и проч. Этот закон, назовем его ЗАКОНОМ РОДИТЕЛЬСКОГО ГРЕХА, объясняет непонятную для многих причину того, почему дети страдают за грехи своих родителей. Попробую теперь его сформулировать:
Грех даже одного из родителей (особенно "смертный") обязательно понижает единый для всей семьи, общий потенциал нетварной Божественной энергии (благодати), что в наибольшей степени сказывается на детях, как на слабейших членах единого тела семьи, лишая их и всех других членов семьи благодатной божественной защиты от негативного воздействия демонических сил.
О том, что семья действительно может рассматриваться как единое духовное тело, подобно тому, как Церковь, состоящая из многих членов (людей и поместных Церквей), является телом Христовым, ты можешь прочитать у ап. Павла в послании к Ефесянам (Еф. 5, 23-27) , а также в 1-м послании Коринфянам (1Кор. 12, 12-14) . Посмотри, как апостол уподобляет мужа – Христу, а жену – Церкви... В этом сравнении заключена необыкновенная глубина и тайна, которую приоткрыть мы можем лишь отчасти.
Так же, как и Церковь, которая "водою и Духом" рождает новых чад (по духу) для жизни вечной и, тем самым, растет Сама, — жена рождает детей (по плоти) для этой земной жизни, умножая, тем самым, тело семьи, глава которого — муж, подобно тому, как Христос — глава Церкви. Так же, как все члены тела Церкви "напоены одним Духом" (1Кор. 12, 12) , т. е. объединены в единое тело благодатью Святаго Духа, — единое тело семьи объединяется единым общим потенциалом благодатной энергии, хотя каждый член семьи, думаю, имеет и какой-то свой запас благодати. Последнее станет зримым и понятным, если ты вспомнишь сравнение семьи с сообщающимися сосудами, и представишь себе, что эти, соединенные между собой трубочками сосуды, хотя и имеют один уровень жидкости, но ее объем в каждом из них разный, потому что некоторые из этих сосудов глубокие и широкие, а другие более плоские, или узкие (надеюсь, ты понимаешь, что никакое земное сравнение не может быть полностью адекватным и с точностью описывать духовные явления; оно лишь частично помогает понять их главные принципы).

ЧТО ТАКОЕ "БЛУДНЫЙ БРАК"?
Во-вторых , чтобы понять, почему Церковь считает блудный грех настолько тяжелым, что называет его ''смертным", мы должны вспомнить еще одну удивительную закономерность, указанную ап. Павлом, но скрытую для многих мраком непонимания. Оказывается, блудное совокупление имеет те же духовно-энергетические последствия, что и законный брак, но только с отрицательным знаком, поскольку является незаконным и, как всякое незаконное действие, нарушающее Божию заповедь, имеет своим неизбежным следствием лишение согрешающих благодати. Апостол Павел пишет: "... совокупляющийся с блудницей становится одно тело с нею, ибо сказано: "два будут одна плоть"" (1 Кор. 6, 16) . Обрати внимание, это та же формула, те же слова, которыми совершается брак Адама и Евы еще в раю! Итак, блудное совокупление фактически оформляет брак, но брак, нарушающий чистоту истинного и полного соединения в любви супругов, как это было изначально задумано Создателем. Незаконный брак так же, как и настоящий, приводит к объединению духовных потенциалов обоих согрешающих, а это значит, что помимо огромной потери обоими благодатной энергии в результате данного греха, каждый из них в еще большей мере лишается благодати вследствие того, что на него переходят последствия всех грехов "партнера". В конечном итоге, потеря благодати при таком незаконном соединении бывает настолько значительной у обоих партнеров (падая иногда почти до нуля), что демоны мгновенно вселяются в их тела (либо пополняют ряды тех, кто уже заселился ранее), поскольку, повторяю, только благодать Божия защищает человека не только от внедрения в его тело демонов, но и от управления его мыслями и волей извне.
Игумен N.

«Вошел же сатана в Иуду, прозванного Искариотом, одного из числа двенадцати, и он пошел, и говорил с первосвященниками и начальниками, как Его предать им» [Лук. 22, 3-4].
«Иисус отвечал им: истинно, истинно говорю вам: всякий, делающий грех, есть раб греха» [Иоанн. 8, 34].
Все эти цитаты я привел исключительно для того чтобы у читателя появилось некоторое представление о предмете разговора. Совершенно необходимо, на мой взгляд, прочесть книгу священника Родиона «Люди и демоны», в которой вопрос о природе бесов и их воздействии на людей разобран достаточно подробно. http://bogistina.info/m/bibl/svyash/rodion.rar Данная книга довольно не большая и там нет практически ни одного лишнего слова, поэтому я даже затрудняюсь приводить цитаты, потому что цитировать надо бы все. Однако я все же попытаюсь сделать некоторые сжатые конечные выводы применительно к нашей проблеме(курсивом выделены цитаты).
Бесы или демоны это живые, бессмертные, «тонкие» существа обладающие волей, разумом и некоторым ограниченным запасом энергии и сил, а так же определенным внешним обликом и способностью говорить. Имеют те же пять чувств, что и человек.
Зло составляет насущную потребность демонов, которые ни о чем не мыслят кроме зла, ни в чем не находят успокоения или наслаждения, кроме злой деятельности. Чувство добра, как и Царствие Божие, ненавистно им. В людях добро смешано со злом и потому непотребно; в падших духах господствует и действует одно зло.
Одним из главных образов воздействия нечистых духов на людей является воздействие на их мысленную сферу путём привнесения туда различных греховных помыслов. Находясь вне досягаемости для телесных чувств человека, демоны, воздействия на его ум, привносят туда различные мысли, которые индивидуум, не ведущий духовную жизнь, принимает за свои. И если он принимает их и соглашается с ними, то через это становится проводником чужой злой воли, постепенно овладевающий им всецело. «Нередко, - говорит Антоний Великий, - будучи сами невидимы, (злые духи) представляются благоговейными собеседниками, чтобы обмануть подобием образа и обольщенных ими вовлечь во что хотят». Демоны, зная, что люди любят истину, принимают на себя личину правды и этим средством изливают яд в своих последователей. Развратные помыслы, приводящие к онанизму это, как правило, результат прямого бесовского воздействия на человека. Можно привести такую аналогию. Внешние раздражители(порно etc.) это оружие, а используют это оружие бесы. Так же как сам по себе пистолет не опасен, пока из него никто не стреляет, не опасна и сама по себе картинка с голой девкой, до тех пор, пока с ее помощью бес не начнет внушать похотливые мысли. Это я проверил на своем опыте - после долгого воздержания реакция на порно может разительно отличатся от обычной. Непосредственно во время акта онанизма человек так же подвержен прямому бесовскому воздействию, только уже на этот раз на физическом, а не на ментальном уровне. Это довольно очевидно, если попытаться посмотреть на себя со стороны.
Однако необходимо отметить, что при борьбе с нами демоны не знают расположения наших сердец, не могут читать наши мысли, но из слов, какие мы произносим в беседе, из действий внешнего человека при разговорах, «вставании, сидении, поступи, взоре усматривают, согласно мнению Еваргия монаха , - «льстивным весь день поучахуся»[Пс. 37, 13] – наше внутреннее устроение, чтобы во время молитвы омрачать наш ум злыми помыслами, соответствующими расположению страсти». А вот что об этом говорит св. Исидор Пелусиот: «Диавол не знает того, что у нас в мыслях, потому что это исключительно принадлежит одной силе Божией: но по телесным движениям уловляет он думы. Удивит ли, например, что иной пытливо смотрит и насыщает глаза чуждыми красотами? Воспользовавшись его устроением, тотчас возбуждает такого человека к прелюбодеянию….» Это очень важный факт, который говорит о том, что надо следить за своими действиями.
Кроме мысленной сферы, падшие духи могут приражаться ещё и к чувственной и волевой стороне души человека. Вот что об этом пишет преп. Нил Синайский18: «Когда завистливый демон не успеет привести в движение память, тогда воздействует на кровь и соки, чтобы через них произвести в уме воображение и наполнить его образами». Воздействуя на тело, бес возбуждает в человеке чувство похоти, ярости, гнева и т. п. Это наглядно видно на примере св. Иустины, в которой бес, насылаемый колдуном, разжигал чувство похоти и сладострастия, но был отогнан молитвой святой.
Воздействуя на волевую сферу души человеческой, демон как бы лишает человека сил, энергии, способности к решительным действиям и всякому действию вообще, но опять же, при молитве отходит, будучи побеждён силой Христовой.
Кроме того, вполне допустимо предположить, что бесы могут питаться и усиливаться за счет трансформируемой в страстном услаждении энергии человека. Если, по словам св. Иоанна Дамаскина, Ангелы «созерцают Бога, насколько для них возможно, и имеют это пищею», то демоны, для которых созерцание невозможно, видимо, могут получать энергию косвенным путем, через человека, приспособляя его энергетику для своего питания. Для этого они вначале должны уподобить человека себе, через то получив доступ к его душе. Человек страстный и грехолюбивый является для падших духов превосходной питательной средой. Раздувая в нём энергию страстей, пожирающую его жизненные силы, демон питается и усиливается в такой среде. Кроме того, овладев грешником, падший дух использует его тело как инструмент для получения большего услаждения страстью. Вот и ещё одна причина того, почему человек страстный и грехолюбивый буквально облеплен бесами. Применительно к онанизму это совершенно четко подтверждается так называемыми запоями. Человек сорвался один раз – бес получил некоторую энергию, далее каждый следующий срыв бывает быстрее предыдущего, получается серия срывов или запой. Заканчивается запой, как правило, когда человек выжат до нитки. Если же удалось удержаться от запоя, то после срыва всегда наблюдается повышенная концентрация похоти и развратных мыслей в голове. Я полагаю, что это бес использует остаточную энергию, полученную в результате первого срыва.
Подвигоположник – Христос Бог – уравнивает силы борющихся и укрощает свирепую ярость злых духов, которые без попущения Божия не могут искушать людей, как это видно из жизни Иова. Даже войти в свиное стадо бесы сами не во власти, а Господь не попускает искушать им человека свыше его сил. Но в борении подает христианину силы, дающие ему возможность выйти победителем. Таким образом, мы можем и должны сопротивляться воздействию на нас бесов

http://www.pravoslavnie-stati.orthodox.ru/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=14
barba1.narod.ru
http://barba1.narod.ru/Vozddem.htm

энергетические сущности из параллельных миров (лярвы)
создание так называемой лярвы - существа не существующего в природе. К. Кастанеда еще их называет союзниками и говорит, что это энергетические сущности из параллельных миров, и питаются они энергией создателя. Какое-то сходство есть с вампиризмом, но на порядок опаснее и не так безобидное. Описываю пример создания лярвы. Живой пример из жизни. Зона. Отсутсвуют особи противоположного пола. Сексуальный голод удовлетворить хочется. Рукоблудство на так называемы "сеанс" - фотку красивой женщины (мужчины). Фоткой не удовлетворяются. Начинают фантазировать - создавать мыслеобраз, где берут, извините, сиську одной тетки, попу другой, лицо третьей и т. д. Образ несуществующего в природе, мыслеобраз готов. Этот образ будет питаться энергией создателя. Увлеченные рукоблудством имеют по этой причине вид нездоровый - щеки впалые, сами худые и глаза горят лихорадочным огнем. Примерно так. Поэтому крайне не рекомендуется разговаривать с собственной вещью, как с живым существом. Имеете реальный риск создать лярву.
Rydik
Какою роковой ошибкой
Тебя судьба свела со мной?
Свиньёю, волком, ланью гибкой
Иди в Бобруйск, к себе домой...
voshkaniridze!

У Новому Завіті (посланнях апостолів) написано:

"Не кидайте перли ваші перед свиньми, аби їх не потоптали й вас не пожерли"

А у Євангелії сказано ще й приблизно й таке:

"Прощайте ворогів своїх й моліться за них!"

В молитві Отче наш:
" і остави нам довги наші, яко же й ми оставляєм должникам нашим!"

Нехай Бог простить Тебе й благословить!

Відповідь Тарасу01:
Псалом 90 - дійсно, одна з найсильніших молитов! Звісно, й Отче Наш, Нехай воскресне Бог, Богородице Діво- теж!
Треба лише вірити по-справжньому й не здаватися до кінця! 8)

додано через 4 дня 23 години 43 хвилини 26 секунд:

Хто такі демони?

Все, що ви читали досі, може видатися Вам незрозумілим. Ця публікація підготовлена на основі реальних подій, які описані у Старому та Новому Завітах, а також пророкувань, які чекають нас в майбутньому. Уся правда про сатану та його демонів: усе, що Ви знали й не знали, читайте саме тут.

Демон - це падший ангел. Коли Сатана, який був верховним ангелом, повстав проти Бога, він залучив в заколот безліч інших ангелів. Після заколоту вони були скинуті з неба. Ці ангели стали демонами, або бісами (див. Іс 14.12-15; Ієз 28.12-19; Лк 10.18; Откр 12.3-9; Мф 12.43,45; 25.41; 2 Пет 2.4; Еф 6.12; ). Подібно тому як Ангели досягають висот в духовності, біси досягають глибин падіння в ненависті, злі, усіляких збоченнях. Демони прагнуть мучити людей, опановувати ними і відводити геть від Бога і Його правди.

Хоча хіть, гомосексуалізм, пияцтво, зажерливість, чаклунство є наслідком бісівського впливу на життя людей. Грубо збочена сексуальна практика, зокрема садомазохізм і педофілія (зваблення до дітей), мають демонічне коріння. Аналогічно, шизофренія (розщеплювання особи) може бути психічним захворюванням, але може бути викликане одержимістю сатаною. До прикладу Адольф Гитлер і Карл Маркс були одержимими.

Так само як у Ангелів є Архангели і інша ієрархія, демони мають свою їєрархію. Можливо, що якісь окремі бісівські князі господарюють в Нью-Йорку, Детройті, Сент-Луісі і інших містах. У кожному місті переважає певний вид гріху: у одному процвітає гомосекс, в іншому - нестримна хіть, в третьому - чаклунство і спіритизм. Як і міста, демонською владою охоплені цілі народи. Цим, наприклад, можна пояснити готовність німецького народу терпіти і навіть підтримувати Гітлера і СС в їх переслідуваннях євреїв по всій Європі.

У невидимому світі йде боротьба між вірними Богу вісниками і полчищем демонів. Усередині чудового Божественного цстрою за молитвам Свого народу Бог обмежує владу демонів і направляє ангельські сили на їх приборкання. У Книзі Данила описана боротьба між Архангелом Михайлом і демонічним Князем царства Персидського (див. Даний 10.12-13,20). У Писанні сказано: Той, хто у вас, більше того, хто в світі (1 Ін 4.4). Віруючий християнин, що має Духу Святого, володіє владою над будь-якими бісами. Коли Ісус Христос посилав Своїх учнів на проповідь, Він дав їм владу і силу над ворогом (див. Лк 10.10). Влада Ісуса більше сатанинських влади. Коли учні повернулися, вони розповідали про вигнання бісів. Господь сказав: Проте ж тому не радійте, що духи вам покоряються; але радійте тому, що імена ваші написані на небесах (Лк 10.20). Істинний християнин має необмежену владу над демонами, здійснювану від імені Ісуса, але цю владу неможливо навіть порівняти із славою і владою, яка чекає нас на небесах.

На скільки могутній сатана?

У посланні, адресованому царю Тирському, під яким поза всяким сумнівом мається на увазі сатана, читаємо: Ти [був] друк досконалості, повнота мудрості і вінець краси... Ти був херувимом, що помазав, щоб осяяти, і Я поставив тебе на те; ти був на святій горі Божій... Ти створений був в шляхах твоїх з дня створення твого, доки не знайшлося в тобі беззаконня (Ієз 28.12-15).

У Ісаїі написано: Як впав ти з неба, денніца, син зорі!.. А говорив в серці своє: 'зійду на небо вище за зірки Божіїх піднесу престол мій... Буду подібний Всевишньому (Іс 14.12-14).
Сатана був вищим зі всіх творінь. І як такий він неймовірно сильний. Його хитрість, відчайдушність, підступність, порочність, злість перевершують всяку уяву. Ісус називав його князем миру цього і батьком брехні (див. Ін 8.44).

Ім'я Люцифер значить світлоносний. Сатана означає супротивник. Ім'я Вєєльзевул, згідно деяким тлумаченням, означає Повелитель мух, згідно іншим - Невтомний повелитель. Ім'я Аполліон значить руйнівник. Апостол Петро говорить, що диявол ходить, мов рикаючий лев, шукаючи кого пожерти (1 Пет 5.8).

Християни повинні пам'ятати, що сатана може бути як ангел світла - красивим, спокусливим, (див. 2 Кори 11.14). Спочатку його зовнішність зовсім не огидна - такий вигляд виявляється потім. Але підступність і влада сатани зовсім не всесильна - кожен християнин в стані чинити опір йому і здолати його ім'ям Ісуса Христа. Ісус дав Своїм учням владу над ворогом (див. Лк 10.19; 1 Ін 3.8; Іак 4.7).

Що станеться з сатаною в майбутньому?

З ним відбудеться декілька подій. У Біблії мовиться, що він прийде на землю, знаючи, що у нього в розпорядженні небагато часу (див. Откр 12.12). Тому він буде сповнений особливій люті. Ми будемо свідками таких жахливих діянь сатани в цьому світі, що вони злякають всіх людей, які не знають Ісуса. Ми вже бачимо огидні прояви демонічної сили.

До прикладу, Адольф Гитлер був одержимий сатаною і його страшні злочини проти людства – суть промислу диявола. Карл Маркс був священиком у сатаністів і що його мерзенна філософія, слідством якої стало знищення десятків мільйонів людей, явно заснована на сатанізмі. Катування безневинних людей в Гулагах Радянського Союзу і інших комуністичних країн є проявами надприродної нелюдяності. В майбутньому ми побачимо ціле нашестя сил зла, які прагнутимуть знищити на землі всяке людське свідоцтво про Бога.

Потім сатана знайде вигляд людини, яка іменується звіром або Антихристом, і стане світовим диктатором. Він правитиме на землі ім'ям сатани три з половиною роки (Откр 13.4-8). Це буде спроба затвердити царство сатани на землі; вона супроводжуватиметься всілякими помилковими знаменнями і чудесами з метою зміцнення влади Антихриста. Врешті-решт людей примусять поклонитися цій тварюці. То буде повстання проти Бога і спроба скрушити Ізраїль. Але коли це відбудеться, на землю прийде Ісус Христос і повалить Антихриста. Диявол буде зв'язаний на тисячу років (Откр 20.1-3).

На цей час на землі запанує мир. Люди звільняться від демонічних дій. Це буде час любові, братства, загального миру; навіть звірі не полюватимуть один на одного. Але в кінці цього періоду, коли людина пізнає достовірно райське життя, що наступило в результаті торжества на землі волі Божієй, диявол буде звільнений востаннє. Він очолить останній заколот проти Бога. Але зазнає поразки і буде вивержений у вогненне озеро. Він і ангели його перебуватимуть там вічно і ніколи вже не зможуть вирватися (Откр 20.7-10).

Що таке одержимість бісом?

Одержимість бісом, біснування - це стан, коли демон до такого ступеня опановує людиною, що контролює все його істота або якусь важливу його частину (див. Мф 8.28-32; Мк 1.23-27; 7.24-30; Лк 9.37-42).

Одержима людина може проявляти демонічні властивості лише час від часу, всякий раз повертаючись в нормальний стан. Хвороба, відома як шизофренія, у деяких людей може на саме діді бути одержимістю. Така людина іноді говорить різними голосами і скоює нез'ясовні вчинки. У своєму звичному стані він може бути приємною, спокійною, нормальною людиною, але в наступну хвилину впадає в нестримну лють, на губах у нього з'являється піна, на різні голоси викрикує він страшні образи Богу.

Часом одержимі бісом чують голоси - вони штовхають їх на здійснення вбивства, самогубства, різноманітних тяжких гріхів. Такі люди нерідко відрізняються нестримною хіттю. Часто у них виникає неконтрольоване бажання заподіяти шкоду самим собі. Мазохізм і садизм, інші збочені прояви сексуальності у багатьох випадках є наслідком одержимості дияволом.

Одержимість може виявлятися в різних формах. Але мета демона незмінна - принизити, опоганити і врешті-решт повністю поруйнувати людську особу - образ і подобу Божу. Це і є головне бажання сатани - шкодити Богу, знищуючи людей, безцінних в очах Божих. Причому людей, які служать сатані - сатаністів і шанувальників диявола, той, кому вони поклоняються, обов'язково знищить.

Це варто підкреслити: ті, хто добровільно віддаються сатані - провісники, чаклуни, відьми, спіритисти і сатаністи - самі стають жертвою диявола. Не тільки в тому сенсі, що вони розділять остаточну відплату Бога дияволу, але їх змучить і знищить сам сатана до Страшного Суду.

Чи може християнин бути одержимий бісом?

У цьому питанні немає єдності поглядів. Я згадую випадок, що відбувся зі мною, коли я зупинився в одному мотелі поблизу Сієтлу, штат Вашингтон. Одного разу вранці, тільки я прокинувся, мене охопила страшна депресія. Мені здавалося, що все проти мене, що близьких мені людей чекають усілякі нещастя, що все, що я роблю, приречено на провал. Розчарування і відчай охопили мене, немов черпаючи хмара.

Поки я прагнув остаточно струсити з себе сон, я зрозумів, що піддався нападу біса. Я тут же зібрався з силами і сказав: Сатана, ім'ям Ісуса Хріста я виганяю тебе!Ѐ Приблизно через хвилину, після того, як я вимовив це, моя свідомість звільнилася і депресія пройшла. Потім я пригадав, що в області Сієтл-Такома неймовірно часто коїлися самогубства. Дух, що дійшов мене, був духом самогубства, дія якого може довести людину до такого відчаю, що він скоює самогубство. Я знаходився в місці, де безліч людей піддалася нападам цього роду бісів.

Якби я не розпізнав, з чим і з ким маю справу, то впав би в дуже глибоку депресію, вийти з якої було б надзвичайно важко. Навіть християни, сповнені Духа Святого, стають об'єктами демонічного впливу на їх свідомість і тіло (1 Фес 5.23).

Проте, я вірю, що якщо наш дух сполучений з Ісусом Христом, то демон не в силах ним оволодіти. Ми віддали наш дух Духу Святому, Який зберігає його. Він куди могутніше бісів (див. 1 Ін 4.4; Откр 12.11). Тому я переконаний, що в своєму дусі християнин не може бути одержимий.

Що означає дар розпізнавання духів?

У 12-й главі Першого Послання до Корінфянам ап. Павло називає дев'ять властивостей або проявів Духу Святого. Одне з них - розпізнавання духів. Це здатність бачити духовний світ, бачити Ангелів, демонів і, якщо дозволено, Самого Пану. Здатність ця вселяє страх, тому що завдяки розпізнаванню духів людина може бачити не тільки Ангелів і демонів, але і духи людей. Це погляд в невидимий внутрішній світ. Наприклад, Ісус Христос поглянув на Нафанаїла і сказав: Ось, достовірно ізраїльтянин, в якому немає лукавства (Ін 1.47). Як Він зумів зрозуміти це? Через розрізнення духів. Ісус завжди розпізнавав бісів, наприклад, в країні Гадарінській. Перед їх вигнанням Він взнав одного злого духа з легіону бісів, що оволоділи якоюсь людиною, і говорив з ним. Цей прояв Св. Духу надзвичайно цінно, проте користуватися ним дуже важко.

Що таке екзорцизм? Як вигнати біса?

Екзорцизм, або вигнання біса, полягає в наказі йому в ім'я Ісуса Христа, покинути людину, житло або що-небудь ще, чим він оволодів. Вигнання скоюється словом, вимовленим в ім'я Ісуса, і силою Св. Духу; це відбувається просто і швидко (див. Діє 16.16-18).

Людина, що скоює цей акт, повинна бути сповнена Духу Святого. Він не повинен мати нерозкаяного гріху, бо демон завжди користується будь-який нашою слабкістю (Діє 19.13-16). Ця людина повинна бути вільна від таємних помислів, сексуальної нечистоти, пожадливості і всякого іншої вади, яка відкриває наші душі і тіла дії злих духів.

Хочу застерегти: людям не слід вишукувати і знаходити демонів там, де їх немає. Віруючий повинен бути готовий протистояти нападу бісів, коли це необхідно, але не потрібно шукати подібного роду зустрічей.

Чи знає сатана наші помисли?

Не можна сказати точно, наскільки сатана знає або не знає наші думки. Учені довели, що людський мозок генерує електричний струм. Згідно одному з джерел, які я читав, цей струм при передачі володіє властивостями радіосигналу. Цим в деякій мірі пояснюється те, чому дуже близькі люди нерідко вгадують думки один одного без слів. З цієї причини можна допустити, що сатана знає принаймні дещо з того, про що ми думаємо.

Представляється, що сатанинські сили обізнані про благодать і можливості віруючих. Мабуть, вони найсильніше прагнуть збентежити християнина саме у момент благословення. У моєму житті таке траплялося не одного разу. Мабуть, найлютіші напади бісів і пов'язані з ними розчарування відбуваються саме перед отриманням Божого благословення.

Ми не знаємо, наскільки добре поінформовані, розумні і могутні сатана і його демони. Дещо про їх можливості нам відомо, але далеко не безумовно. Головне, що нам слід знати, - це те, що у нас є сили проти сатани і всього його війська. Нам відомо, що Бог спорудив навколо нас огорожу (див. Іов 1.10). Ми самі здатні нападати на сатану і крушити його, оскільки нас захищає Сам Бог.

Чи призводять до одержимості сеанси
медитації, бюро Уайджа, гадання?


Поза сумнівом, що багато різновидів окультної практики є прелюдією до одержимості бісом. Особливо не захищені маленькі діти, коли вони починають грати в ігри, за якими стоїть демонічна реальність. Поширена гра під назвою Темниця і дракони значною мірою заснована на сатанинських символах і образах. Коли людина починає переробляти ці образи в своїй свідомості, вона як би запрошує бісів. В процесі трансцендентальної медитації використовуються мантри, які суть імена божеств індуїстів. Коли людина приходить за радами в бюро Уайджа (Ouija boards), виникає небезпека обману демонами. Коли вона звертається до провісника, то піддається дії особи, що близько спілкується з духами (див. Лев 20.6).

Ці і подібні вчинки - гріх проти Бога, суворо заборонений Біблією. Вони є потенційними джерелами одержимості сатаною.

http: www.emmanuel.kiev.ua/ukr/II/.../index10.htm

http://emmanuel.org.ua/ukr/II/consultation/questions/200/index10.htm